>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2017/2018

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ja stawiam na Berlin i to zdecydowanie. Berlin z nowym trenerem wielkim autorytetem Moculescu. Do tego bardzo ciężki ten teren hala w Berlinie. Świetna atmosfera dużo pomaga gospodarzom. A JW gra cieniutko i nie widzę tego czym oni by mogli wygrać ten mecz. W ostatnich meczach JW dostało bęcki w Rzeszowie a z Olsztynem niby wygrali ale to rywale im sprezentowali wszystkie końcówki setów. Berlin musi to wygrać więc mobilizacja będzie. Berlin rozstrzela zagrywką JW.
Berlin @1,75
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Ja stawiam na Berlin i to zdecydowanie. Berlin z nowym trenerem wielkim autorytetem Moculescu. Do tego bardzo ciężki ten teren hala w Berlinie. Świetna atmosfera dużo pomaga gospodarzom. A JW gra cieniutko i nie widzę tego czym oni by mogli wygrać ten mecz. W ostatnich meczach JW dostało bęcki w Rzeszowie a z Olsztynem niby wygrali ale to rywale im sprezentowali wszystkie końcówki setów. Berlin musi to wygrać więc mobilizacja będzie. Berlin rozstrzela zagrywką JW.
Berlin @1,75
Dla mnie lepiej stawiać Berlin -1,5 seta bo jak oddadzą 2 partie to już nie mają opcji zająć 2 miejsca, więc kurs 2.5 coś koło tego do gry :]
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Dla mnie lepiej stawiać Berlin -1,5 seta bo jak oddadzą 2 partie to już nie mają opcji zająć 2 miejsca, więc kurs 2.5 coś koło tego do gry :]
No nie bardzo, to już gdybanie. Równie dobrze można powiedzieć, że to JSW jak wygra dwie partie to zagra rezerwami, a gospodarze będą chcieli i tak wygrać przed własnymi kibicami mimo odpadnięcia. Na dwoje babka wróżyła...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zaksa trochę spuściła z tonu, w pierwszy mecz mimo 3:0 to każdy set mega wyrównany, kursy &gt; @ 10 na Turków to value, przecież to nie Kielce ani Bydgoszcz..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chaumont - PGE SKRA Bełchatów 3:2
powyżej 179,5 1,52
Co tutaj dużo pisać, 4 sety powinny wpaść gładko, co więcej nie powinno być setów do 15 obie ekipy są dość wyrównane albo inaczej ja sam Chaumont osobiście nie doceniłem wielokrotnie pisałem, że mają tylko Boyera do grania a tutaj nie tylko. SKRA osłabiona, do awansu potrzebują 2 setów.
Mecz na pewno będzie wyrównany i nie sądzę aby zakończył się 3:0 w którąś stronę.
SCC Berlin - Jastrzębski Węgiel 3:2
powyżej 179,5
1,52
Tak samo jak wyżej, Berlin u siebie bardzo mocny, potrafili ugrać seta z Kazaniem więc z Jastrzębiem będzie im dużo łatwiej. Jastrzębie potrzebuje 1 punktu więc walka na pewno będzie przez pierwsze sety.
Tutaj także żadna ekipa nie odstaje od drugiej dlatego wchodzę w over meczowy.
Lube Civitanova - Perugia 0:3
powyżej 178,5
1,49
No i wreszcie WIELKI hit w lidze mistrzów i walka o 1 miejsce...
Idę w over można iść nawet w wyższy i ja także pewnie pójdą w większy ale taki też do grania.
Dla mnie osobiście Perugia nieco lepsza ale to tylko detale więc na 3 setach nie skończy się.
O żadnych poważniejszych osłabieniach nie słyszałem więc nic tylko zasiąść przed tv i oglądać.
Wszystkie kursy z Fortuna
 
M 5

misieqk89

Użytkownik
Chaumont - PGE SKRA Bełchatów
powyżej 179,5 1,52

Co tutaj dużo pisać, 4 sety powinny wpaść gładko, co więcej nie powinno być setów do 15 obie ekipy są dość wyrównane albo inaczej ja sam Chaumont osobiście nie doceniłem wielokrotnie pisałem, że mają tylko Boyera do grania a tutaj nie tylko. SKRA osłabiona, do awansu potrzebują 2 setów.
Mecz na pewno będzie wyrównany i nie sądzę aby zakończył się 3:0 w którąś stronę.
Skra osłabiona Grzesiem, który nie gra już od dobrych trzech tygodni. Marcin pokazał m.in w spotkaniach z Dynamo, Loko czy też w lidze i w PP, że gra naprawdę solidnie mimo braku występów.
No i przede wszystkim Skra gra o pierwsze miejsce, a nie o awans - który już mają. Grają o pierwsze żeby być rozstawionym.
Loko jeszcze gra, no i może coś tam podziała, że mecz będzie o pietruchę.
Typ może wejdzie, ale tylko piszę co i jak ; )
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tylko, że jak przegrają to spadają na 3 miejsce, więc też nie zagrają o pietruszkę nieważne jaki będzie wynik meczu Novo
 
P 984

prolog

Użytkownik
Forbet wystawił pierwsze kurscy na LM. Co myślicie o perugia+lube+trento+zaksa+vfb? mamy ładne ako 4.3. O perugi nic nie pisze bo to murowany faworyt, halbank nic ciekawego nie gra liga turecka w tym sezonie nic ciekawego nie pokazuje, lube gra ze skrą. skra strasznie nieregularna i moim zdaniem nie są w stanie wygrać z lube, inny poziom.. w grudniu było 3:0 i nie zapowiada się na wygrana skry. trento nieprzewidywalny zespół moim zdaniem w tym sezonie, super mecze przeplatają okropnymi, ale sądze ze i tak liga włoska to inny poziom niz francuska. zaksa obecny mistrz polski i najbardziej regularna ekipa z plusligi, mysle ze po zaciętym boju wygraja z jsw. na koniec vfb, mistrz niemiec nie przegrał od 31 spotkan, w tym sezonie pokonali juz 2x berlin i myslę ze zrobią to 3x. jakie macie zdania?
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Uważajcie jutro z grą na Lokomotiv.
Do Belgii przyjechali bez podstawowych zawodników. Nie ma rozgrywającego Arslana Eksiego, libero Martyniuka, środkowego Kurkajewa, przyjmującego Divisa, atakującego Pawłowa. Do tego nieuprawiony do gry jest Maksim Żygałow. Typowo rezerwowy skład, a podstawa szykuje się na rewanż z Dynamem Moskwa w PlayOffach Ligi Rosyjskiej.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Uważajcie jutro z grą na Lokomotiv.
Do Belgii przyjechali bez podstawowych zawodników. Nie ma rozgrywającego Arslana Eksiego, libero Martyniuka, środkowego Kurkajewa, przyjmującego Divisa, atakującego Pawłowa. Do tego nieuprawiony do gry jest Maksim Żygałow. Typowo rezerwowy skład, a podstawa szykuje się na rewanż z Dynamem Moskwa w PlayOffach Ligi Rosyjskiej.
Rozumiem, ze pewne info? Bo z niewiadomych przyczyn kurs na Loko po takiej informacji zamiast wzrosnąć zmalał ????
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Rozumiem, ze pewne info? Bo z niewiadomych przyczyn kurs na Loko po takiej informacji zamiast wzrosnąć zmalał ????
Info pewne, wiadomo o tym było już od dobrych kilku godzin, http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchPage.aspx?mID=31267&amp;amp;ID=1033
tu macie skład w jakim Lokomotiv pojechał do Belgii. Wyjściowy kurs na Novosibirsk to 1.3 teraz już mamy ponad 1.6, więc cały czas idzie do góry. Oglądałem Belgów w paru meczach i mocni są przede wszystkim u siebie, ja jednak pomimo tych oslabień u ruskich zastanawiam sie czy nie postawić na ich win, bo przecież dalej mają kim straszyć, zresztą raczej nie jadą z myślą żeby przegrać.
 
K 8

kenti

Użytkownik
Panowie to może jakiś over pktowy? Pomimo osłabien Loko powinno coś ugrać i potem rozwiązać sprawę u siebie a Masseik przy osłabieniach Loko tego seta powinno urwać i zagrać w miarę wyrównany mecz.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Info pewne, wiadomo o tym było już od dobrych kilku godzin, http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchPage.aspx?mID=31267&amp;amp;ID=1033
tu macie skład w jakim Lokomotiv pojechał do Belgii. Wyjściowy kurs na Novosibirsk to 1.3 teraz już mamy ponad 1.6, więc cały czas idzie do góry. Oglądałem Belgów w paru meczach i mocni są przede wszystkim u siebie, ja jednak pomimo tych oslabień u ruskich zastanawiam sie czy nie postawić na ich win, bo przecież dalej mają kim straszyć, zresztą raczej nie jadą z myślą żeby przegrać.
Uważajcie jutro z grą na Lokomotiv.
Do Belgii przyjechali bez podstawowych zawodników. Nie ma rozgrywającego Arslana Eksiego, libero Martyniuka, środkowego Kurkajewa, przyjmującego Divisa, atakującego Pawłowa. Do tego nieuprawiony do gry jest Maksim Żygałow. Typowo rezerwowy skład, a podstawa szykuje się na rewanż z Dynamem Moskwa w PlayOffach Ligi Rosyjskiej.
Nie ma Grozera również w składzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom