• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Liga mistrzyń 2018/19

Temat na forum 'Siatkówka' rozpoczęty przez zibi16, Listopad 19, 2018.

Więcej tematów od zibi16
    1. zibi16 Moderator

zibi16
      Polubienia:
      883
      Reputacje:
      5328
      Zapraszam do analizowania Ligi mistrzyń, która zaczyna się już jutro i trwać będzie do 18 Maja.
      O tytuł najlepszej drużyny w Europie będą walczyć aż 3 Polskie zespoły...

screenshot_20181119_172705.png

screenshot_20181119_172720.png

screenshot_20181119_172733.png

screenshot_20181119_172748.png

screenshot_20181119_172759.png

2. pinio1111 Dobrze znany użytkownik

pinio1111
      Polubienia:
      244
      Reputacje:
      981
      Straszna tu cisza!? Zatem ja zacznę i mam nadzieję, że to nie będzie jedyny post w tym temacie, w obecnej edycji LM;)
      Próbuję dzisiaj zagrać w stronę Urałochki, bo kursy są chyba przesadzone? Owszem, bezwzględnym faworytem w tym spotkaniu są zawodniczki Eczacibasi, ale handicapy punktowe są zdecydowanie zbyt wysokie. Gram +23pkt dla Rosjanek i nie wyobrażam sobie, że ten handicap mógłby nie wejść. Turczynki pewnie wygrają gładko ten mecz, ale nie wierzę, że nie będzie tu choć jednego w miarę wyrównanego seta. Zespół ze Stambułu ma swoje wielkie gwiazdy, czyli Boskovic i Kim Yeon, ale naprzeciwko stanie zespół z ligi rosyjskiej, który ostatnio ograł Dynamo Moskwa 3:0. Gdyby to był mecz z zespołem z LSK i to ze środka tabeli, to bym zrozumiał, ale nie z rosyjskiej Superligi!!! Uważam,że można nawet próbować niższych handicapów w stronę Jekaterynburga.

Eczacibasi - Uralochka +23,5 1,85:plus::plus::plus:
      Eczacibasi - Uralochka +21,5 2,26:plus::plus::plus:

Ostatnia edycja: Listopad 21, 2018
      briko lubi to.
    3. tyksiol Dobrze znany użytkownik

tyksiol
      Polubienia:
      157
      Reputacje:
      335
      Dynamo gra u siebie i @2.25 jestem trochę w szoku patrząc na ten kurs

4. Majdan93 Użytkownik

Majdan93
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      4
      Dynamo bardzo słabe i pewnie dziś przegra. Skład też powiedzmy sobie słaby, moim zdaniem kursy chyba ok

5. K0R0NIARZ Dobrze znany użytkownik

K0R0NIARZ
      Polubienia:
      170
      Reputacje:
      705
      Dlaczego Dynamo słabe ? Bo przegrały raz z Uralochką ? W finale ligi w maju czy tam kwietniu rozwaliły Kazan 3:0 a skład w porównaniu z zeszłym rokiem praktycznie taki sam poza 3 zmianami które są na plus bo przyszła Efimova , Ognjenović i Havelkova

tyksiol lubi to.
    6. Majdan93 Użytkownik

Majdan93
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      4
      Dla mnie to nie są wzmocnienia które coś wniosą, zawodniczki które nie tak dawno grały na Polskich parkietach i owszem dawały jakość, ale nie są to wybitne postacie. Jedyne wzmocnienie to Jefimowa. Dynamo w tamtym roku ograło tylko Budowlanych Łódź w LM jak dobrze pamiętam. Fenerbahce też nie szalało, ale jednak Ich wzmocnienia są bardziej na plus moim skromnym zdaniem: Antonijević, Bricio, Vargas to dużo większe wzmocnienia, dodając do tego solidne tureckie reprezentantki, wydają się po prostu lepsze.

7. Crisardooo Dobrze znany użytkownik

Crisardooo
      Polubienia:
      89
      Reputacje:
      128

Zgadzam się z tobą w 100%
      Dynamo naprawdę slabe w tym sezonie.
      W drugim secie z 8 11 dla Fenerbahce zrobiło się 20 12 dzięki serwisowi.
      Wiem że to nie dział live ale polecam grać na dokładny wynik 1-3 dla Turczynek. Po 2,4 .
      Teraz przerwa jest po 2 setach.

parys18 i Majdan93 lubią to.
    8. zibi16 Moderator

OP
      OP
      zibi16
      Polubienia:
      883
      Reputacje:
      5328
      Chemik Police - CSM Bukareszt 1:3
      powyżej 181,5 1,95

Na pierwszy rzut oka patrzę na kurs Chemika i pytam co jest??? 1,85 przeciwko Rumunkom???
      Mówię biorę, no ale przyjrzałem się bliżej zespołowi z Bukaresztu i już wiem dlaczego jest taki kurs, zespół gości bardzo się wzmocnił przed tym sezonem...Przede wszystkim mówię tutaj o takich zawodniczkach - M. Balkestein-Grothues, A. Salaoru, A. Ungureanu, K. Inoue ... Ogólnie w zespole jest 4 Japonki a doskonale wiemy jak Japonki grają w kobiecej siatkówce zwłaszcza libero i przyjmujące...W lidze mają póki co 4 mecze - 4 zwycięstwa.
      Jeśli chodzi o Chemik to oczywiście jest to najlepsza drużyna w Polsce i raczej tylko na ten zespół można liczyć w lidze mistrzyń. Liczę na długi mecz oby wygrany przez Chemik ale nie chce mi się wierzyć aby zakończył się ten mecz w 3 setach.

Gorgonzola Novara - Budowlani Łódź 3:0
      poniżej 138,5
      1,72

Tutaj także mi się wydaje, że bukmacher lekko "przysnął" - obie zespoły to całkiem inne półki.
      Novara ścisła czołówka Europejska natomiast Budowlani Łódź co najwyżej średniak.
      Od dłuższego czasu Chemik Police nie liczy się w Europie a nie urażając nikogo Budowlanym jeszcze troszkę brakuje do Polic. Novara to drużyna z piekielnie mocnym składem chociażby P. Egonu, F. Piccinnini, C. Chirichella, S. Veljković.
      Wiadomo nie od dziś jak trudno gra się we Włoszech i nie wróżę nic dobrego naszemu zespołowi. Widzę tutaj raczej szybkie 3:0....

Vakifbank Istanbul - Allianz Mtv Stuttgart 3:1
      poniżej 133,5
      1,60

Kolejny pogrom przed nami, tutaj przewaga jest jeszcze większa niż w meczu wyżej opisywanym. Vakifbank to najlepsza drużyna w Europie, nie doszło tam do wielu zmian a przede wszystkim pozostały najlepsze zawodniczki - C. Ozbay, Z. Ting, K. Robinson, M. Rasic czy L. Sloetjes. Drużyny ze Stuttgartu nie ma co porównywać.
      Szybkie 3:0 i pod prysznic.​

Ostatnia edycja: Listopad 23, 2018
    9. Zegeee Nowy użytkownik

Zegeee
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      I co z tego ze Novara ma mega mocny sklad ? Ogladales ich mecze ? Ja , owszem - gubia punkty ze srednikami (lekko mowiac) ligi Wloskiej, wiec polska druzyna jest w stanie ugrac seta.

10. tyksiol Dobrze znany użytkownik

tyksiol
      Polubienia:
      157
      Reputacje:
      335
      Uraloczka-Dynamo 2 @1.6 patrząc na firmę h2h i kadrę stawiam tutaj na pewną wygrana gosci

DJ_Jones lubi to.
    11. nst1908 Nowy użytkownik

nst1908
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      0
      Bene Scandicci - ŁKS Commercecon Łódź

ŁKS Commercecon Łódź Powyżej 57.5 punktów 1.72 @ Iforbet

Mecz dzisiejszej Ligi Mistrzyń. ŁKS podejmuje już doświadczoną w tych rozgrywkach włoską drużynę, w pierwszym meczu Łodzianki niespodziewanie dosyć pokonały Niemki ze Schwerina . Gospodynie w pierwszym meczu odnotowały porażkę z Conegliano. Jak pokazał wczorajszy mecz bezpośredni miedzy Schwerinem a Conegliano (3-0 dla Niemek ). Drużyny w Włoch wcale nie muszą zdominować tej grupy w sposób zdecydowany.
      Wystarczy że ŁKS zdobędzie po 20 punktów w każdym secie i nasz typ wchodzi. Po cichu liczę na to że Łodzianki postarają się urwać seta albo może nawet dwa. Po zwycięstwie na Budowlanymi dziewczyny są na pewno mocno umotywowane. I dodatkowo mogą się pokazać na scenie europejskiej. Natomiast myślę że Włoszki
      nie będą tak zmotywowane jak ełkaesianki.

Kurs na seta 2.36 @

mm25 lubi to.
    12. Undertaker_TSW Moderator

Undertaker_TSW
      Polubienia:
      357
      Reputacje:
      1996
      Ciekawy typ.ale bezpieczniejsza opcja wydaje mi sie

Łks+20,[email protected],82 fortuna

Apropos myslal ktos.dzisiaj o zagraniu na cannes?

Ostatnia edycja: Grudzień 20, 2018
    13. nst1908 Nowy użytkownik

nst1908
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      0
      Oczywiście + 20.5 też fajna linia do zagrania po nawet lepszym kursie. Ale ełkaesianki czasami lubią przegrać do 12-15 by potem wygrać seta. Więc moim zdaniem pewniejsze są te punkty do zdobycia ale to zobaczymy w meczu.

Też myślałem o drugim Polskim meczu ale nie wiem jak Cannes zagra na wyjeździe w zimnej Polsce :). Teoretycznie bukmacherzy wskazują na Budowlane ale ja bym nie był tak optymistyczny nastawiony, to będzie wyrównany mecz. Za drobne myślę że można spróbować 2 w tym meczu.

14. mattanderson Aktywny użytkownik

mattanderson
      Polubienia:
      56
      Reputacje:
      144
      gra dziś brakocevic?

Ostatnia edycja: Grudzień 20, 2018
    15. rzabik Nowy użytkownik

rzabik
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      77
      Mecz: Chemik Police - Dynamo Moskwa
      Data: 24.01.2019r. godz. 18:00
      typy: HA Setowy (+2,5) Chemik Police 1,54:plus:
      Ilość Punktów w meczu - powyżej 175,5 pkt 1,84:plus:
      Bukmacher: fortuna
      Analiza:

Witam wszystkich.
      Odświeżając temat chciałbym zaproponować dwa typy na powyższe spotkanie.
      Według mnie najpewniejszy typ z całej dzisiejszej oferty meczy to wygrana minimum jednego seta przez Chemik w starciu z Rosjankami. Biorąc pod uwagę że jest to siatkówka żeńska (nie ujmując broń Bożę kobietom) i są to dwie całkiem solidne drużyny walczące o mistrzostwa w swoich ligach, jest dla mnie więcej niż pewne że żadna z drużyn nie wygra tego 3:0. Oczywiście taki scenariusz, jeżeli by do niego miało dojść, jest bardziej prawdopodobny w przypadku Rosjanek,gdzie gra pół rosyjskiej kadry na czele z Gonczarową, Fetisową i Lubuszkiną plus oczywiście Maja Ognejović. Chemik Police natomiast zawsze nieźle radził sobie w pojedynkach z Rosyjskimi drużynami nierzadko wygrywając z nimi w poprzednich latach. Oczywiście nie ma co patrzeć na porażkę Chemika z Fenerbachce 3:0 bo do tureckich drużyn w tym momencie żadna ekipa z innego kraju nie ma podjazdu.
      Kończąc moje wypociny nastawiam się na minimum 4 sety i nawet po cichu liczę na zw Chemika o co na pewno będzie zajebiście ciężko ale kurs powyżej 4 bardzo kuszący i na pewno u mnie na jakimś systemiku znajdzie miejsce.

Ostatnia edycja: Styczeń 24, 2019
      mm25 lubi to.
    16. konju1 Dobrze znany użytkownik

konju1
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      122
      Spojrzałeś chociaż na składy przed meczem czy to już za duży wysiłek? Piszesz o Ognjenovič ktorej nie bedzie.

17. rzabik Nowy użytkownik

rzabik
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      77
      Drogi Konju1,
      widać nie do końca zrozumiałeś sens tego zdania.Chodziło mi o zobrazowanie siły rosyjskiego zespołu niekoniecznie w tym konkretnym meczu. Dziękuję w każdym bądź razie za twoją informację, która tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu do moich typów na ten mecz. Pozdrawiam

18. adik1992 Znawca - tenis

adik1992
      Polubienia:
      1313
      Reputacje:
      3435
      Ze swej strony proponuje takie dwa mecze ktore gram w ako mocniej

Hameenlinna u49,5 @1,44:plus: drugi set w ktorym finki zdobyly 7 pkt zrobil robote

Mloda druzyna z finlandii jest chyba najslabsza ekipa w tym sezonie LM. Mialyby nawet problem byc cos ugrac w pucharze CEV gdzie tez jest kilka mocniejszych ekip. Ale sa w LM gdzie zbieraja doswiadczenie i niestety tegie lanie. O seta wygranego w tej edycji moga raczej zapomniec. Wystarczy napisac ze ich trener ma niespelna 27 lat i to pokazuje jakie doswiadczenie maja na europejskiej arenie. I jada do jaskini smoka na mecz z jednym z glownych kandydatow do wygrania calego turnieju Eczacibasi. Roznica poziomow jest olbrzymia. Nawet jak gospodynie podejda na luzie i beda rotowac skladem to ekipa z Finlandii nie powinna ugrac 50 oczek.

Kazan - Uraloczka o128,5 @1,54:plus: slabszy sklad ale ogarnely z lekkim zapasem

Dwie ekipy z Rosji ktore walcza o drugie miejsce w grupie. Pierwszy mecz wygrala ekipa Uraloczki wracajac z 0:2. Dzis zdecydowanym faworytem jest ekipa z Kazania. Jednak nie jest juz to taka mocna ekipa jak przed paru latu i Uraloczka moze nawiazac walke a napewno latwo meczu nie oddadza bo stawka jest wysoka. Mysle ze sa nawet w stanie ugrac seta.

Ako: 2,22:plus::champagne::cash:
      Grane w fortunie

Monza u75,5 @1,59:plus:
      3:0 @1,35:plus:

Puchar CEV

Ostatnia edycja: Luty 5, 2019
      zibi16 lubi to.
    19. Sokrates Użytkownik

Sokrates
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      61
      Polecam następnym razem sprawdzić składy. Uralochka przyjechała na ten mecz rezerwami , w dziesięcioosobowym składzie.

20. adik1992 Znawca - tenis

adik1992
      Polubienia:
      1313
      Reputacje:
      3435
      Jak pisalem to nie bylo jeszcze info ze skladem. Co nie zmienia faktu ze linia niska i moze pokryja. Zobaczymy.

Poleć forum