>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Europejska - ważne informacje, wydarzenia, dyskusja o typach długoterminowych

lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Sędzia główny Andranik Arsenjan oraz jego asystent Howhannes Awagjan zostali dożywotnio zawieszeni przez UEFA.
Ormianie prowadzili lipcowy mecz eliminacji do LE pomiędzy Interem Turku a Vikingurem (0-1).
Udowodniono im próbę zmanipulowania wyniku tego spotkania. Mieli postawić u bukmachera, że obie drużyny strzelą po minimum jednym golu w tej rywalizacji.
Co za łamaga, postawił BTS, nie przekręcił meczu i go złapali.
 
pilkarskipoker 13

pilkarskipoker

Użytkownik
Nawet jeśli Śląsk nie awansuje na boisku jest szansa na dalszą grę. Wszystko przez to, że UEFA zdecydowała się wycofać z rozgrywek Fenerbahce. Nawet jeżeli dzisiaj Śląskowi nie uda się odrobić trzech bramek w meczu z Sevillą (pierwszy mecz przegrany z Hiszpanami 4:1), to ma szansę zagrać w fazie grupowej Ligi Europy. Po zakończeniu meczów IV rundy eliminacyjnej UEFA wylosuje jeden zespół, który odpadł w tej fazie.
 
river 148

river

Użytkownik
Wlasnie zakonczylo sie losowanie fazy grupowej LE. Oto kilka (nie)ciekawych grup:grin:
B - PSV, D.Zagrzeb, Czernomorets, Ludogorets (mozna smialo w kazdym meczu cisnac PSV:cool:)
C - Standard, Salzburg, Elfsborg, Esbjerg (widac, ze to LE????, grupa &quot;nietypowalna&quot;)
G - D.Kijow, Genk, Rapid, Thun (Dynamo poza zasiegiem)
J - Lazio, Trabzonspor, Legia, Apollon (bedzie sie dzialo...)
K - Tottenham, Andzi, Sheriff, Tromso (Anglicy niech sie ciesza, ze nie trafili w ostatnim koszyku na Karagande a dlugo sie na to zanosilo, bo mieliby mega egzotyczna grupe)
Kilka grup jest smiesznych bo poziom co najwyzej mocno sredni, widac, ze do LE coraz latwiej wejsc a poza tym mam wrazenie, ze w tym roku jest sporo przypadkowych druzyn, ktore dostaly sie tu sensacyjnie (Estoril, Panduri, Pacos, Karaganda, Slovan, Esbjerg, Rijeka, Tromso itd.). Sporo tego.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Rzeczywiście LE w tym roku bardzo słabo, dużo niespodzianek i kilka wyrzuconych zespołów za korupcję. Za to w LM trochę lepiej w tym roku dobry poziom, w końcu LE od LM musi się różnić ????
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Przy pustych trybunach Legia Warszawa zagra mecz z Apollonem Limassol w ramach Ligi Europejskiej! Taką decyzję podjęła Komisja Dyscyplinarna UEFA, która dodatkowo nałożyła na klub &lt;NBSP&gt;&lt;/NBSP&gt;mistrza&lt;NBSP&gt;&lt;/NBSP&gt; Polski gigantyczną karę w wysokości 150 tys. euro.

&lt;!--!+!+!005--&gt;

&lt;!-- !%!%!390366;;480!%!%! --&gt;​
O decyzji UEFA poinformowała oficjalna strona internetowa Legii. Komisja Dyscyplinarna UEFA podjęła decyzję w oparciu o analizę meczów z Molde i Steauą Bukareszt w eliminacjach Ligi Mistrzów. UEFA postanowiła:
- zamknąć stadion przy ul. Łazienkowskiej 3 na najbliższy mecz rozrywek UEFA (z Apollonem)
- zamknąć stadion Legii na jeden dodatkowy mecz rozgrywek UEFA w zawieszeniu na 5 lat
- ukarać Legię grzywną w wysokości 150 tys. euro.
&quot;Klub wystąpi o uzasadnienie decyzji UEFA i po jego analizie rozważy wniesienie odwołania. W związku z powyższym Klub nie uruchomi &lt;NBSP&gt;&lt;/NBSP&gt;sprzedaży&lt;NBSP&gt;&lt;/NBSP&gt; biletów na najbliższy mecz rozgrywek UEFA z Apollon Limassol w dniu 3 października 2013 r.&quot; - czytamy na Legia.com.
W czwartek Legia zainauguruje zmagania w tegorocznej edycji Ligi Europy wyjazdowym meczem z Lazio. W pierwszym meczu u siebie piłkarze Jana Urbana podejmą cypryjski Apollon. Niestety ekipa mistrzów &lt;NBSP&gt;&lt;/NBSP&gt;Polski&lt;NBSP&gt;&lt;/NBSP&gt; nie będzie mogła liczyć na doping swoich wiernych fanów.

www.wp.pl
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Przy pustych trybunach Legia Warszawa zagra mecz z Apollonem Limassol w ramach Ligi Europejskiej! Taką decyzję podjęła Komisja Dyscyplinarna UEFA, która dodatkowo nałożyła na klub mistrza Polski gigantyczną karę w wysokości 150 tys. euro.
To jest juz nprawdę przegięcie pały...jak kibice Steauy rzucali jakimis przedmiotami w piłkarzy to jakieś kary były ?
Jakie to transparenty zawisły z jaka treścią rasistowską na legii ? ma ktos foto albo link ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
chodzi o nasza flagę wild boys po prostu parodia
Ostatnio ciekawa sytuacja była podczas meczu Napoli z Borussią komentator mówi że kibicom z Neapolu grozi zakaz wstępu na stadion w przypadku odpalenia jakiegokolwiek środku pirotechnicznego tymczasem minęło 5 minut i proszę zrobiło się szaro.... Ciekawe czy ich stadion zamkną....
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Pary 1/16 finału Ligi Europy:
Dnipro Dniepropietrowsk - Tottenham Hotspur FC
Real Betis Balompié - Rubin Kazań
Swansea City AFC - SSC Napoli
Juventus FC - Trabzonspor Kulübü
NK Maribor - Sevilla FC
FC Viktoria Plzeň - Szachtar Donieck
Czornomoreć Odessa - Olympique Lyonnais
SS Lazio - Łudogorec Razgrad
Esbjerg fB - ACF Fiorentina
AFC Ajax - FC Red Bull Salzburg
Maccabi Tel-Awiw - FC Basel 1893
FC Porto - Eintracht Frankfurt
Anży Machaczkała - KRC Genk
Dynamo Kijów - València CF
PAÓK (Saloniki) - SL e Benfica
FC Slovan Liberec - AZ (Alkmaar)
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
I ewentualne pary 1/8 finału Ligi Europy :

Slovan Liberec /AZ Alkmaar - Anży Machaczkała/KRC Genk

Lazio Rzym/Łudogorec Razgrad - Dynamo Kijów/Valencia CF

FC Porto/Eintracht Frankfurt - Swansea City/SSC Napoli

Czernomorec Odessa/Olympique Lyon - Viktoria Pilzno/Szachtar Donieck

NK Maribor/Sevilla FC - Betis Sewilla/Rubin Kazań

Dnipro Dniepropietrowsk/Tottenham Hotspur - PAOK Saloniki/Benfica Lizbona

Maccabi Tel Awiw/FC Basel - Ajax Amsterdam/Red Bull Salzburg

Juventus Turyn/Trabzonspor - Esbjerg fB/ACF Fiorentina
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Korci mnie, żeby postawic na zwycięstwo Salzburga w LE. Są mocni, jeżeli wygrywają z Bayernem 3-0, choc Bayern grał w bardzo mocnym składzie mimo wszystko... Tak wszyscy patrzą na Juve, bo będzie grało finał u siebie ale będzie im ciężko i to bardzo... A Salzburg moim zdaniem gra naprawdę europejski futbol i już się nie mogę doczekac, gdy w przyszłym sezonie zagrają w LM, bo będą naprawdę mocną drużyną w następnej edycji... Warto też isc w stronę Ludogorets Razrad, bo ten bułgarski zespół bardzo pozytywnie mnie zaskakuje w tym sezonie... Nie odpuszczają sobie meczów, dorabiają spokojnie do skromnego budżetu i tym umacniają się coraz bardziej na bułgarskim rynku futbolu. Cieszy mnie to, że jest trochę odmienności w tym futbolu i coraz to słabsze drużyny dostają szansę, żeby zaistniec na europejskim rynku. Swoimi czasy liczyłem na Karagandę, jednak po porażce z Celtikiem opadli z sił i grali słabo. Czuję, że Ludogorets zajdzie dosc daleko no i liczę bardzo na Salzburg, jak już wcześniej wspominałem. Co myślicie o tym? Na zwycięstwo RB już teraz w Milenium jest kurs 30... Można było szarpnąc to chociaż za 20-30 zł ;)
 
kubusts 11

kubusts

Użytkownik
Możesz spróbować, ale jakoś nie chce mi sie wierzyć aby Salzburg ograł Ajax : )
Choć bezpośrednie mecze mają na remis, to wierze że liga Holenderska jest o poziom wyższa.
Jeśli Ajax odpuści to Salzburg trafi na FC Basel, a to dobra i solidna drużyna, która juz ogrywała potęgi futbolu.
Więc przemyśl to dobrze; )
 
F 0

filemon123

Użytkownik
Co myślicie o typie na awans Rubina Kazań po kuszącym kursie 1,80-1,90 ? Betis w PD ostatnie miejsce, w pape praktycznie od każdego, w LE strasznie underowe wyniki, jakoś ogarneli awans z grupy. Rubin w ruskiej lidze też nie zachwyca, odległe bodajże 8 miejsce, w LE wyszli z łatwej grupy z 1 miejsca. Czytałem, że w Kazaniu zwolniono niedawno po 12 latach pracy trenera. Teoretycznie z racji słabej gry obu ekipom powinno bardziej zależeć na krajowych rozgrywkach niż LE, ale to przede wszystkim Betis powinien skupić się na krajowym podwórku by uniknąć spadku. Jaka jest wasza opinia o typie na awans ruskich ?
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Co myślicie o typie na awans Rubina Kazań po kuszącym kursie 1,80-1,90 ? Betis w PD ostatnie miejsce, w pape praktycznie od każdego, w LE strasznie underowe wyniki, jakoś ogarneli awans z grupy. Rubin w ruskiej lidze też nie zachwyca, odległe bodajże 8 miejsce, w LE wyszli z łatwej grupy z 1 miejsca. Czytałem, że w Kazaniu zwolniono niedawno po 12 latach pracy trenera. Teoretycznie z racji słabej gry obu ekipom powinno bardziej zależeć na krajowych rozgrywkach niż LE, ale to przede wszystkim Betis powinien skupić się na krajowym podwórku by uniknąć spadku. Jaka jest wasza opinia o typie na awans ruskich ?
Długo też myślałem wcześniej nad tym i nie wiem skąd taki kurs na Kazań, zgodzę się że nie grają jakiegoś super futbolu, ale co gra Betis? 3-3-6 u siebie i 0-2-9 na wyjeździe. U siebie na 12 meczy mają straconych 19 bramek, czyli prawie 2 bramki na mecz. Na wyjazdach na 11 meczy mają 33 bramki stracone, czyli 3 bramki na mecz. Uważam że to dość ciekawy typ i co ważniejsze możliwy. ;)
 
Do góry Bottom