>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzyń 2017/2018

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Rzeszów z poważnym osłabieniem bo bez libero Sawickiej. Słabym punktem jest atakująca Helić. To nie jest siatkarka na LM. Volero wzmocnione znana atakującą Aną Bjelicą. Moim zdaniem dużo większa siła ofensywna po stronie Volero. Dwa tygodnie temu była deklasacja. Sama Russo w ataku to może nie wystarczyć. Nie widzę podstaw by stawiać na Developres mimo że chciałbym by wygrały.
 
A 332

adriano778

Użytkownik
1.95 Volero na iforbet i mamy, No i dziś jak zresztą w każdą środę promocję że nawet 1 wydarzenie postawisz i bez podatku. Ja już osobiście postawiłem wczoraj na Rzeszów po 2.15 No ale jak dziś 1.75 to tylko Volero zostaje 1.95 najlepszy kurs ze wszystkich buków. Przepraszam za błędy ale już napierdoliłem się z uwagi na sprawy prywatne
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Kurs ponad 3 na Fenerhbace spowodowany jest ich forma czy jakies braki kadrowe?
Forma to raz, a dwa, że nie gra Jerkov, wiec odradzałbym granie w kierunku Fener, chociaż ja sam pograłem na nie jeszcze przed info o Jerkov.Co do postu kolegi wyżej, Vargas i Blanco dziś nie grają.
 
P 984

prolog

Użytkownik
Sawicka nie zagra.
Do tego w zespole Volero wraca po kontuzji Rosir Calderon, a w międzyczasie klub zakontraktował serbską mistrzynię Europy Anę Bielicę oraz dwie Kubanki Melisę Vargas i Liset Herrera Blanco.
Dla mnie porównywanie wyników z ligi do LM jest z dupy bo wiadomo że inne podejścia itd.
Ja idę dziś w to co dają Buki na win przyjezdnych.
Volero @1.73
Odnośnie Calderon, prosto z fb volero ,,Rosir Calderon fällt aufgrund einer Schulterverletzung für die restliche Saison aus! Nancy Carrillo wird als Medical Joker eingesetzt.&quot;
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Odnośnie Calderon, prosto z fb volero ,,Rosir Calderon fällt aufgrund einer Schulterverletzung für die restliche Saison aus! Nancy Carrillo wird als Medical Joker eingesetzt.&quot;
Co to znaczy
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
To chyba trza dac Volero ale czy to prawda o tej podrozy autokarem ? Do tego w dbl Piacenza i mamy dbla morderce :)
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Nie pisz głupot ze autokarem, teraz podróż samolotem jest tania. Volero ma szanse na awans po tym meczu, wiec zaden autokar. Moze tak jezdza w serbi czy bułgarii..
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
A co chcesz zmieniac między Polską, a Szwajcarią?
Sorry, nie mogłem się powstrzymać. Ogólnie to szacun za spokojne podejście do tego ????
Ostatecznie także gram Zurych w forbet bez podatku za 400 czyli wszystko co miałem przeznaczone na weekend. Niech grają job twoju mać:cool:
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Do Polski nie przyjechała Calderon, Bjelica i dwie młode Kubanki. Składy takie same jak w meczu przed 2 tygodniami. Ponawiam Rzeszów wygra
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
W Rzeszowie jak dla mnie over 3,5 ✅ seta najpewniejsze na ten mecz, jak iść w stronę wygranej to skłaniałbym się ku Polką, w Szwajcarii zagrały bardzo słabo, ale nie dało się nie zauważyć, że po starym dobrym Volero pozostała już tylko nazwa, bardzo przeciętna ekipa i zdziwiłbym się gdyby wygrała na trudnym terenie Rzeszowa.
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Na oficjalnej stronie Bjelica jest normalnie w składzie
Do Polski nie przyjechała Calderon, Bjelica i dwie młode Kubanki. Składy takie same jak w meczu przed 2 tygodniami. Ponawiam Rzeszów wygra
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Co to za sport siatka kobieca...? Skoro takie jaja potrafiły się juz wydarzyć to czemu niby Fenerbahce po kursie 3.9 w fortunie nie miałoby dzisiaj wygrać. Idę za specem od niespodzianek, czyli Tedem. Dałem na fener z novara, wygrywaly 2:0 przegrały 2:3. Dałem na fener z conegliano, wygrywaly 2:0. Przegrały 2:3. Dzisiaj już czas w końcu żeby zwróciły moja kasę. Skoro potrafiły grać na styku z Wloszkami x2 to i 3 raz będą potrafilu. Brak Chorwatki na przyjęciu to żaden brak, bo to zawodniczka i tak umiejętnościami nie pasująca do gwiazd takich jak Rahumiva Tomkom Natalia. Jeszcze raz FENERBAHCE. Do trzech razy sztuka
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Co to za sport siatka kobieca...? Skoro takie jaja potrafiły się juz wydarzyć to czemu niby Fenerbahce po kursie 3.9 w fortunie nie miałoby dzisiaj wygrać. Idę za specem od niespodzianek, czyli Tedem. Dałem na fener z novara, wygrywaly 2:0 przegrały 2:3. Dałem na fener z conegliano, wygrywaly 2:0. Przegrały 2:3. Dzisiaj już czas w końcu żeby zwróciły moja kasę. Skoro potrafiły grać na styku z Wloszkami x2 to i 3 raz będą potrafilu. Brak Chorwatki na przyjęciu to żaden brak, bo to zawodniczka i tak umiejętnościami nie pasująca do gwiazd takich jak Rahumiva Tomkom Natalia. Jeszcze raz FENERBAHCE. Do trzech razy sztuka
ale o jakich jajach ty mówisz gościu? 5 pierwszych spotkań kolejki i 5 wygranych faworytek, to że stawiasz jakiś żałosny Rzeszów to nie znaczy że dzieją sie jakieś jaja xd to jest dramat co sie wyprawia w tym dziale i jakie brednie tu przeczytać można naprawdę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom