>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga mistrzów 2018/19

Status
Zamknięty.
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
no to wolę dać over 40,5 w danym secie niz 48,5 , dla mnie oczywiste ze jakis set skonczy sie wyzej jak 15 pkt..
To nie chodzi o jakis set. To musi byc w kazdym secie.
Jest to zaklad na set z najmniejsza suma pkt w meczu. Czyli po zakonczeniu spotkania w kazdym musi byc powyzej np. 40,5
Przy zakladzie na set z najwieksza suma pkt wystarczy aby w jednej partii przebili podana linie.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Modena to chyba obecnie najbardziej przeceniana druzyna w siatkowce. Coś jak Jastrzebski Wegiel w pluslidze tylko ze zdecydowanie bardziej... Wytlumaczy ktos mi co jest takiego mocnego w tej Modenie? Bo ja widze tylko Zaytseva... Na przyjeciu przecietny sloweniec i Polak ktory nawet nie zmiescil sie w kadrze... Srodkowi juz troche lepsi ale tez conajwyzej solidni....
 
M 220

mm25

Użytkownik
To nie chodzi o jakis set. To musi byc w kazdym secie.
Jest to zaklad na set z najmniejsza suma pkt w meczu. Czyli po zakonczeniu spotkania w kazdym musi byc powyzej np. 40,5
Przy zakladzie na set z najwieksza suma pkt wystarczy aby w jednej partii przebili podana linie.
adik napisalem do ciebie prywatnie...
a i jeszcze to juz zrozumialem bo jak pisze linia z najmiejsza liczbą punktów jest under 40,5 i over 40,5 i jak dam over 40,5 i dajmy 25-16 to juz mi wchodzi tak?? ale jak będzie jakis set co będzie do 15punktów lub mniej to juz nie wchodzi mimo iz 1 set bedzie ponad 16pkt... bo to musi być w kazdym secie minimum do 16 tak?? a jak bym dal under 40,5 to wtedy wystarczy 1 set by byl ponizej jak 16 pkt i mi wchodzi tak?? O to chodzi?
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
adik napisalem do ciebie prywatnie...
a i jeszcze to juz zrozumialem bo jak pisze linia z najmiejsza liczbą punktów jest under 40,5 i over 40,5 i jak dam over 40,5 i dajmy 25-16 to juz mi wchodzi tak?? ale jak będzie jakis set co będzie do 15punktów lub mniej to juz nie wchodzi mimo iz 1 set bedzie ponad 16pkt... bo to musi być w kazdym secie minimum do 16 tak?? a jak bym dal under 40,5 to wtedy wystarczy 1 set by byl ponizej jak 16 pkt i mi wchodzi tak?? O to chodzi?
Tak przy underze wystarczy jeden set. Przy overze linie musza pokryc w kazdym
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Maaseik - Berlin 1 @1,6 ⛔ na własne życzenie... już ich mieli, nawet piłki meczowe (jedyny plus to dobry wynik dla naszych drużyn)
Modena - Lube 2 @1,6 ✅
Lublana - Friedrichshafen 2 @1,5
Gdansk - Skra 1 @1,6
AKO: @6,14 ⛔
Bez wielkiej analizy. Na papierze sami faworyci i druzyny na obecny moment lepsze. Zastanawia mnie jedynie czy Lube nie podstawi sie Modenie by pomoc takze im wyjsc z ligi, nie ukrywam ze nie znam relacji miedzy tymi klubami ale Modena sportowo w olbrzymim dołku a Lube podraznione po przegranej w finale pucharu. Kursy z fortuny.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Maaseik - Berlin 1 @1,6
Modena - Lube 2 @1,6
Lublana - Friedrichshafen 2 @1,5
Gdansk - Skra 1 @1,6
AKO: @6,14
Bez wielkiej analizy. Na papierze sami faworyci i druzyny na obecny moment lepsze. Zastanawia mnie jedynie czy Lube nie podstawi sie Modenie by pomoc takze im wyjsc z ligi, nie ukrywam ze nie znam relacji miedzy tymi klubami ale Modena sportowo w olbrzymim dołku a Lube podraznione po przegranej w finale pucharu. Kursy z fortuny.
Normalnie szedłbym tutaj w Lube ale jednak rozegrali 10setów w weekend i tutaj nie musi byc pieknie i kolorowo ????
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Lube ma komfort ze nic niemusi. Moga przegrac ostatnie 2 mecze a i tak awansuja. Ale jutro przegrywaja. a ostatni mecz u siebie z Kedzierzynem wygrywają. Dla mnie granie 2 po takim kursie to samobojstwo. Zwlaszcza ze kraza plotki, ze goscie mają wystawic 2 sklad
 
G 0

gvizdek

Użytkownik
Lube ma komfort ze nic niemusi. Moga przegrac ostatnie 2 mecze a i tak awansuja. Ale jutro przegrywaja. a ostatni mecz u siebie z Kedzierzynem wygrywają. Dla mnie granie 2 po takim kursie to samobojstwo. Zwlaszcza ze kraza plotki, ze goscie mają wystawic 2 sklad
Modena osłabiona. &quot;Micah Christenson przeszedł operację łąkotki przyśrodkowej lewego kolana i będzie pauzował około 35-40 dni&quot;
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zaksa ponizej 75,5@1,61 fortuna✅
Trzeba tutaj cos pokombinowac bo na 3_0 smieszne kursy a handicapy po -17 czy 18 tez spore. Roznica dwoch klas i raczej nie ma co zbierac z czeskiej ekipy, ktora jest chyba najsłabsza w całej lm. W samej czeskiej lidze sa obecnie ze dwie silniejsze ekipy a i mistrzostwo kraju w zeszlym sezonie tez wygrali troche zdecydowanie ponad stan. Zaksa wygrywa tutaj do zera i to jest mus zeby albo miec komfort przed ostatnia kolejka albo nie grac z Lube majac noz na gardle chociaz z tej grupy wyjda pewnie 3 zespoły. Nie wierze, ze tutaj Kedzierzyn dopusci do jakiegos seta na przewagi.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zaksa ponizej 75,5@1,61 fortuna
Trzeba tutaj cos pokombinowac bo na 3_0 smieszne kursy a handicapy po -17 czy 18 tez spore. Roznica dwoch klas i raczej nie ma co zbierac z czeskiej ekipy, ktora jest chyba najsłabsza w całej lm. W samej czeskiej lidze sa obecnie ze dwie silniejsze ekipy a i mistrzostwo kraju w zeszlym sezonie tez wygrali troche zdecydowanie ponad stan. Zaksa wygrywa tutaj do zera i to jest mus zeby albo miec komfort przed ostatnia kolejka albo nie grac z Lube majac noz na gardle chociaz z tej grupy wyjda pewnie 3 zespoły. Nie wierze, ze tutaj Kedzierzyn dopusci do jakiegos seta na przewagi.
Karlovarsko - Zaksa set z najmniejsza suma pkt o39,5 @2,04✅✅✅ lvbet:champagne::cash::cash:
Zaksa wygrala do 19, 23, 18
Czyli na luzie kazdy set. Szkoda ze Czesi tylko jeden mecz jeszcze zagraja bo piekna kase mozna na ich meczach zarobic

Kurs poszedl jeszcze do gory co mnie osobiście cieszy. Sytuacja w grupie jest jasna. Czesi nie maja juz szans na awans. Pewnie beda walczyc by choc seta ugrac w grupie. Z drugiej strony Zaksa musi wygrac za 3 pkt najlepiej 3:0. Walcza z Modena o druga lokate. Roznica poziomu jest duza co zostalo napisane wyzej. Jednak Czesi to nie sa az tacy amatorzy zeby w secie nie ugrac 15 pkt. Gram na nich co kolejke i daja ladnie zarobic. Z dobrej strony pokazali sie we Wloszech z Lube i Modena to dla czego nie mieliby powalczyc u siebie z Zaksa. Jak dla mnie ten kurs to promocja.

Modena - Lube set z najmniejsza suma pkt o40,5 @1,96✅
Tez uwazam ze Modena bedzie mocno zdeterminowana aby ten mecz wygrac. Odpadli z Perugia w 1/2 pucharu Wloch. Lube w dwa dni 10 setow. Do tego mecz ktory o niczym dla nich nie decyduje bo maja jeszcze Zakse u siebie. Nie sadze aby w tym meczu byl tb a w normalnych setach obie ekipy powinny zdobyc po te 16 pkt.
Zastanawiam sie jeszcze nad Maaseik. Walcza o awans i aby sie przyblizyc musza wygrac za 3 pkt. I na pewno ich na to stac. Wedlug mnie sa lepsi od niemcow. Dochodzi tez atut wlasnej hali.
Maaseik @1,55⛔
-1,5 seta @2,08⛔
Set z najmniejsza suma pkt o39,5 @1,77⛔
Mieli belgownie 2:0 i meczowe w trzecim secie :facepalm::headbang:????
 
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Liga Mistrzów, Grupa B
Modena - Lube Civitanova
1.98
STS
Typ czysto spekulacyjny ale z ogromnymi przesłankami aby był na plus. Lube aby zająć pierwsze miejsce wystarczy, że wygra w tym spotkaniu 2 sety, wielce prawdopodobne, że spotkanie skończy się wynikiem 3:2 dla Modeny. Obydwie drużyny włoskie, mogą sobie pomóc aby w przyszłości mieć również możliwość wzajemnej pomocy w przypadku gdy, któraś z nich będzie potrzebowała punktów.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dodajmy jeszcze jeden aspekt. Lube i Modena zagraja ze sobą wazny ligowy mecz. Modena tutaj musi a Lube nie, po co meczyc sie przed weekendowym spotkaniem.No.chyba, ze wyjda full skladem i beda chcieli.zniszczyc Modene psychicznie ale watpie.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Jak dla mnie nadal lepiej zagrać Lube. Dokładam solo po kursie 1,85 ✅ siadło elegancko
Fakt, nie grają o nic ale to nie znaczy, że odpuszczą, zagrają bez presji i na luzie. Skład pewnie też pozmieniany, starszy Juantorena pewnie dostanie odpoczynek ale już taki Leal myślę zagra + skład mają w miarę szeroki i zmiennicy będą chcieli się pokazać. W Modenie bez Christensona, nie wiem nawet kim jest ten ich drugi rozgrywający, oglądałem ich ostatnie mecze i tego się nie dało oglądać, najjaśniejszą postacią był przeciętny Bednorz a i tak mocno falował. Zaystev masakra i totalnie pod formą, skończy coś czasem na prostej akcji na lotnym bloku i celebruje jakby wygrał akcje dającą piłkę meczową na mistrzostwo świata, jeden wielki pozer. Nie opłaca się grać Modeny po takich kursach według mnie.
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Jak dla mnie nadal lepiej zagrać Lube. Dokładam solo po kursie 1,85
Fakt, nie grają o nic ale to nie znaczy, że odpuszczą, zagrają bez presji i na luzie. Skład pewnie też pozmieniany, starszy Juantorena pewnie dostanie odpoczynek ale już taki Leal myślę zagra + skład mają w miarę szeroki i zmiennicy będą chcieli się pokazać. W Modenie bez Christensona, nie wiem nawet kim jest ten ich drugi rozgrywający, oglądałem ich ostatnie mecze i tego się nie dało oglądać, najjaśniejszą postacią był przeciętny Bednorz a i tak mocno falował. Zaystev masakra i totalnie pod formą, skończy coś czasem na prostej akcji na lotnym bloku i celebruje jakby wygrał akcje dającą piłkę meczową na mistrzostwo świata, jeden wielki pozer. Nie opłaca się grać Modeny po takich kursach według mnie.
Akurat jego zmiennik dał okazję się poznać z dobrej strony, grając w ostatnich latach w Belgii i Holandii, czy chociażby na ostatnich MŚ w trykocie holenderskim.
Ja szczerze odradzam typowanie tego meczu w pre. Bo jakkolwiek mówić o motywacji i prestiżu meczu dla Lube, to jednak czysto sportowo jest to dla nich mecz o nic. Mając jeszcze na uwadze fakt, że są po wyczerpującym turnieju a przed ważnym meczem w lidze to dla mnie no bet dla Lube.
Jedynym ew rozwiązaniem jest Modena. Ale tak jak pisałem na początku, lepiej poczekać do rozpoczęcia meczu i ucelowac coś na live. Choć niewykluczone, że Lube wyjdzie pierwszym garniturem a mecz tak czy owak puszczą. W końcu to włoska ekipa
 
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Bez wielkiej analizy. Na papierze sami faworyci i druzyny na obecny moment lepsze. Zastanawia mnie jedynie czy Lube nie podstawi sie Modenie by pomoc takze im wyjsc z ligi, nie ukrywam ze nie znam relacji miedzy tymi klubami ale Modena sportowo w olbrzymim dołku a Lube podraznione po przegranej w finale pucharu. Kursy z fortuny.
Dzisiaj wygrywa Modena i to bez dwóch zdań. Podrażniona Lube.... jeśli nawet to nie będzie dzisiaj się odgryzać za przegraną tylko zachowa siły na spotkania w których wygrana im coś da. Piszesz, że nie opłaca się grac modeny po takim kursie, jednak jest on wyższy niż kurs na Lube, której dzisiejszy mecz będzie wisiał, opłaca się grać wyższy kurs jak najbardziej i właśnie na Modenę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom