>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2017/2018

Status
Zamknięty.
taured 107

taured

Użytkownik
Brawo Skra, nadal są w grze. Pokazali, że są drużyną. Walczyli, odrabiali choć było niekiedy bardzo ciężko. Większosc grała dobrze Wlazły bardzo dobrze, Janusz również. Ważne 3 punkty, jak Dynamo się posypało w czwartym to już na całego, choć długo byli mocni.
Szkoda Jastrzębskiego, że kilka razy zabrakło chłodniejszej głowy np Muzajowi i jego normalnej gry z ligi, te błędy. Ale zagrywką troche Kazań ruszył, na plus Oliva. Zenit się mylił, no szkoda jeden ładny set, drugi też, gonili, potrafili odrabiać. Ah szkoda tej ostatniej nieutrzymanej zagrywki Volvicza w pierwszej partii w kontekscie mojego typu... Momenty były.
 
S 0

siaomi

Użytkownik
Dinamo trafia na czarną listę jak kolega pisał. Oba sety mieli na wyciągnięcie ręki i w końcówkach wszystko roztrwonili. 1 set okazał się kluczowy , gdzie mieli cały czas przewagę w końcówce nawet do 22:19 bodajże , potem 23:22 , a i tak Skra potrafiła obrócić to.
Niczym mnie Dynamo nie przekonało. Czekam teraz na ligę rosyjską i mecz ich na &quot;szczycie&quot; , Skra pokazała że nic nie powinni znaczyć w tej lidze , mimo że Łomacz nie zagrał , a Janusz , to już nie taki Janusz siatkówki ????
Żeby nie pisać off-topica.
VaLePa - Halbank 0:3 ✅
2.00
Składy , różnica lig , oraz ostatni mecz pokazał jaka przepaść dzieli te 2 drużyny.
Mecz się pewnie zacznie z pisaniem posta , ale do gry na live.
----
0:3 bez żadnych problemów w każdym secie.????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Skra + 1,5 @ 1,72 Lvbet✅
Troche patriotycznie tutaj podchodze. Dla Skry wiemy jak to jest ważny mecz. Chamount raczej powinno przegrac w Moskwie i otwiera się wielka szansa, zeby przed ostatnią kolejką to Skra rozdawała karty co wydawało sie niemożliwe po pierwszych dwóch kolejkach. Nie wiemy jak Novosybirsk podejdzie do tego spotkania, czy nie będzie jakiś rotacji bo pierwsze miejsce w grupie maja zaklepane na 99%. oczywiście na papierze sa o wiele mocniejsi, wieksza siła ognia jednak jutro wiele tysięcy gardeł bedzie wspierać Bełchatów. Lokomotiv nie jest jakimś tytanem jezeli chodzi o spotkania wyjazdowe. Tylko 2 razy w tym sezonie wygrali we wszystkich rozgrywkach 3-0 a tak czesto przydarzają im sie straty setów i tie breaki. Skoro Francuzi dali rade urwac 2 sety to dlaczego nie da rady Skra. Akurat przyjęcie nie jest mocna stroną rosyskiej ekipy a Skra ma kim zagrywać zwłaszcza jak siądzie dobry dzień.
Kto więcej pkt
Lisinac- Kurkaev @ 1,4 forBET✅ 15-9
Srecko musi tutaj poprowadzic atak razem z Mariuszem. Lokomotiv ma jednak więcej opcji a Skra musi wykorzystywac Lisinaca do maksimum jeżeli chcą wygrac

Ebadipour poniżej 11,5@ 1,8
forBET✅ 9
Nie jestem pewny czy Irańczyk zaprezentuje sie jutro dobrze. Jest za miękki w ataku a niestety przeciwko takiej ekipie jak Lokomotiv trzeba grać bezkompromisowo. On za często kiwa i zwalnia ręke. Cos go jednak ciągle blokuje. Potrafi co prawda coś ugrać z zagrywki ale wątpie czy to wystarczy. W Skrze często mamy zmiany na przyjęciu zwłaszcza na linii Penchev- Ebadipour bo są to gracze o podobnej charakterystyce. Albo idzie jednemu albo drugiemu. Bednorz mysle, ze jutro jednak będzie nie do zmiany bo potrzeba Jego możliwośći fizycznych żeby powalczyć o wygraną chociażby kosztem przyjęcia i nawet gdyby miał słabe okresy w ataku.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
PGE SKRA Bełchatów - Novosibirsk 3:0
powyżej 181,5 1,71 1xbet
Niby Novosibirsk faworytem w tym spotkaniu ale już mecz na wyjeździe z Chaumont pokazał, że mecze u siebie a na wyjeździe to jest duża różnica...
Novosibirsk u siebie bez problemu ograł Bełchatów 3:0 (sam pograłem na 3:0) ale dziś już mecz będzie dużo bardziej wyrównany, Bełchatów potrafi spiąć się na takie hitowe mecze zwłaszcza u siebie przed własną publicznością i tak będzie pewnie i dziś.
Po drugie, Novosibirsk już na 85% ma zapewniony awans, musiało by się naprawdę fatalnie ułożyć w tej grupie w 2 kolejkach aby spadli na 3 miejsce a Bełchatów musi walczyć o drugą lokatę i nie pozostaje im nic innego jak wygrać to spotkanie nawet za 2 punkty co i tak będzie bardzo ważnym zwycięstwem.
To będzie mecz dwóch rewelacyjnych atakujących Wlazłego i Grozera, Lisinac też powinien dołożyć swoje 2 grosze...
Myślę, że możemy zobaczyć nawet mecz 5-setowy...
Powodzenia i oby SKRA wygrała.

Myślę, że śmiało można dorzucić
Toulouse - Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski -1,5 seta 1,25
// Nie ujmując gry Bełchatowa... To co zagrał Novosibirsk to jest kryminał... Tak olewającej drużyny dawno nie widziałem
 
P 984

prolog

Użytkownik
Żenująca to jest gra jsw, nie ma to jak na kuponie wejdzie wygrana skry po kursie 2, a zawali kupon JSW -1.5 po 1.30.. kolejny dowód na to że nie gra się takich kursów
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Trentino -1.5 seta @ 1.8 ⛔
Ja uderzam jutro z dużym przekonaniem na Włochów. Zacznę może od tego, że juz w pierwszym meczu pomiędzy Zaksa a Trento stawialem na Trentino, które przegrało tamtem mecz na własne życzenie prowadząc 2:0 w setach i 22:20 w trzeciej partii. Od tamtego spotkania sporo czasu minęło, przede wszystkim Trento zaczęło grać na poziomie jakiego od nich oczekiwano, bo wczesniej bywało z tym różnie. Zaksa po chwilowej zadyszce jeżeli można to tak nazwać i przegranych trzech kolejno spotkaniach, wraca na swój optymalny poziom o czym mogą świadczyć wygrane mecze po 3:0 z Olsztynem i Lubinem, czyli wymagającymi rywalami. W jutrzejszym meczu nie zagra jednak Deroo, który wlaśnie w ostatnim meczu z Lubinem nabawił sie kontuzji i to jest bardzo duże osłabienie. W takim układzie na przyjęciu będą grali młody Szymura i Buszek. Szymura młody chłopak, wchodzi na zmiany za Buszka ale to nie jest poziom LM. Buszek dostanie dwie czapy i zaczyna sie kiwanie i plasowanie co z Włochami nie przejdzie na dłuższą metę. Zostaje więc Torres i Bieniek na środku, ale to za mało na będących w swietnej dyspozycji siatkarzy z Trydentu. Jeszcze tylko dodam, że Włosi jutro w pełnym skladzie, wygrywając jutrzejszy mecz za 3pkt zapewnią sobie awans z pierwszego miejsca.
Oczywiście, że nie uzasadniony. Grali z Vojvodiną i by wdupili seta u siebie, a na wyjeździe mając Serbów na widelcu nie skończyli ich i skończyło się 1:3, gdzie w każdym secie to była walka. Dlatego moim zdaniem warto iść w Ajaccio na +2.5 seta @1.90 Unibet. Nawet przecież z fińską Lakkapą się męczyli. Po prostu Resovia ma taki tryb, który wielu złośliwie nazywa „Pusovia mode on”. Ma tendencje do utrudniania sobie zadań najprostszych. Jeszcze mistrz taktyki Kowal na ławce. Śliwka Im ciągnie grę i tyle w temacie.
Jeżeli chodzi o ten tryb pusovii to nie jest to tylko ich specjalność, bo wiele zespołów, które powinno wygrać gładko 3:0, często traci seta, który w zwykłym ligowym meczu nic nie zmienia, bo jednak czesem ciężko jest zachować pełną koncentrację przez 3 sety, i gladko je wygrywać. Ogólnie Resovia jest w gazie i nie zgodzę sie że tylko Śliwka cisgnie grę. Owszem gra bardzo dobrze, ale Jarosz, którego osobiście nie trawię, też zaczął grać bardzo dobrze do tego rossard, więc Tichacek ma z czego wybierać. Wracając do tematu 3:0 uważam, że właśnie w takim systemie w jakim gra się w Cev Cup czyli dwa mecze, ma to szczególne znaczenie, zeby jednak spiąć się i starać wygrać bez straty seta, bo tutaj stracony nawet jeden set ma duże znaczenie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Friedrischafen- 2,5 @ 1,62 + Trentino @ 1,3 AKo 2 Unibet⛔
Oczywiście w siatkówce 3-0 nie jest pewne nawet w starciu Dawida z Goliatem ale ja tutaj ide ostro w Niemców. VFB to od lat solidna ekipa. W pierwszym spotkaniu rozwalili Finów do 22, 15 i 15. W lidze niemieckiej, która nie jest przecież jakaś słaba są dominatorami i rzadko oddają jeden set. Jest to ekipa bardzo dobra technicznie. Mają niskich przyjmujących ale bardzo skocznych i potrafiących swietnie kiwać i obijać blok. Bartek B też sroce spod ogona nie wypadł i swoją lewą reką potrafi wiele napsuć krwi rywalom. Co prawda dzisaj wygrane 2 sety zapewniaja im pierwsze miejsce na koniec ale wątpie czy zechcą sobie urządzac trening po drugim secie i przegrac mecz albo doprowadzić do taja z chyba najgorszą w tej edycji ekipą LM.
Kurde nie ufam Trentino od początku sezonu. Wlidze włoskiej obstawiam ich za drobne głownie obstawiając ich wynik albo grając jak jest większy kurs. Chyba tylko Modeny boje się tam bardziej. Nie chce mi sie wierzyc jednak, ze nie pokonaja Zaksy bez Sama, który stanowi 1/3 siły tego zespołu. Oczywiście mamy w pamięci to co wydarzyło sie w pierwszym spotkaniu gdzie Zaksa równiez z półrezerwowym przyjęciem wyciągneła z 0-2 ale raczej nic 2 razy sie nie zdarza. Trentino pokazało co potrafią u siebie, pokonując będącą w gazie Piacenze 3-0.
Edit; Ja sie chyba bardziej usmiałem przy meczu Trento Zaksa niż udenerwowałem ???? 3 piłki meczowe ale znowu chyba przehandlowali sprawe.W sumie jak tak patrzyłem na ubawionego trenera trento podczas ostatniej przerwy na żadanie to kto wie ???? Morał prosty trzymac sie z daleka od trentino oraz Modeny ????
Zagram jeszcze Noliko + 1,5 @ 1,72 + BR Volleys-Zenit over 134,5 @ 1,54 AKO 2,6 Unibet✅
Noliko to ekipa lepsza od Arkassporu. oczywiście gramy w Turcji a tam różne rzeczy są możliwe jednak solidność jest po stronie Masseik. Obydwie ekipy sa raczej teamami domowymi jednak stawiam tutaj na belgijską ekipę. Maja jakies tam małe procenty szans na awans nawet więc dlaczego nie powalczyć? Jak maja przyjęcie to grać potrafia o czym przekonała sie Zaksa. Podoba mi sie tez styl gry tej ekipy i prowadzenie jej przez trenera Banksa. Wystarczy sobie posłuchać i popatrzec na ich przerwy. Gosc mówi bardzo merytorycznie, skupia sie na pozytywach, nie wydziera sie na graczy i świetnie analizuje. Na prawde potrafi wyciskać z tej ekipy to co sie tylko da. Asekuracyjnie + 1 set.
No i wielki Zenit przyjezdza na gorący teren. Specyficzna hala gdzie jest swietna atmosfera. Myśle tutaj o tym, ze Polska zawsze była wrogiem Rosji oraz Niemiec więc sojusznicy może sie ułożą ???? A tak na poważnie to Zenit ma zaklepane 1 miejsce. Byc może nie zagrają w najsilniejszym zestawieniu, być może oleją 1 czy 2 sety (chociaz to w przeciwienstwie to takiego Novosybirska jest ekipa kompletnych profesjonalistów), kto wie jak będzie. Da im sie urwac seta czy 2 u siebie ale trzeba nie cofać ręki, ciągle trzymać sie swojego planu i nie spinać gaci jak to zrobiło jastrzebie w pierwszym secie u siebie. BR stac na przynajmniej jeden mega set gdzie będzie wszystko wpadac i gdzie będa iśc za ciosem a jednak mają kim wyciągnąc tego jednego seta. Oczywiście over jest spokojnie możliwy przy nawet trzech setach. W pierwszym spotkaniu mieliśmy sporo pkt i 4 sety. Wiem wiem, ze Zenit był wtedy zaraz po KMŚ ale tego faktu sie nie zmieni. Byc może dream team z Kazania zafunduje frajde kibicom w Sporthalle i pozwoli doprowadzic do taja albo i wygrac? Kazdy pkt dla Berlina jest na wage złota przed ostatnim meczem z JSW. Gram taki overek bo jednak jak napisałem i przy trzech setach wchodzi na lajcie przy jednym zaciętym secie.
Z europejskich pucharów jeszcze na dzisiaj godne uwagi dla mnie
Prefaxis + 1,5 @ 2,25
Biełgorod 3-0 @ 1,5
Ravenna - 1,5 @ 1,45
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Friedri to sredni zespoł, wiadomo ze nazwiska nie graja, ale Grek na przyjeciu niziutki i tylko technika ile to jeszcze potrwa do nie wiem. Finowie w pierwszym meczu prowadzili z tego co pamietam 21-17 dostali tamtego seta a potem ich gra upadła, zle nie graja, amatorami nie sa, gracze z reprezentacji i ci ktorzy lizneli troche kawałka Europy, nie bede wymieniac bo kazdy moze sobie zerknac na sklady.
Dla mnie kurs @12 na fortunie to nieporozumienie..
 
W 7

wezy1

Użytkownik
To co zrobiło Trentino to dobra masakra. Przewaga w 3 secie i dali sie dojść a Tie Break to już mistrzostwo świata. Mając 14-11 trener bierze czas przy zagrywce Buszka. Smiechy, gratulacje na ławce, uśmiechy. Wychodzą na parkiet i 15-17...typowe włoskie podejście...
 
J 0

jannowak21984

Użytkownik
zgadzam sie wszystkie sety zaksy to trentino mialo po 3-4 pkt w koncowkach setow przewagi i nagle nic nie umia ... sprzedali jak na moje
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Ta sprzedali.. bo Trentino bo biedny klub i grozi im komornik.. graliscie smieszne handi -1.5 seta nie weszlo to sprzedali. Semeniuk dzisiaj zagral na 110 % swoich mozliwosci. Godnie zastapil Deero. Zagrywka poziom klasa swiatowa.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Ogladałem, normlany mecz, ale ty chyba grasz siatkówke tylko by zarobić i sie nie znasz, a ja ogladam bo ja lubie. Trener Trentino sie usmiechał i smial... ale to było IRONICZNE, cos w stylu... &quot;jak oni mogli to tak spier... rece opadaja&quot; jak czasem sie tobie wszystko sypie to nie placzesz.. tylko sie juz z tego smiejesz.. . Trentino nie odkladało reki, Buszek na zagrywce bez błednie zagrał, Semeniuk tez..
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Mecz ogladałem, osobiście zagrałem na Trentino po kursie 2.90 jak przegrywali 1:2 w setach, mogło wejść ale chłopaki pod koniec już chyba myśleli, że mecz sam się wygra, no i niestety z 14:11 zrobiło się 15:17 , byłem zły w jaki sposób to się skończyło ale czy można powiedzieć, że to było ustawione, no nie sądzę bo równie dobrze mogła piłka wpaść w siatkę lub wylecieć na aut przy jednym z serwisów, ale nie ????
To sport i takie rzeczy się zdarzają ????
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Nie wierzę w układy, wystarczyłoby żeby tego ataku ze środka siatki Bieniek nie zablokował i byłoby po meczu. Włosi się rozluźnili, przy 14-11 trener Trentino uśmiechnięty od ucha do ucha, był juz pewny, że mecz sam się wygra.
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Ta sprzedali.. bo Trentino bo biedny klub i grozi im komornik.. graliscie smieszne handi -1.5 seta nie weszlo to sprzedali. Semeniuk dzisiaj zagral na 110 % swoich mozliwosci. Godnie zastapil Deero. Zagrywka poziom klasa swiatowa.
Nie Wiem czemu określiłeś handi na Trentino śmiesznym. Skoro byleś taki pewny grania na Zaksa trzeba było to zrobić. Fakt jest taki, że Zaksa zagrała świetne spotkanie jako zespół, wychodziło im praktycznie wszystko i szacun dla nich, typ na minus i koniec kropka, nie ma co się więcej rozpisywać na ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom