• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Liga Endesa (Hiszpania) 2018/2019

Temat na forum 'Koszykówka' rozpoczęty przez Pukon, Wrzesień 27, 2018.

Więcej tematów od Pukon
    1. Pukon Moderator

Pukon
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1437
      pobrane (1).jpg
      Hiszpańska La Liga Endesa na sezon 2018/2019
      Tytułu mistrzowskiego broni drużyna Realu Madryt, która w finale fazy play off pokonała Baskonie 3-1. Z ligą pożegnały się zespoły Bilbao i Realu Betis. Awans z LEB Oro uzyskały drużyny Breogan i Manresa.
      Zapraszam do tematu.
      Powodzenia!

2. zwyciestwo1960 Dobrze znany użytkownik

zwyciestwo1960
      Polubienia:
      145
      Reputacje:
      1355
      Dyscyplina :Koszykowka Hiszpania ACB
      Godzina : 12:30
      Spotkanie :Estudiantes -Joventut
      Typ: over 154,5
      Kurs: 1,90:minus:
      Bukmacher :Totolotek
      Analiza:To powinien by bardzo ciekawy pojedynek i mimo tego że drużyny te niezaliczają się do faworytów rozgrywek to powinny stworzyc ciekawe widowisko.Gospodarze tego mpojedynku zespól Estudiantes narazie gra bardzo przeciętnie i zajmuje dalekie 13 miejsce w tabeli z 4 punktami zdobytymi.W dotychczas rozsegranych pojedynkach odnieśli oni 2 zwycięstwa i 3 pojedynki przegrali.W swoim ostatnim meczu spisali się bardzo słabo przegrywając wysoko na swoim parkiecie 67-1`00 z Baskonią.Ich rywale Joventut obrcnie zajmuje 7 miejsce w tabeli z 6 punktami zdobytymi.Na ten ich wynik składają się 3 zwycięstwa i również 3 pojedynki przegrali.W ostatnim swoim meczu przegrali na wyjeżdzie 94-92 po dogrywce z Barceloną.

Ostatnia edycja: Listopad 4, 2018
    3. Undertaker_TSW Dobrze znany użytkownik

Undertaker_TSW
      Polubienia:
      267
      Reputacje:
      1688
      Baskonia- Valencia over 156,[email protected],8 fortuna:czerwona:

Myślałem, że linie będą trochę wyzsze ale tym lepiej. Baskonia traci mało pkt w tym sezonie, potrafią robić mega pogromy ale i przejść obok.meczu( patrz Bayern czy San Pablo Burgos). Ich mecze nawet gdy robili pogromy 40pkt i tak jednak były w połowie overowe przez mimo wszystko wielki potencjał.ofensywny ekipy z kraju Basków. Gdy mecze były underowe i rowne(jak z Bayernem ostatnio) to głównie przez względnie słaba dyspozycję w ataku i wtedy była konieczność zwalniania gry i uczynienia jej trochę brudną. Warto jednak dodac, że widziałem po pół meczów z Murcia i ostatnio z Turkami w Eurolidze(gdzie były pogromy i Undery) i tam jednak w dużej mierze te niskie zdobycze.punktowe wynikały z bardzo słabej dyspozycji rzutowej rywali gdzie nie trafiali masy rzutów nie contestowanych. Valencia przecież też ma duży potencjał.w.ataku i ostatnio coraz lepiej to.funkcjonuje. Na początku mieli trochę problemów kadrowych i nie mogli w.zwiazku z tym grać na takiej intensywności w ataku i tych opcji brakowało więc musieli iść trochę w innym kierunku . Jednak nawet wtedy potrafili przyspieszając tylko przez jakiś czas wrzucić chociażby 84 pkt Asvelowi. Ostatnio podczas meczu z Barca linie były podobne, można się było obawiac jednak natura tutaj wygrała.i padł.gruby over. Natury się nie oszuka i jednak nikt mi nie wmówi, że te ekipy nie są ukierunkowane na atak i, że ta linia jest za niska.

Edit: w pierwszej kwarcie 49pkt i kto by się spodziewał tego co stało.sie dalej...

Ostatnia edycja: Listopad 6, 2018
      pawkuc i Pukon lubią to.
    4. trema11 Dobrze znany użytkownik

trema11
      Polubienia:
      44
      Reputacje:
      270

Witam,popieram typ kolegi a od siebie dodam że mecz powinien być na styku i goście mogą powalczyć o wygraną,także handi na Valencję wydaje się dobrym kierunkiem.

pawkuc i Pukon lubią to.
    5. pawkuc Aktywny użytkownik

pawkuc
      Polubienia:
      16
      Reputacje:
      23
      Ja też dałbym sobie rękę uciąć, że będzie over. Ale to co rzucali z dystansu to kryminał. Valencia to i z pod kosza pudłowała. Ja też przegrałem pieniądze.
      A co do kolegi wyżej, zapamiętaj Valencia jest tak daremna w tym sezonie, że już na pewno będę ich omijał szerokim łukiem. To już nie ta sama drużyna z poprzedniego, czy jeszcze wcześniejszego sezonu. Dziś grają z Lyonem i tam tez pewnie dostaną becki.

6. Undertaker_TSW Dobrze znany użytkownik

Undertaker_TSW
      Polubienia:
      267
      Reputacje:
      1688
      MoraBanc Andorra- Baskonia+6,[email protected],6
      Andorra- over 79,[email protected],87 fortuna

Faworytem spotkania oczywiście Baskonia jednak ja pójdę w stronę bardzo niewygodnej w wielu przypadkach dla.faworytow ekipy. W sumie jako jedyni w tym sezonie ograli wielki Real.i na prawdę moli imponować. Nie był to mecz gdzie dostali jakieś +20pkt przewagi i musieli trzymać ale ten mecz był na styk do połowy a później Andorra.trzymala.ciagle te kilka.pkt. Gospodarze mają ciekawy i szeroki skład. Baskonia z kolei.2 dni bo bardzo ciężkim fizycznie boju z Fener, przegranym w końcówce. Nie wierzę,.że ten mecz nie zostawil.jakiegos śladu. Ta drużyna jednak lubi raz na ileś odwalić jakis przypał na wyjeździe nawet jak wcześniej leja innych 30pkt. Myślę, że dzisiaj trochę poluzują szyki zwłaszcza w obronie.

Pukon i pawkuc lubią to.
    7. Pukon Moderator

OP
      OP
      Pukon
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1437
      Tenerife - Valencia godz. 18.00
      2 / 2.16
      Przy takim kursie na Valencie spróbuję. Ekipa gospodarzy naprawdę dobrze sobie radzi w lidze czy europejskich pucharach, do tego były trener dzisiejszych rywali (Vidorreta), no ale to nadal nie jest silniejszy zespół od Valencii - oczywiście o ile Valencia zagra tutaj swoje. Dwa ostatnie spotkania Valencii mogą dawać jakąś nadzieje, że to wszystko powoli idzie w dobrą stronę, może nie mieli bardzo mocnych przeciwników, ale można zauważyć jakąś poprawę. Nie pudłują już tak na potęgę i nie ma tych dłuższych przestojów w grze, może jeszcze za wcześnie na wyciąganie jakichś daleko idących wniosków, ale faktycznie można było to zauważyć - teraz poprzeczka ustawiona trochę wyżej i zobaczymy czy to prognostyk na lepszą grę czy dalej będą zawodzić. Sytuacja kadrowa też zaczyna się poprawiać - wrócił już Rafa Martinez, może nie będzie dostawał sporo minut, ale przy jego doświadczeniu nawet krótkie wejścia na parkiet mogą sporo wnosić, dostępny ma być też Vives, z kolei u gospodarzy znak zapytania przy występie Beirana (12pkt), który przez uraz opuścił ostatnią grę, dalej poza kadrą Gielo i Richotti. Zdaje sobie sprawę z wahania dyspozycji Valencii na początku tego sezonu, ale wyżej cenię potencjał tej drużyny i spróbuję pójść w ich stronę. (lvbet)
      100-65:minus: pogrom, beznadziejny typ wybrałem:facepalm:

Ostatnia edycja: Listopad 17, 2018 o godzinie 19:47
      pawkuc, trema11 i Kibic Zwierze lubią to.
    8. trema11 Dobrze znany użytkownik

trema11
      Polubienia:
      44
      Reputacje:
      270
      Popieram typ Kolegi,a od siebie dodam że Tenerife nie wygrało u siebie z Valencją żadnego meczu,same wtopy i dzisiaj tez dostaną bęcki.

pawkuc lubi to.
    9. pawkuc Aktywny użytkownik

pawkuc
      Polubienia:
      16
      Reputacje:
      23
      Ja to pograłem nawet z hc : ) masakryczne krycie na obwodzie. Szok. Mi Valencia zawsze kojarzyła się z dobra obrona.
      Została na dziś jeszcze Malaga. Boje się tylko tego, że Andora spina się na lepszych. Poszedłbym w over, ale linia ustawiona mega wysoko. A taki mecz Andory jak z Realem raczej szybko się nie powtórzy. Biorę Malage ; ) liczę na Adasia Waczyńskiego :D

Pukon lubi to.
    10. Pukon Moderator

OP
      OP
      Pukon
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1437
      Andorra - Malaga godz. 20.30
      2 / 2.12
      Kolejny raz, zachęcony solidnym kursem na gości, spróbuje tutaj poszukać zwycięstwa Malagi. Może tym razem z większym szczęściem, niż w przypadku Valencii. Po stronie gospodarzy wątpliwości co do występu Diagne (7,6pkt) i dalej bez Walkera, w Maladze wraca Fernandez, który nie zagrał w ostatnim meczu EuroCup. Oba zespoły złapały fajna formę ostatnio i można spodziewać się dobrej gry, dla mnie ta kadra Malagi prezentuje się jednak solidniej. Przede wszystkim jest to bardzo równe zestawienie, nie ma tak jak w przypadku Andorry i Ennisa, może to zbyt duże uproszczenie, ale tam bardzo wiele zależy od świetnej gry tego gracza.

pawkuc lubi to.
    11. Pukon Moderator

OP
      OP
      Pukon
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1437
      Można było spodziewać się przegranej Valencii, ale że w takim stylu, to nie potrafię zrozumieć. Akurat pisałem kilka słów, zanim pojawiły się Twoje przemyślenia dotyczące Malagi, mam nadzieję że to dobry prognostyk:)
      Pozdrawiam i powodzenia!

pawkuc lubi to.
    12. pawkuc Aktywny użytkownik

pawkuc
      Polubienia:
      16
      Reputacje:
      23
      I nawet over pokryty. Chłopaki narzucali. Jak pisałeś wyżej, Malaga bardziej wyrównany skład. Andorą fajnie, tylko gorzej jak przestało wpadać za 3; ) Malaga moim zdaniem w tym roku lepiej pogralaby w Eurolidze, niż w poprzednik sezonie. Żeby nie odbiegać od tematu, to jutro tez są ciekawe mecze i na pewno na jutro coś się „urodzi” ; )

Poleć forum