>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga mistrzów 2018/19

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
I dziękuję administracji za skasowanie moich typów , weszlo pewnie... pisałem Modena pewna 1 mozna i -1.5 seta weszło++ Tours na seta albo over 3.5 seta weszło +++ I Minsk ze na seta tu akurat -- ale mozna bylo grac punkty 134.5 kurs 1.87 okolo był, więc weszlo pewnie, a seta byly bliskie miały 24-21... Wiecej tu typów nie podaję, skoro kasują.. pozdrawiam
Po 1 Twoje typy nie zostały skasowane więc nie rozumiem Twoich pretensji..
Po 2 czy to jest dział do podawania SUCHYCH typów??? Nie podałeś ani JEDNEJ analizy, żadnych argumentów, nie chce Ci się napisać kilka słów dlaczego tak uważasz i to nie jest pierwszy Twój post taki bo podajesz same suche typy i zrozumiał bym gdybyś podawał argumenty a raz czy dwa zdarzyło by się, że nie masz czasu i podajesz suchy typ wtedy ok więc nie rozumiem jakie Ty masz pretensje???
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie widzę, że nie potraficie normalnie przez dłuższy okres pisać spokojnie tylko co jakiś czas zaczepki...
Panie Andersonie po raz ostatni upominam, jeżeli wróciłeś tutaj by tylko śmiać się z typów innych to możesz spokojnie już nie pisać, bo póki co nie podałeś typów a wyśmiewasz każdego.
Pokaż co potrafisz i przez msc podawaj typy, po msc zobaczymy czy dalej będziesz śmiał się z każdego, że nikt siatkówki nie zna.

Jeszcze raz będą wyzwiska albo wpisy, które nic nie wnoszą a tylko wyśmiewają będą usuwane i karane.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Frankfurt vs Roselare 1 1,76 Unibet
Moze ktos usunie komentarz ale niestety nie mam teraz czasu sie rozpisywac. Dla mnie kurs jest przesadzony. Frankfurt delikatnie lepszy personalnie, w dodatku w poprzednich meczach LM prezentowala sie sporo lepiej wygrywajac z Halbankiem gladko 3-0 gdzie Roselare przegralo 3-2. W dodaku Frankfurt u siebie jest druzyna naprawde bardzo solidną.. moim zdaniem kurs jest delikatnie zawyzony. Kto interesuje sie dluzej siatkowka wie ze Belgijskie zespoly prezentuja sie duzo lepiej u siebie niz na wyjezdzie. Od lat Belgijskie parkiety nazywa sie tzw. trudnym terenem
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hej. Pewnie siedzicie w siatkówce i wiecie to i owo. Ja ostatnio mniej. Mam pytanie. Warto dzisiaj uderzać w Skre?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trefl Gdańsk - Noliko Maaseik 3:1
Maaseik +1,5 seta 1,50
Pomimo tragedii jaka stała się w Gdańsku mecz nie został przełożony lecz zostanie rozegrany bez publiczności co jest ważną informacją gdyż wiemy jak kibice nieraz potrafią podnieść do walki drużynę. Noliko ostatnio wygrało z Bełchatowem3:0 a Gdańsk jest dużo słabszy od SKRY - wiadomo mecz meczowi nierówny.
W Noliko znajdziemy Polskiego atakującego R. Wójcika czy przyjmującego Estonii znanego z Polskich hal R. Pupart czy rozgrywający Kanady J. Blankenau - oczywiście jest to 2gi rozgrywający Kanady.
Oczywiście nie mówię, że tragedia będzie jedną wielką przyczyną do tego, że zespół Gdańsk przegra - nie... ale i forma nic nie wskazuje, żeby byli faworytami.. Moim zdaniem do dubla kurs fajny.
SSC Berlin - PGE SKRA Bełchatów
powyżej 178,5 1,55
Berlin +1,5 seta 1,60
Wybiorę jedną z tych 2óch opcji. Po pierwsze, Berlin nie jest słabą drużyną, mają w swoim składzie takich siatkarzy jak. N. Le Goff, B. Patch, A. White, D. Watten czy J. Jendryk. Porażka 0:3 z Gdańskiem to moim zdaniem wpadka... Berlin u siebie sprawiał wiele problemów mocnym drużynom i nie spisywał bym tutaj na straty Berlina. Do Niemiec na domiar złego nie pojechał M. Wlazły więc jest to duże osłabienie. A. Szalpuk niby pojechał ale czy zagra na 100%? Nie wiadomo.​
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ja tam wjechałem grubo na Maaseik.
Kurs 2,05 mnie satysfakcjonuje. Wydaje mi się, że niedawna tragedia powinna w jakimś stopniu negatywnie wpłynąć na siatkarzy, w dodatku mecz bez publiczności co jest plusem dla gości. Gdańsk to strasznie nierówna drużyna, zagrali całkiem nieźle z Berlinem u siebie (chociaż to co Berlin zagrał to dużo poniżej poziomu MKS Będzin), ale w Katowicach już wrócili do swojego normalnego poziomu. Z tego co słyszałem dzisiaj nie zagra Nowakowski z powodu choroby (nie zagrał już w Katowicach), co jest dużym osłabieniem gospodarzy.
Jeśli chodzi o Maaseik to jedynym zmartwieniem może być ich gra na wyjeździe. Belgijskie zespoły u siebie zazwyczaj są bardzo mocne, na wyjazdach to wygląda różnie. Tak jak pisałem wyżej, dla gości to bardzo dobra informacja że mecz odbędzie się przy pustych trybunach.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
A co sądzicie o Zenicie na dziś ? Niemcy to już chyba nie ta ekipa co kiedyś ...a Zenit ładna pakę &quot;skleił&quot;
Oglądam zenit w lidze rosyjskiej, są specyficzni, wiele razy lekceważą mecze z 0:2 na 3:2 itd. Paka na papierze jest, ale polecam uważać ;)
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dynamo M.-Tours
Typ-handi 8,5pkt na 2
Kurs-1.85
Dzisiaj 1 mecz w lidze Mistrzów,więc można się więcej skupić na tym spotkaniu.
Uważam że buki nie doceniają drużyny francuskiej,obie drużyna mają po 1 porażce i po 1 zwycięstwie,Tours przegrał u siebie z Perugią 1-3 i wygrał na wyjężdzie z najsłabszą drużyną w grupie czyli Arkassporem.
Myślę że mecz będzie zacięty i nie skonczy się w 3 setach,mało tego nie zdziwię się jak goście to wygrają,ale dla bezpieczenstwa daję im 8 pkt zapasu.
Analiza słaba,ale ważne żeby typ okazał się mocny.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Nie uważacie ze na Olsztyn 3.14 to trochę przesada są w stanie powalczyć ?
Olsztyn powalczył już w Rosji a w zasadzie to gospodarze się rozluznili po dwóch wygranych setach. Nie zdziwię się jak będą szybkie trzy seciki ????
Dziś Kemerovo -1.5 seta bierze to gładko.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Olsztyn powalczył już w Rosji a w zasadzie to gospodarze się rozluznili po dwóch wygranych setach. Nie zdziwię się jak będą szybkie trzy seciki ????
Dziś Kemerovo -1.5 seta bierze to gładko.
Pograles ? :&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom