>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hoffenheim trafił najgorzej jak mógł, chciałbym ich zobaczyć w LM, ale z tej pary na pewno ciekawszą i lepszą ekipą jest Liverpool.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No w tym wypadku panowie nie ma bata PSG musi zdobyć LM nie mówię że od razu w tym sezonie bo zmiany są duże ale LM jest kwestią czasu w Paryżu czy to sie komuś podoba czy nie.Swoją drogą ostro pojechali teraz już wiadomo czemu rok temu tak poskąpili grosza.
Ja myślę że oni wygrają ale już to mówiłem i jak się skończyło :p
A jak wygrają w tym sezonie to żadna niespodzianka fundament drużyny się nie zmienił a teraz maja potworny atak.
Barca za to ogromne osłabienie już nie w kontekście LM a PD ile bramek i sytuacji Neymar robił to głowa mała może nie w poprzednim sezonie bo on myślamo już był gdzie indziej to strata takiego zawodnika w rywalizacji z Realem będzie bolała.Iniesta na cały sezon nie ma siły Messi też będzie miał więcej meczów chodzonych.Mistrzem znowu będzie Real Barca musi odcierpieć lata dominacji w LM zwycięstwa przy tak obsadzonych zespołach z Anglii też nie mają co szukać.W tym roku wygra ktoś z Anglii albo PSG tak czuje.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No w tym wypadku panowie nie ma bata PSG musi zdobyć LM nie mówię że od razu w tym sezonie bo zmiany są duże ale LM jest kwestią czasu w Paryżu czy to sie komuś podoba czy nie.Swoją drogą ostro pojechali teraz już wiadomo czemu rok temu tak poskąpili grosza.
Ja myślę że oni wygrają ale już to mówiłem i jak się skończyło :p
A jak wygrają w tym sezonie to żadna niespodzianka fundament drużyny się nie zmienił a teraz maja potworny atak.
Barca za to ogromne osłabienie już nie w kontekście LM a PD ile bramek i sytuacji Neymar robił to głowa mała może nie w poprzednim sezonie bo on myślamo już był gdzie indziej to strata takiego zawodnika w rywalizacji z Realem będzie bolała.Iniesta na cały sezon nie ma siły Messi też będzie miał więcej meczów chodzonych.Mistrzem znowu będzie Real Barca musi odcierpieć lata dominacji w LM zwycięstwa przy tak obsadzonych zespołach z Anglii też nie mają co szukać.W tym roku wygra ktoś z Anglii albo PSG tak czuje.
No Konar pierwszy raz w życiu zgadzam się z każdym twoim słowem. Dla mnie PSG w tym sezonie to co najmniej pół-finał LM. Wiem, że się nabijałem co roku z tych proroków wieszczących sukces PSG, ale teraz realnie będą mieli szansę.
Defensywa i środek pola to już dotąd była silna formacja, ale oprócz DiMaria w przodzie nie było takiej siły jak w Realu czy Barcelonie co nie oznacza, że i ta formacja to były ogórki. Teraz z młodymi: Neymarem i Mbappe + wcześniejsi mogą zrobić coś wielkiego. Pierwszy mecz PSG w LM z kim by nie grali pogram na handi i z uwagą będę oglądać ich w lidze francuskiej. Myślę, że zrobią to tam (w swojej lidze) co Bayern robi u siebie czyli zdeklasują resztę klubów.
Jedyne czego zawsze będzie im brakowało to porcji codziennego wycisku co może osłabić umiejętności. Nie ukrywajmy grając w Hiszpanii, Niemczech czy Włoszech kluby muszą ciągle uważać bo przeciwnicy są groźni, tu to będzie spacerek. Na miejscu trenera żeby zachowali wysoką formę na LM podkręcił bym wymagania - nie tylko nie wolno wam nic zremisować, ale co najmniej każdy mecz ligowy co najmniej 3 bramkami przewagi i zero z tyłu - i tylko z tego bym był zadowolony. Wszystko inne może ich rozleniwić. Wiem, że oczywiście są treningi, szkolenie itd, ale na poziomie LM tylko twarde ogranie w skrajnie złych sytuacjach może procentować. W każdym razie potencjał osobowy PSG ma na to aby wygrać LM.
A Barcelona - zgadzam się z tobą Konar daleko nie zajedzie. Neymarowi zależało i mam wrażenie, że tylko jemu o czym piszę w wątku dotyczącym ligi hiszpańskiej. Barcelona to syndrom sytych kotów, a w PSG dla odmiany Neymar i Mbappe to nie tylko wielcy grajkowie, ale także głodni sukcesów jak i cała reszta drużyny sfrustrowana szczególnie po ostatnim upokorzeniu w LM.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Neymarem i Mbape
Marca napisała że transfer Mbappe jest ustalony,nikt z otoczenia piłkarza,klubu czy PSG nie wspomniał o tym więc narazie to tylko plotki. Co za tym idzie to PSG dalej jest tym samym PSG ze słabym bramkarzem plus Neymar
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
No wybaczcie, ale transfer Mbappe za 150 mln jak przewiduje Marca, to tak głupi, bezpodstawny i zalosny ruch PSG, ze nie wierze, ze go zrobia.
Po pierwsze glupi, bo placic 100mln+ za gwiazdke jednego sezonu, a wlasciwie koncowki, to glupota czystej wody. Nieco naciagany przyklad Krychowiaka z lepszym sezonem w Hiszpanii.
Zalosny, bo traci metodami Bayernu, ktory wzmacnia sie, oslabiajac ligowych rywali i tym samym pokazujac, ze tak naprawde, to nie umie odpowiedziec na takiego gracza jak Mbappe, mimo swietnej kadry.\
I na koncu bezpodstawny, bo kadra PSG szczegolnie z przodu, jest juz kompletna. Neymar wydawal sie brakujacym elementem- potrzebna super gwiazda. Mbappe moim zdaniem przegra skrzydlo czy z Di Maria, czy Draxlerem w szczegolnosci
Raczej PSG bedzie teraz rozgladalo sie za obsadzeniem ostatniej pozycji, ktora robi luke w planie na idealny sezon, a mianowicie bramkarzem.
Mbappe zostaje gdzie jest.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No wybaczcie, ale transfer Mbappe za 150 mln jak przewiduje Marca, to tak głupi, bezpodstawny i zalosny ruch PSG, ze nie wierze, ze go zrobia.
Po pierwsze glupi, bo placic 100mln+ za gwiazdke jednego sezonu, a wlasciwie koncowki, to glupota czystej wody. Nieco naciagany przyklad Krychowiaka z lepszym sezonem w Hiszpanii.
Zalosny, bo traci metodami Bayernu, ktory wzmacnia sie, oslabiajac ligowych rywali i tym samym pokazujac, ze tak naprawde, to nie umie odpowiedziec na takiego gracza jak Mbappe, mimo swietnej kadry.\
I na koncu bezpodstawny, bo kadra PSG szczegolnie z przodu, jest juz kompletna. Neymar wydawal sie brakujacym elementem- potrzebna super gwiazda. Mbappe moim zdaniem przegra skrzydlo czy z Di Maria, czy Draxlerem w szczegolnosci
Raczej PSG bedzie teraz rozgladalo sie za obsadzeniem ostatniej pozycji, ktora robi luke w planie na idealny sezon, a mianowicie bramkarzem.
Mbappe zostaje gdzie jest.
A ja myślę, że to byłby genialny ruch ze strony PSG. Nie mówię oczywiście o stronie ekonomicznej bo już 222 mln za Neymara nie mają sensu ekonomicznego, ale w takim razie 160 mln za Mbappe to już nic tu nie zmienią ???? Te 160 mln w tą czy w tą do dla szejków waciki. Oni mają tyle kasy, że może po prostu to robią... bo kochają piłkę i to wszystko. Bogatemu wolno... ???? Do tego co wszyscy mówią kwestia MŚ w Katarze i budowania wizerunku.
A teraz sens sportowy - jak najbardziej jest - podstawowa sprawa - ławka, kontuzje - mieć takich 2 grajków z przodu to spokój. Ale ważne jest też, że tak dobrzy zawodnicy odciągają przez podwojenie czy potrojenie przeciwnika, a jak się ich nie podwoi czy nie potroi to się kończy źle dla przeciwnika. Jak Barcelonie jeszcze się chciało to zauważcie, że trio MSN mieszało nieziemsko. Jak jednego, albo 2 się zabezpieczyło to strzelał trzeci, a jak zabezpieczyło się wszystkich to już nie miał kto grać ???? i strzelał defensywny pomocnik albo nawet obrońca... Nie chodzi tylko o pozycje, ale o to jak utalentowany jest zawodnik, bo nawet jak jest luka na pozycji jak ktoś ma dar od Boga potrafi tak grać, że nie widać tej luki.
Ani Messi ani Ronaldo nie opuszczą swoich klubów - szejkowie sięgają więc po kogoś kolejnego kto jest najlepszy i jednocześnie dostępny - powinien być nasz Lewy, ale widocznie tu nie da rady więc wypadło na Mbappe, który ma jeszcze ten atut, że jest głodny sukcesu.
A co do taktyki Bayernu jest skuteczna... i wyrwanie Mbappe z Monako to tak naprawdę spokój w lidze bo on robił różnicę. Mogą więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Moim zdaniem świetnie się ułoży współpraca Mbappe z Neymarem.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie pytanie z innej beczki może pamiętacie.Ile wynosił kurs przed LM 11/12 że Barcelona wygra rozgrywki ? Jeżeli mnie pamięć nie myli coś koło 2.75 ?!?! a w przed półfinałem z Chelsea 11/12 bodaj 1.80 a na Real obecnie wynosi koło 5 i cały czas dryfuje w dół.Jeszcze 2 tyg temu było to 6.50.Real chyba wydaje się murem betonem na półfinał i wiem , że droga jeszcze daleka nawet do ćwierćfinału ale gdyby Real miał zawalić pierwszy mecz ćwierćfinałowy z kimkolwiek to i tak po tym kursie 5.00 chce zagrać za okrągły tysiąc.W Marcu ewentualna kontra na ich odpadnięcie po pierwszym meczu ćwierćfinałowym i niekorzystnym wyniku.1/8 zakładam że jest pewniakiem na 85 z drugą drużyną innej grupy i przede wszystkim nie hiszpańskiej.Jak sądzicie ? pomysł dobry czy przekombinowany ?
Nie do końca rozumiem, jak chcesz to zagrać. Bo jak teraz zagrasz po tym kursie 5,00 na zwycięstwo Realu za 1000zł, to potem grając kontrę na odpadnięcie w ćwierćfinale będziesz w dupie, kiedy jednak do półfinału awansują i tam odpadną albo przegrają w finale :] Bo przecież kurs 5 jest na zwycięstwo końcowe, a nie na awans do półfinału :p
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kontra czyli zminimalizowanie strat.Nie do końca jasno się wyraziłem.
Wciąż nie jest to do końca zrozumiałe, bo zminimalizowanie strat by miało sens, gdyby było pewne, że grasz teraz na dojście Realu do półfinału, a w ćwierćfinale po ewentualnym gorszym pierwszym meczu grasz awans przeciwników przed rewanżem i w razie odpadnięcia minimalizujesz straty. Tu jednak chcesz zagrać za 1000zł na wygranie LM przez Real, a potem kontrować - minimalizować stratę, ale gdyby jednak po rewanżu w ćwierćfinale do półfinału się dostali, to masz już przegrany kupon kontrujący, a pewności, że Real wygra LM nie masz żadnej ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wszystko już wiemy:
Francesco Totti otrzymał nagrodę Prezydenta UEFA. Włoch osobiście odebrał nagrodę.
Najlepszy bramkarz poprzedniego sezonu: Buffon
Najlepszy obrońca poprzedniego sezonu: Ramos
Najlepszy pomocnik poprzedniego sezonu: Modrić
Najlepszy napastnik poprzedniego sezonu: Ronaldo



Za nami losowanie:



Przed nami kilka ciekawych hitów. Atletico-Chelsea, PSG-Bayern,Juve-Barcelona, Real-Borussia/Tottenham.
Łatwo trafiło United, które nie powinno mieć problemów z wyjściem z grupy.
Zapraszam do waszych przemyśleń i dyskusji.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kursy na bramke Juve z Barcelona na wyjezdzie to 1.50 . Jak dla mnie to promo i to duze.
Juventus w tym spotkaniu będzie musiał sobie radzić bez Marchisio i Cuadrado ;)

Pełny terminarz wszystkich grup



 
O 71

osk4r

Użytkownik
żadne straty, uwielbiam Markiza co jasne, ale jak nie będzie kontuzji to jest Matuidi Khedira i Pjanic , z resztą MArkiz w podstawie ostatnio nie gra, szuka formy, cuadra to samo , myślę, że do czasu LM już go COsta wygryzie na stałe. Optymalny skład dobra forma, bramka jak najbardziej, ja nawet liczę na Win Juve po 4.5.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polscy sędziowie poprowadzą mecz Ligi Mistrzów
Marciniak będzie arbitrem głównym meczu Ligi Mistrzów. Na linii pomagać mu będą Paweł Sokolnicki oraz Tomasz Listkiewicz. Dodatkowymi sędziami asystentami będą Paweł Raczkowski oraz Tomasz Musiał, a sędzią technicznym Radosław Siejka. Termin tej serii spotkań wyznaczono na 12-13 września.
zródło: 90minut.pl
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Przechodziłem niedawno koło ziemniaka i wpadłem na pomysł obstawienia takiego tasiemca:
AKO
Awansują z grup w Lidze Mistrzów :
Man. Utd.
Bayern M.
Paris SG
Atl. Madrid
Juventus
Barcelona
Liverpool
Fc Sevilla
Man. City
Napoli
Monaco
Real M.
Dortmund
Chelsea
kurs: 9,42
stawka: 100 PLN
Fortuna
Myślę, że wszystkie wymienionej wyżej drużyny będą chciały wykazać się ambicją, zaangażowaniem, sportowym duchem walki i awansować do następnej fazy rozgrywek. Rozumiem, że ,,nazwiska nie grają&#39;&#39;, ale moim zdaniem są to zdecydowani faworyci do awansu, za którymi przeważają argumenty sportowe i finansowe.
Januszowe Deale
 
Do góry Bottom