>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2016/2017

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
W wyniku reformy rozgrywek LM odbędą się eliminacje. W 3. rundzie eliminacji, której stawką będzie będzie awans do fazy grupowej, Skra Bełchatów zmierzy się ze zwycięzcą dwumeczu: Mladost Ribola Kastela/PAOK Saloniki. Bez względu na wynik tej batalii, podopieczni Blaina będą zdecydowanym faworytem tego dwumeczu.
Faza grupowa:

Zapewniony udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów ma mistrz i vice mistrz Polski, czyli ZAKSA Kędzierzyn Koźle oraz Resovia Rzeszów, któe zagrają odpowiednio w grupie A i B. W przypadku zwycięstwa w 3. rundzie, Skra Bełchatów trafi do grupy

Zapraszam do dyskusji
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
W dzisiejszych meczach eliminacyjnych można znaleźć dość fajne pozycję:
Gentofte - Belgorod Typ: Belgorod u75.5 1.6
Amriswil - Perugia Typ: Perugia u75.5 1.65
Dwa mecze, w których faworyt jest murowany. Ok sport jest nieprzewidywalny, ale siatkówce duńskiej i szwajcarskiej jeszcze naprawdę bardzo daleko do poziomu rosjan czy włochów. Takie mecze jak te, drużyny pokroju Belogorie i Perugii powinny wygrywać pewnie i zdecydowanie. Siła rażenia zarówno na zagrywce, w ataku jak i na bloku zdecydowanie po stronie gości. Gram te dwa typy jak główne dzisiejszego dnia i liczę na dwa dość szybkie spotkania.
Dodatkowo:
Tiikerit - Liberec o178,5 1.70
Groningen - Maaseik o183.5 1.80
PAOK - Skra 0:3 1.60 - gorący teren ale różnica w grze dość spora
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
profeta 79

profeta

Użytkownik
Skra poleciała do Grecji bez Wlazłego. Po podpisaniu kontraktu z Kurkiem w Bełchatowie mają dwóch równorzędnych graczy na tej pozycji więc wielkiej różnicy nie będzie. W Paok nie zagrają Dante Amaral oraz Gomez. Gdyby byli gotowi do gry spokojnie wyszli by w pierwszej szóstce. Bez tej dwójki skład wygląda ubogo na rozegraniu Vlado Petković na przyjęciu Shafranovich reszta to Grecy. Gram handi -2,5 na Skre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sparta 309

sparta

Użytkownik
Jeśli PAOK nie będzie grał na jakieś nadzwyczajnej fali to powinno być szybko.
Jakieś spostrzeżenia co do pozostałych dzisiejszych spotkań?
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE- ISTANBUL BBSK U 178.5 BET365 1.90
Przeglądając dzisiejszą ofertę na ligę mistrzów, widząc ten kurs przetarłem oczy ze zdumienia. Jest to pierwsza kolejka może dlatego buki oszalały z taką linią ???? W każdym razie ZAKSA w gazie, do tego własna publiczność. W ekipie z Turcji mamy tercet z Francji. Jednak gra w klubie, a gra w reprezentacji to dwie różne rzeczy. Duże będzie zależało od Antonin Rouzier. Sądzę, że więcej niż na 1 seta ekipe z Istanbulu nie będzie stać. Luka na przyjęciu oraz rozgrywający, który nie jest wirtuozem na pewno zostanie przez ekipe z Polski wykorzystana.
Powodzenia ????
+++ dokładnie jak pisałem, 3:0 łatwa kasa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Zaksa ma duzo wiekszy potencjal niz turcy. Tam owszem trzech francuzów, w zaksie tylko dwóch ale za to wirtuoz sypacz i przyjmujacy klasowo lepszy niz marechall. Na srodku le goff kontra bieniek, chyba jednak francuz ciut lepszy. Atak to rouzier kontra konar, jednak franzuc. I tutaj koncza se porownania bo w zespole tureckim ciezko szukac kogos na poziomie choc zblizonym do graczy z zaksy. Wiadomo jako calosc to bedzie dobrze funkcjonowalo ale na tle ogorkow z turcji czy sredniakow europejskich a mimo wszystko zaksa jest teraz o poziom wyzej. Takze w pelni zgadzam sie z typem ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE- ISTANBUL BBSK U 178.5 Bet365 1.90 ✅
Turcy maksymlnie jeden set chociaz i to bedzie wyczynem, chyba ze rouzier z marechalelm beda mieli dzien konia a le goff postawi sciane niczym kubanczyk Simon to wtedy moze byc roznie.
Dzis gra jeszcze Skra na wyjezdzie z rumunami, patrzac na sklad rumunów to prózno szukac kogos klasowego, moze Yordanov. Mialo nie byc slabeuszy w LM w tym roku a wg mnie Craiova obok Dukli to beda najslabsze zespoly. Dzis przeiwduje łatwe 0-3 dla Skry i powrot w dobrych humorach do Polski. 1.61 bet365 ⛔ komedianci
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Zaksa - Stambuł BB
Nie wiem stąd ten huraoptymizm, po drugiej stornie siatki mamy 3 fenomenalnych Francuzów. Wiadomo całościowa Kędzierzyn wygląda lepiej, ale spójrzmy pojedynczo
Atak: Konar - Rouzier
Rozgrywający : Totti - Aksi
Przyjęcie : Deroo - Marechal
Przyjęcie : Tillie - Price
Środek : Bieniek - Le Goff
libero : ZATOR
Wynik typowo remisowy, rozgrywający ekipy ze Stambułu to nie żaden anonim tylko etatowy reprezentant kraju, Price też pograć w siatkę potrafi, wicemistrzostwa Turcji za darmo sie nie dostaje, czy MVP Ligi Chińskiej. Jak dla mnie wynik tutaj jest jak najbardziej otwarty. To nie Plus Liga, gdzie Zaksa zna się z każdym jak łyse konie, tylko LM. Wiadomo ze ławka przemawia za Zaksą, bo po stronie Tureckiej grupa niezbyt znana. Lecz nie oszukujmy żadni mocarze w Kędzierzynie ławki nie grzeją.
Kurs na przyjezdnych jest mega zawyżony. @ 4.65 to spora dawka jaj Ja próbuje, kto chce to proszę bardzo, jednakże z góry uprzedzam grupę DZIADÓW, aby darowali sobie wyzwiska, tak jak było ostatnio gdy nie wszedł kurs ponad 4 czyli raczej spory dog niż faworyt. Pozdro
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zaksa - Stambuł BB
Nie wiem stąd ten huraoptymizm, po drugiej stornie siatki mamy 3 fenomenalnych Francuzów. Wiadomo całościowa Kędzierzyn wygląda lepiej, ale spójrzmy pojedynczo
Atak: Konar - Rouzier
Rozgrywający : Totti - Aksi
Przyjęcie : Deroo - Marechal
Przyjęcie : Tillie - Price
Środek : Bieniek - Le Goff
libero : ZATOR
Wynik typowo remisowy, rozgrywający ekipy ze Stambułu to nie żaden anonim tylko etatowy reprezentant kraju, Price też pograć w siatkę potrafi, wicemistrzostwa Turcji za darmo sie nie dostaje, czy MVP Ligi Chińskiej. Jak dla mnie wynik tutaj jest jak najbardziej otwarty. To nie Plus Liga, gdzie Zaksa zna się z każdym jak łyse konie, tylko LM. Wiadomo ze ławka przemawia za Zaksą, bo po stronie Tureckiej grupa niezbyt znana. Lecz nie oszukujmy żadni mocarze w Kędzierzynie ławki nie grzeją.
Kurs na przyjezdnych jest mega zawyżony. @ 4.65 to spora dawka jaj Ja próbuje, kto chce to proszę bardzo, jednakże z góry uprzedzam grupę DZIADÓW, aby darowali sobie wyzwiska, tak jak było ostatnio gdy nie wszedł kurs ponad 4 czyli raczej spory dog niż faworyt. Pozdro
Le goff lepszy od Bieńka? w czym jeśli można zapytać? Le Goff to w reprezentacji zwykła zapchajdziura, która nawet przy genialnym Toniuttim nie jest zbyt często używana. Marechal lepszy od Deroo? ???? dziwna sprawa tak uważać. Już nie mówiąc o tym, że libero Turasów jest tak wielkim amatorem, że powinno być Zator&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; a nie jedno &gt;.
Moim zdaniem ZAKSA pewnie to wygrywa i coś takiego powinno wchodzić jak w masło:
ZAKSA -1.5 (1.40) b365
oprócz tego:
Berlin +14.5 (1.62) Fortuna
Modena -2.5 (1.37) Fortuna
Perugia (1.35) Fortuna
Kazań -1.5 (1.37) Fortuna
Biełgorod -1.5 (1.35) Fortuna
nie chce mi się pisać analiz, jak ktoś chce to niech pobiera. Lm gra to coś można było napisać. Powodzenia.
Kursy z Fortuny bo kursiwa konkretne sypnęli, a linia na Berlin to jest jakiś prezent moim zdaniem kompletny
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Skra się skompromitowała niezależnie od tego jak ten mecz się skończy, Piechocki i Szalpuk to poziom tych Rumunów , niewiem co robią w Skrze, zamiast Kurka też mogli ściągnąć kogoś lepszego , powinien sobie kicać i się uśmiechać w Japoni
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Skra bez Winiara jest drużyną nie na miare LM. Skład który powinien być docelowy to Kurek - Winiar - Włazły, tak muszą wyglądać skrzydła bo inaczej będzie kupa. Szalpuk to jest drewniany grajek kompletnie jak dla mnie, przyjęcie ma na poziomie gimnazjalisty. Musi tutaj grać Kurek na przyjęciu bo inaczej Skra nie zawojuje nic oprócz wyjścia w grupy i tyle. Bartek dawno na tej pozycji nie występował, ale co spieprzy w przyjęciu to naprawi w ataku, w przeciwieństwie do Szalpuków jakiś
 
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Czapki z głów przed tym kto widział takie wyniki przed spotkaniem.
Sensacyjny wtorkowy początek LM
Craiova- Skra : porażka murowanego faworyta
Zaksa - IBB : 3:0 po walce dla faworyta
Berlin - Lube : Lube miało pokonac łatwo rywali z Niemiec, skończyło sie inaczej
Paris - Friedrichshafen : Fantastyczny mecz na styku, wyrównanych ekip. Tie break coś niesamowitego. Przyjezni trwonili 3 punktową zaliczkę, potem 12:10, challenge(blok po małym palcu) weryfikacja na 11:11 i potem run Niemców. Jako jedyni wygrywają na wyjeździe póki co
Modena - Ljublana - MĘCZARNIE potentata, ale zakończone zwycięstwem.
Działo się ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Czytam właśnie wczorajszy Przegląd i w oko wpadła mi wypowiedź Kłosa, który mówi, że nie zna żadnego zawodnika z drużyny rumuńskiej, ale to tak naprawdę nie ma znaczenia, bo ważne jest, aby tam wygrać.
Jeżeli cała Skra tak podeszła do tego spotkania, to musiało się w ten sposób skończyć, bo w dzisiejszych czasach, nawet w siatkówce, nie można już lekceważyć teoretycznie słabszego rywala.
Oby ten zimny prysznic ostudził im nieco głowy.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Oby ten zimny prysznic ostudził im nieco głowy.
A niby dlaczego &quot;OBY&quot;?? Zimnym prysznicem niech bedzie dla nich odpadniecie po fazie gruzpowej z LM, co wcale trudne nie bedzie bo umowmy sie jesli Modena sie zepnie to na lajcie wygra oba mecze z belchatowem w szczegolnosci jesli tak zenujacy poziom bedzie reprezentowal Monte Kurek. Ktory mysli nadal ze jest bogiem siatkowki ale niestety to piet nie dorasta najlepszym, wystarczy jeden zly atak, blad w poczatkowej fazie meczu i gosc rozpamietuje przez caly mecz. Prawda taka ze I i II set przegrany w duzej mierze wlasnie przez tego gracza. Wszyscy sie zatsanawiali dlaczego nie pojechal do tej Japonii, glowna teoria byla nowa milosc, oficjalnie problemy zdrowotne i przerwa w grze ktora sie troche osmieszyl i napewno ludzie w japonii czuja sie oszukanii i wiecej rozmow na przyszlosc z tym panem nikt powazny prowadzil nie bedzie, bo umowmy sie ale jesli ktos oglasza przerwe w karierze i wypalenie a po miesiacu gra w swoim pierwotnym klubie to cos z gosciem jest nie tak, ale ja juz wam wyjasniam co jest nie tak w tej calej sytuacji.
Po zeszlym sezonie kurek dostaje super oferte z Japonii, kupe siana, bierze ja bo przeciez on jest gwiazda w europie to i na swiecie bedzie...
Przychodzi Rio, wystep ponizej oczekiwan calej repry, no ale ostatecznie nie bylo w cale tak najgorzej, przegrali co dobrymi mimo wszystko amerykanami.
Teraz przed kurkiem nowy sezon, japonia, kontrakt na miliony.
Nagle Antiga zostaje zwolniony, wiele mowi ze o Leonie na przyszly sezon (jak wiadomo bedzie ciezko)
Odpowiedz dlaczego Monte Kurek nie polecial do Japonii jest prosta, ktos mu szepnal ze jak pojedzie do Japonii to zatrzyma sie w rozwoju siatkarskim albo sie cofnie i obecnie gdy bedzie nowy trener bedzie mu ciezej dostac sie do repry anizeli przy Antidze ktrory znal mozliwosci Kurka doskonale. A przeciez sam kurek nie chce by powtorzyla sie hostoria z 2014 kiedy to nie zagral na duzej imprezie w Polsce.
Ale koniec tych dyrdymałów o Monte, gosc zrobil jak zrobil, dla niego lepiej jakby Leon nie przyszedl do kadry bo przeciez Kurek jest gwiazda a nie jakies Leony.
Na dzis o 15:30 proponuje zainwestowac dosc sporo na Perugie, ktora w ostatnich tygodniach notuje znakomite wyniki na krajowym podwórku. Przed sezonem Atanasijevic wzmocniony na srodku przez kolege z kadry Podrascaninem, przyszel znajomity Ivan Zaytsev, sama ta trójka moze dac znakomity wynik w tym roku w europie, ale przeciez to tylko czesc teg znakomitego skladu. Rozegranie DeCecco, libero Bari, na srodku dodatkowo Butti i Birarelli, na przyjeciu jeszcze Russel no i jedna luka ale sa sredniacy Lunga czy Berger
A co slychac w Hahahalkbanku ? Ano w porownaniu do poprzedniego sezonu jest zdecydowanie slabiej, odszedl LaROux, Kubiak, Travica. Kogo dzis mamy z ludzi ktorzy moga pociagnac?
Napewno Fonteles i co dalej? Jakis poziom prezetuja Dick Kooy czy Olech Achrem, na rozegraniu Gonzalez z Argentyny no i atakujacy... gdyby to bylo 10 lat temu to bym napisal ze gosc bylby w stanie wygrac sam mecz, ale nie dzis Ivan Milijkovic jest juz u schyłku kariery, wiec nie ma co oczekiwac fajerwerków. Pozostali gracze to tureccy zapchajdziury, podobnie jak BB Instanbul. Dzisiejszy wynik jesli tylko nie bedzie smieszkowania i komedii w stylu Karola Klosa ktory nie zna zadnego zawodnika Craiovej to mysle ze spokojnie mozna atakowac Perugie z handicapem, a buki proponuja -1,5 po 1,61 Betgun ✅
lub handicap I set -2,5 1,9 Betgun ✅
Ja te dwa typy uderzam odpowiednio stawka 9/10 oraz 6/10, w normalnych okolicznosciach nie ma prawa to nie wejsc. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie wiem o ch..a chodzi z tą napinką na Kurka???? Co Kurek winiene, że Penczewy i Szalpuki nie są wstanie przyjmować piłki? Kurek przegrał pierwszego seta wczoraj? Chyba jakieś inne mecze oglądaliśmy naprawdę, go gość cały set kończył praktycznie wszystko, oprócz ostatniego kartofla, którego nie dało się zaatakować
No niestety, ale w siatkówce mało kto jest sam wstanie wygrywać mecze, Leonów dużo na świecie nie ma, ale nie ujmuje to klasy Bartkowi
Skra bez szans z Modeną? ja nie daje Włochom wielkich szans na wygranie w Bełchatowie, jeśli zobaczymy optymalny skład Skry w tym meczu. Tak naprawdę Modena dupy nie urywa personalnie i moim zdaniem jest w tym sezonie mocno przeraklamowana, Bruno i Lucasa już nie ma i takich kompromitacji jak w pierwszej kolejce mogą mieć więcej w tym sezonie. Zresztą już jakieś Monzy, czy Molfetty ich klepią w tym sezonie. Vettori, Petric? naprawdę nic wielkiego, to samo sypacz. Mają Ngapetha, ale to za mało. Halkbank w tamtym sezonie pokazał co są warci, nawet z dwójką genialnych Brazylijczyków, to co dopiero będzie teraz
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nie wiem jaki sens ma rozliczanie MOJEGO TYPU na ++ u ciebie w poscie ..
bo moze sam to gralem? ten TYLKO twój typ.
Skra bez szans z Modeną? ja nie daje Włochom wielkich szans na wygranie w Bełchatowie, jeśli zobaczymy optymalny skład Skry w tym meczu.
Napisalem ze jesli Modena sie zepnie to owszem Skra nie ugra za wiele, w szczegolnosci z taka gra jak wczoraj. Okej zgadzam sie ze Modena to tez juz nie ta sama druzyna co w zeszlym roku ale Skra wg mnie szczelila sobie w kolano slabymi transferami, bo byly slabe. Na krajowe podworko moze starcza na top4, moze final. Ale w Europie umowmy sie z takimi klubami jak Zenit, Perugia, Lube, Trentino, Belgorod raczej nie maja szans na osiagniecie czekogolwiek. Perugia i Dynamo Moskwa to w zaleznosci tez od dyspozycji obu zespolow, jesli Kurek sie ogarnie(w co watpie) i szalpuki penczewy itd beda mialy dzien konia to jest szansa na rezultat, ale tak to moga co najwyzej ogrywac Bydgoszcz i Kielce. Skra z roku na rok jest slabsza a to dlatego ze ciagna na coraz starszym Winiarze i Wlazlym, a transferów nie robia dobrych, zamiast tych penczewów szalpuków i kurków wystarczylo powalczyc o jakiegos klasowego Ngapetha czy innego równego jemu. A nie dwóch kołków i Kurka który na 10 meczów polowe zagra na poziomie, a polowe tak jak wczoraj. Bo tak, klasowego młotka poznaje sie po tym jak konczy swoje ataki w decydujacych momentach i z niekoniecznie dobrych pilek, a nie proste punkty na poczatku seta i wielka podnieta bo Kurek nabił 30 punktów w meczu, super skoro mecz i tak w plecy bo w decydujacym momencie gruchnął w siate albo w aut 5 metrów.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Warto grać ten over Halkbank-Perugia? Czy Perugia pojedzie tu 3:0?
Zalezy jaka linia, wg mnie tam prawdopodobne 3-0, na papierze tak to wyglada. Niby Turcja goracy teren, ale Halkbank jest zwyczajnie slaby.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Perugia ich zleje jak leszczy kompletnych. Halkbank jest naprawdę mizerny personalnie w tym sezonie. Turasy + dziadyga na ataku, Kooy nie potrafiący przyjmować i Fonteles, który nie robi tego wcale dużo lepiej, aczkolwiek potencjał w ataku mu trzeba oddać.
Na przeciwko, obok Zenitu i Sady najlepszy personalnie zespół świata. De Cecco, Zajcew, Atan, Podrascanin, Birarelli, Russell ???? gdzie tu słaby punkt w ogóle, nie istnieją chyba takie. Może jedynie dwóch ofensywnych przyjmujących i można ich ruszyć zagrywką, ale w ataku to oni są masakrycznie mocni.
to będzie rozjazd
Bo tak, klasowego młotka poznaje sie po tym jak konczy swoje ataki w decydujacych momentach i z niekoniecznie dobrych pilek, a nie proste punkty na poczatku seta i wielka podnieta bo Kurek nabił 30 punktów w meczu, super skoro mecz i tak w plecy bo w decydujacym momencie gruchnął w siate albo w aut 5 metrów.
a Ty poznałeś go po tym, bo nie skończył kilku piłek w pierwszym meczu LM? ???? To każdemu się to zdarza, Leon też w meczach z Cruzeiro też jakoś genialnie nie kończył w ważnych momentach, to znaczy że nie jest klasowy?
Kurek to fenomenalny zawodnik, ale rzeczywiście przy Penczewach i Szalpukach to on nic nie poradzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom