>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2016/2017

Status
Zamknięty.
P 984

prolog

Użytkownik
Już dzisiaj zaczyna się kolejna faza, a tu cisza.
Nie będę się zbytnio rozpisywał ale z kilku meczy można zrobić ako na podwojenie a nawet potrojenie ????
Co myślicie o meczu Lube i Skry? Ja tutaj widze 3:0 no max jakimś cudem te 3:1 i osobiście zagram handi -1.5 w strone Lube po kursie 1.56.
Kolejny mecz Modena z Resovia. Tutaj widzę pododoną sytuacje 3:0 3:1. Modena była ostatnio w dołku ale wyszli z niego, gdy pojawiają się mecze ,, o coś&quot; wtedy potrafią wrzucić kolejny bieg i spokojnie wygrać. Pokazali to min. w meczu z Verona, gdy 1 mecz przegrali u siebie 3:1. Pozniej wygrali gładko 3:0 i 3:1. Tutaj też idę w stronę handi -1.5 po kursie 1.84, nawet czysta Modena jest po 1.42.
Do tego dorzucam sobie Dynamo z Izmirem, handi -1.5 w strone Moskwy po 1.56.
Z tych trzech meczy mamy moim zdaniem świetne ako 4.48. Kursy od jednego z polskich buków.
Co myślicie ;) ?
 
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Teoretycznie całe ako powinno wejść na spokojnie. Ale to jest teoria, a w praktyce różnie to bywa. Rok temu Zenit miał zjeść Skrę z handicapem, a nie dość, że nie handi nie było, to jeszcze przegrali. Jeżeli spojrzeć na formę to włoskie ekipy powinny spokojnie zjeść polskich przedstawicieli. Ale należy pamiętać, że nie takie siatkarskie jaja się zdarzały. Drugą sprawą jest to, że Skra jak i Reska mają naprawdę dobre ekipy. Które jak trafią na swój dzień to mogą wygrać z Każdy. Siła rażenia Skry jest piorunująca, ale gorzej z obroną i przyjęciem, to samo u Resovii.
Mnie bardziej zastanawia pojedynek Belegorie ze Zaksą. Kurs na Zaksę 2.20 na mecz, ale już tylko 1.55 na awans. Więc to Zaksa jest faworytem dwumeczu. Wiadomo, że nie zagra Tillie, więc do składu wskakuje Buszek i na ławce tym samym robi się trochę bez zmienników. Drugą sprawą jest to, że Zaksa gra niewyobrażalnie skuteczną siatkówkę. Skoro dwukrotnie pokonali Dynamo Moskwę, które jest dwa razy lepszym personalnie klubem od Belgorodu, to dlaczego teraz mieliby mieć problemy. w Belegorie Mają dwóch światowej klasy zawodników Muserskiego i bardzo mocno zaawansowanie wiekowo Tietuchina. Do tego dochodzi solidny Chtiej plus kolejny 40 latek Marlon na rozegraniu.
 
P 102

para00

Użytkownik
Jak kolega wyżej pisze... No pierwszy rzut oka Modene i Lube z ujemnym handicap . a czyste winy wręcz,, nie mam to pożycze bo nie ma prawa nie wejsc&#39;&#39;ale są to 1 mecze wyjazdowe.Jeśli Skra lub Sovia ma powalczyć to gdzie?FORMA po stronie włoskich drużyn i prawdopodobieństwo że oba Polskie zespoly(Zaksa to inny temat) Nie zdobędą punktu jest duże ale ja bym wielkiej kasy na to nie kladl.Tak samo nie stawiał bym ostro dziś np na 0-3 Zenitu bo chociaż wydaje się że będzie lanie to Ruskim zdarza się przymulic set zeby w następnym pobawić się do 12 itp
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Teoretycznie całe ako powinno wejść na spokojnie. Ale to jest teoria, a w praktyce różnie to bywa. Rok temu Zenit miał zjeść Skrę z handicapem, a nie dość, że nie handi nie było, to jeszcze przegrali. Jeżeli spojrzeć na formę to włoskie ekipy powinny spokojnie zjeść polskich przedstawicieli. Ale należy pamiętać, że nie takie siatkarskie jaja się zdarzały. Drugą sprawą jest to, że Skra jak i Reska mają naprawdę dobre ekipy. Które jak trafią na swój dzień to mogą wygrać z Każdy. Siła rażenia Skry jest piorunująca, ale gorzej z obroną i przyjęciem, to samo u Resovii.
Mnie bardziej zastanawia pojedynek Belegorie ze Zaksą. Kurs na Zaksę 2.20 na mecz, ale już tylko 1.55 na awans. Więc to Zaksa jest faworytem dwumeczu. Wiadomo, że nie zagra Tillie, więc do składu wskakuje Buszek i na ławce tym samym robi się trochę bez zmienników. Drugą sprawą jest to, że Zaksa gra niewyobrażalnie skuteczną siatkówkę. Skoro dwukrotnie pokonali Dynamo Moskwę, które jest dwa razy lepszym personalnie klubem od Belgorodu, to dlaczego teraz mieliby mieć problemy. w Belegorie Mają dwóch światowej klasy zawodników Muserskiego i bardzo mocno zaawansowanie wiekowo Tietuchina. Do tego dochodzi solidny Chtiej plus kolejny 40 latek Marlon na rozegraniu.
Znowu prawisz tutaj jakieś kompletne herezje, nie pierwszy raz w tym dziale.
Dynamo dwa razy lepszy personalnie zespół od Biełgorodu? ???? no leże. Licząc z meczami towarzyskimi to Biełgorod w tym sezonie na 7 meczów z Dynamo wygrał 6, a w lidze wygląda to tak że obie drużyny są na praktycznie równiutkim poziomie.
W meczu z Dynamem na wyjeździe ZAKSA przyjmowała na niebotycznym poziomie, bo był Tillie, który jest niezwykle ważnym ogniwem dla tegj drużyny, Buszek nie dorasta mu do pięt. Jak Biełgorod ich naruszy serwisem (a serwis to top 3 w Europie moim zdaniem) to ZAKSA jest w dupie, bo nikt tutaj na wysokiej piłce nie pokończy na pewno. Z Biełgorodem na wyjeździe wygrywa się od święta i moim zdaniem ZAKSA bez podstawowego przyjmującego tutaj nie podoła, Buszek zostanie zjedzony blokiem, będzie dziura na lewym jak będzie w pierwszej linii. Muserski przykryje środkowych, więc Toniutti sobie tutaj swojej siatkówki nie pogra raczej
Kolejna sprawa, gdzie tutaj porównywać Skre z tamtego roku do tej. Gdzie mieliśmy przede wszystkim Conte, który sam wygrał mecz z Kazaniem na wyjeździe praktycznie. Tutaj kto ma powalczyć? leluch Penchev który piłki nie potrafi uderzyć mocno? Bo o komediancie Szalpuku nie wspominam, gość jest młody to fakt, ale gra na poziomie amatorskim po prostu jak dla mnie. To nawet w meczu z Olsztynem ostatnio taki Włodarczyk wyglądał od niego 5 klas lepiej. Kurek jak zagra to Macerata ich rozstrzela zagrywką aż miło. Zero argumentów po stronie Skry. Siła rażenia Skry piorunująca? ???? chyba w porównaniu do Częstochowy ???? ???? kto tutaj jest taki piorunujący? Wlazły, który jak przyjęcia nie będzie to piłki nie skończy? ???? Szalpuk i Penchev są piorunujący szczególnie ????
Co do Resovii to dla mnie ta druzyna to nieporozumienie i seta w dwumeczu z Modeną nie ugra, zwykłe pajace bez żadnego pomysłu na gre, Modena w tym sezonie bez rewelacji, ale skoro pojechali Skre to tym bardziej zrobią to z Resovią.
i jeszcze miałbym jeden typ mianowicie, coś punktowego z kierunku Roeselare. Druzyna bardzo niewygodna. Biełgorod troche się z nimi musiał męczyć na wyjeździe, każdy dysponuje kapitalną niewygodną flotową zagrywką, ciężko ich przyjmować. Anderson sie pomęczy dziś trochę. Nie twierdze, że coś ugrają, ale takie coś:
Roeselare +18.5 (1.73) Marathonbet ✅
jest super opcją.
Oprócz tego:
Modena -1.5 (1.78) ⛔
Civitanova -1.5 (1.63) ✅
Biełgorod (1.81) ✅
Dynamo -1.5 (1.59)
✅
Marathonbet
Arkas to patałachy jakich mało.
wszystko powinno wejść jak w masło a kursy kosmiczne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Co do meczu Zaksy z Ruskimi to nie skreślałbym tak od razu Kędzierzynian. Wiadomo bez Tillie&#39;go ten zespół wygląda gorzej kadrowo jak i na przyjęciu, ale mimo wszystko powinni tutaj postraszyć Biełgorod. Jakoś Ruscy mnie nie przekonali w fazie grupowej, 2 razy przegrali z Perugią, która 1 mecz grała z Zaytsevem, a 2-gi bez. Dodatkowo przegrana z Turasami to jakiś żart. Zaksa wygrała wszystkie mecze w fazie grupowej, bo wystawienie rezerwy na ostatni mecz nie idzie do moich statystyk. Jakiś over punktowy albo handi na Zakse wchodzi w grę.
Co do meczu Skry z Lube to Skra nie powinna mieć nic do powiedzenia i nawet szybkie 3:0 dla Maceraty jakoś mnie zbytnio nie zdziwi, bo są w gazie.
Ja bym jeszcze zwrócił uwagę na inny mecz, a mianowicie Istanbul BB vs BR Volleys. Niemcy w fazie grupowej pokazali się z bardzo dobrej strony i w mojej opinii są zdecydowanym faworytem w tym starciu. Wygrana z Lube na starcie + ogranie cienkiej Resovii dobrze wróży temu zespołowi. Jak na moje powinni ogarnąć Turasów, a kurs na taki scenariusz jest całkiem przyjemny.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
. Jakoś Ruscy mnie nie przekonali w fazie grupowej, 2 razy przegrali z Perugią, która 1 mecz grała z Zaytsevem, a 2-gi bez.
2x przegrana 2-3 z perugia, ktora na papierze wyglada no &quot;kosmicznie&quot; w porownaniu do bielgordu..

Dodatkowo przegrana z Turasami to jakiś żart.
bo ? bielgorod mial awans, podczas meczu w ogole sie nie spinali, robili jakies dziwne zmiany, kosarew soebi pogrywal dziwnymi ustawieniami to przegrali. ogolnie przed meczem sie dogadali z kovacem na jaki wynik mecz graja..
 
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Znowu prawisz tutaj jakieś kompletne herezje, nie pierwszy raz w tym dziale.

Dawidzie Katalonczyku od dłuższego czasu, bowiem od października gdy Skra która wygrała po kursie 3 z Zaksa u to ja typowalem na Skre. A ty obrażając upierales się za Zaksa z Handi. Od tego czasu masz wyraźny kompleks niższości. Nie udzielasz się kompletnie na forum, robisz to tylko wtedy gdy ja cos napisze. Wówczas wtedy wracasz do akcji, nigdy więcej. Co do spotkań wyraziłem opinie ze Modena i Lube powinny wygrać z Handi , ale są to mecze na wyjeździe w czasie ciężkich play offow wiec różnie to może być. Myślę że Zaksa powinna wygrać. Kurs y spadły juz z 2.20 na 2. Ale ciągle w głowie mam brak onecnosci Tillie czyli wielkie osłabienie dla Zaksy. Tak też było pół roku temu w meczu gdzie Skra dla niektórych niespodziewanie ograła Zakse. Jutro będzie go brakować i to bardzo, wiec stawianie czegokolwiek w tym meczu raczej trzeba odpuścić
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
P 984

prolog

Użytkownik
Ludzie o co Wy się spinacie.. każdy ma swoje zdanie i tyle.
Ja ide w stronę rusków, Zaksa bez Tilliego to nie to samo, Buszek niestety mu nie dorównuje.
Dodatkowo to wyjazd, a u rusków łatwo się nie gra... Gdy Deroo albo Buszek bedzie mieć słabszy dzień to kto ma wejść? Semen? Ok młody jest dobry ale to jeszcze nie ten poziom i doświadczenie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Co do meczu Zaksy z Ruskimi to nie skreślałbym tak od razu Kędzierzynian. Wiadomo bez Tillie&#39;go ten zespół wygląda gorzej kadrowo jak i na przyjęciu, ale mimo wszystko powinni tutaj postraszyć Biełgorod. Jakoś Ruscy mnie nie przekonali w fazie grupowej, 2 razy przegrali z Perugią, która 1 mecz grała z Zaytsevem, a 2-gi bez. Dodatkowo przegrana z Turasami to jakiś żart. Zaksa wygrała wszystkie mecze w fazie grupowej, bo wystawienie rezerwy na ostatni mecz nie idzie do moich statystyk. Jakiś over punktowy albo handi na Zakse wchodzi w grę.

Co do meczu Skry z Lube to Skra nie powinna mieć nic do powiedzenia i nawet szybkie 3:0 dla Maceraty jakoś mnie zbytnio nie zdziwi, bo są w gazie.

Ja bym jeszcze zwrócił uwagę na inny mecz, a mianowicie Istanbul BB vs BR Volleys. Niemcy w fazie grupowej pokazali się z bardzo dobrej strony i w mojej opinii są zdecydowanym faworytem w tym starciu. Wygrana z Lube na starcie + ogranie cienkiej Resovii dobrze wróży temu zespołowi. Jak na moje powinni ogarnąć Turasów, a kurs na taki scenariusz jest całkiem przyjemny.
Zacznijmy od tego gdzie Perugia a gdzie ZAKSA? no bez przesady jednak. Perugia dla mnie kadrowo najlepsza drużyna obok Kazania. 2 równe mecze z tak mocną w tym sezonie Perugią to ja bym raczej zaliczył na plus dla Biełgorodu.

Jaki tam żart, w tym meczu to Biełgorod na 10% możliwości może grał, czasem zdarzają takie mecze w LM, że zmiana stref czasowych i inne rzeczy i drużyna wychodzi na mecz sflaczała.

ZAKSA zostanie rozjechana serwisem tutaj i jest po nich, tak widzę jutrzejszy mecz. Byłby Tillie bym tego nie ruszał, bo mimo że mało prawdopodobne aby utrzymali poziom przyjęcia z meczu z Dynamo na wyjeździe to jednak jest to zawodnik wysokiej klasy. No a Buszek? ???? Błagam, On nawet na tle Turasów wyglądał ostatnio niezbyt ciekawie ???? Biełgorod jak mu blok postawi to chłopak w majtki narobi, poza tym nie chce mi się wierzyć żeby był wstanie przyjmować piłki na jakimkolwiek procencie. Hala Biełgorodu jest niesamowicie specyficzna, ciężko sie tam gra każdemu, trybuny blisko, oni punkty odniesienia mają obcykane a jak Kedzierzyn? to sie przekonamy jutro, moim zdaniem więcej niż jednego seta nie ugra
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Moje typy:
Bielgorod - Zaksa typ:2
Istambule BB - Berlin typ: 2
Moim zdaniem ruskie będą mieć poważne problemy z zagrywką Zaksy, zawodnicy Dynama sami przyznawali że z taką zagrywka oni nie mają styczności na codzień. Moskwa na przyjęciu grała całą rotacją czterech przyjmujących i dwóch libero z Zaksą bo żaden nie był w stanie utrzymać poziom przyjęcia przez dłuższy czas. Ja bardziej cenię przyjmujących Moskwy niż Bielgorodu. I myslę że też na przyjęciu Bielgorodu będzie sporo rotacji w tym meczu. Rzeczywiście chyba najmocniejszą strona ruskich jest zagrywka. Ale ZAKSA raczej nie ma problemów z przyjęciem i tu żadnej strzelnicy nie będzie. Ani Buszek ani Deroo to nie są inwalidzi na przyjęciu niczym Kurek. W dodatku Toniutti zrobi różnicę, a ZAKSA miała ostatnio łatwe mecze i chyba zawodnicy a przede wszystkim Konarski zdążyli się zregenerować.
Drugi mecz, tureckie zespoły to jakaś kompromitacja. Istanbul BB grał fatalnie w LM, w swojej lidze taka sama padaka. Rouzier jak nie ma przy sobie Toniuttiego to zawodnik o dwa poziomy niżej niż to co grał w reprezentacji. Marechal też słabo się spisuje, rozgrywacze fatalni. Oni nawet z rezerwową Zaksą wyglądali kiepsko. Berlin bardzo solidna ekipa, z dwoma armatami Ter Maatai Kroomem. Bardzo mocna zagrywka Krooma,, Ter Maata czy Carrola i dwóch rozgrywaczy z trudnym serwem Kuchner i Zhukoski. Świetny libero. Moim zdaniem Berlin łatwo poradzi sobie z Turkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 28

jawa1989

Użytkownik
Turcy oszukują nawet w żywe oczy przed kamerami telewizyjnymi. 2 set 25-25 dla Berlina, atakuje Rouzier i piłka spadając po bloku ociera się o niego. Challenge dla Berlina i NO TOUCH. Parodia.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kazań -18.5 (1.97)
ZAKSA -1.5 (1.91)
Berlin awans (1.52)
✅
Marathonbet

Zenit zmasakruje Belgów u siebie. Roeselare to typowa drużyna własnego boiska, na wyjazdach z reguły nie mają nic do powiedzenia z żadną mocniejszą drużyną, tutaj powinna być linia ze 23.5 moim zdaniem, mamy 18.5 i trzeba to brać.
ZAKSA dla mnie pewniak. Biełgorod również zespół własnej hali, nie ma szans żeby serwowali na chociaż zbliżonym poziomie na wyjeździe, bez szans na dwa sety.
Berlin awans dla mnie kursik miód. Również u siebie wsparcie żywiołowej publiczności ich poniesie do awansu, Turasy na wyjeździe również wiele do powiedzenia miały nie będą

nie chce mi się więcej pisać xd
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Zaksa awans @3,40 Bet365
Na awans 3,40 a na - 1,5 seta około 1,90 więc pobieram z pocałowaniem ręki. Pisał Dawid wyżej że Ruskie to u siebie cisna a na wyjazdach wygląda to gorzej, więc jeśli nie będzie im wchodził serwis to Zaksa to bierze.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dobry typ, na pewno value. Aczkolwiek od tego zlotego seta to bym sie z daleka trzymal jednak. Cos mi sie widzi, ze zaksa ich rozjedzie gładko w trzech a potem zlotego udupi. Ale oby nie
 
1 16

1337player

Użytkownik
Berlin już zdobył więcej punktów w meczu ???? Kurde jakbym miał teraz jeszcze jakieś środki na całorocznym to bym zapakował w berlin po 2,1
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
JA zagrałęm dziś berlin do tego panata i fenerbahce (kosz) za 70euro i niestety fene nie dali rady ale przy wyniku 2-0 dla Istanbul zagrałem na Berlin po kursie 5,15 za 30 euro i odzyskałem swoje z nawiązką ????
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
Seta powinni urwać, ale różnie może być.
Dla mnie pewniejsze wydaje się:

Over 45.5 w 1 secie @1.80 Bet365

Pierwszego seta żadna z drużyn nie może odpuścić: Zaksa ma margines błędu w postaci jednego właśnie seta, będzie ciężko odrobić z 0:1 na 4:1, z kolei Belgorod analogicznie, bardzo przybliży się po wygraniu 1 seta do awansu. Kurs zawyżony, bo w pierwszym meczu skończyło się 25:13 dla Zaksy, jednak wygląda to w mojej ocenie na wypadek przy pracy Belgorodu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom