• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Liga mistrzyń 2018/19

Temat na forum 'Siatkówka' rozpoczęty przez zibi16, Listopad 19, 2018.

Więcej tematów od zibi16
    1. zibi16 Moderator

zibi16
      Polubienia:
      818
      Reputacje:
      4654
      Zapraszam do analizowania Ligi mistrzyń, która zaczyna się już jutro i trwać będzie do 18 Maja.
      O tytuł najlepszej drużyny w Europie będą walczyć aż 3 Polskie zespoły...

screenshot_20181119_172705.png

screenshot_20181119_172720.png

screenshot_20181119_172733.png

screenshot_20181119_172748.png

screenshot_20181119_172759.png

2. pinio1111 Dobrze znany użytkownik

pinio1111
      Polubienia:
      213
      Reputacje:
      703
      Straszna tu cisza!? Zatem ja zacznę i mam nadzieję, że to nie będzie jedyny post w tym temacie, w obecnej edycji LM;)
      Próbuję dzisiaj zagrać w stronę Urałochki, bo kursy są chyba przesadzone? Owszem, bezwzględnym faworytem w tym spotkaniu są zawodniczki Eczacibasi, ale handicapy punktowe są zdecydowanie zbyt wysokie. Gram +23pkt dla Rosjanek i nie wyobrażam sobie, że ten handicap mógłby nie wejść. Turczynki pewnie wygrają gładko ten mecz, ale nie wierzę, że nie będzie tu choć jednego w miarę wyrównanego seta. Zespół ze Stambułu ma swoje wielkie gwiazdy, czyli Boskovic i Kim Yeon, ale naprzeciwko stanie zespół z ligi rosyjskiej, który ostatnio ograł Dynamo Moskwa 3:0. Gdyby to był mecz z zespołem z LSK i to ze środka tabeli, to bym zrozumiał, ale nie z rosyjskiej Superligi!!! Uważam,że można nawet próbować niższych handicapów w stronę Jekaterynburga.

Eczacibasi - Uralochka +23,5 1,85:plus::plus::plus:
      Eczacibasi - Uralochka +21,5 2,26:plus::plus::plus:

Ostatnia edycja: Listopad 21, 2018
      briko lubi to.
    3. tyksiol Dobrze znany użytkownik

tyksiol
      Polubienia:
      121
      Reputacje:
      229
      Dynamo gra u siebie i @2.25 jestem trochę w szoku patrząc na ten kurs

4. Majdan93 Użytkownik

Majdan93
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      4
      Dynamo bardzo słabe i pewnie dziś przegra. Skład też powiedzmy sobie słaby, moim zdaniem kursy chyba ok

5. K0R0NIARZ Dobrze znany użytkownik

K0R0NIARZ
      Polubienia:
      143
      Reputacje:
      480
      Dlaczego Dynamo słabe ? Bo przegrały raz z Uralochką ? W finale ligi w maju czy tam kwietniu rozwaliły Kazan 3:0 a skład w porównaniu z zeszłym rokiem praktycznie taki sam poza 3 zmianami które są na plus bo przyszła Efimova , Ognjenović i Havelkova

tyksiol lubi to.
    6. Majdan93 Użytkownik

Majdan93
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      4
      Dla mnie to nie są wzmocnienia które coś wniosą, zawodniczki które nie tak dawno grały na Polskich parkietach i owszem dawały jakość, ale nie są to wybitne postacie. Jedyne wzmocnienie to Jefimowa. Dynamo w tamtym roku ograło tylko Budowlanych Łódź w LM jak dobrze pamiętam. Fenerbahce też nie szalało, ale jednak Ich wzmocnienia są bardziej na plus moim skromnym zdaniem: Antonijević, Bricio, Vargas to dużo większe wzmocnienia, dodając do tego solidne tureckie reprezentantki, wydają się po prostu lepsze.

7. Crisardooo Użytkownik

Crisardooo
      Polubienia:
      57
      Reputacje:
      76

Zgadzam się z tobą w 100%
      Dynamo naprawdę slabe w tym sezonie.
      W drugim secie z 8 11 dla Fenerbahce zrobiło się 20 12 dzięki serwisowi.
      Wiem że to nie dział live ale polecam grać na dokładny wynik 1-3 dla Turczynek. Po 2,4 .
      Teraz przerwa jest po 2 setach.

parys18 i Majdan93 lubią to.
    8. zibi16 Moderator

OP
      OP
      zibi16
      Polubienia:
      818
      Reputacje:
      4654
      Chemik Police - CSM Bukareszt 1:3
      powyżej 181,5 1,95

Na pierwszy rzut oka patrzę na kurs Chemika i pytam co jest??? 1,85 przeciwko Rumunkom???
      Mówię biorę, no ale przyjrzałem się bliżej zespołowi z Bukaresztu i już wiem dlaczego jest taki kurs, zespół gości bardzo się wzmocnił przed tym sezonem...Przede wszystkim mówię tutaj o takich zawodniczkach - M. Balkestein-Grothues, A. Salaoru, A. Ungureanu, K. Inoue ... Ogólnie w zespole jest 4 Japonki a doskonale wiemy jak Japonki grają w kobiecej siatkówce zwłaszcza libero i przyjmujące...W lidze mają póki co 4 mecze - 4 zwycięstwa.
      Jeśli chodzi o Chemik to oczywiście jest to najlepsza drużyna w Polsce i raczej tylko na ten zespół można liczyć w lidze mistrzyń. Liczę na długi mecz oby wygrany przez Chemik ale nie chce mi się wierzyć aby zakończył się ten mecz w 3 setach.

Gorgonzola Novara - Budowlani Łódź 3:0
      poniżej 138,5
      1,72

Tutaj także mi się wydaje, że bukmacher lekko "przysnął" - obie zespoły to całkiem inne półki.
      Novara ścisła czołówka Europejska natomiast Budowlani Łódź co najwyżej średniak.
      Od dłuższego czasu Chemik Police nie liczy się w Europie a nie urażając nikogo Budowlanym jeszcze troszkę brakuje do Polic. Novara to drużyna z piekielnie mocnym składem chociażby P. Egonu, F. Piccinnini, C. Chirichella, S. Veljković.
      Wiadomo nie od dziś jak trudno gra się we Włoszech i nie wróżę nic dobrego naszemu zespołowi. Widzę tutaj raczej szybkie 3:0....

Vakifbank Istanbul - Allianz Mtv Stuttgart 3:1
      poniżej 133,5
      1,60

Kolejny pogrom przed nami, tutaj przewaga jest jeszcze większa niż w meczu wyżej opisywanym. Vakifbank to najlepsza drużyna w Europie, nie doszło tam do wielu zmian a przede wszystkim pozostały najlepsze zawodniczki - C. Ozbay, Z. Ting, K. Robinson, M. Rasic czy L. Sloetjes. Drużyny ze Stuttgartu nie ma co porównywać.
      Szybkie 3:0 i pod prysznic.​

Ostatnia edycja: Listopad 23, 2018
    9. Zegeee Nowy użytkownik

Zegeee
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      I co z tego ze Novara ma mega mocny sklad ? Ogladales ich mecze ? Ja , owszem - gubia punkty ze srednikami (lekko mowiac) ligi Wloskiej, wiec polska druzyna jest w stanie ugrac seta.

10. tyksiol Dobrze znany użytkownik

tyksiol
      Polubienia:
      121
      Reputacje:
      229
      Uraloczka-Dynamo 2 @1.6 patrząc na firmę h2h i kadrę stawiam tutaj na pewną wygrana gosci

DJ_Jones lubi to.

Poleć forum