>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga mistrzów 2018/19

Status
Zamknięty.
L 12

lesniar92

Użytkownik
Miało być z trzema ???? Mógłbym wysłać screena ale nie mam możliwości obecnie.
Kemerovo -1.5 seta
Barcelona (awans)
Prostejov
i debel w tenisa Karlovskiy/Khabibulin
Ew. Wygrana : 1394 z groszami
Czy Kemerovo grają pełnym składem?
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dynamo M.-Tours
Typ-handi 8,5pkt na 2
Kurs-1.85 +
Dzisiaj 1 mecz w lidze Mistrzów,więc można się więcej skupić na tym spotkaniu.
Uważam że buki nie doceniają drużyny francuskiej,obie drużyna mają po 1 porażce i po 1 zwycięstwie,Tours przegrał u siebie z Perugią 1-3 i wygrał na wyjężdzie z najsłabszą drużyną w grupie czyli Arkassporem.
Myślę że mecz będzie zacięty i nie skonczy się w 3 setach,mało tego nie zdziwię się jak goście to wygrają,ale dla bezpieczenstwa daję im 8 pkt zapasu.
Analiza słaba,ale ważne żeby typ okazał się mocny.
Wygrać nie wygrali ale typ wszedł.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Miało być z trzema ???? Mógłbym wysłać screena ale nie mam możliwości obecnie.
Kemerovo -1.5 seta
Barcelona (awans)
Prostejov
i debel w tenisa Karlovskiy/Khabibulin
Ew. Wygrana : 1394 z groszami
Pięknie, wszystko na plusikuuu +
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Arkasspor - Din. Moskwa 1. kurs 4.13. Ostatnio ogladalem arkasspor z perugia i wcale nie grali tragedii.. sety byly porownany lecz w koncowce uciekali rywale. Moskwa ponizej oczekiwań duzo ponizej, nowe transfery nie musza od razu wypalic zwłaszcza, że nie mogą sobie pozwolić na testowanie zawodników w lidze mistrzów. Tak więc ja ide dzisiaj w arkasspor, zobaczymy co to będzie. Spokojnie ze stawką, pozdro
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hej. Są w Treflu jakieś braki albo w BR? Zostały 3 mecze do końca i gospodarze muszą wygrać ten mecz i to myślę, że mogą nie podołać i Trefl może to wygrać.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego rośnie kurs na BR jeżeli maja skład lepszy skład pod każdym względem i grają u siebie. Ja biorę 1.7 z przyjemnością
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
W lvbet wypatrzylem taki bet
Lube- Karlovarsko set z najmniejsza suma pkt o36,5 @1,8✅
I gram to mocniej

Wiadomo Lube kilka klas lepsza ekipa od czechow ale ta linia oznacza ze set musi sie skonczyc min. do 12. Jak dla mnie o kilka oczek za nisko. Czesi w Modenie pokazali sie z dobrej strony i dzis licze na to samo. Oczywiscie nawet na najwyzszym poziomie zdarzaja sie sety wygrane bardzo wysoko chocby wczoraj w Turcji ale uwazam ze ekipa gosci dzis sie postawi i po te 12 pkt na seta ugra. Bo o wygraniu chocby partii to nie ma co liczyc.
E. Tyle co podalem i juz linia 37,5 po @1,96✅. Ale mysle ze tez powinni ogarnac.
Lube wygralo do 16, 18 i 14
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Azimut Modena 3:1
Modena -1,5 seta 2,09
Długo zastanawiałem się nad tym typem ale w końcu postanowiłem postawić. Po 1 a może i przede wszystkim nadal w ZAKSie brakuje przyjmującego Belga S. Deroo a ile On daje drużynie każdy wie.
Przyjmujący Szymura i Śliwka to jednak słabsza para od Urnaut, Bednorz i w razie wu jest jeszcze D. Kaliberda.
Atak także po stronie Modeny Zaytsev dużo lepszy od Kaczmarka. Te 2 pozycje robią mega duża przewagę. Modena u siebie pokonała ZAKSE 3:1 po kapitalnym meczu.
Ostatnio Lube przyjechało i rozbiło ZAKSE 3:0 i podobnie może być i dziś chociaż osobiście stawiam na
1:3 po super kursie 3,75.​
 
S 71

shaq9

Użytkownik
Ja uważam natomiast zupełnie inaczej, że w dzisiejszym meczu ZAKSA powalczy i jest w stanie wygrać. Modena obecnie nie jest w żadnej rewelacyjnej formie. Przegrana z Milano w lidze na wyjeździe 3:0. Później co prawda wygrali z nimi w pucharze 3:1 ale do połowy 2 seta wszystko wskazywało na kolejną porażkę. Ostatnio wygrana 3:2 z Padwą po strasznych męczarniach, a przecież Padwa to ligowy średniak. Jeśli chodzi o ZAKSE to świetne zaprezentowali się w pucharze Polski, bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka co pozwoliło odrzucić rywali od siatki. Dzięki temu mógł zadziałać blok-obrona co funkcjonowało bardzo bardzo dobrze w tym turnieju. ZAKSA nie tyle wygrała co przejechała się po tym turnieju i to nie z byle kim. Najpierw Skra ( okej skra nie jest w jakiejś rewelacyjnej formie) ale pewna wygrana z zawsze groźnym Zawierciem i będącym w formie Jastrzębskim musi robić wrażenie. Na niekorzyść przemawia na pewno brak Deroo ktory potrafi z łatwością kończyć trudne piłki ale w pucharze godnie zastąpił go Szymura i wierzę że tu też da radę. Podsumowując drużyna z większym potencjałem ale w lekkim dołku vs drużyna na fali, stawiam tutaj na ZAKSE. Do tego handicap własnych kibiców i znajomość hali
Zaksa 2,40 Unibet ✅✅✅ Brawo Zaksa!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Ja mam nadzieję przede wszystkim i myślę podobnie jak kolega shaq9 ze jest na to szansa aby Zaksa skutecznie powalczyła w dzisiejszym meczu. Jeśli dzisiaj Modena wygra to będzie po Kędzierzynie. We Włoszech tragedii nie było, szkoda, że nawet punktu nie udało się przywieźć. Skoda, że nie ma Deroo, ale jak pokazały niedawne wydarzenia i bez niego gra wicemistrza Polski może być płynna i na dobrym poziomie. Oczywiście zjazd jest potężny bo Szymura to nie Deroo i tu Kędzierzyn może krwawić, ale Modena to nie taki gigant jak Lube myślę, żeby przyjechała tu i zlała mocno Zakse. Śliweczka jest w formie, to on wygrał pierwszego seta Kędzierzynowi PP, w innych ważnych momentach tego meczu również nie zawodził. Dostawał trudne piłki, najtrudniejsze i kończył. Kaczmarek też trzyma poziom od kilku meczów według mnie. Środek, libero, funkcjonowanie zespołu wszystko na dobrym europejskim poziomie. Modena jest mocna na papierze, bo nazwiska tam grające robią wrażenie. Tyle, że ten zespół faluje, czasami nie potrafią sprzedać tych swoich możliwości i zdarzają im się kiepskie momenty w meczach. Z Zaksą kilka takich momentów zdarzy się z pewnością, a ten zespól błędów nie wybacza i to wykorzysta. Kędzierzyn według mnie powalczy i ma spore szansę na zwycięstwo, choć to proste będzie i ławo nie przyjdzie.
Kędzierzyn powyżej 90.5 punktu @1.80 ✅ (98) STS
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
W lvbet wypatrzylem taki bet
Lube- Karlovarsko set z najmniejsza suma pkt o36,5 @1,8
I gram to mocniej

Wiadomo Lube kilka klas lepsza ekipa od czechow ale ta linia oznacza ze set musi sie skonczyc min. do 12. Jak dla mnie o kilka oczek za nisko. Czesi w Modenie pokazali sie z dobrej strony i dzis licze na to samo. Oczywiscie nawet na najwyzszym poziomie zdarzaja sie sety wygrane bardzo wysoko chocby wczoraj w Turcji ale uwazam ze ekipa gosci dzis sie postawi i po te 12 pkt na seta ugra. Bo o wygraniu chocby partii to nie ma co liczyc.
E. Tyle co podalem i juz linia 37,5 po @1,96. Ale mysle ze tez powinni ogarnac.
Lvbet szybko naprawił swój błąd xd Już tego zakładu nie ma
 
M 220

mm25

Użytkownik
W lvbet wypatrzylem taki bet
Lube- Karlovarsko set z najmniejsza suma pkt o36,5 @1,8✅
I gram to mocniej

Wiadomo Lube kilka klas lepsza ekipa od czechow ale ta linia oznacza ze set musi sie skonczyc min. do 12. Jak dla mnie o kilka oczek za nisko. Czesi w Modenie pokazali sie z dobrej strony i dzis licze na to samo. Oczywiscie nawet na najwyzszym poziomie zdarzaja sie sety wygrane bardzo wysoko chocby wczoraj w Turcji ale uwazam ze ekipa gosci dzis sie postawi i po te 12 pkt na seta ugra. Bo o wygraniu chocby partii to nie ma co liczyc.
E. Tyle co podalem i juz linia 37,5 po @1,96✅. Ale mysle ze tez powinni ogarnac.
Lube wygralo do 16, 18 i 14
Lvbet szybko naprawił swój błąd xd Już tego zakładu nie ma
a jak grasz w LV bet to o co chodzi np w tym:
daje przykład jakiegos tam meczu:
Suma w secie z najwyższą liczbą punktów tu jest np na powyzej 48,5 pkt kurs 1.85 a ponizej 48,5 1.34
gdzie dla mnie pewnie ze bedzie powyzej 49 pkt w jakims secie
ale jeszcze w tym meczu takie cos jest:
Suma w secie z najmniejszą liczba punktów (włącznie z 5. setem) i tu juz powyzej 40,5 kurs 1.75 i pozniej 40,5 1.95
a to nie jest to samo co wyzej... bo chodzi o seta 1 .. i to jest to samo over 48,5 i over 40,5 . to lepiej mi dać over 40,5 a kurs troszeczke nizszy niz przy over 48,5
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
a jak grasz w LV bet to o co chodzi np w tym:
daje przykład jakiegos tam meczu:
Suma w secie z najwyższą liczbą punktów tu jest np na powyzej 48,5 pkt kurs 1.85 a ponizej 48,5 1.34
gdzie dla mnie pewnie ze bedzie powyzej 49 pkt w jakims secie
ale jeszcze w tym meczu takie cos jest:
Suma w secie z najmniejszą liczba punktów (włącznie z 5. setem) i tu juz powyzej 40,5 kurs 1.75 i pozniej 40,5 1.95
a to nie jest to samo co wyzej... bo chodzi o seta 1 .. i to jest to samo over 48,5 i over 40,5 . to lepiej mi dać over 40,5 a kurs troszeczke nizszy niz przy over 48,5
Zeby w ktorym secie byl o48,5 to set musi sie konczyc na przewagi a nie jest to takie oczywiste i nie zapominaj o 5 secie ktory jest grany do 15 pkt gdzie przewaznie suma w tb kreci sie miedzy 25-30 pkt.
To samo z najnizsza suma seta w meczu. Teoretycznie wystarczy zeby sety konczyly sie do 16 i jest git bo czasami linie sa nizej i wystarcza sety konczone do 14 czy 15.
Ale znow moze byc tb i te 41 pkt w secie nie bedzie pokryte.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Zeby w ktorym secie byl o48,5 to set musi sie konczyc na przewagi a nie jest to takie oczywiste i nie zapominaj o 5 secie ktory jest grany do 15 pkt gdzie przewaznie suma w tb kreci sie miedzy 25-30 pkt.
To samo z najnizsza suma seta w meczu. Teoretycznie wystarczy zeby sety konczyly sie do 16 i jest git bo czasami linie sa nizej i wystarcza sety konczone do 14 czy 15.
Ale znow moze byc tb i te 41 pkt w secie nie bedzie pokryte.
no to wolę dać over 40,5 w danym secie niz 48,5 , dla mnie oczywiste ze jakis set skonczy sie wyzej jak 15 pkt..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom