>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2017/2018

Status
Zamknięty.
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
jezu ale bylem glupi i ludzilem sie ze te ćwoki wloskie maja jakiekolwiek ambicje sportowe
awans byl i nagle z druzyny ktora z palcem w d cisnela mecz ,zapomnieli jak sie gra w siatkowke ,nieno smiech na sali
no drugi sklad wyszedł sobie pograc
 
P 984

prolog

Użytkownik
Lube to można pograć max 1.5 seta+ po kursie około 1.30 do jakiegoś dubla. Dwa wygrane sety dają im awans, może być jak z Perugia, że po dwóch setach odpuszczą.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zapowiada nam się fajne finał 4. Zagrają autentycznie cztery najlepsze ekipy w Europie(można by jeszcze o.Modenie pomyslec). Fajne jest to, że każda z tych ekip to inny styl.i atuty. Zenit wiadomo, żeby ich pokonać trzeba by zrobią szóstkę z pozostałych trzech ekip. Lube to znowu drużyna zrownowazona bez słabych pkt, mocna w każdym aspekcie, Perugia atak atak i atak a ZAKSA z kolei technika. Jednak każdej z nich brakuje jednego elementu żeby ugryźć Kazań. Perugii brakuje kogoś ze świetnym przyjęciem i dobrym atakiem jak Juantorena, Lube brakuje takiego Atanasijevicia w formie a Zaksie z kolei takiego wariata jak Zaytsev na przyjęciu bo niestety Buszek nowu wyjdzie w praniu przeciwko rywalom silnym fizycznie.
 
P 984

prolog

Użytkownik
W sobotę mamy półfinaly, ZAKSA - Lube i Perugia Zenit. ZAKSA kompletnie bez formy, widać to było w finale z Belchatowem, sądzę że ugrają max 1 seta, osobiście gram Lube -1.5 po kursie 1.57 w LVBet. W drugim meczu murowany faworyt Zenit i nie ma się co tutaj rozpisywać, drużyna kompletna. Pergia co prawda ma kim postraszyć ale to zdecydowanie za mało na Zenit. Tutaj też proponuje -1.5 Zenit po kursie 1.45 w LvBet.Te dwa mecze gram w dublu wychodzi fajne ako 2.30 i moim zdaniem bezpieczne. Co Wy myślicie o tych spotkaniach?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Skoro ZAKSA nie miała podjazdu do Skry to faktycznie ciężko myśleć, że coś ugrają z Lube. Pamiętamy mecz z KMS jednak wtedy Kędzierzyn był w lepszej formie i grał u siebie. Dla Lube prestiżowa sprawa żeby coś tutaj ugrać.
Drugi mecz to dla mnie poszukanie jakiegoś overa. Perugia to jedyna ekipa na świecie (obok sady cruzeiro, która wyglądała na otyła na KMS) która może tutaj rywalizować jeśli chodzi o siłę ognia i zagrywkę. Rok temu podczas finał four brakowało im siły ognia bo był Berger. Teraz Russell robi jednak wyrównanie. Zenit ma jednak graczy twardszych i bardziej zahartowanych. Kursy na Zenit jednak śmieszne i chyba lepiej poszukać jakiegoś overa.Problemem Perugii może być większa dawka ważnych spotkań. 3-2 z Trentino i Lube a Zenit wiadomo liga wygrana małym nakładem sił.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Perugia to jedyna ekipa na świecie (obok sady cruzeiro, która wyglądała na otyła na KMS) która może tutaj rywalizować jeśli chodzi o siłę ognia i zagrywkę.
tegoroczna sada nie ma (i nie miala co pokazalo kms) zadnego podjazdu do zenitu/perugii/maceraty, nie ma williama - nie ma zabawy druzyna klase gorsza niz rok temu.
Rok temu podczas finał four brakowało im siły ognia bo był Berger. Teraz Russell robi jednak wyrównanie.
Jesli sadzisz ze rasel rok temu cokolwiek by zmienil to zacytuję &quot;to byc nic nie dalo, nawet jakby perugia byla pierwsza w kulach, a zenit czwarty&quot;. W tym sezonie rasel czesto jest zmieniany przez bergera i jakiejs przepasci miedzy w/w zawodnikami nie ma.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Rok temu jednak alternatywy żadnej nie było. Amerykanin daje spory wklad w alternatywę ataku (pomijam.przyjecie) . Oczywiście Zenit to wygra ale czy tak gładko to na dwoje babka wróżyła. A co do Sady to nie pisałem.ogolnie o drużynie ale.o.potencjale w ataku. Inny rozgrywacz mógłby nich zrobić piekielna machinę podczas KMS. Oni wtedy wyglądali jakby tydzień siedzieli Makdonaldzie.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Skoro ZAKSA nie miała podjazdu do Skry to faktycznie ciężko myśleć, że coś ugrają z Lube. Pamiętamy mecz z KMS jednak wtedy Kędzierzyn był w lepszej formie i grał u siebie. Dla Lube prestiżowa sprawa żeby coś tutaj ugrać.
Drugi mecz to dla mnie poszukanie jakiegoś overa. Perugia to jedyna ekipa na świecie (obok sady cruzeiro, która wyglądała na otyła na KMS) która może tutaj rywalizować jeśli chodzi o siłę ognia i zagrywkę. Rok temu podczas finał four brakowało im siły ognia bo był Berger. Teraz Russell robi jednak wyrównanie. Zenit ma jednak graczy twardszych i bardziej zahartowanych. Kursy na Zenit jednak śmieszne i chyba lepiej poszukać jakiegoś overa.Problemem Perugii może być większa dawka ważnych spotkań. 3-2 z Trentino i Lube a Zenit wiadomo liga wygrana małym nakładem sił.
Jeśli piszesz o nakładzie sił odnośnie meczu Zenit - Perugia, to analogiczna sytuacja w drugim półfinale - Lube w 11 ostatnich meczach grało tylko z Modeną, Perugią i Trentino, wszystkie mecze minimum 4 sety prócz ostatniego finałowego z Perugia, choć 2 przegrane sety na przewagi a w pierwszym do 22, więc suma sumarum są mega wyeksploatowani, jak dla mnie nie skończy się na gładkim 3:0, ZAKSA na pewno powalczy, over 3,5 seta, ZAKSA handi +2,5 seta to z niskich kursów w różnych bukach, a over 170,5 kurs 1.51 w Fortunie ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A ja powiem tak, jeśli ktoś ma wygrać z Zenitem to tylko Perugia... ????
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
jestem kompletnym laikiem siatkówki ale dlaczego tylko Perugia ma wygrać skoro patrzac na mecze lube perugia kto grał u siebie to wygrywał gdyby był teren neutralny mogłobybyć rożnie albo lube zagrałoby pierwszy mecz u siebie równie dobrze mogłoby lube wygrać mistrzostwo Włoch. Ale ja mowie jestem laikiem i patrze czysto statystycznie
bo na te mecze nie nalezy patrzec tylko z perspektywy &quot;umiejetnosci sportowych&quot; tych druzyn.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Perugia miała pod kontrolą mecz nr 2 który powinna wygrać mając 16-10 w trzecim secie. Dominowali nad lube w pierwszych dwóch spotkaniach do tego czasu. Nie było do nich podjazdu. Pewnie jedną akcja inaczej i mielibyśmy 3-0 w rywalizacji. Lube jest za słabe w ataku a tylko atakiem i zagrywka możesz pokonać zenit. To pokazywała Sada. Juantorena już latka lecą a Sokołow też potrafi przechodzić obok meczu. Atanasijevic to obecnie najlepszy atakujący na świecie i tylko on wspierany Zajcewem i dobrze grającym Jankesem mogą udziubac Zenit.Swoja droga chwała Skrze. Wyhodowali Atana a teraz Srecko. Być może.za chwilę najlepsi na świecie na swoich pozycjach(atan już jest).
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Zenit-Lube finał nie ma co się czarować. Kazan ostro się przygotowuje. Perugia wrażliwa na przyjęciu. Lube zje Zakse ktora jest w dołku.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Jutro Perugia Wygrywa z Zenitem. Patezac na sklady obu druzyn to nie wiem czemu widzicie w zenicie faworyta ... Faworytem to oni mogli byc w meczu z Jastrzebskim Weglem ... Ale nie w meczu przeciwko Perugii
 
P 984

prolog

Użytkownik
O kurcze... Dawno się tak nie uśmialem ???? Perugia lepsza ?? Nie wiem na jakiej pozycji.. jak już to może w miarę wyrówna... I tak dostaną lanie. Po pierwsze to Zenit z Leonem Andersonem i Michajłowem. Porównując pozycję w Perugii mamy Antka który jak gra dobrze to gra dobrze ale potrafi złapać zwieche. Na przyjęciu mamy Leona z Andersonem i Russella + Ivana, tutaj ogromy plus dla Zenitu para z Perugii potrafi zlapac kilka sęków i gra staje. Kolejny argument to że grają w Kazaniu, a tam się gra masakrycznie. Ten mecz to formalność. Ale stawaj kolego na Perugie powodzenia. Jeszcze mi powiedz że ZAKSA wygra z Lube to już w ogóle będzie śmiesznie ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zenit-Perugia 3-1 @ 3,1 fortuna( 3,1 i 3,1 fatum czy przeznaczenie;) )
Najbardziej prawdopodobny wynik dla mnie. Perugia jako jedyna na świecie by tutaj mogła.powalczyc ale za dużo już mają w nogach - liga włoska i pełna drabinka w LM a do tego mecz na wyjezdzie. Zenit miał już odpuszczona LM od dawna a w lidze wygrana na jednej nodze. Są zahibernowani i na świeżości ale zardzewiali i tutaj widzę szansę na seta Perugii. Pewnie jutro sprawę ogarna tak czy siak. Perugia jednak stać spokójnie na jednego seta jeśli bombardierzy się wstrzela i dlatego typuje taki wynik. Obie ekipy mają podobną siłę ognia ale jednak fizyka jest lekko po stronie Zenitu no i ogromna różnica w doświadczeniu. Nie oszukujemy się ale Leon, Michajłow czy Anderson zagrali już kilka razy więcej takich spotkań niż najlepsi w Perugii. Kursy na win Zenitu śmieszne i musiałbym zagrać za 10tysiecy żeby coś poczuć wygrana. Za rok to Perugia odbierze puchar jednak muszą poczekać.
 
Z 16

zapato

Użytkownik
myslicie ze ZASKA urwie seta Wlochom ?
kurs 1.57 na over 3.5 seta
Moim zdaniem ciężko, ZAKSA raczej do Polski wróci bez żadnego wygranego seta. Ze Skrą mieli lekki przebłysk u siebie w pierwszym secie i na początku drugiego, teraz czeka ich jeszcze większe zadanie ze znacznie lepszym przeciwnikiem.
Lube 3:0 @2,46 efortuna
Co do Zenita to myślę, że u siebie nie będzie mowy nawet o krótkim rozluźnieniu, ale Perugia to też solidna marka więc bezpiecznie
Zenit -1,5 seta @1,44 efortuna może komuś się przyda do tasiemki.
 
P 102

para00

Użytkownik
Grajcie,gracie Lube po 3-0
Buki się cieszą.To jest final-four!
Myślicie że tam dostają się przypadkowo drużyny? Zaksa n ie zapomniała jak się gra tylko przyszła obniżka formy co nie znaczy ze dziś nie zagrają równego meczu bo juz nic do stracenia nie mają o grać umieją.Ja daje wbrew wszystkim 5 setów .Ostatnie wyniki moim zdaniem to paradoksalnie lepiej dla niej
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Zenit - Perugia (1) -1,5 seta (bezpiecznie)
Sądzę, że wynik drugiego pojedynku pomiędzy Zenitem, a Perugią to czysta formalność. Ktoś kto ma minimalne pojęcie o siatkówce zdaje sobie sprawę z tego, że siatkarze z Kazania nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem zespołu Perugii. Daje maks 1 set ugrany przez ekipę z Włoch.
Patrząc już pod kontem czysto sportowym i argumentów za i przeciw to największym atutem drużyny z Kazania będzie własne boisko, gdzie strasznie ciężko gra się rywalom.
Na plus trzeba zaliczyć to, że zawodnicy z Kazania są wypoczęci, sezon zakończyli 28 kwietnia. Także mieli dość dużo czasu na przygotowania. Zespół Perugii po heroicznej walce z Lube, zaledwie 6 dni temu, powinien być na maksa wyeksploatowany, a do tego trzeba doliczyć męczącą podróż do Kazania.
Wracając do finału rosyjskiej ligi to Kazań wręcz zmiażdżył, zespół Zenita St. Petersburg , który w tym sezonie był zbudowany z myślą, o przerwaniu dominacji drużyny z Kazania w ligowych potyczkach (3:0, 3:2 i 3:0).
Perugia to zespół, który komfortowo czuję się na własnym terenie, wystarczy spojrzeć na finał ligi włoskiej. Wszystkie trzy spotkania wygrane na własnym terenie. Nieco gorzej radzą sobie na boiskach rywali.
Patrząc już czysto personalnie to przewagę mają siatkarze z Kazania. Na przyjęciu Leon, który w trzech wcześniejszych turniejach Final Four był główną siłą napędową swej drużyny. Wspomagany przez Andersona oraz atakującego Michajłowa. Na rozegraniu Butko, a na środku Gucaluk(?) oraz Wolwich (jedyną przewagę Perugii widzę, na środku).
W Perugii na przyjęciu Zajcev oraz Russell, a na ataku Atanasijevic. Za rozegranie odpowiedzialny będzie De Cecco, a na środku Podrascanin.
Jednym z najważniejszych argumentów przemawiających za Zenitem jest wybitny trener Alekno. Myślę, że nawet gdyby mecz nie układał się po myśli Zenitu to Alekno jest w stanie rozwiązać to w niekonwencjonalny sposób (tak jak w finale IO pomiędzy Rosją, a Brazylią).
Po drugiej stronie mamy Lorenzo Bernardiego, który w mojej ocenie nie jest jakimś wybitnym trenerem.
Jedyne światełko w tunelu dla ekipy włoskiej upatruje w tym, że Leon od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem właśnie Perugii. Może trochę wstrzyma rękę w polu serwisowym albo na ataku?
Reasumując opcja -1,5 seta dla Zenitu to dobra promocja. Każdy inny wynik, niż 3:0 albo 3:1 dla ekipy z Kazania uznam za sporą niespodziankę.
Lube - Zaksa (1)
Tutaj raczej typowałbym bezpiecznie na Lube. Zespół włoski ma swoje problemy, m.in.: kłopoty zdrowotne Sokolova, przegrany finał z Perugią i dość ostre słowa krytyki pod adresem trenera Medei mogą odbić się na grze włoskiej ekipy. Mimo, to Zaksa w ostatnim okresie gra bardzo słabo. Zdecydowana przegrana ze Skrą w finale, oraz męczarnie z Olsztynem i wygrana dopiero po ti-breaku sprawiają, że nie widzę tutaj Zaksy jakoby ten zespół miał w ciągu tak krótkiego okresu gry odbudować formę. Trener Gardini w mojej ocenie to dość przeciętny szkoleniowiec, który nie potrafi zmobilizować zespołu na najważniejsze fragmenty gry. Do tego słabe ogniwa takie jak Torres oraz Buszek mogą dać o sobie znać (widziałbym bardziej Szymurę zamiast tego miernego Buszka).
Podsumowując myślę, że Lube upora się z Zaksą i zagra w wielkim finale w niedzielę.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Patrząc już pod kontem czysto sportowym i argumentów za i przeciw to największym atutem drużyny z Kazania będzie własne boisko, gdzie strasznie ciężko gra się rywalom.
.
Nie będą grać w swojej hali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom