>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga mistrzów 2018/19

Status
Zamknięty.
J 19

james18

Użytkownik
Modena bez zaytseva więc można grać handi na karlovych
Bez Zaytseva i dodatkowo w składzie na stronie cev nie ma również Urnauta. Myślę że ciekawy jest zakład z lvbet &quot;suma w secie z najniższą liczbą punktów POWYŻEJ 40,5&quot; @1,83
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Tak ode mnie, jeżeli w ogóle lube wyjdzie w podstawowym składzie będę w szoku. W lidze muszą walczyć, awans z 1 pewny, nie ma żadnego argumentu, który powodowałby spine Lube. Raczej luźna gierka rezerw z ich strony. Dla Modeny na pewno walczyć nie będą ;)
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie,
W przyszłym tygodniu ćwierćfinały siatkarskiej LM. Fortuna wystawiła.kursy i faworyci dość wyraźni. Czy jest jakieś ryzyko, że w którym meczu będzie niespodzianka? Czy można spokojnie probowac cztery dwójki?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Panowie,
W przyszłym tygodniu ćwierćfinały siatkarskiej LM. Fortuna wystawiła.kursy i faworyci dość wyraźni. Czy jest jakieś ryzyko, że w którym meczu będzie niespodzianka? Czy można spokojnie probowac cztery dwójki?
Wszystkie dwojki raczej pewne i o dziwo bałbym sie o Skre z Zenitem. Rosyjska ekipa to nie jest ostoja regularnosci. Do tego tak patrze jest przeciez Grozer, ktory w Bełchatowie podczas poprzedniej edycji grajac dla Nobosybirska zaliczył dno i wodorosty. Trzy mecze z czterech to pewne 0-3, max 1-3 ale Skra-Zenit to moze byc kazdy wynik.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Do tego tak patrze jest przeciez Grozer, ktory w Bełchatowie podczas poprzedniej edycji grajac dla Nobosybirska zaliczył dno i wodorosty.
mowisz o aktualnie najlepiej punktujacym zawodniku superligi jesli chodzi o atak i zagrywke no ciekawe.. a co do jego postawy rok temu w lokomotiwie to &quot;nie dogadywal sie&quot; z konstantinowem i dlatego pod koniec sezonu przeniosl sie do bielgorodu.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami ćwierćfinały a oto pary:

Każda para ma swojego wyraźnego faworyta a są nimi dwie drużyny Włoskie gdzie powinni sobie bez problemu poradzić oraz dwie drużyny Rosyjskie gdzie jeden z nich również bez problemu powinien sobie poradzić z Treflem Gdańsk, najciekawszą parą wydaje się być
PGE SKRA Bełchatów vs Zenit Petersburg
chociaż w tej parze również wyraźnym faworytem są Rosjanie, szkoda, że Bełchatów boryka się z problemami kadrowymi...
Zapraszam do podawania typów ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja tam dla funu puszcze dw wszystkich spotkan idac kolejno
0-3
0-3
2-3
1-3
Za pare zl bedzie fajne ako ???? dyskusja pewnie sie rozkreci ????
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Ja tam dla funu puszcze dw wszystkich spotkan idac kolejno
0-3
0-3
2-3
1-3
Za pare zl bedzie fajne ako ???? dyskusja pewnie sie rozkreci ????
to nie lepiej dac : -1.5 ,-1.5, win , -1.5 i tak chyba pogram grubiej ???? ale te dw wyniki tez ciekawe ...
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja tez ide w dokladne wyniki. Lube odpuszczam jakos ich nie lubie do konca i im nie ufam, ruscy nie sa slaba druzyna. Tak samo mecz Skry jest dla mnie lekka niewiadoma - nie zdziwie sie jak wygraja ani jak dostana szybkie 3:0 w plecy. Moim zdaniem dwa pozostale mecze sa natomiast „pewniejsze”. Zenit to juz nie ta druzyna zdecydowanie najmocniejsza i faworyt calych rozgrywek ale nadal mega mocny sklad. Gdansk z kolei jak dla mnie mozliwe najslabsza ekipa na tym etapie rozgrywek. Trafili na najprostsza grupe gdzie jedynym rywalem byla Skra ktora miala dluzszy kryzys i troche kontuzji. Trefl nie potrafi sobie poradzic z wieloma ekipami srednimi w pluslidze typu Zawiercie dzis 1:3 przegrana. Sam Grzyb nawet widzialem mowil w jakims fragmencie na polsacie sport, ze mieli prosta grupe i dlatego takie wyniki. Zenit to zdecydowanie nie jakas srednia ekipa z Belgii i raczej na tym etapie nie beda juz odpuszczac. Typuje latwe 3:0 dla ekipy z Kazania @1.91. Kolejny mecz to Chaumont - Perugia. Widzialem kilka spotkan ekipy z Francji, potrafia grac ale sa bardzo malo stabili, dobre akcje przeplataja bardzo slabymi. Problemy miewaja nawet we wlasnej lidze. Perugia z drugiej strony to jak dla mnie najlepsza ekipa obecnie na swiecie i faworyt calej LM. Na taka swietna druzyne chwilowe momenty dobrej gry nie starcza bo nawet caly set grany na wysokim poziomie przeciwko nim nie daje gwarancji wygranej. Tu tez widze szybkie 3:0 bez oszczedzania sie dla Perugii. @1,96
AKO @3,74 fortuna
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Wypada już puścić grubasa na LM ale mam jeszcze wątpliwości co do St. Petersburga. Skra nie szykuje powrotu Wlazlego czy Szalpuka?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Wypada już puścić grubasa na LM ale mam jeszcze wątpliwości co do St. Petersburga. Skra nie szykuje powrotu Wlazlego czy Szalpuka?
Wlazły ostatnio wszedł za Teppana (miał jakiś niegroźny uraz) i zagrał całkiem nieźle. Co do Szalpuka to do końca nie wiadomo.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Kursy na Zenit ostro lecą w dół. Ciekawą alternatywą na DW jest linia wystawiona na poziomie 176,5 pkt. Kurs jest zbliżony do poziomu DW. Jednak tutaj mamy margines błędu w postaci wygranej seta przez Gdańszczan. Bez Leona Zenit nie rozjeżdża w lidze, jak walec wszystkich po 3-0. Oczywiście sporo rosyjskich klubów kadrowo wygląda lepiej niż Trefl. Gdańsk w PLS gra przeciętnie, a w LM miał po prostu słabą grupę. Potencjałów kadrowych nie ma co porównywać, bo tu jest przepaść. Rosjanom może się zdarzyć jakaś ew. dekoncentracja w postaci straty seta, ale sądzę iż w nawiązką wygrają pozostałe sety. Tak więc wystawiona linia punktowa wg mnie jest świetną alternatywna dla DW w stronę Zenitu
under 176,5 pkt @ 1,81 LVbet
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dinamo-Lube dw 1-3@3,1 fortuna
Taki wynik.wydaje mi sie najb prawdopodobny. Bez jaj zeby wystawiac takie kursy na jednak nieobliczalna ekipe Moskiewska ze sporym potencjalem. Kursy jakby Lube gralo w lidze z ekipa typu Monza czy Ravenna na wyjezdzie. Wiadomo LM i wielka mobilizacja ale seta tutaj Dinamo moze ugrac bo jednak Lube miewa przestoje.
 
R 3K

rocky18

Użytkownik
Tak, kilka tygodni nie do gry, a wczoraj w Gdańsku już na całkiem niezłym poziomie za Katica pograł.
W takim razie oklamal wszystkich kibiców bo czytałem z nim wywiad to mówił że po dwumeczu z Zenitem najwcześniej wróci ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mozna sie bylo spodziewac takich jaj do.tej pory. Zenit pewnie złomocze Trefl w rewanzu z -20 a Lube Dinamo za pewne 3-0. W sumie z jednej strony to ten trefl nie mial nic do stracenia a z.drugiej w Zenicia nie ma Leona a jest Ngapeth. Gosc co moze sam wygrac prawie tyle samo spotkan co Leon ale o wiele wiecej przegrac. Pewnie ludzie zwiazani z czterema zainteresowanymi klubami sie cieszą z powodu takich wynikow ???? Od dawna jestem zwolennikiem systemu zeby w dwumeczach podczas fazy pucharowej liczyc sety a pozniej małe pkt.Mielibysmy gre do upadłego i zero.odpuszczania.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Skra ma argumenty by dziś powalczyć. Czy dadzą radę wygrać to ciężko powiedzieć. Handicap w stronę Skry +11,5 pkt w Totolotku wygląda bardzo rozsądnie. Jeśli nawet Zenit ,miałby okazać się lepszy ciężko mi wyobrazić sobie jakiś znaczący rozjazd punktowy.
 
N 340,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Na dzisiaj dubelek z obu spotkań:
PGE Skra Bełchatów - Zenit St. Petersburg
Zenit St. Petersburg @1,52 ⛔

Ciężko mi było coś wybrać na ten mecz, faworytem tego meczu jak i dwu meczu jest zespół z Rosji. W over pkt nie idę bo wg mnie linie są wystawione dość wysoko. Wystarczy jeden set wygrany przez któryś z zespołów dość wysoko i over 183,5 @1,84 lub 181,5 @1,71 legnie w gruzach. Spotkanie oczywiście może zakończyć się po tie breaku ale typ +1,5 seta na Skre @1,68 jakoś mnie nie przekonuje. Kurs w porównaniu do prawdopodobieństwa typu wg mnie zbyt niski. Spodziewam się zwycięstwa gości max po 4 setach. Skra ma swoje problemy i na tym etapie sezonu lepiej żeby skupili się na lidze i walce o jak najlepsze miejsce przed Play-Off. Alternatywnie można uderzyć w over 178,5 @1,57 - przy 4 setach powinna ta linia zostać pokryta chociaż ja mam obawę i przeczucie, że spotkanie może zakończyć się w 3 lub w 4 setach ale przy większych różnicach pkt i over w okolicy 175.
Chamount - Perugia
over 138,5 pkt @ 1,68 ✅

Liczę, że gości się postawią i nawet jak przegrają po 3 setach to napsują trochę krwi faworytowi w jednym z setów i przegrają na przewagi. Perugia w meczach grupowych na wyjeździe w każdym spotkaniu traciła seta i wygrywała 3:1, więc w tym też upatruję powodzenie tego typu. Kurs na -2,5 seta Perugii @1,67 jest za niski na takie ryzyko. Prędzej na singla polecam +2,5 seta Chamount @2,07.
Biorąc pod uwagę główne typy, wychodzi mi takie AKO: 2,55 - Kursy Unibet.
Edit:
Po namyśle drugie AKO: 3,25
Skra - Zenit over 178,5 @1,57 ⛔
+2,5 seta Chamount @2,07 ✅
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Chaumont- Perugia o3,5 seta @2,17 ✅lvbet.
2:3
Po dwoch pierwszych meczach wygrana seta przez ekipe z Francji nie powinna nikogo dziwic. Perugia naszpikowana gwiazdami i niby powinni latwo wygrac ale to jest dwumecz. Sa na tyle mocni ze u siebie spokojnie moga wygrac 3:0 a tu lekka dekoncentracja i set moze uciec. Poza tym Zenit tez mial zmiesc z kortu Trefl a w tb wyszarpali wygrana wracajac z 5:9. Chaumont dwa razy przegrali w grupie tylko z Zenitem St. Petersburg i to w stosunku 2:3 takze pewien poziom prezentuja. Do tego mobilizacja przed wlasnymi kibicami na mecz z tak wielka ekipa. Kurs dosc spory i uwazam ze szanse tez spore.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom