>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2016/2017

Status
Zamknięty.
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
jakiego skandalu? błedy sedziowskie nie ważyły o wygrywaniu danych setów

wygrała drużyna lepsza
Ja nie mówię, że ważyły czy nie ważyły, bo nie siedzę w głowach zawodników Lube. Ale no proszę was.. Jest challenge, na wielkim telebimie widać, że Zaytsev dotknął piłkę w bloku, widzą to tysiące ludzi na stadionie z sędzią włącznie i mimo wszystko nie zmienia decyzji... To jest skandal i parodia. Tak samo atak Sokolova i &quot;próba&quot; challengu, po którym prawdopodobnie zostałby przyznany punkt Citivanovie. Czy ta decyzja przesądziła o losach spotkania? Nie wiem, może tak może nie. Już wiesz jaki skandal miałem na myśli?
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Berlin vs Lube -mecz o 3 miejsce
Berlin +2,5 handi setowe kurs 1,98 ✅✅✅✅

Berlin mniej zmeczony , tylko 3 sety i wczesniejsza pora . Dodatkowo zawodnicy Berlina od poczatku wiedzieli , ze nie maja szans z Zenitem . Zdawali sobie sprawe , ze dla nich kluczowy bedzie mecz o 3 miejsce . Oni porazki z Zenitem nie beda rozpamietywali , nawet dobrze zagrali z nimi w dwoch pierwszych setach . Lube zmeczeni i zawiedzeni , ze nie beda w finale . handi +2,5 na Berlin uwazam za dobry typ .

Zenit vs Perugia

Zenit -1,5 handi setowe kurs 1,6 ✅✅✅

Zenit wypoczęty i zmobilizowany wyjdzie na to spotkanie . Perugia moim zdaniem ma szanse na ugranie max jednego seta w tym meczu . Powodzenia
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Co do meczu o 3 miejsce to na prawdę nie wiem, zarówno skład Lube jak i ich podejście do meczu o 3 miejsce, czyli dla nich o przysłowiową pietruchę jedna wielka zagadka, może być szybkie 3-0 jak wyjdą ze zresetowanymi po wczoraj głowami w max zestawieniu a może być olewka i wtopa... chyba tylko live wydaje się rozsądne...
Co do finału to pozostanę wierny zasadzie, że finałami się delektuje a nie je obstawia ;) Trybuny będą niosły Perugię i Zenit może mieć bardzo ciężko to wyszarpać, jak bym miał coś postawić to zdecydowanie Włochów, ściany będą pomagały, mentalnie mocni a jeszcze podbudowani wczorajszym meczem, personalnie są jak dla mnie światowy top 5, spokojnie mogą Rosjan pokonać a kursy niezłe...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Co do finału to pozostanę wierny zasadzie, że finałami się delektuje a nie je obstawia ;) Trybuny będą niosły Perugię i Zenit może mieć bardzo ciężko to wyszarpać, jak bym miał coś postawić to zdecydowanie Włochów, ściany będą pomagały, mentalnie mocni a jeszcze podbudowani wczorajszym meczem, personalnie są jak dla mnie światowy top 5, spokojnie mogą Rosjan pokonać a kursy niezłe...
a kto takie zasady wymyśla? ????

Perugia pokonać Kazań? chyba na playstation jak wymyślą gre o siatkówce jakąś ????

Perugia skończyła wczoraj mecz jakoś o 22.30, zawodników na boisku łapały już skurcze, mega wyczerpujące spotkanie. Kazań pare godzin więcej na regenarcje po spacerku

już nie mówiąc o tym, że obie druzyny dzieli po prostu różnica klas, przyjęcie Perugi nie wytrzyma bomb kazania i nie ma na to większych szans, Bergera przytrzymają blokiem ostro dzisiaj, Zajcew nie podoła na przyjęciu przeciwko takiemu serwisowi. Serwis Lube a Kazania to dwa światy

Kazan -1.5
 
kamyqq 7

kamyqq

Użytkownik
Najwiekszym problemem bez dwoch zdan bedzie zmeczenie Perugii. Sportowo moga nawiazac walke i nawet wygrac z Zenitem, co Sada na klubowych mś pokazala
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
obie druzyny dzieli po prostu różnica klas
ciekawe czy to samo byś napisał jakby grali z Lube hehe
różnica klas, muszę to zapamiętać...
biorąc pod uwagę że mecz we Włoszech, biorąc pod uwagę bombardierów Perugii, biorąc pod uwagę mizerne kursy na Kazań i mając na uwadze zmęczenie jako kluczowy czynnik... nie zagrał bym tego, aczkolwiek pozostaje jeszcze kwestia stawek, jak ktoś pogrywa dla zabawy za 5 10 czy 100 zł to spoko, można się bawić, ale chyba nikt kto ciut poważniej traktuje grę nie wpakuje się w taki mecz...
jeszcze taka uwaga odnośnie przyjęcia, to nie zapominał bym, że Perugia też potrafi zagrywać a na przyjęciu Kazania zawodnicy topowi jeśli chodzi o atak, ale czy topowi w przyjęciu ? Pewnie znasz się lepiej więc nie będę polemizował... pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Przed drugim półfinałem liczyłem że postawie przeciw Zenitowi, który w sumie nic nie pokazał (pytanie czy taki plan mieli na tle tak słabego Berlina), tyle że ten morderczy 5 setowy pojedynek na pewno dziś się odbije na graczach Perugii.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
W meczu berlinem Zenit malo gral srodkiem z Volvichem -teraz pewnie uruchomia tez srodek !moze szykuja jakies niespodzianki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom