>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów: Grupa G

Status
Zamknięty.
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
spotkanie: Fenerbahce - PSV
typ: Fenerbahce
kurs:1,95
expekt
analiza: Spotkanie w Stambule przy fanatycznej publicznosci to pierwszy wielki plus dla Fenerbahce. Aktualna sytuacja w LM w grupie jest ciekawa - PSV jak i Fenerbahce jesli chca myslec realnie o awansie musza ten mecz wygrac - co napewno sprawi ze walka bedzie zacieta o kazdy metr boiska. W poprzednim meczu miedzy tymi druzynami padl remis 0-0 i w tym meczu nalezy spodziewac sie wyniku underowego. W Stambule PSV gralo raz w 2005 i poleglo az 3-0. Fenerbahce u siebie poleglo faworyta grupy Inter a w ostatnim meczu wygralo dervy z Besiktasem 2-1 co na pewno swiadczy o tym, ze z nimi trzeba sie liczyc. Kolejnym argumentem za Fenerbahce jest rezygnacja z funkcji trenera Koelmana i jego przejscie do Valencii [chyba...] W zespole gospodarzy nie zagra De Souza, Serdar Kulbilge i podstawowy obrońca Lugano. PSV zagra bez Erica Addo. Uwazam ze Fenerbahce wygra ten mecz ale tez ze bedzie malo bramek :grin:
 
matty07 0

matty07

Użytkownik
Spotkanie: Fenerbahce - PSV
Typ: 1/1
Kurs: 3.15
Bukmacher: Expekt
Fenerbahce wyrsata na faworyta tego spotkania gdyz słabo spisujące się ostatnio PSV gra zle, stracili swego trenera i przegrali mecz w lidze z Heerenen, są w rozsypce. Natomiast gospodarze ostatnio wygrali z Besiktasem i są w lepszej formie, graja swietnie na swoim stadione, przy słabo spisujacych się gościach na wyjeżdzie mysle że gospodarze juz w pierwszej połowie strzela gola i wyjdą na prowadzenie którego nie oddadzą juz do konca spotkania:grin:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Fenerbache-PSV /typ: over2,5 kurs:2.10/
W fazie grupowej dwa lata temu równiez grały ze sobą te zespoły w pierwszym meczu padł under co prawda 2-0 w rewanzu Fenerbache wygrał 3-0.Pomijając to mysle ze skoro w pierwszym meczu nie bylo bramek malo prawdopodobne jest aby znów byl wynik bezbramkowy,gdy juz padnie gol,sądząc po charakterach obu druzyn dojdzie raczej do wymianu ciosów
 
A 0

agent51

Użytkownik
Spotkanie: Inter vs CSKA
Typ: HANDICAP (0:1) 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet-at-home

Inter występuje bez kilku podstawowych zawodnikow, do zkładu CSKA wraca Wagner Low. Bardziej na zwycięstwie będzie zależało napewno CSKA gdyż jest w o wiele trudniejszej sytuacji. Za rok również nie będzie występować już w LM dlatego tym bardziej przyłożą się do tego meczu. Według mnie w Moskwie również nie byli drużyną gorszą. Inter jak zwykle wyjdzie na mecz w defensywie, jak CSKA coś strzeli, Włosi tego meczu już nie wygrają. Remis również jest bardzo prawdopodobny dlatego proponuje przedstawiony przeze mnie handicap.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Inter Mailand - Fenerbahce - 1-1,40 X-4,00 2-8,50
Jeżeli Inter wygra spotkanie na własnym obiekcie będzie mógł już być pewny awansu do dalszej fazy albowiem już tylko Fenerbahce może im zagrozić w rywalizacji o 1 miejsce w tabelii sytuacja wygląda następująco : Inter 9 pkt , Fenerbahce 8 pkt. , PSV 4 pkt. i CSKA 1 pkt. Widać spotkanie Interu nie będzie najciekawsze ponieważ PSV powalczy o 3 miejsce a nawet o matematyczny awans.
CSKA Moscow - PSV Eindhoven - 1-2,25 X-3,15 2-3,10
CSKA musi dzisiejsze spotkanie wygrać jeżeli chce walczyć o Puchar Uefa , PSV jeżeli chce mieć matematyczne szanse na awans musi to spotkanie również wygrać. Obie ekipy mają oco walczyć więc mecz na pewno będzie zacięty i będzie w nim sporo walki. Więcej opisane powyżej.
Moje Typy :
Inter - Fenerbahce - 1
CKSA - PSV -x2
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : Inter Milan vs. Fenerbahçe Istanbul
Typ : Inter Milan -1✅
Kurs: 2.00
BET-AT-HOME

Analiza :
Na podgrzanie emocji trener Fenerbache Stanbul Zico powiedzial ze chetni widzial by w swojej kadrze brazylijczyka Adriano ktory nie moze wywalczyc miejsca w podstawowym skladzie Interu , ktorego chca sprzedac do innego klubu , twierdzac ze w Fenerbache mogl by odbudowac swoja &quot;wielkosc&quot; . Lecz sadze ze jednak nie dojdzie do tego transferu poniewaz Adriano jak sam oswiadczal mowi , ze woli zostac we Wloszech . Ale przejdzmy do meczu . Napewno Inter bedzie chcial odegrac sie na gosciach z ktorymi przegral w pierwszej kolejce LM na wyjezdzie 0:1 po golu Deivid w 43 min. Ogladajac ostanti mecz Interu z Atalanto mialem wrazenie ze chca wygrac ten mecz jak najmniejsza iloscia straconych sil , po dwoch golach rozluznili sie dajac strzelic sobie jednego gola. Co do Fenerbache w sotanich trzech meczach : wygrali 4:2 z BB Ankaraspor, przegrali 1:2 z Kayserispor i wygrali 2:0 z PSV Eindhoween w Lidze Mistrzow.Na Giuseppe Meazza nie powinno dojsc juz do niespodzianki i Inter powinien wygrac gladka ten mecz , chco LM jest nieprzewidywalna i wszystko moze sie zdarzyc . Przypomnijmy ze w tamtym meczu gdzie przegrali 0:1 z Goscmi nie gralo kilku podstawowych obroncow a jutro jzu takich brakow kadrowych nie bedzie. Chodć pilakrze zapowaidaja w prasie ze powalcza moim zdaniem kadra Interu jest o jeden poziom lepsza od Fenerbache , w tym sezonie do druzyny przyjezdnych doszedl Roberto Carlos ktory naprawde zaklimatyzowal sie w tej druzynie i zawsze moze uderzyc z wolnego . W Interze moze nie zagrac Ibrahimovic i Samuel choc mysle ze razem wyjda na murawa a mzdyskwalfikowane jest Burdisso .Obecnie Inter na czele tabeli z 9 pkt. Fenerbache z 8 pkt , natomaist PSV 4 pkt i CSK 1 pkt czyli jezeli jutro wygra zapewni sobie pewny awans przed ciezkim meczem na wyjezdzie z PSV. Napewn obedzie to ciekawy mecz lecz licze na pokazne zwyciestwo gospodarzy .
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Inter Milan vs. Fenerbahçe Istanbul ✅
Mecz mozna nazwać walką o wyjście z grupy z pierwszego miejsca bo raczej mało prawdopodobną sytuacją będzie gdy która z podanych ekip nie awansuje do kolejnej rundy.Sądze ze obie druzyny naszpikowane gwiazdami zagrają offensywnie grając o zwycięztwo.Spodziewam się ładnego widowiska z dużą ilością goli.
il goli +2,5/kurs:1.8✅


Inter nie po raz pierwszy pokazał ze jest zespołemlepiej grającym po przerwie
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
^^ ja również spodziewam się ładnego widowiska ale uważam że Inter wygra i padnie mało bramek :p mój typ na to spotkanie 1 lub under 2,5 ???? pozdro
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Inter Mailand - Fenerbahce - 1-1,40 X-4,00 2-8,50
Jeżeli Inter wygra spotkanie na własnym obiekcie będzie mógł już być pewny awansu do dalszej fazy albowiem już tylko Fenerbahce może im zagrozić w rywalizacji o 1 miejsce w tabelii sytuacja wygląda następująco : Inter 9 pkt , Fenerbahce 8 pkt. , PSV 4 pkt. i CSKA 1 pkt. Widać spotkanie Interu nie będzie najciekawsze ponieważ PSV powalczy o 3 miejsce a nawet o matematyczny awans.
CSKA Moscow - PSV Eindhoven - 1-2,25 X-3,15 2-3,10
CSKA musi dzisiejsze spotkanie wygrać jeżeli chce walczyć o Puchar Uefa , PSV jeżeli chce mieć matematyczne szanse na awans musi to spotkanie również wygrać. Obie ekipy mają oco walczyć więc mecz na pewno będzie zacięty i będzie w nim sporo walki. Więcej opisane powyżej.
Moje Typy :
Inter - Fenerbahce - 1 ✅
CKSA - PSV -x2 ✅
Kto skorzystał z tej grupy i Kursy PSV który był w moim temacie gołą 2 , Pewnie teraz się bardzo cieszy. Ta grupa poszła mi najlepiej i myślę że już raczej Awans zapenwni sobie Inter i PSV które ma duże szanse na awans.
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
FENERBAHCE (-1) - CSKA || typ 1 || kurs: 1.85 ✅ ✅ ✅

Fener gra o awans z CSKA, które można śmiało powiedzieć rozczarowało w tej edycji LM. Nawet Vagner Love dzisiaj powiedział, że chce odejśc do innego klubu, bo nie widzi możliwości grania o najwyższe cele. Turcy są u siebie baaardzo mocni. Wygrana z Interem, PSV to pokazuje a wg mnie jutro będą chcieli wygrać pewnie i wysoko. Aha i jeszcze jedna sparawa... kibice ???? . Otóz w Turcji są tak fanatyczni kibice, że są oni 12 i 13 zawodnikiem swojego teamu. Dla mnie to wszystko wystarczy by ze spokojem grac tu HC.
Pzdr.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W drużynie CSKA nie dzieje się nic dobrego Vagner Love który zamiast grać skupia się już na nowym klubie JO też nie jest w wyśmienitej formie a Jańczyk jest nie ograny i wątpie aby on zmienił oblicze meczu , Tak prezentuje się atak CSKA ewidętnie wygra dziś Fenerbahce.
 
dj-kriss 0

dj-kriss

Użytkownik
Jak napisał doberman90 atak CSKA nie prezentuje się ciekawie, a chociaż na wyjeździe, gdy gra sie z równorzędnym zespołem, należy koncentrować się raczej na defensywie, to bramki też jednak trzeba strzelać. Ja korzystam z dosyć wysokiego kursu na Fenerbahce i stawiam, ze dzisiaj turcy wygrają.
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
W CSKA nie zgrają dzisiaj na 100 %:
-Love
-Jo
-Carvalho
-Rahimic
-Dudu
-Krasic
czyli połowa pierwszego składu. CSKA skończyło sezon miesiąc temu, co bardzo negatywnie wpływa na formę graczy pierwszego składu jaki rezerwowych. Dodatkowo gracze są napewno zdołowani sytułacją w klubie z uwagi na dwa fakty: CSKA zakończyło sezon na miejscu premiownym tylko grą w Pucharze UEFA oraz wolę opuszczenia klubu wyraził najlepszy snajper, Vagner Love. W drużynie Fenerbahce nie ma większych osłabień. Teraz dopiero zobaczyłem jakie są składy pierwszych 11. W CSKA zagra Janczyk, ale wątpie, żeby cokolwiek zdziałał, ale najlepsze jest to, że Rosjanie grają systemem 3-6-1 :-? . Fenerbahce tradycyjnie 4-4-2. Turcy są bardzo podbudowani psychicznie gdyż ostatnio pokonali w klasyku ligi tureckiej Galatasaray 2-0. Mój typ to pewne zwycięstwo gospodarzy, stawiam na Fenerbahce (-1). :spokodfhgfh:

Pozdrawiam
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: Fenerbahce - CSKA Moskwa (Połowa/wynik końcowy)
Typ: 1/1
Kurs:
1.61
Bukmacher: Bwin

Fenerbahce jest w bardzo wysokiej formie. Ostatnie ligowe spotkanie wygrali z obecnym wiceliderem Galatasaray. Myślę że ligę mistrzów potraktują z taką samą powagą. CSKA Moskwa tak jak wyżej przypomniał pacek09 zakończyło sezon miesiąc temu. Tak więc zawodnicy nie są w optymalnej formie. Po za ty w Rosyjskim zespole zabraknie wielu czołowych graczy. Myślę ze to spotkanie będzie bardzo nierówne i zakończy sie wysokim zwycięstwem gospodarzy. Ja osobiście typuję wynik 3:0 ,ale wszystko okaże sie na boisku.
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: Fenerbahce - CSKA Moskwa (Połowa/wynik końcowy)
Typ: 1/1
Kurs:
1.61
Bukmacher: Bwin

Fenerbahce jest w bardzo wysokiej formie. Ostatnie ligowe spotkanie wygrali z obecnym wiceliderem Galatasaray. Myślę że ligę mistrzów potraktują z taką samą powagą. CSKA Moskwa tak jak wyżej przypomniał pacek09 zakończyło sezon miesiąc temu. Tak więc zawodnicy nie są w optymalnej formie. Po za ty w Rosyjskim zespole zabraknie wielu czołowych graczy. Myślę ze to spotkanie będzie bardzo nierówne i zakończy sie wysokim zwycięstwem gospodarzy. Ja osobiście typuję wynik 3:0 ,ale wszystko okaże sie na boisku.
pierwsza polowa 2:1 a wynik koncowy 3:1 ! ladnie weszlo !
✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom