>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Atletico więcej szczęścia niż rozumu, znów najłatwiejszy możliwy rywal. Może jednak coś ugrają w tym sezonie, jeśli wszyscy faworyci wykoszą się nawzajem.
Swoją drogą zapowiada się świetne starcie między Monaco a Dortmundem, powinno być sporo goli.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Atletico więcej szczęścia niż rozumu, znów najłatwiejszy możliwy rywal. Może jednak coś ugrają w tym sezonie, jeśli wszyscy faworyci wykoszą się nawzajem.
Przecież atletico prezentuje taki antyfutbol że ja bym tu bardziej celował w awans lisów
 
candida 45

candida

Użytkownik
Atletico więcej szczęścia niż rozumu, znów najłatwiejszy możliwy rywal. Może jednak coś ugrają w tym sezonie, jeśli wszyscy faworyci wykoszą się nawzajem.
Każdy chciał trafić na Leicester - poszczęsciło się ekipie Simeone, która wypunktuje lisy i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.Mysle, ze Altetico znów będzie w finale LM - łatwy przeciwnik w 1/8, a w półfinale zameldują się na świezości, gdyż nie będą się spinać na lige która jest juz dla nich przegrana. Wszystkie siły rzucą na LM, tym bardziej że projekt Cholo w AM się konczy - jak nie w tym sezonie to kiedy?
Jestem szalenie ciekaw co pokaze głodny sukcesow w Europie Juventus z Barceloną - dla mnie lekkim faworytem tej pary jest Barca ale tylko przez wzgląd na rewanz u siebie - wiadomo, na CN dzieją się cuda, to czas aby Juve udowodnil ze nalezy do czolowki TOP 4 w Europie.
Prawdzowy test swoich umiejetnosci przejdzie też Zidane - Bayern dla Realu to najtrudniejszy test w tym sezonie i faworytem dla mnie wyraznym jest Bayern z uwagii na stabilnosc formy - Real faluje i jesli wyjdzie z gorszym dniem na murawę AA to w rewanzu nie będzie co zbierac.
Dortmund - Monaco, czyzby powtórka z pierwszego meczu z City? Obie drużyny maksymalnie skoncentrowane na strzelaniu bramek, wszelkie overy i bts do gry, Borussia ma spory problem z kontuzjami w tym sezonie, dlatego szanse jak dla mnie po 50% w tym dwumeczu, druzyna z księstwa gra bez kompelksow - na pewno zostanie rozsprzedana po sezonie, dla tych chłopaków to wielka szansa aby razem cos osiągnąć, to jest ich sezon i stawiam, ze zameldują się w półfinale.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dortmund - Monaco, czyzby powtórka z pierwszego meczu z City? Obie drużyny maksymalnie skoncentrowane na strzelaniu bramek, wszelkie overy i bts do gry, Borussia ma spory problem z kontuzjami w tym sezonie, dlatego szanse jak dla mnie po 50% w tym dwumeczu, druzyna z księstwa gra bez kompelksow - na pewno zostanie rozsprzedana po sezonie, dla tych chłopaków to wielka szansa aby razem cos osiągnąć, to jest ich sezon i stawiam, ze zameldują się w półfinale.
O tym samym pomyślałem i odrazu pograłem na betssonie Monaco powyżej 1,5 bramki po kusie 2,6 do tego Bayern u siebie i mamy ako 4,88 więc pogram to grubiej.
Co do meczu BVB - Monaco to przed samym meczem kursy na bramki będą żałosne więc jak grać to tylko teraz.
 
domell 454

domell

Użytkownik
Jednak pomyliłem się przy doborze par w losowaniu. Bardzo ciekawe pary.
Bayern Monachium - Real Madryt
Dwie wielkie drużyny, dwa wielkie kluby, szykują się wspaniałe mecze
Juventus - Barcelona
Najlepsza defensywa świata kontra najlepsza ofensywa świata.

Atletico Madryt - Leicester
Obie ekipy bardzo dobrze czują się w kontrataku, bardzo ciekawe spotkania pod względem taktycznym.
Dortmund - Monaco
Szykuje się bramkostrzelny dwumecz, na obie drużyny patrzy się z przyjemnością. Bardzo ciesze się, że przynajmniej jedna drużyna &quot;młodych&quot; będzie w półfinale.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Przecież atletico prezentuje taki antyfutbol że ja bym tu bardziej celował w awans lisów
Niekoniecznie, u Lisów jeszcze działa efekt &quot;nowej&quot; miotły, zaraz pewnie forma spadnie a Atletico swoim wyrachowanym antyfutbolem załatwi sprawę. Sevilla akurat zalicza duży spadek formy, co z resztą było widać, więc awansu Anglików bym nie przeceniał. Leicester musi się jeszcze spinać w lidze a Atletico ewidentnie w tym sezonie stawia na Ligę Mistrzów. Chciałbym się jednak mylić i liczę na kolejna niespodziankę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak dla mnie bardzo wstępnie oczywiście do pogrania awans Barcelony i Atletico. Barcelona po ostatnim cudzie to się chyba już tylko zatrzyma na finale. Na pewno już nie powtórzy się chwilowa pomroczność jak w pierwszym meczu z PSG. Juventus na Porto był ok, ale nie na Barcę. Co do Leicester to Sevilla zagrała koszmarnie, a nie Leicester tak wspaniale. Oczywiście jest znaczna poprawa do tego co było wcześniej, ale Atletico to inny poziom. To wyrachowanie i pilnowanie założeń taktycznych. Do tego oni są zgrani w LM. Co do Monaco i BVB to bardzo ciężko powiedzieć, to samo Real i Bayern. Ja tu nie widzę nic do grania na dzisiaj.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Jak dla mnie bardzo wstępnie oczywiście do pogrania awans Barcelony i Atletico. Barcelona po ostatnim cudzie to się chyba już tylko zatrzyma na finale. Na pewno już nie powtórzy się chwilowa pomroczność jak w pierwszym meczu z PSG. Juventus na Porto był ok, ale nie na Barcę. Co do Leicester to Sevilla zagrała koszmarnie, a nie Leicester tak wspaniale. Oczywiście jest znaczna poprawa do tego co było wcześniej, ale Atletico to inny poziom. To wyrachowanie i pilnowanie założeń taktycznych. Do tego oni są zgrani w LM. Co do Monaco i BVB to bardzo ciężko powiedzieć, to samo Real i Bayern. Ja tu nie widzę nic do grania na dzisiaj.
Zatrzymali się już na el Riazor także spokojnie, sam kibicuje Barcelonie ale granie awansu miesiać przed 1 meczem to troche chory pomysł. Mogą zdarzyć sie kontuzje itp. Losowanie świetne i w mojej ocenie sprawiedliwe
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zatrzymali się już na el Riazor także spokojnie, sam kibicuje Barcelonie ale granie awansu miesiać przed 1 meczem to troche chory pomysł. Mogą zdarzyć sie kontuzje itp. Losowanie świetne i w mojej ocenie sprawiedliwe
Oczywiście masz rację ???? Ja pisałem jak to widzę na dzisiaj, ale broń boże nie zamierzam tego teraz grać. Jeszcze dużo się może zdarzyć.
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Według mnie losowanie takie sobie. Dwa hity i dwa przeciętne (marketingowo) mecze.
O ile w meczu Borussia - Monaco możemy się spodziewać wielu emocji to spotkanie Atletico - Leicester zabije futbol. Bardzo prawdopodobne że po raz kolejny w półfinale zagrają trzy zespoły z Hiszpanii ,a tego sama UEFA powinna uniknąć ingerując w losowanie. Ja najchętniej widziałbym w najlepszej czwórce Barce Juve Bayern i Real jednak jak wiemy jest to niemożliwe. Trzymam kciuki za Monaco i Juventus.

PS. Adamo80 Barcelona po ostatnim cudzie to się zatrzymała na Deportivo.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
.
PS. Adamo80 Barcelona po ostatnim cudzie to się zatrzymała na Deportivo.
Zły wniosek ! Po meczu zagranym na 200% trudno, żeby parę dni później dobrze grać. Takich sytuacji w bukmacherce mieliśmy setki, że po ciężkim meczu, w lidze był spadek formy. Po za tym z Deportivo było rotowanie składem. A nawet nie zdziwiłbym się jak by po PSG przez 2 dni balowali - należało im się ! Żaden szanujący się typer nie powinien kompletnie patrzeć na mecz z Deportivo.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wszyscy, którzy mają po dwie kartki, a więc:
* Juventus (Sami Khedira, Juan Cuadrado, Mario Lemina, Andrea Barzagli, Patrice Evra)
* Monaco (Radamel Falcao, Tiemoué Bakayoko, Fabinho Henrique Tavares)
* Borussia (Marcel Schmelzer)
* Barcelona (Gerard Piqué)
* Leicester (Islam Slimani, Robert Huth)
* Bayern (Jerome Boateng)
* Real (Sergio Ramos)
Źródło: http://www.ligamistrzow.com/zawodnicy/statystyki/zolte
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wybuch przed BVB -Monaco! Mecz przełożony!
Zaledwie dziesięć kilometrów od stadionu Signal Iduna Parka doszło do wybuchu, w którym ucierpiał autobus z piłkarzami dortmundzkiej Borussii. Na drodze, którą w kierunku stadionu jechał zespół z Westfalii, znajdowały się ładunki wybuchowe. W wyniku eksplozji ucierpiał Marc Bartra, który udał się do szpitala.
http://www.goal.pl/346911-wybuch-przed-bvb--monaco-mecz-przelozony.html
Mecz przełożony na jutro na 18:45.
 
Do góry Bottom