>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Islandii (Úrvalsdeild) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Vikingur Reykjavik 1,80 9/10 stanleybet

Vikingur spadła w drugiej lidze w tym sezonie i trudno jest znaleźć pierwszą formę sezon ale te dwie ostatnie wersje są dobrym znakiem dla nocy wyścigu, zespół jest fizycznie dobrze o czym świadczą ostatnie sukcesy z ostatnich dwóch tygodni przy pierwszym w filiżance bić w domu pierwszy podział zespół Fylkir dostępie do ćwierćfinału i po trzech dniach wygrał łatwo 0-2 z Thora nie jest łatwo grać przeciwko drużynie spadła w drugiej lidze w tym sezonie i gdzie w domu został imbattuto.Questo oznacza, że ​​mogą nadrobić zaległości na pierwszego wieczoru, który służy tylko zwycięstwo przeciwko Throttur że w ośmiu dni odbędzie się dotąd zagrał tylko dwa razy z dala ze względu na harmonogram więc uscito.Sicuramente za pewnik w tej lidze nie też widziałem to nic innego jak przeciętność z turnieju jeśli gospodarze powtórzyć ostatnie dwa występy również łatwo wygrać dla mnie dzisiaj.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Fram - Akranes over 2,5 1,88 6/10

Dopasuj delikatny i nie jest łatwo wyciągnąć żadnych udziałów w rynku zakładów zarówno powiedzieć to samo, musisz zmierzyć się z tym zespołem Fram wieczorem na drugi rok z rzędu komplikuje życie począwszy od bardzo złe (w ubiegłym roku wydawało się skazane, ale w ostatnim sezonie zdobył wiele kolejnych zwycięstw zapisywania się) oraz nowo promowany zespół Akranes silną grę, ale teraz on pociągnięcie fiato.Io tylko widziałem rozłożone 2,5 nie myślałem dwa razy o jego zrobieniu, Fram zmuszeni do gry, ale zobaczyłem, że jego ranking Zespół, który jest w tej chwili nie jest w stanie narzucić swoją grę do nikogo zdolnego do utraty wszystkiego, co przychodzi do tego spotkania drużyny po czterech z rzędu porażek i został zmuszony do skoku natychmiast do ataku dziś nadzieję na znalezienie Akranes w trudnej sytuacji, świadczy o tym trzy grze utratę streak ale grać jedna lub druga jest jak gra na loterii z tego powodu wolałem grać tutaj, bo ponad 2,5 gole z obrony obu drużyn przyjść sam nie chcę wierzyć rasę lub defensywny taktyka dwóch z Fram z zaledwie sześciu punktów musi ryzykować dziś coś a Akranes silne na początku swoich Czternastu Punktów zadbał, aby otwarcie grać, aby wygrać.

Edit Groven:
kolego Nicolante z całym szacunkiem, ale nie da się tego czytać. Tekst skopiowany ze strony i wrzucony w translator nie załatwia sprawy.. każda kolejna tego typu analiza będzie równoznaczna z usunięciem...
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Stjarnan Gardabae - Fram Reykjavik

Typ: Stjarnan Gardabae
Kurs: 1,53

bwin

Na dzisiaj wybrałem pojedynek Stjarman Gardabae z Fram Reykjavik. Jest to ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Islandii. Ja zdecydowałem się tu postawić na gospodarzy. Jak dotąd w pucharze pokonali oni IF Grotta cztery do jednego i Reynir Sandgerdi jeden do zera po dogrywce. Ich dzisiejszy rywal natomiast ma za sobą pojedynki z Haukar Hafnarfjoerdur których to pokonał dopiero w rzutach karnych oraz UMF Afturelding trzy do dwóch, Fram grał z przewagą jednego zawodnika i bramkę dającą awans strzelił dopiero w końcówce spotkania. Co do ligowej pozycji to Stjarman zajmuje obecnie trzecie miejsce i jest bez porażki na swoim obiekcie. Ostatnia porazka na stadionie przy Stjoernuheimilioe miala miejsce w lipcu ubiegłego roku kiedy to ulegli Keflavikovi dwa do trzech. Z kolei gracze z Reykjaviku ostatnio mają problem z formą wyjazdową. Jak dotąd w lidze wygrali tylko jedne wyjazdowe spotkanie z Breidablik IF. Zapewne gospodarze awansują dzisiaj do półfinału.
 
B 7

bad-boy-87169

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Islandia Landsbankadeild
Spotkanie: Keflavik-Reykjavik 1:1 ⛔
Typ: Over 2,5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365

Analiza:

O godz.22 zostanie rozegranie w Lidze Islandi pomiedzy Keflavik-Reykjavik.
Keflavik zajmuje obecnie 5 miejsce zanotowali 4 wygrane 2 remisy i 4 porazki strzelajac 18 straconych 15 zdobywajac 14 punktów.Reykjavik zajmuje obecnie 1 miejsce zanotowali 7 wygranych 1 remis i 2 porazki strzelajac 22 straconych 13 zdobywajac 22 punkty.Obie druzyny są bramko strzelne w kazdym spotkaniu.Historia obu druzyny przewaznie w tych spotkaniach jest over 2,5.Uwazam ze w tym spotkaniu padnie over 2,5.Pozdrawiam ????
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Vikingur Olafsvik - KA Akureyri 0:1 ⛔
Typ: Vikingur Olafsvik
Kurs: 1,48
bwin

Dzisiaj czas na ligę Islandzką. Tym razem do analizy wybrałem spotkanie zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w tym kraju. Konkretnie chodzi o pojedynek Vikingur Olafsvik z KA Akureyri. Na stadionie w Olafsviku spotka się lider tabeli z dziesiątym zespołem ligi. Dla mnie to pewniak dzisiejszego dnia. Na swoim obiekcie przegrali tylko raz z Leiknir Reykjavik zero do jednego, gola tuż przed zejściem do szatni strzelił Eggertsson. Ostatni domowy mecz Vikingura to wysoka wygrana z zajmującym przed ostatnie miejsce w tabeli BI / Bolungarvík cztery do zera. Oba zespoły kończyły ten mecz w dziesiątkę. Ostatnie cztery spotkania ligowe to trzy zwycięstwa i wspomniana wcześniej porażka z Leiknir. Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu pozwoli oddalić się na trzy punkty od drugiego Haukar Hafnarfjordur co powinno byc dużą motywacją dla zawodników. Jeśli chodzi o dzisiejszego rywala z Akureyri to zajmuje on obecnie dziesiate miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie dziewięciu punktów. Na wyjeździe wygrali tylko jedno spotkanie ligowe z Leiknir Reykjavik aż trzy do jednego. Po za tym wszystkie spotkania zakończyły się klęską. Myślę że zwycięstwo gospodarzy w dzisiejszym meczu jest pewne.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
IA Akranes - UMF Selfoss 4:0 ✅
Typ: IA Akranes
Kurs: 1,85
Bet-at-home

Dzisiaj zaraz po dwudziestej pierwszej czasu polskiego na stadionie Akranesvollur w Akranes tamtejszy IA podejmie UMF Selfoss. Są to ostatnio najgorzej grające ekipy Landsbankadelid Karla. W ostatnich sześciu spotkaniach obydwie te ekipy zdobyły zaledwie po dwa punkciki. Ja w dzisiejszym meczu daje większe szanse na odniesienie sukcesu ekipie gospodarzy. Na swoim obiekcie już doznawala smaku zwycięstwa pokonując ekipy które nie są outsiderami tej ligi. Pokonali obecnego lidera tabeli KR Reykjavik trzy do dwóch strzelając gola tuż przed końcem spotkania. Drugim zespołem pokonanym na swoich śmieciach jest Keflavik IF a wynik był identyczny jak z zespołem ze stolicy. Goście zaś na wyjeździe wygrali tylko raz z zajmującym pozycję wyżej od nich Fram Reykjavik. Dzisiaj IA Akranes nadarza się okazja przełamania złej passy i wydaje mi się że tego dokonają.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Islandia 1. Deild

Vikingur Reykjavik - KA Akureyri
0:1 ⛔
Typ: Vikingur Reykjavik
Kurs: 1,55
bet-at-home

Dzisiaj zdecydowałem się wsiąść do analizy spotkanie Islandzkiej 1. Deild Karla pomiędzy Vikingur Reyjkjavik a KA Akureyri. Ja zdecydowanie stawiam tu na gospodarzy. Zajmują oni obecnie czwarte miejsce w tabeli ligowej z dużymi szansami na awans nawet do europejskich pucharów. Na swoim obiekcie jak dotąd przegrali tylko dwa spotkania z Throttur Reykjavik i UMF Fjoelnir. W ostatnich trzech ligowych spotkaniach zgromadzili komplet punktów wygrywając kolejno z Vikingur Olafsvik dwa do jednego, BI Bolungarvik trzy do zera i w ostatniej kolejce pokonali w takim samym stosunku i do tego na wyjeździe IR Reykjavik. Bardzo dobrą partię w tym spotkaniu zagrał Hjortur Hjartarson i zapewne dzisiaj gospodarze też bedą na niego liczyć. Jeśli chodzi o ekipę gości zgromadzili oni na wyjeździe zaledwie sześć punkcików i co ciekawe zdobyli komplet z liderującym Vikingur Olafsvik. Myślę że motywacja będzie silniejsza po stronie graczy z Reykjaviku i oni zdobędą komplet punktów.
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Islandia 2012/2013
FH Hafnarfjardar - UMF Selfoss 5:2 ✅
Typ 1 @1.20
Typ FH Hafnarfjardar -1.5 @ 1.50

Kurs na zwycięstwo gospodarze jest dosyć niski ale śmiało można grać tutaj na nich handi. Ponieważ nie powinni mieć żadnych problemów z zdobyciem tutaj kompletu punktów. Oba zespoły grają o dwa zupełnie inne cele w tym sezonie. A mianowicie gospodarze o Mistrzostwo i wywalczenie sobie przepustki do gry w Europejskich Pucharach podczas przyszłego sezonu. I widać, że im to wychodzi mając 26pkt, zajmują drugie miejsce i tracą zaledwie jeden punkt do lidera. W meczach na własnym obiekcie zanotowali 3-2-0. I w dodatku czekają ich teraz dwa spotkania zaległe u siebie.Odpadli z Ligi Europejskiej więc teraz wszystkie siły mogą skupić na rozgrywki ligowe i mam nadzieję, że tak się stanie.Mam nadzieję, że zagrają tutaj dużo lepiej niż miało to miejsce w ostatnim meczu gdzie to skromnie ograli Fram 1-0.Potencjał ten zespół w ofensywie ma bardzo duży strzelli do tej pory najwięcej bramek - trzydzieści. Co daję średnią ponad dwie bramki na jeden mecz.Doświadczenie również ten zespół ma zdecydowanie większe. I spodziewam się, że po niezbyt udanej przygodzie w Lidze Europejskiej znowu będa prezentować się z bardzo dobrej strony w lidze. Zespół MF Selfoss jest to główny kandydat do spadku. Obecnie mają zaledwie osiem punktów na swoim koncie. I do miejsc dających utrzymanie tracą cztery oczka. Zgadza się jest to neiwielka strata ale zdobywanie punktów przychodzi im z bardzo dużą trudnością. Na wyjazdach zanotowali 1-1-4. Mają bardzo duże problemy w defensywie - dwadzieścia sześć bramek straconych a patrząc na to jak gospodarze radzą sobie pod bramką rywala można być pewnym, że nie raz tutaj trafią.Przegrali cztery ostatnie mecze nie zdobywając żadnej bramki. Spodziewam się tutaj bardzo pewnego zwycięstwa gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 11

fenzo

Użytkownik
Hafnarfjordur - Vestmannaeyjar 2:0
Obie drużyny ostatnio dosyć underowo z rywalami gdzie sami mogli przekraczać próg 2,5.
Gospodarz jako lider na 5 ostatnich spotkań zanotował aż 3 skromne wygrane po 1:0.
Vestmannaeyjar w tym czasie zdarzyło się choćby przegrać z niżej notowanymi rywalami 2x po 1:0, dlatego dziś upatruję tu mało bramek. Historia temu zaprzecza, gdyż 16 razy padł over a 5 under. Ostatnie 9 spotkań to overy.
Under 2,5 2,20
bet365
Planowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 2

m4cko

Użytkownik
IR Reykjavik - Haukar
Typ: 2; 1.80
Drużyna gospodarzy przegrała ostatnie 7 meczy a na 10 meczy zdobyła tylko 3 pkt. Obecnie zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem 14 pkt. Traci 2pkt do przedostatniej drużyny Leiknir. Goście mają jasny cel na to spotkanie: chcą wykorzystać słabą forme IR Reykjavik i zdobyć 3 pkt. Ostatni mecz wygrali z Bolungarvik 3-0 u siebie. Wcześniej nie radzili oni sobie zbyt dobrze ale ostatni mecz zwiastuje powrót do formy. W bezpośrednich pojedynkach dominują goście (3x wygrali, 1x przegrali). Porażka była na początku 2011r. Haukar zajmuje 5 miejsce i ma jeszcze realne szanse na awans, ale warunkiem jest wygrana. Jeśli chodzi o stawke proponuje spokojnie 3/10. Pozdrawiam i życze wysokich wygranych!
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: ISLANDIA: Landsbankadeild
20.09.2012 21:15
Spotkanie: Fram - Stjarnan (+1,5: 0) HA
Typ: 2
Kurs: 3.35
Bukmacher: Bet365

Obie ekipy na dwóch odmiennych biegunach, mianowicie goscie sa tuz nad strefa gry w europejskich pucharach gdzie zajmują czwarte miejsce ze strata jednego oczka do drugiej pozycji. Gospodarze natomiast tuz nad strefa spadkową z przewaga dwóch oczek nad Selfoss ktore zajmuje przedostatnie miejsce w rozgrywkach w Landsbankadeild. Gospodarze w ostatnim spotkaniu ponieśli bolesna porazke w spotkaniu wyjazdowym 5:0 z Keflavík, przypłacając dyskwalifikacje dwoch graczy swojej ekipy w skutek czerwonych kartek Alana Lowinga i Jona Eysteinssona, co moze miec znaczenie w dzisiejszych zawodach. Goscie natomiast po słabszym okresie złapali wiatr w żagle i na ostatnie cztery spotkania odnotowali dwie wygrane (wyjazdowe) i dwa spotkania remisując, ostatnie u siebie 2:2 z FH liderem ligi. Podsumowując wszystkie za i przeciw dzisiejsi goscie sa dla mnie zdecydowanym faworytem do odniesienia zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom