>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzyń 2017/2018

Status
Zamknięty.
M 150

mattanderson

Użytkownik
Gra ktoś Novare? Kurs fajny a w Galatasaray nie widzę jakiś gwiazd które mogły by postraszyć Włoszki...Ktoś się wypowie na temat tego meczu?
jak nie widzisz gwiazd XD Jack, Rabadżijewa, Koszelewa nic Ci nie mówią te nazwiska?
Novara wygrała, ale rozbawił mnie ten komentarz strasznie XD
 
uzytkownik-102873 25

uzytkownik-102873

Użytkownik
A cóż to są za gwiazdy...Tureckie drużyny za dużo płacą tym swoim gwiazdeczkom a zapominają że ich rodzime zawodniczki są po prostu słabe...Pytałem bo te nazwiska nie wiele mi mòwią...chciałem się kogoś doradzić...Śmiech to zdrowie :-D
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Z tych wymienionych to w sumie taką prawdziwą gwiazdą jest Koshaleva, reszta to solidne.
Myślicie że dziś Volero jest w stanie powalczyć?
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Z tych wymienionych to w sumie taką prawdziwą gwiazdą jest Koshaleva, reszta to solidne.
Myślicie że dziś Volero jest w stanie powalczyć?
Jack to obecnie jedna z najlepszych środkowych świata.
Volero? czym by miały powalczyć? Vakifbank wciągnie je nosem, tak jak każdą drużynę w tym sezonie
Wasilewa wczoraj nie grała dla Kazania? w takim razie nie dziwi wynik, szkoda że przeoczyłem to info bo conegliano było niezłą promocją w takim wypadku
 
P 0

p2mgrup

Użytkownik
Siemka,
Co sadzicie dzisiaj o Galacie?
Czy brak Koshelevej moze pokrzyzowac im tak plany zeby byl kurs prawie 4?
Z Vakifbankiem teraz przegrali 3-2 po ciezkim meczu - czy grala wtedy Tatiana?
Novara to strasznie himeryczny zespol wedlug mnie.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Witam .W sobotę Final Four. Ma ktoś jakieś info o absencjach w Galatasaray lub Vakifbank? Wydaje mi się że w jeśli będą w pełnych składach to można śmiało grać handi -1,5 seta w obu spotkaniach. Różnica dość spora pomiędzy zespołami i nie widzę tu większych szans dla Alby i Conegliano. Jedyny plus dla Alby to własna hala i max jeden set .
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Moim zdaniem Włoszki niedoszacowane i nie zdziwię się jak nie tyle, ze seta ugrają, jak nawet będą w stanie to wygrać...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ja stawiam na +1,5seta @2,10 na Blaj, gdyź Rumunki to dobry zespół. Mimo że miały słabą grupę w LM to ja jednak tam widziałem dobrą organizację gry. Są dobre i mądre zawodniczki, one nie grają na pałę i przed siebie tylko szukają kierunków. Jeszcze doszły ostatnio do nich dwie Serbki Malesevic i Krsmanovic co jeszcze bardziej zwiększa pole manewru i siłę tej ekipy. Galata to najsłabsza ekipa z tych tureckich potentatów. No sprawiły sensację i odwróciły losy rywalizacji w Novarze, lecz dla mnie jest to zespół strasznie chimeryczny. Mogą to łatwo wygrać lecz też mogą skopać ten mecz. Myšlę że Rumunki mają argumenty by powalczyć z Galatą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Przestrzegałbym graniem przeciw Conelgiano. Widziałem końcówkę ligi Tureckiej i Włoskiej i jak przez tydzień forma nie wyparowała to Conelgiano spokojnie finał w tym roku. Vakifbank nie jest potentatem w tym roku
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Ja stawiam na +1,5seta @2,10 na Blaj, gdyź Rumunki to dobry zespół. Mimo że miały słabą grupę w LM to ja jednak tam widziałem dobrą organizację gry. Są dobre i mądre zawodniczki, one nie grają na pałę i przed siebie tylko szukają kierunków. Jeszcze doszły ostatnio do nich dwie Serbki Malesevic i Krsmanovic co jeszcze bardziej zwiększa pole manewru i siłę tej ekipy. Galata to najsłabsza ekipa z tych tureckich potentatów. No sprawiły sensację i odwróciły losy rywalizacji w Novarze, lecz dla mnie jest to zespół strasznie chimeryczny. Mogą to łatwo wygrać lecz też mogą skopać ten mecz. Myšlę że Rumunki mają argumenty by powalczyć z Galatą.
co ty pieprzysz gościu xd jaką sensacje, dla mnie galata to był faworyt dwumeczu z włoszkami.
dalej niesamowita Neslihan, kapitalna środkowa z Trynidadu, Kosheleva, jak zwykle trzymająca poziom Rabadżijewa. Paka kapitalna
a ten stawia na jakąś w połowie anonimową albe blaj xd to nie ten poziom koleś, seta tu ugrają to będzie sukces.
Galatasaray po 1.30 do gry na spokojnie
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
co ty pieprzysz gościu xd jaką sensacje, dla mnie galata to był faworyt dwumeczu z włoszkami.
dalej niesamowita Neslihan, kapitalna środkowa z Trynidadu, Kosheleva, jak zwykle trzymająca poziom Rabadżijewa. Paka kapitalna
a ten stawia na jakąś w połowie anonimową albe blaj xd to nie ten poziom koleś, seta tu ugrają to będzie sukces.
Galatasaray po 1.30 do gry na spokojnie
Kosheleva z tego co ja wiem nie gra bo ma kontuzje
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
i co gosciu zatkało kakao??
Galatasay przegrywa 2-1
nie obrazaj tu ludzi, bo pablo sie zna, a jak dobrze pojdzie to i mi wejdzie Alba Braj
jak masz pisac bzdety to idz stąd.
Ja już raz odnośnie matta się wypowiedziałem na spokojnie, teraz nie chcę dolewać oliwy do ognia, no ale dalej widać, że brak pokory, krytykuje analizę pablo_89, gdzie widać wyraźnie, że chłopak poparł ją tym, że widział Albe w akcji, też z drugiej strony ten, kto choć trochę zna się na siatce to wie, że zawodniczki Alby to nie są no name, do tego nie musiały grać 4 dodatkowych meczów w LM, nie mają takiej konkurencji jak Galata w lidze, gdzie nawet nie ma ich na podium w końcowej klasyfikacji ligi tureckiej, kolejny aspekt to atut własnej hali i bardzo ważna rzecz to fakt, że to jest płeć piękna i wszystko się u nich może wydarzyć więc granie w stronę Rumunek miało tu sens, niż pobieranie Galaty po kursie 1.3
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Conegliano 1.43 i vakifibank 1.12.
1xbet brać póki ciepłe bo spadnie. AKO 1.60. Wejdzie jak w masło
Oba mecze gładko po 3-0 nie mogło być inaczej
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Problemem zespołów z Turcji w dużej mierze jest przyjęcie. Za to dobry blok. Szkoda Conelgiano bo przespały pierwsze dwa sety. Dla mnie Vakifbank grał tylko blokiem. Z kolei Alba Blaj widać, że hala je niosła. Jutro nie odważyłbym się iść w stronę Turczynek w finale po kursach 1,15. Vakifbank pewnie to wygra, ale może być gorąco. Druga sprawa sędziowie. W pierwszym półfinale nie czyste piłki były wyłapywane. A w drugim to był jakiś dramat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom