>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów 2017/2018

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Trento nie jest kompletą drużyną, w dodatku ssą na potęgę w ważnych meczach, czy to Puchar Włoch czy sprawa awansu z Veroną prowadząć 2:1 13-12 i zaklepanie go. Kovacevic czy Kozamernik to nie są gracze do gry na takim poziomie, w sumie pozostali Włosi Vettori, Giannelli czy Lanza raz na czas zagrają dobry mecz.
Francuzi u siebie potrafili wygrać bez Boyera, Bet Tara zastępujący go , mimo że słabiej zagrał ostatnio z Nice, to na pewno z każdym meczem tylko będzie lepiej wyglądał.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Trento nie jest kompletą drużyną, w dodatku ssą na potęgę w ważnych meczach, czy to Puchar Włoch czy sprawa awansu z Veroną prowadząć 2:1 13-12 i zaklepanie go. Kovacevic czy Kozamernik to nie są gracze do gry na takim poziomie, w sumie pozostali Włosi Vettori, Giannelli czy Lanza raz na czas zagrają dobry mecz.
Francuzi u siebie potrafili wygrać bez Boyera, Bet Tara zastępujący go , mimo że słabiej zagrał ostatnio z Nice, to na pewno z każdym meczem tylko będzie lepiej wyglądał.
Uros to nie jest zawodnik do gry na tym poziomie? Sorry Ted, szanuje to co robisz tyle lat w tym dziale, ale wydaje mi sie, że nie wyciągasz w ogóle wniosków z tego co tyle lat oglądasz. Gość ma nadgarstek na wybitnym wręcz poziomie, to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników świata, ma czasami problemy z przyjęciem, ale bez jaj, że nie nadaje sie do gry na wysokiem poziomie, to brednia to co napisałeś. Trento ma kosmciznego środkowego edera, który co mecz dokłada kilka pkt z zagrywi, w ataku raczej bezbłędny, znakomitego rozgrywającego Gianelliego. Jedynym problem jest w zasadzie zerowy atakujący, przereklamowany chuderlak Vettori, który co mecz jest zmieniany na równie słabego Estończyka. Zespół naprawdę bardzo dobry, nie wybitny, ale u siebie z Chaumontem bez Boyera pojadą ostro i bez mydła
 
P 102

para00

Użytkownik
Co do lokat ... 1.20 na Trento we Francji ...
1.15 u siebie ....
Dla mnie to jedna z lokat...
0-3 18
1-3 11.5
2-3 9.4
tymczasem
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Francuzi najsłabszy zespół że wszystkich które awansowały, wydaje mi się że Jastrzębski mógł by powalczyć z Trentino szkoda że z Zaksą gra
 
karolew1908 10

karolew1908

Użytkownik
Koledzy powiedzcie mi jakie są zasady awansu? liczą się wygrane sety czy sam mecz np Jastrzębie wygrywa jutro 3 2 i co dalej?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Licza sie punkty za wygranie. ZAKSA wygrała 3-1 za 3pkt wiec JW może tylko liczyć na złoty set przy 3-0 lub 3-1
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Berlin plus 10.5 pkt (1.65) fortuna
Nie wiem skąd tutaj takie faworyzowanie gospodarzy, obie drużyny o mega podobnym potencjale, 10.5 na taki mecz to wydaje sie być promocja
s90/ dopisz coś
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Berlin plus 10.5 pkt (1.65) fortuna
Nie wiem skąd tutaj takie faworyzowanie gospodarzy, obie drużyny o mega podobnym potencjale, 10.5 na taki mecz to wydaje sie być promocja
Czy o mega podobnym potencjale to bym nie powiedział, może w poprzednich sezonach tak ale nie w tym, 14 punktów przewagi w lidze mówi za siebie, grali ze sobą 4 razy w tym sezonie i wszystkie mecze wygrało Friedrichshafen, ponadto wygrali oni wszystkie (bodajże 33) mecze w tym sezonie, tylko dwukrotnie tracąc 2 sety, to chyba pokazuje, że kursy wystawione prawidłowo.
Czysta 1 do AKO jak znalazł po nie takim złym kursie 1.3-1.35 Fortuna
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Czy o mega podobnym potencjale to bym nie powiedział, może w poprzednich sezonach tak ale nie w tym, 14 punktów przewagi w lidze mówi za siebie, grali ze sobą 4 razy w tym sezonie i wszystkie mecze wygrało Friedrichshafen, ponadto wygrali oni wszystkie (bodajże 33) mecze w tym sezonie, tylko dwukrotnie tracąc 2 sety, to chyba pokazuje, że kursy wystawione prawidłowo.
Czysta 1 do AKO jak znalazł po nie takim złym kursie 1.3-1.35 Fortuna
grali ze sobą pare dni temu i mecz 50/50 typowy, każdy wynik mógł tam paść. nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby to grać po 1.30
 
P 102

para00

Użytkownik
Może dlatego że w Skrze tez jest kilku zawodników ogranych na światowym poziomie i czy teoretycznie gdyby Skra weszła była by to super sensacja? raczej nie......1.3 za -1.5 seta to śmieszna propozycja
 
L 0

luminosity

Użytkownik
Nie polecam grać lube po tak marnym kursie. Wczoraj przy meczu zaksy z jastrzebiem komentatorzy wspominali o problemach u Włochów. Problemy ze zdrowiem ma juantorena. Jak dla mnie No bet. Ew Skra +2,5 seta
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Lube -1.5 seta @ 1.33
Nie wiem czemu nikt nie rusza tego meczu?
Dla mnie wyraźny faworyt - Lube które gra dziś u siebie i nie popełnia takiego błędu jak na wyjeździe gdzie rozluznili się trochę na początku meczu i dostali 2 sety w pupe (choć te sety na darcie skra wygrala), ale w dwóch pierwszych setach wychodziło im wszystko genialnie. Później Lube się spielo i widzieliśmy co było...
Dziś widzę 3pkt u gospodarzy i pełna kontrola gospodarzy.
jak nikt nie rusza, już dawno podałem typ na -12.5 na Lube. Oczywista formalność to powinno być, Skra to drużyna która bez najmniejszych problemów zostanie tutaj odprawiona. Bolączką drużyny z Bełchatowa jest niewątpliwie beznadziejne lewe skrzydło, sorry ale Bednorze i Ebadipoury to nie są ludzie którzy mogą pozwolić sobie na gre z takimi zespołami. Pójdzie rzeźnia, bez sensu pchać sie w -1.5 po takim kursie, dużo lepiej było atakować jakieś punktowe handi
nie polecam słuchać sie takich pseudoeskertów jak kolega nade mną, tutaj realny kurs na Lube to powinno być z 1.02 maksymalnie, 1.10 to spoko promocja, aczkolwiek tak jak mówie dużo lepiej handi punktowe
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
grali ze sobą pare dni temu i mecz 50/50 typowy, każdy wynik mógł tam paść. nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby to grać po 1.30
W każdym z ich 4 meczy w tym sezonie wyniki były na styku jednak w każdym wygrywało Friedrichshafen a tylko raz w LM Berlin zdołał ugrać 2 sety. Co z resztą widać już po wyniku
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pytanie jak dziś ZAKSA. Z Bielskiem bardzo słabo zagrali, na zasłonę to nie wyglądało, może bardziej znużenie. Fredrischafen mnie nie przekonuje, ale grają swoje i pewnie wygrywają. Będzie ciekawy mecz.
 
birminghamek 67

birminghamek

Użytkownik
Mi się wydaje, ze Zaksa, dobrze wiedziała, ze mecz będzie obserwowany przez niemiecka drużynę. Friedrischafen maja 37 ! zwycięstw z rzędu...27 w swojej lidze i 10 w LM. Co do meczu z Bielskiem - zasłona czy znużenie? Dla mnie to pierwsze...To jest LM i Zaksa powinna odpalić swoje działa w tym pierwszym meczu...Dlatego ich pograłem w dublu w handi...Obym się nie mylił i oby Zaksa przełamała ich dobra passe...Na pewno się zgodzę, ze będzie ciekawy mecz..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom