>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2016/2017

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
+2,5 seta dla Skry i Resovii po kursie 1,85
Lube brakuje dwóch setów do awansu, zatem przy 2-0 będą oszczędzać Juantorenę i może kogoś jeszcze bo w niedzielę mają arcywazny mecz z Modeną i jeśli tam wygrają to awansują do finału. I tu się otworzy szansa. Skrę stać na wygranie seta nawet jeśli jeszcze Lube nie będzie jeszcze miało zaklepane awansu.
Jeśli chodzi o Resovię to było widać że zespół poszedł mocno w górę i zakładam że jeszcze wciąż z meczu na mecz forma będzie rosnąć. Pierwszy mecz gdyby był Schmitt to byłby dla Resovii. Resovii w tym meczu brakło punktów atakującego, 12pkt Schopsa w pięciu setach, reszta grała calkiem dobrze. Modena nic ciekawego nie pokazała, więc myślę że Resovia do zera nie przegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Moim zdaniem granie czegokolwiek innego niż Kędzierzyn i wszystko w stronę Kędzierzyna w tym meczu jest kompletnym idiotyzmem i mega prawdopodobną stratą pieniędzy.
Biełgorod na wyjeździe nie będzie istniał. Oni przyjęcie mają tak żenujące, że bez serwisu nie zrobią Zaksie nic, a jak wiadomo na wyjeździe, jeszcze w zupełnej obcej hali szansa, że cokolwiek poserwują jest moim zdaniem równa zeru.
Tutaj będzie rozjazd konkretny i liczenie na złotego seta, nie wierze że Biełgorod postawi Zaksie jakiekolwiek warunki na wyjeździe.
a granie jakiegoś +2.5 po 1.30 to już herezja jakaś ???? na takie coś to 1.80 powinno być co najmniej
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dawid w pierwszym meczu pisałeś że Bielgo super a Zaksa słaba, wtedy weszło - dużo się nie zmieniło moim zdaniem, z tego co pamiętam to serwisem w sumie ich nie rozjechali a dobrą grą, dziś znowu z Buszkiem nie widzę zbytnich szans dla Nas.

Belgorod @ 3,04 ✅
pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dawid w pierwszym meczu pisałeś że Bielgo super a Zaksa słaba, wtedy weszło - dużo się nie zmieniło moim zdaniem, z tego co pamiętam to serwisem w sumie ich nie rozjechali a dobrą grą, dziś znowu z Buszkiem nie widzę zbytnich szans dla Nas.

Belgorod @ 3,04
pinnacle
Niby gdzie ja pisałem, że Biełgo super a ZAKSA słaba? ???? Typ opierał się na tym, że Biełgo gra u siebie a tam są piekielnie, piekielnie mocną drużyną a na wyjeździe są po prostu przeciętni. Z uwagi na to, że własna hala to z reguły jakiś klase lepszy serwis niż na wyjeździe.
Granie Biełgorodu w tym meczu to jest kompletna strata pieniędzy. Gdzie widziałeś dobrą gre Biełgorodu w pierwszym meczu? przecież oni drugiego i trzeciego seta wygrali tylko serwisem ???? czyli tym czym wygrywają większość swoich meczów, niczym więcej. trzeci set to było bodajże 23:21 dla Kędzierzyna i potem trzy bomby nie do przyjęcia na 23:24 a potem jeszcze bomba na 24:26. Osobiście spodziewałem się dużo lepszej gry Biełgo w pierwszym meczu, ale to co wyprawiał Tietiuchin na przyjęciu to wołało o pomstę do nieba po prostu, jak on zagra drugi raz w ten sposób to seta Biełgo nie ugra. To nie własna hala, gdzie atomowe serwisy będą siedziały raz za razem i ratowały dupsko
Granie Biełgorodu w tym meczu jest dla mnie niepoważne. Oni na wyjeździe nie zagrają nawet połowy tego co u siebie.
ale nie moja kasa
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Istanbuł na wyjeździe też miał nie istnieć a ugrał dwa sety. Dwa sety ugrane przez ruskich daje im awans wtedy mogą resztę spotkania odpuścić bez różnicy w którym momencie to się stanie.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Modena - Resovia
Resovia byla juz u siebie bliska sprawienia niespodzinaki i wygrania 3-1, jednak jak to maja w zwyczaju nastapil lekki udar i skomczylo sie 2-3 dla ngapetha i spolki. Dzis rewanz i ostatnia nadzieja polski na zespol w cwiercfinale lm, raczej nadzieja zludna ale roznie to bywa, szczegolnie ze zespol Modeny miewa swoje kontuzje i przestoje, zdarza im sie to przede wszystkim gdy lelcewaza przeciwnika chociazby jak w meczu z craiova koniec koncow wygranym. Ja w tym meczu pojde bezpiecznie i niezwykle pewnie wydaje sie po pierwszym meczu, w seta dla resovii po 1.72 w betgunie. Rozmawialem z Dziadkiem z Wegier na temat tego typu, niegdys bardzo kibicoeal Resovii ale odkad wyjechal z kraju juz troche zaprzestal kibicowanie chociaz wyniki sklady i ciekawostki sledzi. Dziadek zna sie nawet doskonale z Krzyskiem Ignaczakiem kttory jest ikona klubu a agdy byl mlodzikiem niejednokrotnie uczestniczyl w spotkaniach z Dziadkiem w Rzeszowie gdzie Dziadek pracowal jako dzialacz klubu.
Dosc ciekawostek poza boiskowych.
Respvi dzis oslabiona brakiem nowakowskiego ale ma kto go zastapic lemanski i mozdzon bija na leb srodek modeny. Wojtaszka nie ma jak w zeszlym spotkaniu. Wydaje sie ze glownym problemem resovii jest sila ognia ale miejmy nadzieje ze chlopaki powalcza chocisz w jednym secie i uwierza moze nawet w zloty set. Polecam z Dziadkiem!
Resovia +2,5 1.72 betgun ✅✅✅ Dziadkowi zawsze moge ufac.
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Dynamo Moskwa- Berlin, Liga Mistrzów, godz. 18.00 +179,5 pkt. za 2,33 (Fortuna) ✅✅ 2:3 (35:37, 25:22, 25:21, 15:25, 8:15) Piekielnie wyrównane pierwsze sety, tak jak się spodziewałem ten kurs był naprawdę przesadzony. Szkoda, że nie spróbowałem 2 po kursie 5,2, bo to też chodziło mi po głowie. Dynamo jest coraz słabsze, a Niemcy do bólu solidni.

Nie będę się tutaj rozpisywał. Berlin w pierwszym spotkaniu nie poddał się, mimo przegrywania w setach 0:2. Obie partie przegrane minimalnie, kolejno do: 23 i 22. Później dość wyraźnie następne dwie, do tego również tie-breaka. Dynamo to już na pewno nie jest ta drużyna, co jeszcze sezon temu, kiedy był Zaytsev czy na środku Holt. Grają typowo rosyjską siatkówkę: mocny serwis, dobra gra blokiem, problemy mają natomiast z przyjęciem i grą w obronie. Za jakoś rozegrania odpowiada Grankin, ale on już chyba ma najlepsze lata za sobą. Jak należy grać ze stołeczną drużyną pokazała ZAKSA, która bez większych problemów ich dwukrotnie ograła. Na ataku Bakun albo Krugłow, obaj dość podobna charakterystyka: świetne warunki fizyczne, ogromna siła w ataku, ale problemy zaczynają się, gdy trzeba szukać bardziej technicznych rozwiązań. Na przyjęciu bardzo wyrównani zawodnicy: Markin, Bieriezhko, Ilinych i Biriukow. Ten ostatni to dla mnie swego rodzaju zagadka, bo uważam go za zawodnika o ogromnych predyspozycjach, których nie jest w stanie wykorzystać. Zapowiadał się swego czasu na podporę reprezentacji, w czym na pewno nie pomogły mu kontuzje. Środek to kolejny rekonwalescent, Wolkow i z reguły Ostapienko. Dynamo przypomina mi trochę piłkarski Milan: niby są nazwiska na poziomie, ale wszyscy ci zawodnicy lata świetności mają już za sobą. Solidni i nic poza tym.

Po drugiej stronie Berlin. Resovia grała z nimi w grupie i muszę przyznać, iż zrobili na mnie dobre wrażenie. Dobrze zorganizowana drużyna, bez wielkich nazwisk, ale jak ulał pasuje określenie &quot;niemiecka solidność&quot;. Na libero całkiem nieźle wygląda Australijczyk Perry, atak to Ter Maat lub Carroll. Obydwoje potrafią zagrać na dobrej skuteczności w ataku. Najwięcej chyba jednak ciągle zależy tam od Kromma, który dzięki swoim doskonałym warunkom fizycznym (212 cm) dużo jest w stanie nadrobić w ataku; to taki niemiecki Kurek, zachowując oczywiście odpowiednie proporcje. Grę nieźle prowadzi Zhukouski. Kurs zachęca, żeby spróbować to zagrać, jak dla mnie grzechem byłoby to odpuścić. Dynamo idealnie trafiło z losowaniem, mając właściwie autostradę do Final Four, gdzie, na kogo nie trafią, to przypuszczam, że nie ugrają więcej niż seta.

Dodatkowo:
Dokładny wynik 3:1 za 3,10 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Lube-Modena, Liga Mistrzów, godz. 20:30, +179,5 pkt za 1,84 (Fortuna) ⛔ 3:0 (25:21, 25:21, 25:18) Kluczowy był drugi set, gdzie ze stanu 17:16 dla Modeny zrobiło się 17:20. Szkoda, no ale zdarza się, dla N&#39;Gapetha i spółki priorytetem chyba jednak jest walka o scudetto.

O tym meczu pisałem ostatnio przy okazji ich starcia w lidze. Wiele w ciągu 4 dni raczej nie powinno się zmienić. Dla mnie kurs na Lube 1,27 jest przesadą. O personaliach też już wspominałem więc można to sprawdzić w dziale ligi włoskiej. W dalszym stopniu uważam, że Modenę stać na ugranie min. 1 seta. U siebie przegrali co prawda 0:3, ale w pierwszym bodajże długo prowadzili i z tego, co dobrze pamiętam, to w ostatnim również. Jak wspominałem, dla mnie Kovar to najgorszy zespół w Lube, wiadomo są świetni Juantorena i Sokolov, którzy odpowiadają głównie za grę w ataku. Christenson bardzo dobrze prowadzi grę, a Grabiennikov to bezapelacyjnie najlepszy libero na świecie. Problem w tym, że jak piłka jest przyjęta trochę dalej od siatki, to Amerykanin czasem popełnia proste błędy, gra niedokładnie. Dodatkowo środkowi na pewno na plus po stronie Modeny.

Szans Modeny upatruję w tym, że będą dobrze zagrywać. Powtórzę się, ale tam naprawdę piekielnie mocno i z dużą regularnością ma kto zagrywać: N&#39;Gapeth, Le Roux, Holt, Vettori, Travica, Petric. Każdy wykonuje zagrywkę z wyskoku i na pewno jest to ich atut. W niedzielę w Serie A Modena była blisko wygrania całego meczu więc ja jeszcze próbuję ich zwycięstwa po kursie 3,75 ⛔, bo w moim mniemaniu grzechem byłoby tego nie spróbować.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Witam wszystkich znawców, mam pytanie czy Perugia ma jakieś realne szanse rozwalić jt Lube Civitanova ? Bo obie drużyny są w świetnej formie, fakt Lube jest tutaj faworytem ale kusi mnie żeby dorzucić Perugie do kuponu. Co myślicie ? Mogą to wygrać czy raczej na Lube stawiać ? xD

Jeśli bym miał coś stawiać to tylko i wyłącznie Lube. Prezentują się naprawdę świetnie od dłuższego czasu, na własnym podwórku awansowali do finału i tak naprawdę tylko oni są w stanie zagrozić Zenitowi. I szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się gdyby awansowali do finału i ograli Ruskich, bo z pewnością są w stanie postraszyć ich tak samo jak Trentino w poprzedniej edycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Witam wszystkich znawców, mam pytanie czy Perugia ma jakieś realne szanse rozwalić jt Lube Civitanova ? Bo obie drużyny są w świetnej formie, fakt Lube jest tutaj faworytem ale kusi mnie żeby dorzucić Perugie do kuponu. Co myślicie ? Mogą to wygrać czy raczej na Lube stawiać ? xD
Zdecydowanie Lube, kurs 1,50 moim zdaniem i tak jest wysoki bo spodziewałem się trochę niższego. Perugia jednak odpadła z Trentino, a wszystkie wyjazdowe mecze w półfinałach przegrywali zdecydowanie. Lube zniszczyło Trentino w pierwszym finale. Lube Zenit w finale z szansa na triumf Włochów w tym roku i przelamaniem hegemonii Rusków
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Final Zenit vs Lube bedzie finalem marze ???? Dwie najlepsze europejskie druzyny . Jesli obie zagrają na swoim najlepszym poziomie w finale az strach pomyslec co sie bedzie dzialo ????
 
B 17

boobs

Użytkownik
Panowie a co myslicie o graniu 17,5 dodatniego handi na Berlin ? Myslicie ze Zenit ich zniszczy w kazdym secie roznica wiecej niz 5 pkt ??
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Panowie a co myslicie o graniu 17,5 dodatniego handi na Berlin ? Myslicie ze Zenit ich zniszczy w kazdym secie roznica wiecej niz 5 pkt ??
To jak wrozenie z fusow ???? Zenit moze isc rozbic do 15 pkt w kazdym secie lub też od 20 pkt przycisnac . Myslę , ze Zenit w tym meczu jednak bedzie skoncentrowany od 1 minuty , a dla Berlina skonczy sie dzis zloty sen ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zdecydowanie Lube, kurs 1,50 moim zdaniem i tak jest wysoki bo spodziewałem się trochę niższego. Perugia jednak odpadła z Trentino, a wszystkie wyjazdowe mecze w półfinałach przegrywali zdecydowanie. Lube zniszczyło Trentino w pierwszym finale. Lube Zenit w finale z szansa na triumf Włochów w tym roku i przelamaniem hegemonii Rusków
Lube zniszczyło Trentino, ale u siebie? serio nie widzisz analogi? Perugia też jechała Trenitno u siebie jak chciała

dla mnie mecz Perugia/Lube to jest 50/50 stawiać tutaj na Civitanove po 1.40-1.50 to jest jakiś kompletny absurd. Kto normalny stawia przeciwko takim grajkom jak Atan, Zajcew, De Cecco, Podrascanin po 1.50? ???? jak oni zagrają dobry mecz są wstanie rozjechać każdego.

Najlepszą opcją jest handi punktowe na Perugie, to będzie wyrównany mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom