>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2017/2018

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Rozumiem, że.Deroo w.slabej formie ale chyba pięcioletnie dziecko by widziało.co.sie.dzieje na boisku i kazało chować ręce gdy nie ma szybkiej piłki do niskich skoczków z VFB. Przecież wystarczy przy wszystkich atakach takiego Greka nie skakać do bloku i procent obronionych piłek był by na pewno wyzszy tak czy siak bo na czysto to on się przebija kilka razy na mecz. moz to fajny figurant po prostu zastał taka ekipę i trzeba było tylko zmienic atakującego. ZAKSA chyba wbrew pozorom trafiła najgorzej jak się dało bo VFB to trochę takie lustrzane odbicie Kędzierzyna z trochę tylko gorszymi warunkami fizycznynymi. Mecz wygrany ale nie.przystoi takie coś mistrzowi polski. Tyle lat niby pościgu za ligami jak Rosyjska.czy Włoska.a niedługo Nas Niemiecka dogoni.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
VFB - ZAKSA typ 2 @2,10 fortuna
Idę ostro w stronę ZAKSY, dla mnie to perła kolejki. W pierwszym meczu prowadzili pewnie 2-0 i przyszło rozluźnienie...w tb pokazali moc. Myślę, że jutro skupienie będzie na 110% i mecz skończy się max 3-1 dla ZAKSY. ZAKSA przegrała ostatni mecz ligowy z LOTOSEM z 2-0 2-3...ale kto oglądał ten wie, że po 1 secie wyszły rezerwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
ilm99 22

ilm99

Użytkownik
Panowie proszę o odp bo jestem Januszem siatkowki, ZAKSA gra dwumecz z Niemcami ? Jezeli przegra 3-2 bedzie grany zloty set?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Tak będzie złoty set. ZAKSA powinna to wygrać, zagrali pierwszy mecz na jakieś 70proc możliwości a Niemieckiej ekipie wchodziło wszystko w secie 3i4. ZAKSA grała wtedy słabo i fatalnie taktycznie. Nie wierzę w kolejne takie błędy i popieram typ kolegi powyżej. Wystarczy odpuścić trochę bloku Protopsaltisowi oraz Sosenheimerowi i powinno być po ptokach. Przecież ZAKSA ma kim bronic.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
VFB - ZAKSA typ 2 @2,10 fortuna
Idę ostro w stronę ZAKSY, dla mnie to perła kolejki. W pierwszym meczu prowadzili pewnie 2-0 i przyszło rozluźnienie...w tb pokazali moc. Myślę, że jutro skupienie będzie na 110% i mecz skończy się max 3-1 dla ZAKSY. ZAKSA przegrała ostatni mecz ligowy z LOTOSEM z 2-0 2-3...ale kto oglądał ten wie, że po 1 secie wyszły rezerwy.
Nie za bardzo rozumiem, o czym piszesz, bo w tie-breaku to rzeczywiście ktoś pokazał siłę, ale nie wiem, czy to była ZAKSA. Raczej to goście mieli go pod kontrolą. Prowadzili 11-7 i na dziesięć tie-breaków pewnie wygraliby dziewięć. Tu przyszedł ten jeden.
ZAKSA wygląda ostatnio jakoś słabo fizycznie. Nie ma tutaj jakiegoś dynamitu. Z czasem powinno być lepiej, ale myślę, że forma przyjdzie bliżej 1/2 finału PlusLigi, a do tego przy tym chorym systemie PL jeszcze sporo czasu.
Słabo wyglądało to w pierwszym meczu w bloku, a i wybloków nie za wiele. Brakuje jednego solidnego skrzydłowego, bo Buszek strasznie mizerny w ataku. Dziwne też, że Toniutti tak mało wykorzystuje Bieńka, bo to ok. 70 proc. skuteczności. Wiśnia znacznie słabiej, a dostał zdecydowanie więcej piłek.
Jakieś value pewnie jest. W normalnej formie nie byłoby więcej niż @1,60. Jest sporo więcej, ale to raczej nie przypadek. Oby udało się awansować, zobaczymy.
Pewnie gdyby zamiast niskich skrzydłowych w VFB byli po.ich stronie jacyś wyżsi bombardierzy to ZAKSA by tych bloków napykała bo okazji na to była masa. Skakanie na maksa i ustawianie potrójnych bloków to woda na młyn dla graczy Niemieckiej ekipy, którzy omijać i obijać blok potrafią jak mało kto a siły tam dużo nie ma. Już kiedyś pisalem, że wystarczyło pochować co jakiś czas ręce i skończyło by się max 3-1 nawet przy nienajlepszej formie Zaksy. To jest klucz do wygrania i chyba w sztabie Zaksy nie pracują debile żeby tego nie zauważyć.
Co prawda to prawda.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kurs wysoki owszem, zagrali mizernie z Niemcami a oni grali po prostu abc siatkówki solidnie i tyle. Jeśli dalej będą flotami zagrywać to na pewno Zaksa juz na to będzie lepiej przygotowana. W 1 meczu środkowi słabo, powinien troche wiecej ograc Semieniuka przed takimi meczami by pozniej moc go spokojnie wpuscic. Co do taja to prawde napisał marko87 , Friedri sie podpalili i jak frajerzy oddali z 11-7 bo wszystko mieli pod kontrola.
Komentatorzy kilka razy wspomnieli czy nawet straszyli halą Fredrischafen , ze to mega handicap, czy tak to sie okaze. Z tego co kojarze tam jest dosc malo miejsca i kibice sa dosc blisko boiska.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Słabo wyglądało to w pierwszym meczu w bloku, a i wybloków nie za wiele
Pewnie gdyby zamiast niskich skrzydłowych w VFB byli po.ich stronie jacyś wyżsi bombardierzy to ZAKSA by tych bloków napykała bo okazji na to była masa. Skakanie na maksa i ustawianie potrójnych bloków to woda na młyn dla graczy Niemieckiej ekipy, którzy omijać i obijać blok potrafią jak mało kto a siły tam dużo nie ma. Już kiedyś pisalem, że wystarczyło pochować co jakiś czas ręce i skończyło by się max 3-1 nawet przy nienajlepszej formie Zaksy. To jest klucz do wygrania i chyba w sztabie Zaksy nie pracują debile żeby tego nie zauważyć.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Komentatorzy kilka razy wspomnieli czy nawet straszyli halą Fredrischafen , ze to mega handicap, czy tak to sie okaze. Z tego co kojarze tam jest dosc malo miejsca i kibice sa dosc blisko boiska.
Hala wygląda jakoś tak
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
zaksa pod formą od ponad 2 miesiecy, zadnych pozytwnych symptomów, kursy prawidłowo wystawione. mecz na wyjezdzie pokpily fryderyki w tb, bo powinno sie skonczyc 3-2. deroo oddycha rekawami od dobrych 3-4 miesiecy, potezny gardini po prostu ????
zaksa w koncu gra z kims kto jako tako umie grac w siatkowke i zaczynaja sie ogromne problemy.
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Moim zdaniem można iść w stronę Zaksy i to dość pewnie. W pierwszym meczu zabrakło kropki nad i.........i się trochę posypało. Nie ma możliwości żeby podopieczni Gianiego przegrali po raz kolejny w bloku, w takim stosunku jak w pierwszym meczu! 4-13 dla drużyny która grała praktycznie bez środka, to coś niezrozumiałego i z pewnością sztab wyciągnie z tego wnioski. W błędach również 10pkt na korzyść Niemców, ale tutaj mnie to nie dziwi i uważam, że we własnej hali ta różnica może zostać utrzymana. Friedrichshafen to drużyna, która nie powala nazwiskami, ale ma genialnego trenara. To dzięki Heynenowi byli niepokonani przez ostatnie 37 meczy. Fakt, że może nie grali z najmocniejszymi drużynami(liga niemiecka+słaba grupa CL), ale jest to nie lada wyczyn. Dla mnie nie ma innej opcji jak pewna wygrana Kędzierzyna. Indywidualnie nasz zespół jest znacznie mocniejszy! Dzisiaj zarówno w ataku jak i bloku powinno być już dużo lepiej niż ostatnio. Myślę że Protopsaltis nie będzie tak bezkarnie obijał naszego bloku jak ostatnio. Gość miał dzień konia i wychodziło mu wszystko. U nas liczę na zdecydowanie lepszą grę Deroo i jeżeli reszta drużyny zagra podobnie jak ostatnio to nie powinno być problemu z awansem do następnej rundy.
Typuję Zaksa(-1,5) seta po kursie 2,84 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie rozumiem tego Waszego hurraoptymizmu na ZAKSE... Owszem są faworytami ale już w pierwszym meczu Niemcy pokazali, że potrafią grać w siatkówkę i że są w świetnej formie.
Dla mnie 0:3 dla ZAKSY jest niemożliwe, widzę długi mecz może nawet 5 setowy, ale też nie zdziwie się jak Friedrichshafen wygra to spotkanie.
Ale mimo wszystko trzymam kciuki za Kędzierzyn
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
oby wiecej ekspercie napisz takich analiz niemożliwych hahaha

Nie ma to jak otwierać mordę po meczu i udawać jakim to jestem wielkim ekspertem a przed meczem siedzieć cicho. Haha, żałosne. Jestem bardzo ciekaw czy Ty postawiłeś 3:0 dla ZAKSy, pewnie nie ale co tam lepiej po meczu się odzywać i co to ja nie jestem... haha. Oby więcej takich wpisów z Twojej strony
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Nie chce sie tu nie wiadomo jak wymadrzac, bo choc lubie siatkowke, duzo gram i ogladam, moze mniej, moze wiecej niz inni ale troche zgadzam sie z zibim16, nie mam nic do wiedzy mattandersona bo widac ze duzo oglada, analizuje i ma mape do tej dyscypliny, robi tu robote no ale troszke pokory, nie napisales matt zadnej analizy przed meczem a hejtujesz i od razu podwazasz jakies przemyslenia zaraz po meczu, ok zibi 16 nie trafil ze swoja analiza bo ZAKSA przejechala sie po Niemcach ale np. nikt Tobie nie zarzucil jak napisales cos w podobnym stylu, w sensie, ze jak Chaumont gralo na wyjezdzie na Trentino jak &#39;wymadrzales&#39; sie, ze Wlosi przejada sie bez mydla po Chaumont bez Boyera a ja ogladalem mecz i naprawde fajnie pograli tylko zabraklo im chyba doswiadczenia w kluczowych momentach, bo wygrany set w ktorejs partii mogl zmienic losy meczu, do tego co pamietam sypacz nie pomogl w kluczowym momencie w ktoryms secie, ok moze jestes pewny siebie i tego co robisz ale mialbys wiecej prawa oceniac ludzi jakbys dorzucil pare groszy przed meczem i toczyl wtedy merytoryczna dyskusje a nie wymadrzal sie po fakcie, bo jak widac nikt Ciebie tu nie hejtuje jak nie do konca trafisz z przemysleniami, pozdrawiam
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Jak dla mnie mecz Lube to jest nie wiadoma, niby powinni na luzie awansować ale Trentino ostatnio pokazuje przede wszystkim w lidze, że łatwo się Perugii nie dadzą. Oczywiście w 1 meczu Lube-Trentino też było dużo walki ale wygrało Lube. Tutaj może być wszystko, Lube może nawet wygrać gładko tak jak wczoraj nasza Zaksa. Ja bym tego nie ruszał, ale strasznie mnie kusi zagrać na czysty win Perugii. Na każdej pozycji mają lepszych zawodników niż Novosibirsk, i drużyna rosyjska ostatnio też obniżyła loty. Ktoś coś?
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Ja osobiscie Lube odpuszczam , a sklonilbym sie ku Perugii
Jak dla mnie mecz Lube to jest nie wiadoma, niby powinni na luzie awansować ale Trentino ostatnio pokazuje przede wszystkim w lidze, że łatwo się Perugii nie dadzą. Oczywiście w 1 meczu Lube-Trentino też było dużo walki ale wygrało Lube. Tutaj może być wszystko, Lube może nawet wygrać gładko tak jak wczoraj nasza Zaksa. Ja bym tego nie ruszał, ale strasznie mnie kusi zagrać na czysty win Perugii. Na każdej pozycji mają lepszych zawodników niż Novosibirsk, i drużyna rosyjska ostatnio też obniżyła loty. Ktoś coś?
Calkowicie sie zgadzam ale kurs mizerny jest i oba Wloskie zespoly Periugia i Lube potrzebuja wygrania 2 setow , moim zdaniem najlepsza opcja to poczekac na live i ewentualnie zartaatakowac wygrana seta gdy Trentino albo Loko bedzie prowadzilo 2-3 pkt. Takie mam przemyslenia ????
 
jezu ale bylem glupi i ludzilem sie ze te ćwoki wloskie maja jakiekolwiek ambicje sportowe
awans byl i nagle z druzyny ktora z palcem w d cisnela mecz ,zapomnieli jak sie gra w siatkowke ,nieno smiech na sali
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom