• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Liga C 2018/2019

Temat na forum 'Liga Narodów' rozpoczęty przez sumada90, Styczeń 24, 2018.

1. Narodowy Aktywny użytkownik

Narodowy
      Polubienia:
      33
      Reputacje:
      100
      Z uwagi na............................?

2. wielki_gracz Moderator

wielki_gracz
      Polubienia:
      530
      Reputacje:
      4918
      Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
      Godzina: 20:45
      Spotkanie: Czarnogóra - Serbia
      Typ: żółte kartki over 5.5
      Kurs: 2,45
      Bukmacher: 1xbet
      Analiza:
      To spotkanie to będzie wojna i liczę tutaj na sporo fauli i kartek. Wiadomo jaki stosunek mają do siebie oba kraje i tutaj nikt nie będzie przebierał w środkach. Spodziewam się bardzo agresywnego, żeby nie powiedzieć brutalnego spotkania i myślę, że ta linia na żółte kartki zostanie spokojnie pokryta. Tutaj nikt nie będzie odstawiał nogi i każda drużyna będzie chciała jak najbardziej dać się we znaki rywalowi. To w zasadzie tyle, nie ma sensu pisać nic więcej i lać wodę. Po prostu w tym spotkaniu powinno iskrzyć i spodziewam się bardzo agresywnego spotkania. Może nie ma między tymi nacjami aż takiej agresji jak chociażby między Serbami i Chorwatami czy Serbami a Albańczykami ale i tak myślę, że będzie to brutalny mecz.

:minus: 5 żółtych kartek

Ostatnia edycja: Październik 11, 2018
    3. @Panathinaikos Nowy użytkownik

@Panathinaikos
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      35
      Z uwagi na przeczucie kolego. Oba kraje nie dążą sie szczególna sympatia. Kibice pewnie podkręca troszeczkę atmosferę tego meczu co przeniesie sie na ostrzejsza grę zawodników obu drużyn. Nikt nie każe ci grać tego typu. Moim skromnym zdaniem typ warty uwagi i licze na plus! Powodzenia!

4. gregcov Użytkownik

gregcov
      Polubienia:
      18
      Reputacje:
      19
      Estonia-Finlandia.
      Szczerze watpie w Estonie. Tutaj widze wygrana Finow lub remis. Nie spodziewalbym sie tez wielu bramek. 0-0 lub 0-1 to przewidywane wyniki. Estonia nie ma kim strzelac a Finlandia jest troszke lepsza IMO.

5. Qarny Dobrze znany użytkownik

Qarny
      Polubienia:
      203
      Reputacje:
      1644
      Uważam, że dość fajny kurs do np. Dubla to zwycięstwo Greków dzisiaj przed własną publicznością.
      Widziałem mecz pierwszy na Węgrzech i podobała mi się gra Grecji mimo porażki zagrali bardzo dobrze. Dusili Węgrów dobrze grając atak pozycyjny. To efekt pewnie też tego, że liga Grecka odżyła i kluby z grekami w składach zaczęły wchodzić od LM i LE. Przegrali pierwszy mecz 1:2, ale to wyjazd i teraz jest szansa na szybki rewanż.
      Węgierska piłka jest słaba po tym euro 2016 grają jak dziady. Po prostu. Patrzę na mecze wyjazdowe Węgrów to jest to dno dna... Przegrali z Finlandia w lidze narodów, remis z Białorusią czy porażki wcześniej wstydliwe z Luksemburgiem czy Andora. Grecja wraca do lepszego grania i sądzę, że to po prostu na ta chwilę lepsza zdecydowanie ekipa od Węgier. Nie zakwalifikowali się na euro ostatnie czy mundial i myślę, że mogą pomyśleć o dostanie się do następnego euro wraz ze zwycięstwem ligi narodów swojej dywizji.

Grecja @1.75 unibet

1:0 :)

:plus:

Ostatnia edycja: Październik 12, 2018
      gregcov lubi to.
    6. masala7 Dobrze znany użytkownik

masala7
      Polubienia:
      70
      Reputacje:
      533
      Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
      Godzina: 15:00
      Spotkanie: Rumunia - Serbia
      Typ: Mitrović strzeli (występ od początku)
      Kurs: 2,8
      Bukmacher: fortuna

Analiza : Witam serdecznie! Kolega "Kulfoniasty" napisał co nieco o tym meczu. Zgadzam się, że może być overowo, ale nie podejmuje się typowania 1X2. 10 września, oba zespoły spotkały się w Belgradzie. Serbowie mieli ogromną przewagę (posiadanie 61-39, rożne 10-4, podania 613-304!), ale tylko zremisowali po dwóch bramkach Mitrovicia. W zeszły piątek Serbowie wygrali na wyjeździe z Czarnogórą 2-0, po dwóch bramkach... Mitrovicia. 24 letni napastnik Fulam, dorzucił do tego 5 goli w 8 meczach Premiership. Najlepszy napastnik reprezentacji Serbii, często strzela też duble (10,5 w fortunie), ale nie odważę się zagrać tak ryzykownie w typach dnia. Bo jak nie on, to kto? ;)
      Pozdrawiam i powodzenia życzę!

7. oddsnet Dobrze znany użytkownik

oddsnet
      Polubienia:
      74
      Reputacje:
      61
      co do meczu, info juz przetlumaczone w google translate

" Rumunia brakuje połowy zespołu przeciwko Serbii. nasz najlepszy zawodnik z Belgradu, Chipciu , zostaje zawieszony. kapitan Chiriches i najlepszy obrońca są ranni, Pintilii nasz najlepszy środkowy i defensywny pomocnik jest kontuzjowany, Budescu nasz drugi najlepszy atakujący pomocnik po Stanciu to samo. Bicfalvi, nasz trzeci najlepszy środkowy pomocnik, po Pintilii i Marinie, również jest ranny. Anton nie wygląda na to, że może zastąpić którykolwiek z nich, w porównaniu z potencjałem Bicfalvi, który jest blisko nich. Anton również został zawieszony, tak wielkie problemy w środku pomocy, w obronie. Andonenasz najlepszy napastnik wciąż brakuje, po prostu wznowił trening i jest w Brighton U23. inni gracze są w Rumunii U21, gdzie walczą o kwalifikacje. Moti i Balasa nie są powołani , więc jest to tylko dziwny wybór dla tych dwóch, ponadto Grozav i Deac nie są już w dobrej formie .

Nie wiem kto zastąpi Chipciu, Florin Tanase jako starszy nie ma doświadczenia w NT (tylko w klubie, gdzie grał dobrze nawet w Europie). Stoian i Maxim zwykle muszą grać, ale Stoian ma 0 doświadczenia z NT, podobnie jak Tanase. chociaż gra w Serie A. "

8. Waldi1979 ModTeam Członek Załogi

Waldi1979
      Polubienia:
      714
      Reputacje:
      3474
    9. Narodowy Aktywny użytkownik

Narodowy
      Polubienia:
      33
      Reputacje:
      100
      Typu nie negowełem kolego. Pytałem kolego na podstawie czego tak uważasz. Oprócz typu podajemy argumenty przemawiające za bądź przeciw typowi to pomaga podjąć decyzję czy będzie grane czy nie.

10. gregcov Użytkownik

gregcov
      Polubienia:
      18
      Reputacje:
      19
      Dzisiaj cos czuje ze Wegry pokonaja Estonie. Estonia koncertowo przegrywa wszystko. Mysle ze nawet nie strzela gola. 0-1 lub 0-2.

11. bladasek23 Użytkownik

bladasek23
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      7
      Proszę mnie poprawić.. ale zauważyłem na flashscore komunikat, że Finlandia już sobie zapewniła awans a wg mnie chyba tak nie jest... przecież następny mecz jest rewanż z Grecją i z Węgrami... jeżeli oba mecze przegrają a Grecja oba mecze wygra wówczas mamy sytuację, że Grecja i Finlandia mają po 12 pkt.. wówczas o kolejności co decyduje... dwu mecz? czy bramki?

12. Waldi1979 ModTeam Członek Załogi

Waldi1979
      Polubienia:
      714
      Reputacje:
      3474
      O kolejności w tabeli decydują kolejno:
      1. liczba punktów
      2. wynik dwumeczu między zainteresowanymi zespołami (z uwzględnieniem zasady bramek na wyjeździe)
      3. bilans bramkowy ze wszystkich meczów grupowych
      4. bramki zdobyte we wszystkich meczach grupowych
      5. bramki zdobyte na wyjeździe we wszystkich meczach grupowych
      6. zwycięstwa
      7. zwycięstwa na wyjeździe
      8. ranking fair-play
      9. ranking UEFA

Poleć forum