>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Crazy Poker/dyskusja/

Status
Zamknięty.
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
a ja od poczatku ligi mam ten sam problem,pisalem do suportu i zaden nie potrafi m nic poradzic,zmieniają mi haslo , doradzaja i NIc wciaz to samo.

A wiec loguje sie wpisuje haslo wciskam Login, poczym pojawia się ...There has been an Error. Please contact support.

Ktos się orientuje o co biega?
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Jeżeli support zmienia hasło to to wszystko powinno się zgadzać . Próbowałeś uruchamiać inne softy z tej samej sieci mircogaming (np. Maria Poker czy Unibet) ? W tych innych wszystko działa prawidłowo?
 
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
Teraz zalogowalem się we flashu i niby ok zrobiłem allias i loguje sie ale komunikat o zablokowanym koncie.Pisze do supportu a oni twierdza ze konto jest otwarte.Wyjatkowo cięzko sie tam dogadac.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Dzisiejszy turniej nie odbędzie się , ponieważ nie został wstawiony do turniejowego lobby. Nie wiem czy to oznacza zakończenie ligi już po 3 turniejach czy turniej zostanie rozegrany w innym terminie. Ostatnio kontakt z nimi jest utrudniony . Możliwe , że to przez okres wakacyjny. Organizacja ligi w tym czasie to jednak nie najlepszy pomysł.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Wracamy do rozgrywania ligi. Turniej, który ostatnio się nie odbył został przełożony na następną środę 11.08. Pozostałe turnieje w kolejnych tygodniach zgodnie z aktualizacją w terminarzu. Finał również został przełożony, ale wszystkie osoby co wygrały wejściówki zostaną automatycznie do niego zarejestrowane. Zapis z pkt. 4 regulaminu jest nadal aktualny, ale liga powinna odbyć się do końca , bo wyrazili chęć powtórzenia turnieju i zamierzają wstawić finał.
Ostatnio turniej buy in był w formie GTD z rebuy i add on , teraz mam zapewnienie , że będzie to freezout z pulą dodaną , ale na 100% nie mogę tego potwierdzić bo różnie u nich to wygląda. Turniej w lobby powinien się pojawić w poniedziałek-wtorek.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Turniej można już znaleźć w lobby. Jest bez rebuy i add on . Nie wiem czy jest z pulą dodaną. Zobaczymy jak pierwsza osoba się zapisze. Hasło podane poniżej.
Data: 11.08.10
Godzina: 20:00
Nazwa: 4/Bukmacherskie League
Wpisowe: 2$+0.20$
Pula dodana: 100
Hasło: pla36
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Brak dzisiejszego turnieju w lobby, więc kolejny raz się nie odbędzie. Nie ma już nawet sensu tego przekładać. Kolejne odbędą się zgodnie z terminem, jeżeli zamierzają kontynuować tą ligę.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Odbędzie się dzisiaj finał bo mam zapisane że on był w lobby wstawiony na dzisiaj, byłem nawet zarejestrowany do niego ale teraz go nie widzę ;/
 
hama 11

hama

Użytkownik
Przynajmniej finał mogli zorganizować, tak jak mówiłem na początku ta firma zawsze robiła wałki ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom