• Witamy na bukmacherskie.com

• Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że niedługo ruszy nowa wersja forum. Będzie wiązało się to z wieloma nowymi możliwościami i funkcjonalnościami. Forum zyska także nowy, odświeżony wygląd, który z pewnością przypadnie Wam do gustu. Co równie ważne, nowa wersja będzie bezpieczniejsza, ale także szybsza od poprzedniej, co w ostatnich czasach bywało problematyczne. Inauguracją nowej wersji strony będzie 1. kwietnia. Każdy użytkownik otrzyma na swój e-mail informacje i instrukcje jak aktywować swoje konto. Koniecznie upewnijcie się, że Wasz adres mailowy ustawiony w profilu jest aktualny. Jeśli macie pytania dotyczące przejścia forum na nową wersję, możecie śmiało zadawać je w TYM dziale.

KONKURS: Austria - Polska [1. kolejka kwalifikacji Euro 2020] do wygrania 15 freebetów!

1. Betrally

Liga mistrzów 2018/19

Temat na forum 'Siatkówka' rozpoczęty przez zibi16, Listopad 19, 2018.

Więcej tematów od zibi16
    1. shaq9 Nowy użytkownik

shaq9
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      41
      Ja mam odmienne zdanie niż większość tutaj o meczu Skry. Zacznę od tego że wszyscy tutaj w poprzednich meczach typowali gładkie 3:0 dla Lube i Zenitu Kazań. A nie wiele brakło aby obaj murowani faworyci przegrali swoje mecze. Gdansk prowadził już wczoraj bodajże 9:5 w tiebreaku. Teraz trochę spojrzenie ze statystycznego punktu widzenia. Skra w ciagu miesiąca rozegrała 2 mecze z Gdańskiem, oba zakończone po tie breaku jeden przegrany drugi wygrany. Oba stały na wysokim poziomie a w tym drugim była już zdecydowanie lepsza gra Skry. Zenit st Petersburg natomiast ostatnio zagrał mecz z Zenitem Kazań i poza pierwszym pierwszym wygranym setem w kolejnych Kazań robił co chciał. Wczoraj ten sam Kazań niemiłosiernie męczył się z Treflem po meczu doceniając rywala. Dało się słyszeć że są zaskoczeni tak dobrą grą Trefla i nie spodziewali się tak trudnego meczu. Wydaje mi się że z tą naszą siatkówka nie jest tak źle. Zenit st Petersburg w tej edycji ligi mistrzów stracił 2 sety z Ljublana na wyjeździe! Daje to do myślenia. Ogólnie meczyli się bardzo w grupie wygrywając takze 2 razy z Chaumot po 3:2. Wydaje mi się że jest to drużyna indywidualności a nie zespół jako monolit. Gdy ktoremus przytrafi się jakiś zły dzień Zenit strasznie się męczy. Skra wraca za to na dobre tory, Może to nie jest maksimum tej drużyny ale już nie przegrywają frajersko końcówek wyrównanych setow a potrafią je przechylic na swoją korzyść. To świadczy o tym że coś w tej druzynie ruszyło do przodu w dobra stronę. Do tego dochodzi własna hala doping kibiców i długa podróż Zenita. I jedno z ważniejszych czyli motywacja. Skra potrafi się spiąć na takie mecze. Będąc kompletnie bez formy w listopadzie potrafiła powalczyć z Lube i o mały włos nie wygrać z Fakielem. A Fakieł to drużyna porownywalna do Zenitu co obrazuje tabela ligi rosyjskiej, lecz moim zdaniem trochę stabilniejsza. Do tego ważna informacja w druzynie gości nie zagra dzisiaj Oriol Camejo. I chyba nie muszę pisać jakie to osłabienie. Podsumowując w mojej opinii Skra ma duże szanse na wygraną dzisiaj i tak też stawiam. Kurs również bardzo przyjemny

Skra 2.40

Wawo lubi to.
    2. Pawelex Dobrze znany użytkownik

Pawelex
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      136
      Zenit bez Kubańczyka i Skra robi co chce... Teraz Francuzi postawią się Perugii

3. zibi16 Moderator

OP
      OP
      zibi16
      Polubienia:
      903
      Reputacje:
      5372
      Reasumując:

No to faworyci dali popis w pierwszych meczach.... Perugia, Zenit Kazań i Lube Civitanova wygrali swoje mecze lecz z wielkim trudem 3:2 natomiast Zenit St. Petersburg uległ 1:3 w Bełchatowie...Przed nami zapowiada się bardzo ciekawie rewanż w Rosji, ciekaw jestem czy SKRA Bełchatów obroni zaliczkę.
      Natomiast jak by tak grać na nie faworytów ładne pieniądze można było wygrać...
      Czekamy na rewanże...:)

4. Pawelex Dobrze znany użytkownik

Pawelex
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      136
      Ktoś ma info czy Camejo zagra ze Skrą?

5. Hopkirk Forum VIP

Hopkirk
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      1268
    6. lazan Użytkownik

lazan
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      30
      panowie, ewentualna porazka skry po ,,piatym'' secie dalaby im juz awans?

7. _BarteZ_ Użytkownik

_BarteZ_
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      0
      No jasne :)

lazan lubi to.
    8. mironrak Nowy użytkownik

mironrak
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      7
      Myślę, że Gdańsk jest w stanie ugrać jednego seta. Tym bardziej zachęca do tego kurs Gdańsk +2.5 fortuna 2.60. Gram pewnie jednego seta dla naszych. :plus:160

Ostatnia edycja: Marzec 19, 2019 o godzinie 22:06
      zibi16 lubi to.
    9. Kojiro Dobrze znany użytkownik

Kojiro
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      290
      W dniu dzisiejszym bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Zenit St. Petersburg. Według mnie Skra ma dziś argumenty by powalczyć po raz kolejny o zwycięstwo. Wiadomo, że powrót Camejo daje większe możliwości na skrzydłach jednak pytanie czy Zenit będzie w stanie zdominować Skrę tak wyraźnie ? Nie wydaje mi się. Po pierwsze w moim mniemaniu nie jest to taka klasowa drużyna jak czołowe włoskie czy choćby Kazań. Na skrzydłach przy dobrym przyjęciu mogą mieć przewagę, ale uważam, że Skra ma lepszy środek siatki. Relacja blok – obrona i kontry bardzo dobrze wychodziły naszej drużynie w pierwszym spotkaniu. Wiadomo, że Bełchatowianie wyłączając Divisa uprościli grę rosyjskiej drużyny. Jak ja to dzisiaj widzę : Skra zaczyna mocno i wywiera presję na gospodarzach. Zenit od początku ryzykuje na zagrywce i popełnia błędy. Skra gra na luzie bo ma dobrą zaliczkę i perspektywę złotego seta. Rozgrywający Zenitu zacznie Grozerem w ataku i będzie grał naprzemiennie z Camejo. Przy dobrym przyjęciu będzie od czasu do czasu korzystał z Volkova. Skra ma argument w postaci groźnego floota. Powinni celować w Camejo by go odrzucić. W takich sytuacjach ¾ piłek pójdzie do Grozera. Nie wierzę, że kilka z nich nie wróci. Jeśli Skra wygra któryś z dwóch pierwszych setów to u Rosjan będą już pampersy pełne. Nie wytrzymają ciśnienia według mnie. Ich mecze grupowe u siebie pokazały, że pomimo zwycięstw nie są w stanie deklasować rywali. Rosyjskie ekipy poza Zenitem mają problem grając punkt za punkt wygrywać w Europie. Jeśli chodzi o Bełchatów wiele zależy od Szampona. Musi wejść na trochę wyższy poziom w ataku bo w zagrywce może ich napocząć. Ebadipour jest w bardzo dobrej dyspozycji, zwyżkuje Katić więc uważam, że Skra ma argumenty. Gdyby w pełni dyspozycji był Szalpuk i miałbym 100 % pewność wysokiej skuteczności Wlazłego grałbym czyste zwycięstwo Skry. W takim przypadku proponuję:

PGE Skra Bełchatów +10,5 pkt @ 1,80 fortuna :plus:

Ostatnia edycja: Marzec 20, 2019 o godzinie 21:09
      mironrak, zibi16 i shaq9 lubią to.

Poleć forum