>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2017/2018

Status
Zamknięty.
paulinka99 518

paulinka99

Użytkownik
Dzisiaj sporo meczy w Lidze Mistrzów. nikt nic nie typuje ? Ja osobiście zamierzam pograć Roeselare + Trentino + Zenit -2,5 / PAOK (jezlszcze sama nie wiem które Zdarzenie wybrać c . Mam zamiar wejść za grubiej w te mecze , jakieś wasze sugestie ? Ostatnio pomogliście w temacie ligi włoskiej , liczę ze turaj tez nie zawiedziecie
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Ja osobiście popieram typ na Zenit nie będą chcieli tracić seta w lm. Chcą bić kolejne rekordy więc 3:0 do grania. Jeśli chodzi dalej o tą grupę to: Jastrzębie moim zdaniem jest zespołem gorszym od Br Volleys, który musi wygrać mecz w stosunku 3:0 albo 3:1 aby awansować. Będą mieli doping swojej publiczności a Polski zespół zamiast wygrać we Francji pewnie 0:3 to oddał ważny punkt Francuzom. Niemiecki zespół ma bardzo równą zagrywkę w ataku często obija blok, pokazali się z dobrej strony grając z 1 składem zenitu. Dla mnie kurs wart ryzyka @2,48 Fortuna
 
D 0

dafik11

Użytkownik
Typu nie neguję Ale dlaczego Jastrzębie miałoby ten mecz przegrać skoro do awansu brakuje im jednego punktu a w drużynie z Niemiec oprócz Karola i Cromma nie ma zawodnika rangi światowej w Jastrzębiu jest niesamowity Oliwa plus do tego bardzo dobrze grający Muzaj świetnie sypie Kampa i i Dereooco też swoją dołoży
Skra dziś bez łomacza i Janusza.
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Typu nie neguję Ale dlaczego Jastrzębie miałoby ten mecz przegrać skoro do awansu brakuje im jednego punktu a w drużynie z Niemiec oprócz Karola i Cromma nie ma zawodnika rangi światowej w Jastrzębiu jest niesamowity Oliwa plus do tego bardzo dobrze grający Muzaj świetnie sypie Kampa i i Dereooco też swoją dołoży
Skra dziś bez łomacza i Janusza.
a Toulouse też nie ma graczy na najwyższym poziomie a 2 sety ugrała....
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Oglądałeś całe spotkanie ? 2 sety bez problemu przez Jastrzębie w 3 secie też prowadzili ,ale w końcówce zaczeli pajacowac i na własne życzenie się to tak skończyło.
oglądałem prawie wszystkie spotkania tych ekip w tym domowe spotkania Br Volleys. Zobaczymy wieczorem kto miał rację :] Udanych typów.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam ???? na dzisiaj proponowalbym takiego oto tripla Ravenna win , Trentino win -1,5 seta , Roselare win -1,5 seta @2.7 Unibet . Ravenna wygrala 1 spotkanie 3-1 i mysle ze jak Verona wczoraj nie odpuszcza . W lidze juz zakwalifikowali sie do fazy PO . Trentino wiadomo gra roznie ale mysle ze Noliko maxymalnie seta moze urwac ,Knack zespol solidny ktory raz juz Fener ogralo u nich 3-1 . Oba zespoly juz o nic nie walcza . Z pilki noznej mozna dorzucic Gornik-Pogon o1,5 i mamy wtedy @3,46 pisac chyba nie trzeba wiele Gornik sporo strzela/traci , Pogon widac jakas tam forme zlapala i mysle ze sa w stanie strzelic gola . Pozdrawiam
Typu nie neguję Ale dlaczego Jastrzębie miałoby ten mecz przegrać skoro do awansu brakuje im jednego punktu a w drużynie z Niemiec oprócz Karola i Cromma nie ma zawodnika rangi światowej w Jastrzębiu jest niesamowity Oliwa plus do tego bardzo dobrze grający Muzaj świetnie sypie Kampa i i Dereooco też swoją dołoży
Skra dziś bez łomacza i Janusza.
Bez Lomacza to oni juz od paru kolejek graja ....
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Typu nie neguję Ale dlaczego Jastrzębie miałoby ten mecz przegrać skoro do awansu brakuje im jednego punktu a w drużynie z Niemiec oprócz Karola i Cromma nie ma zawodnika rangi światowej w Jastrzębiu jest niesamowity Oliwa plus do tego bardzo dobrze grający Muzaj świetnie sypie Kampa i i Dereooco też swoją dołoży
Skra dziś bez łomacza i Janusza.
A gdzie masz to potwierdzone info o Januszu. Rzeczywiście w meczu z Radomiem nie grał, ale trzymane to było do końca w tajemnicy i dziś jest podobnie.
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Janusz jest w meczowej kadrze a czy wystąpi to się okaże. Myślę że bedzie grał a co do meczu to
over 189.5 kurs 2.09 fortuna a za drobne 3:2 dla Chaumont kurs 5 w 3 seta to się nie skończy skra jest wciąż nie równa wygrają 2 sety i moga odpuścic
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Din. Moskwa- Lok. Novosibirsk, under 182.5 pkt @ 1.82 Fortuna ⛔
Dinamo jednak nie chciało awansować
Z początku kursy na Dinamo wydały mi sie przesadzone, ale teraz wiem już dlaczego tak jest. Siatkarze z Moskwy mają jeszcze szanse na awans do fazy play off, ale musza sami wygrać za 3pkt do tego liczyć na korzystny wynik w meczu Chaumont- Skra. Chodzi o to, żeby Skra ten mecz wygrała za 3 pkt, wtedy Dinamo ma szanse awansu z 3 miejsca. Sam trener przyznaje, że liczy na zachowanie fair play Skry i że nie będzie żadnego odpuszczania w tym meczu. Co najważniejsze mecz w Rosji zaczyna się o godz. 17, a Skra gra dopiero o 20:30, więc Dinamo nie będzie znało wyniki meczu z Francji, czyli muszą grać o pełną pulę. Oczywiście wypada wspomnieć o Lokomotivie, dla nich mecz o nic, ewentualnie potrzebują jeden wygrany set, aby pozostać na 1 miejscu i nie dać sie wyprzedzić Skrze, Konstantinov(trener lokomotivu jakby ktos nie wiedzial), oficjalnie powiedział, że da odpocząć swoim podstawowym siatkorzom i szanse na grę dostaną zmiennicy. Warto jeszcze wspomnieć o tym ze Grozer sie pożegnał z ekipą Lokomotivu, za niego pozyskali Nilsona, który atakujacym raczej był świetnym, bo jednak lata już nie te, gral ostatnio w zenicie st. Petersburg, ale ze względu na słabą grę rozstano sie z nim i od poł roku byl bez klubu.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
A ja mam pytanie do osób grających Trentino, co im daje zwycięstwo przy założeniu że wcześniejszy mecz wygra Zaksa?
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Dinamo vs Lokomotiv +2,5seta
1,53
bet365
A ja tu wyjde przeciwko masowce. Mimo ze maja zagrac &#39;drugim skladem&#39; wierze ze ugraja seta. Dinamo juz pare razy zaskoczylo in minus w tej edycji Champions League
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom