>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzyń 2016/2017

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka kobiet - Liga Mistrzyń
Data: 25.01.2016 18:00
Spotkanie: Chemik - Imoco Volley Conegliano
Typ: Powyżej 182,5 pkt 7/10

Ale jaja - półtora pkt i to z tie breakiem... A co śmieszniejsze, na kuponie nie złapałem już tego pułapu i miałem 183,5 ;)

Kurs: 1,83
Buk: Unibet
Przed nami kolejne starcie Chemika w Lidze Mistrzyń na własnym parkiecie i przeżywamy swoiste deja vu - ponownie bowiem kurs na gospodynie został ogromnie przeszacowany i mamy do czynienia z sytuacją, gdzie tak naprawdę nie opłaca się grać ani jednej ze stron, stąd moja propozycja typu.
Od czasu ostatniej potyczki Chemik poprawił zdecydowanie swoją grę - nie traci już głupich setów, wygrywa wszystko to, co powinien i na dodatek robi to najmniejszym nakładem sił. I wszystko byłoby ładnie i pięknie, gdyby nie fakt, że poziom zespołów polskich, z którymi przychodzi im się mierzyć w lidze w porównaniu do mistrza ligi włoskiej, to jak dwie odrębne galaktyki, czy jak kto woli dwa oddalone od siebie o tysiące kilometrów bieguny Ziemi.
Daje się to odczuć również w wypowiedziach przedmeczowych w Chemiku, gdzie tonuje się znacznie nieuzasadniony hurraoptymizm (skąd tyle go się bierze u buków - tego nie wie nikt...). Za przykład niech choćby posłuży wypowiedź Joanny Wołosz na stronie internetowej klubu:
&quot;Conegliano to bardzo silny i wyrównany zespół. Musimy spodziewać się, że pokażą dobrą siatkówkę. My też ostatnio prezentujemy równą formę. Mam nadzieję, że zagramy taką petardę, że uda się wygrać.&quot;
Jeśli tak doświadczona i obyta na arenie międzynarodowej zawodniczka mówi, że Chemik musiałby zagrać &quot;petardę&quot; żeby pokonać utytułowanego rywala, to nie trzeba tu nic więcej dodawać od siebie.
Nie sugerujmy się również rozwiązaniem kontraktu przez Berenikę Tomsię, gdyż zawodniczka grała w zespole jedynie epizodycznie i postawiła na rozwój swojej kariery, zmieniając pracodawcę. W spotkaniu bezpośrednim obu włoskich drużyn w Lidze Mistrzyń lepsze okazały się na własnym parkiecie rywalki, wygrywając 3:2, ale to Conegliano prezentowało się lepiej i mogło i powinno ten mecz wygrać.
Jakie z tego płyną wnioski? Ano takie, że choć forma Chemika zwyżkuje, to również przyjeżdża do nas rywal z najwyższej europejskiej półki i choć stać Chemika tu nawet na zwycięstwo, to szykuje się niezwykle zacięta potyczka, w której tak naprawdę każde rozstrzygnięcie jest możliwe. W takiej sytuacji granie na powyżej 182,5 punktu, co oznacza minimum 25:23 w jednej partii i 25:20 w pozostałych przy wyniku 3:1 wydaje się być najkorzystniejszym wyborem i typem in plus. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Chemik Police - Conegliano

Chemik handi -1.5 seta @2.62 Bet365 ⛔⛔


3 kolejka LM. Chemik nie zaczął dobrze bo od przegranej u siebie z Modeną nie zdobywając żadnego punktu, a następnie zmiótł Telecom Baku do 16, 20, 21. Conegliano również jest w podobnej sytuacji bo tak samo przegrało z Modeną i wygrało bez straty seta z Telecomem. Jest to mecz o życie można powiedzieć dla Chemika, bo to drugi mecz z włoską drużyną u siebie, i jeżeli by tu przegrały mogą tracić odpowiednio do Modeny i Conegliano 4 i 5 punktów, a w perspektywie mecze z tymi drużynami na wyjeździe. Muszą to wygrać dziś, muszą za 3 punkty. Chemik klasowa drużyna na swoim podwórku i do takiej aspirują od kilku lat również w Europie. Zawsze mecze u siebie wygrywały dość pewnie w swojej twierdzy, dlatego też tym bardziej nie wyobrażam sobie, żeby mogły przegrać tu drugi raz z rzędu szalenie ważny mecz w kontekście walki o wyjście z grupy. Życzę powodzenia, pozdrawiam.


Wynik: 2:3

Edith: Ech, takie dwa sety. Zawodniczki rywala nie istniały. Traciły 16 punktów z rzędu na takim poziomie! A potem miazga w drugą stronę w następnym secie... Najdziewniejsza dyscyplina świata. Siatkówka kobiet.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Serio na Chemik stawiacie? Bo ja zdecydowanie na Conegliano. W Policach jedną siatkarka klasy światowej Velijković, reszta to przeciętne siatkarki. Conegliano wzmocnione amerykańską atakującą, Skorupa, de Kruijf, Bricio z bardzo trudną zagrywką, Ortolani. Nie widzę szans. Modena zdeklasowała Police, a Conegliano moim zdaniem mocniejsza od Modeny. Modena wygrała z Conegliano ale mecz był piekielnie zacięty.
Police - Conegliano typ: 2, kurs: 1,90 unibet

✅✅✅
Uffffffffff. Bricio &lt;3 &lt;3
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 102

para00

Użytkownik
Skorupa nie wiadomo czy wyjdzie na pewno.Przy średnim odbiorze Polic (w 1 meczu mizerne) nie widzę ich w tym meczu mimo wszystko chodź dla mnie no bet
 
zielone-pionki 14

zielone-pionki

Użytkownik
Skorupa jesli nie zagra to tylko, ze względu na decyzję trenera. Wątpliwe są jedynie Costagrande oraz Cella.
1,55 x 12% = matematyke zostawiam tobie
żeby nie było, że się tylko czepiam wrzucam typa
Dąbrowa Górnicza - Fenerbahce Stambuł

Fenerbahce handi -2,5 seta @1,44 Bet365


3 kolejka LM. MKS nie zaczął dobrze bo od przegranej na wyjeździe z Azerrailem zdobywając zaledwie punkt, a następnie zmiótł Saint Raphael. Fenerbahce nie jest w podobnej sytuacji bo wygrało z Saint Raphael i wygrało bez straty seta z Azerrailem. Jest to mecz o życie można powiedzieć dla Dąbrowy, bo to pierwszy mecz z turecką drużyną u siebie, i jeżeli by tu przegrały mogą tracić odpowiednio do Azerrailu i Fenerbahce 3 i 6 punktów, a w perspektywie mecze z tymi drużynami na wyjeździe i u siebie w domu. Muszą to wygrać dziś, muszą za 3 punkty, ale Fenerbahce to klasowa drużyna na wyjazdach i do takiej aspirują od kilku lat również w Europie. Zawsze mecze na wyjeździe z podobnymi drużynami wygrywały dość pewnie, dlatego też tym bardziej nie wyobrażam sobie, żeby mogły przegrać tu jakiegoś głupiego seta, kiedy to ważny mecz w kontekście awansu z grupy z pierwszego miejsca. Życzę powodzenia, pozdrawiam.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Skorupa jesli nie zagra to tylko, ze względu na decyzję trenera. Wątpliwe są jedynie Costagrande oraz Cella.
1,55 x 12% = matematyke zostawiam tobie
żeby nie było, że się tylko czepiam wrzucam typa
Dąbrowa Górnicza - Fenerbahce Stambuł
Fenerbahce handi -2,5 seta @1,44 Bet365

3 kolejka LM. MKS nie zaczął dobrze bo od przegranej na wyjeździe z Azerrailem zdobywając zaledwie punkt, a następnie zmiótł Saint Raphael. Fenerbahce nie jest w podobnej sytuacji bo wygrało z Saint Raphael i wygrało bez straty seta z Azerrailem. Jest to mecz o życie można powiedzieć dla Dąbrowy, bo to pierwszy mecz z turecką drużyną u siebie, i jeżeli by tu przegrały mogą tracić odpowiednio do Azerrailu i Fenerbahce 3 i 6 punktów, a w perspektywie mecze z tymi drużynami na wyjeździe i u siebie w domu. Muszą to wygrać dziś, muszą za 3 punkty, ale Fenerbahce to klasowa drużyna na wyjazdach i do takiej aspirują od kilku lat również w Europie. Zawsze mecze na wyjeździe z podobnymi drużynami wygrywały dość pewnie, dlatego też tym bardziej nie wyobrażam sobie, żeby mogły przegrać tu jakiegoś głupiego seta, kiedy to ważny mecz w kontekście awansu z grupy z pierwszego miejsca. Życzę powodzenia, pozdrawiam.
Nie stać Cię na swoją analizę, tylko czyjeś słowa dotyczące innego meczu wklejasz i zmieniasz nazwy drużyn?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Co do starcia Chemika z Conegliano to według mnie faworyta trzeba upatrywać w ekipie z Włoch.

Policzanki mają problem z tym, że jednak bardzo rzadko mają okazję stanąć naprzeciwko drużynie, która prezentuje wysoki poziom. OrlenLiga jest coraz słabsza i to jest niestety fakt.

Włoskie zespoły mają świetną organizację gry, bardzo dobrze prezentują się w systemie blok-obrona. W tym sezonie naprawdę wysoki poziom i ciężko przewidzieć kto na koniec sezonu znajdzie się w finale. Wystarczy spojrzeć na Modenę (która przecież w LM pokonała zarówno Chemika jak i Imoco), która obecnie w lidze zajmuje dopiero 8 pozycję i z 13 spotkań wygrała tylko 5.

Ktoś wspominał, że z Conegliano odeszła Berenika Tomsia, ale to akurat żaden problem. Fawcett to zawodniczka, która może wnieść znacznie więcej. Świetną formę ostatnio prezentuje środkowa De Kruijf, bardzo fajnie rozwija się Bricio.

Nie widzę po prostu elementów, w których ekipa Chemika mogłaby to spotkanie wygrać.
Własny parkiet to jest jakiś atut, ale czy wystarczy? Według mnie nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 102

para00

Użytkownik
Ja dziś celuje w Krasnodar .Oglądałem mecz w Moskwie i Dinamo gra trochę na stojąco.Dzisiejsze gospodynie zlapaly forme Może czysta jedynka to za duże ryzyko ale handicap+15.5(1.85) lub over 3.5 seta za( 2.15) do mocniejszwgo graniajak dla mnie.1.07 na Dinamo to nieporozumienie,


Podajemy zawsze buka u którego gramy ???? Volman
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Krasnodar - Dynamo Moskwa
Krasnodar handi +2.5 seta @1.75 Sportingbet ⛔⛔

Świetny początek miesiąca, 5 na 6 typów poprawnych. Wczoraj w PlusLidze trafiony kurs 3.0 . Liczę na podtrzymanie świetnej passy.
4 kolejka Ligi Mistrzów kobiet. Krasnodar podejmuje Dynamo Moskwa.
Zacznę od tego, że dwa tygodnie wcześniej oba zespoły spotkały się w Moskwie gdzie padł wynik 3:2 dla Dynamo! A więc u siebie straciły z Krasnodarem dwa sety, czemu więc nie miały by stracić w Krasnodarze choć jednego?
Wyniki Dynama Moskwa w tym sezonie w Lidze Mistrzyń to:
3:1 z Alba Blaj
3:2 z Volero Zurych
3:2 z Krasnodarem
Wyniki Krasnodaru w tym sezonie w Lidze Mistrzyń:
1:3 z Volero Zurych
3:1 z Alba Blaj
2:3 z Dynamem Moskwa
Jak widać Dynamo zawsze traciło minimum jednego seta, a Krasnodar zawsze minimum jednego zdobywał! Jest to kapitalny kurs! Dodatkowo w Moskwie na wyjeździe dwa tygodnie wcześniej wygrał, nie seta a nawet dwa! Świetny typ! Pozdrawiam, powodzenia!

Wynik: 0:3
e: setowa była w górze... przy 25:24 w trzecim
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Conegliano - Chemik

Chemik @3.50 Betsson ✅✅✅

4 kolejka Ligi Mistrzyń.
Chemik 1 zwycięstwo, Conegliano 2 zwycięstwa.
Chemik żeby liczyć się w walce o wyjście z grupy musi ten mecz wygrać!
Już dwa tygodnie temu w Policach wygrał dwa sety i to jak!
Drugą i trzecią partię odpowiednio do 14 i 12 zdobywając chyba w drugim secie 16 punktów z rzędu (bądź trzecim), już nie pamietam.
Wyrównane zespoły. Chemik musi w końcu odpalić i wygrać ważny mecz w tej grupie.
Granie po 1.30 włoszek u siebie to paranoja. U siebie nie u siebie. To baby. Widać po tamtym dwóch setach jak to zbliżone poziomy. Chemik na pewno będzie chciał wziąść rewanż za porażkę u siebie. A jak zagraja jak w dwóch wspomnianych setach to o wynik jestem spokojny, a na pewno są w stanie.
Chemik wygrywa za 3 punkty i mija Włoszki w tabeli? Realne? Jak najbardziej. Na pewno kursy są przesadzone. Powodzenia pozdrawiam!

Wynik: 2:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Conegliano - Chemik


Chemik @3.50 Betsson



4 kolejka Ligi Mistrzyń.
Chemik 1 zwycięstwo, Conegliano 2 zwycięstwa.
Chemik żeby liczyć się w walce o wyjście z grupy musi ten mecz wygrać!
Już dwa tygodnie temu w Policach wygrał dwa sety i to jak!
Drugą i trzecią partię odpowiednio do 14 i 12 zdobywając chyba w drugim secie 16 punktów z rzędu (bądź trzecim), już nie pamietam.
Wyrównane zespoły. Chemik musi w końcu odpalić i wygrać ważny mecz w tej grupie.
Granie po 1.30 włoszek u siebie to paranoja. U siebie nie u siebie. To baby. Widać po tamtym dwóch setach jak to zbliżone poziomy. Chemik na pewno będzie chciał wziąść rewanż za porażkę u siebie. A jak zagraja jak w dwóch wspomnianych setach to o wynik jestem spokojny, a na pewno są w stanie.
Chemik wygrywa za 3 punkty i mija Włoszki w tabeli? Realne? Jak najbardziej. Na pewno kursy są przesadzone. Powodzenia pozdrawiam!


Wynik:
Ja bym się tu zdecydowanie z kolegą nie zgodził że te drużyny mają zbliżone poziomy. I nie sugerował bym się pierwszym meczem, gdzie Conegliano na przyjęciu zagrało katastrofalnie. Tej drużynie brakowało jednego elementu w układance, brakowało zawodniczki z dobrym przyjęciem i conajmniej solidnej na siatce do pary z Bricio. Nie wiem czy wiesz że z Chin wróciła znakomita Kelsey Robinson, która ten zespół winduje o poziom wyżej. Jest w składzie na ten mecz więc zapewne zagra, nie ma za to Bricio nie wiem z jakiego powodu. Jeśli będzie grała Skorupa to jeszcze bardziej szansę Conegliano wzrosną. Nie wiem kim miałby Chemik wygrać ten mecz, samą Velijković nie da rady, Smarzek pokazuje wielki potencjał ale nie jest w stanie grać dobrze przez cały mecz, Werblińska i Zaroslińska pokazały już że to nie poziom na LM.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Ja chciałbym się podzielić moimi obserwacjami na temat dodatnich handicapów punktowych. Bet365 wystawił linie +23.5 na ekipe Dresdner w meczu z Vakifbank. Wiadomo zespół turecki, klase wyżej niż niemki. Ale teraz mamy jedno ALE. Dresdner gra u siebie, własna publiczność inna motywacja. Nie wierzę, żeby Niemki chociaż w jednym z setów nie powalczyły. Równie dobrze mogą przegrać 25:18, 25:18, 25:16 i bet mamy na plus. Bukmacherzy sugerują się meczem w Turcji gdzie Vakifbank zrobił &quot;-36pkt&quot;. Uważam, pewnie jak większość na tym forum, że mecz zakonczy się wynikiem 3:0. Ale uważam również, że linia 23 punktów jest bardzo mocno przesadzona. Dlatego wchodzę w ten typ mocno. Pozdrawiam! ????

Kompletnie klapa, duży --
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Ja chciałbym się podzielić moimi obserwacjami na temat dodatnich handicapów punktowych. Bet365 wystawił linie +23.5 na ekipe Dresdner w meczu z Vakifbank. Wiadomo zespół turecki, klase wyżej niż niemki. Ale teraz mamy jedno ALE. Dresdner gra u siebie, własna publiczność inna motywacja. Nie wierzę, żeby Niemki chociaż w jednym z setów nie powalczyły. Równie dobrze mogą przegrać 25:18, 25:18, 25:16 i bet mamy na plus. Bukmacherzy sugerują się meczem w Turcji gdzie Vakifbank zrobił &quot;-36pkt&quot;. Uważam, pewnie jak większość na tym forum, że mecz zakonczy się wynikiem 3:0. Ale uważam również, że linia 23 punktów jest bardzo mocno przesadzona. Dlatego wchodzę w ten typ mocno. Pozdrawiam! ????


A ja myślę że bukmacherzy wystawili dobrze linie i wcale to nie jest żadne promo. .. Oglądałem mecz Dresdna u siebie z Eczacibasi i gospodynie nic w dwóch pierwszych setach nie miały do powiedzenia i na to się patrzeć nie dało. . Co innego trzeci set gdy zawodniczki z Dresdna podjęły ryzyko i nie glaskaly piłki tylko grały zdeterminowane i atakowały no ale jak już doszło do końcówki to chyba doszło do zawodniczek ze mogą wygrać seta i zaczęły popełniać proste błędy. . Dziś napewno gospodynie powalczą w którymś z setów ale to będzie dosłownie jeden set i jeżeli zagrają poprawnie to przewiduje wynik 22:25 ; 18:25 ; 15:25 dla turczynek a więc wtedy handi wejdzie ???? jeżeli wkradnie się nerwowość i zwykła przebijanka to będzie gwałt. .. Dla mnie NO BET

Pozdrawiam. .

Rozpierducha totalna jak się kończy po 3 ataki na set heh
wynik mówi sam za siebie 18:25; 11:25 ; 12:25
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
A ja myślę że bukmacherzy wystawili dobrze linie i wcale to nie jest żadne promo. .. Oglądałem mecz Dresdna u siebie z Eczacibasi i gospodynie nic w dwóch pierwszych setach nie miały do powiedzenia i na to się patrzeć nie dało. . Co innego trzeci set gdy zawodniczki z Dresdna podjęły ryzyko i nie glaskaly piłki tylko grały zdeterminowane i atakowały no ale jak już doszło do końcówki to chyba doszło do zawodniczek ze mogą wygrać seta i zaczęły popełniać proste błędy. . Dziś napewno gospodynie powalczą w którymś z setów ale to będzie dosłownie jeden set i jeżeli zagrają poprawnie to przewiduje wynik 22:25 ; 18:25 ; 15:25 dla turczynek a więc wtedy handi wejdzie jeżeli wkradnie się nerwowość i zwykła przebijanka to będzie gwałt. .. Dla mnie NO BET
Pozdrawiam. .
Rozpierducha totalna jak się kończy po 3 ataki na set heh
wynik mówi sam za siebie 18:25; 11:25 ; 12:25
Miałem nadzieję, że podejmą walkę. Dawno takiej wtopy nie zaliczyłem ???? Jednak siatkówka kobiet jest strasznie nieprzewidywalna
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Conegliano gospodarzem final four. Ale to nie znaczy, że 3 miejsce w naszej grupie awansuje dalej, prawda? poprawcie mnie jeśli się myle.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Conegliano gospodarzem final four. Ale to nie znaczy, że 3 miejsce w naszej grupie awansuje dalej, prawda? poprawcie mnie jeśli się myle.
Jeśli zajęłyby 3 miejsce w grupie, to i tak nie wskoczą na miejsce Conegliano. Ciekawe jednak jakie teraz podejście będą miały Włoszki do dwóch meczów o nic w fazie grupowej ;)
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Jeśli zajęłyby 3 miejsce w grupie, to i tak nie wskoczą na miejsce Conegliano. Ciekawe jednak jakie teraz podejście będą miały Włoszki do dwóch meczów o nic w fazie grupowej ;)
u kobiet z grup wychodzą zwycięzcy grup oraz dwie najlepsze drużyny z drugich miejsc, nie ma fazy TOP12.

Kluczowe pytanie jest jak zagra Conegliano z innym włoskim zespołem Novarą. Od tego meczu zależy sytuacja tej grupy. Moim zdaniem tu zadziała solidarność włoska i Novara dostanie ten mecz w prezencie i tym samym pierwsze miejsce w grupie. W tej edycji LM są tylko dwie włoskie ekipy i na dodatku w tej samej grupie. Myślicie że włoszki będą same siebie eliminować skoro Conegliano gra o nic w tej chwili? Włoską racją stanu jest to, aby mieć jak najwięcej drużyn w final4, przegrana Novary sprawiłaby że w ostatnim meczu Novara-Police rozstrzygałyby sie losy awansu do TOP6. Wiemy że nikt tak nie kombinuje jak Włosi.

Conegliano - Novara typ: 2, kurs: 2,30 ⛔⛔

Nie widziałem tego meczu, ale z przebiegu punktowego wynika że była ustawka aby był tiebreak, a ten już grany na serio? Bo chyba jeden pkt już daje zwycięstwo grupowe Modeny. Widział ten mecz ktoś?
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Mimo wszystko jest to spotkanie derbowe, Conegliano nie pokonane w lidze od 13 spotkań, przegrały właśnie z Modeną w LM więc myślę że bedzie im zależało na rewanzu. Conegliano nawet bez Bricio wygrały ostatnio spotkanie na szczycie w Serie A, jej brak nie jest tak widoczny, napędzają się kolejnymi zwycięstwami, jest świętna atmosfera, liderują w lidze. Są w formie czego nie można powiedzieć o rywalkach które mocno dołują w lidze, dodatkowo w weekend bardzo męczący 5 setowe spotkanie przy spacerku drużyny Skorupy. Poczekajmy do meczu Chemika, zobaczymy jak Polki poradzą sobie z presją (bo przecież muszą wygrać za 3 pkt.) no i z niesamowitym natężeniem spotkań jaki w ostatnim czasie dopadł drużynę z Polic. Wracając do włosko-włoskiego pojedynku radziłbym poczekać na live i zobaczyć jak to wygląda. W wywiadach zapowiadają walkę o zwycięstwo by pokazać że zasłużyły na finalowy turniej by nikt nie wmawiał że znalazły się tam tylko jako gospodarz. Ale zobaczymy. Gdybym miał typować przedmeczowo to nie wykluczałbym tie breaka (i dopiero tam szukał jakiś kombinacji- zwycięstwo za 2 pkt wystarcza Modenie) ale zagrałbym pewnie bezpieczne over 3,5 seta
 
Do góry Bottom