>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Europejska - ważne informacje, wydarzenia, dyskusja o typach długoterminowych

gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
No i są już pary:

Club Brugge - Besiktas
Dnipro - Ajax
Wolfsburg - Inter
Zenit - Torino
Everton - Dynamo Kijów
Fiorentina - Roma
Napoli - Dynamo Moskwa
Villareal - Sevilla

Wszystkie drużyny włoskie awansowały.Dla mnie osobiście jest to zaskoczenie.A jesli chodzi o same pary to według mnie przejdą dalej : Besiktas , Ajax , Wolfsburg , Zenit , Everton , Fiorentina , Napoli , Sevilla
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
FK Kruoja - Jagiellonia
Śląsk - NK Celje
Szczerze? To wydaję mi się, że nasze zespoły wpadły na najtrudniejsze zespoły, które mogły dostać. Oczywiście wstydem będzie jeżeli ich nie pokonają jednak drużyny z Litwy i Słowenii to fajni rywale na pierwszą rundę. Mam nadzieję jednak, że Polskie zespoły zmiotą je w pył.
 
rafinhoo23 0

rafinhoo23

Użytkownik
FK Kruoja - Jagiellonia
Śląsk - NK Celje
Szczerze? To wydaję mi się, że nasze zespoły wpadły na najtrudniejsze zespoły, które mogły dostać.
Serio? Szybkie spojrzenie na klub z Litwy, gdzie notabene grają innym systemem i są obecnie mniej więcej w połowie rozgrywek.
FK Kruoja 3 zwycięstwa na 17 rozegranych kolejek w baaardzo przeciętnej lidze litewskiej. Przy czym wszystkie na początku rozgrywek - w ostatnich jedenastu spotkaniach ŻADNEGO zwycięstwa.
Nie mam pojęcia co się tam dzieje, ale jeśli na zwycięstwo w meczu z ostatnią drużyną w tabeli (która do tej pory nie odniosła żadnego zwycięstwa w lidze) dawali kurs około 4,5 to coś tam jest nie halo. Każde inne rozwiązanie niż awans Jagi będzie sensacją.

BTW Ónibet wystawił już kursy na awans - 1.1 na Jagę i 1.3 na Śląsk.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Wczoraj polskie drużyny poznały swoich potencjalnych rywali w III rundzie eliminacji Ligi Europejskiej.

Zestaw &quot;polskich par&quot;:
Beleneses - Śląsk/IFK
Beroe/Brondby - Jagiellonia/Omonia
Kukesi/Mladost - Legia/Botosani

Legia bez wątpienia trafiła na najsłabszego rywala z możliwych i odpadnięcie z Czarnogórami albo Albańczykami, będzie kompromitacją dla Wojskowych.
Oczywiście do rozegrania jest jeszcze rewanż z Rumunami, ale nie powinno być problemów z awansem.
Kukesi przed pierwszym meczem z Mladost było faworytem do awansu, ale po przegranym meczu u siebie, to Czarnogórcy są bliżej III rundy. Obie te drużyny są gorsze od Botosani, więc IV runda jest na wyciągnięcie ręki.


Wygrany z pary Jaga/Omonia trafi najprawdopodobniej na Brondby, które jest bardzo blisko awansu po wyjazdowym meczu z Bułgarami.
Warto podkreślić, że dzięki wysokiemu współczynnikowi Cypryjczyków, do tej pary był losowany nierozstawiony zespół. Brondby był jednym z kilku zespołów, których dobrze było ominąć. Nie było wielu nierozstawionych zespołów, które są lepsze od Dunczyków. I Jaga i Omonia nie będą faworytami jak dla mnie w starciu z Brondby, chociaż ubiegłoroczny dwumecz Ruchu z Esbjergem pokzala, że nie ma co się też bać tych Duńczyków. Jaga teraz ma ciężki wyjazd na Cypr, gdzie to Omonia po wyniku z pierwszego starca będzie faworytem do awansu.

W wypadku Śląska jest podobna sytuacja do Jagi. Po bezbramkowym remisie u siebie jadą na boisko aktualnego lider szwedzkiej ligi, gdzie na awans mają podobne szanse jak Jaga na Cyprze.
Belenenses był klubem rozstawionym i akurat bylo to dośc dobre losowanie dla Śląska/IFK-a. W przypadku awansu do trzeciej rundy Śląsk nie będzie faworytem w dwumeczu z Belenenses, ale jest to zespół jak najbardziej do pokonania, podobnie zreszta jak Szwedzi, którzy prezentują podobne umiejętności do Portugalczyków.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Legia trafi na drużynę z następującego zestawu: Rosenborg Trondheim (Norwegia), Zoria Ługańsk (Ukraina), MSK Żylina (Słowacja), Vojvodina Nowy Sad (Serbia) lub Rheindorf Altach (Austria).
Lech zagra z Hajdukiem Split (Chorwacja), Atromitosem Ateny (Grecja), Dynamem Mińsk (Białoruś), Videotonem Szekesfehervar (Węgry), Rabotnickim Skopje (Macedonia) lub Kajratem Ałmaty (Kazachstan).
---------------------------------
Chciałbym takie pary :

Legia - MSK Żylina
Lech - Videotonem Szekesfehervar
lub
Legia - Rosenborg Trondheim
Lech - Dynamem Mińsk
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Match-20 and 27 August​
Altach(AUT) v
Belenenses(POR)
Žilina(SVK) v
Athletic(ESP)
Steaua(ROU) v
Rosenborg(NOR)
Zorya(UKR) v
Legia(POL)

Plzeň(CZE) v
Vojvodina(SRB)
Milsami(MDA) v
St-Étienne(FRA)
Jablonec(CZE) v
Ajax(NED)
Young Boys(SUI) v
Qarabağ(AZE)
Molde(NOR) v
Standard Liège(BEL)
PAOK(GRE) v
Brøndby(DEN)
Bordeaux(FRA) v
Kairat(KAZ)
Lech(POL) v
Videoton(HUN)

Dinamo Minsk(BLR) v
Salzburg(AUT)
Rabotnicki(MKD) v
Rubin(RUS)
Liberec(CZE) v
Hajduk Split(CRO)
Atromitos(GRE) v
Fenerbahçe(TUR)
Panathinaikos(GRE) v
Qäbälä(AZE)
Southampton(ENG) v
Midtjylland(DEN)
Astra(ROU) v
AZ(NED)
Odd(NOR) v
Dortmund(GER)
Krasnodar(RUS) v
HJK(FIN)
Thun(SUI) v
Sparta Praha(CZE)​
 
M 59

mixon

Użytkownik
Pojawiły się już kursy na pierwsze mecze IV rundy eliminacji. I tak według Uni.bet:
Lech - Videoton 1,50 4,00 6,25 - tak więc przynajmniej w Poznaniu Lech jest zdecydowanym faworytem bukmacherów i sądząc po tym kursie w zakładzie na awans też będzie faworytem. Szczerze to spodziewałem się jednak wyższych kursów na Lecha, coś ok. 1,8.
Zorya - Legia 2,50 3,30 2,65 - tutaj zgodnie z przewidywaniami, dość wyrównana para, pierwszy mecz z lekkim wskazaniem na gospodarzy, choć po tych kursach można wnioskować, że w dwumeczu to Legia będzie faworytem.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Terminarze Polskich zespołów w LE:
Legia Warszawa:
Legii Warszawa.
Kolejka 1 - 17 września
FC Midtjylland - Legia Warszawa
SSC Napoli - Club Brugge KV
Kolejka 2 - 1 października
Legia Warszawa - SSC Napoli
Club Brugge KV - FC Midtjylland
Kolejka 3 - 22 października
Legia Warszawa - Club Brugge KV
FC Midtjylland - SSC Napoli
Kolejka 4 - 5 listopada
Club Brugge KV - Legia Warszawa
SSC Napoli - FC Midtjylland
Kolejka 5 - 26 listopada
Legia Warszawa - FC Midtjylland
Club Brugge KV - SSC Napoli
Kolejka 6 - 10 grudnia
SSC Napoli - Legia Warszawa
FC Midtjylland - Club Brugge KV
Lech Poznań
Kolejka 1 - 17 września
Lech Poznań - CF &quot;Os Belenenses&quot;
ACF Fiorentina - FC Basel 1893
Kolejka 2 - 1 października
FC Basel 1893 - Lech Poznań
CF &quot;Os Belenenses&quot; - ACF Fiorentina
Kolejka 3 - 22 października
ACF Fiorentina - Lech Poznań
FC Basel 1893 - CF &quot;Os Belenenses&quot;
Kolejka 4 - 5 listopada
Lech Poznań - ACF Fiorentina
CF &quot;Os Belenenses&quot; - FC Basel 1893
Kolejka 5 - 26 listopada
CF &quot;Os Belenenses&quot; - Lech Poznań
FC Basel 1893 - ACF Fiorentina
Kolejka 6 - 10 grudnia
Lech Poznań - FC Basel 1893
ACF Fiorentina - CF &quot;Os Belenenses&quot;
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Lech ma bardzo trudne zadanie ale walczyc trzeba i o kazdy punkt sie bic . Legia trafila w miare fajnie ale liczylem ze wylosuje BVB albo Liverpool bo bardzo chcialem sie wybrac na ten mecz. Tak przy okazji mam prosbe jesli jest tu jakis wirny ogarniety fan legii co sie zna na zakupie biletow itp itd to prosilbym o pomoc bo chcialbym wybrac sie na mecz ale nwm dokladnie co i jak.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Lech ma bardzo trudne zadanie ale walczyc trzeba i o kazdy punkt sie bic . Legia trafila w miare fajnie ale liczylem ze wylosuje BVB albo Liverpool bo bardzo chcialem sie wybrac na ten mecz. Tak przy okazji mam prosbe jesli jest tu jakis wirny ogarniety fan legii co sie zna na zakupie biletow itp itd to prosilbym o pomoc bo chcialbym wybrac sie na mecz ale nwm dokladnie co i jak.
To chyba Legia ma zadanie o wiele trudniejsze ???? Basel jest do ogrania, pokazał to 1 mecz w Poznaniu, gdyby nie glupie sytuacje i bledy mecz spokojnie potoczyc mogl sie inaczej. Zespoly z ostatniego koszyka w obu przypadkach podobne, choc rywale Legii Duńczycy wyelminowali chocby southampton. Napoli i Fiorentina raczej nie do przeskoczenia, ale Basel oraz Brugge juz sa w zasiegu polskich klubow i mysle ze to wlasnie pomiedzy tymi druzynami rozegra sie walka o awans ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
To chyba Legia ma zadanie o wiele trudniejsze ???? Basel jest do ogrania, pokazał to 1 mecz w Poznaniu, gdyby nie glupie sytuacje i bledy mecz spokojnie potoczyc mogl sie inaczej. Zespoly z ostatniego koszyka w obu przypadkach podobne, choc rywale Legii Duńczycy wyelminowali chocby southampton. Napoli i Fiorentina raczej nie do przeskoczenia, ale Basel oraz Brugge juz sa w zasiegu polskich klubow i mysle ze to wlasnie pomiedzy tymi druzynami rozegra sie walka o awans ????


Tu sie zgodze ze Basel do ogrania ale Lech musi byc skuteczny bo inaczej bedzie ciezko . Te Midtjylland to dopiero zagadka ale mysle ze Legia sobie poradzi z nimi a Brugge tez jest do ogrania . Napoli slabo zaczelo w lidze i dopiero bedzie sie rozgrywac i mysle ze punkt do ugrania . Gorzej ma kech z Fiorentina ale mogli trafic gorzej a jak sie chce cis ugrac to z takimi rywalami nie mozna przegrywac.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Napiszę teraz parę słów od siebie co do pl zespołów w le:
Niestety nie zgodzę się z przedmówcami którzy sugerują że, to Legia ma trudniejsze zadanie!!
Jak dla mnie Lech jest bez szans!!
Czemu??
Według mnie w grupie Leszka nie ma słabszego zespołu od niego ???? .
Fiorentina czołowa drużyna ligi włoskiej!!.
Natomiast Basel udowodniło już swoją wyższość i nie widzę innej możliwości jak pokonanie pl drużyny ponownie. A gdy obecny sezon się rozpoczął możemy(gliśmy) zaobserwować różnice, mylę się czy nie ??
Chyba nie spotkania przegrane Kolejorza z takimi rywalami pokazują miejsce w szeregu LE.
Co do drużyny Belenenses hmmm, fakt że, występują w lidze portugalskiej stawia ich już w komfortowej sytuacji a tak serio to moim zdaniem na ich terenie nie ma co szukać pkt. oglądaliście ich mecze ??
Zobaczycie jaka będzie różnica klas ????
Jak dla mnie Lech zajmie ostatnią pozycję w tabeli....
Co do Legi nie licząc Napoli, spokojnie mogą szukać pkt. w innych meczach.
Ale nie wolno zapominać że, zespół z Danii wyeliminował Southampton,
a FC Brugge wydaję się być na podobnym poziomie co 2 poprzednie drużyny.
Tak że, walka pomiędzy tymi 3 zespołami powinna być wyrównana.
Szanse pl. drużyn ogólnie są nikłe ,patrząc na ich dokonania itp.
Ale Legia moim zdaniem jakieś szanse bd. mieć ????

PS: to jest tylko moja myśl co do tych drużyn.
 
Do góry Bottom