>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Pokerowa Unibet - dyskusja

R 0

ryf1981

Użytkownik
ja tylko zadałem pytanie dotyczące jednego z punktów regulaminu ;)
Szkoda, że dzisiejszy urniej ponownie wrócił do formuły 15 minutowych blindów... Żetony rozrywkowo przegrane w dzisiejszym turnieju.

Zobaczymy kto dziś będzie lepszy. grasz o kawę?
Nie widziałem tego posta wcześniej, ale ziarna kawy do zmielenia mogę przesłać pocztą ????
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
tak a propo tych zmian z blindami.....moim zdaniem skoro juz zaczelismy lige z takimi a nie innymi ustawieniami to zeby bylo wszystko sprawiedliwie to na takich samych ustawieniach powinnismy ja zakonczyc....a nie co kolejke cos zmieniac bo komus cos nie pasuje....jak cos nie pasuje to zorganizujcie sami swoja lige i ustalicie swoje zasady i bedzie po problemie.....myśle ze kazdy z was wiedzial przed rozpoczeciem ligi albo conajmniej po pierwszym turnieju na co sie pisze i teraz takie żalenie sie podchodzi pod dziecinade...zwlaszcza jesli chodzi o zmiany blindow a przedewszystkim o dzien rozgrywania turniejow....wszystko z gory zostalo napisane i jesli cos komus nie pasuje poprostu nie musi w niej grac....wydaje mi sie ze zadnego przymusu nie ma....a ze ktos nie moze grac bo rano idzie do pracy i dlugo schodzi...to poprostu nie graj....jeszcze raz napisze nikt nikogo nie zmusza...mysle ze chyba gramy tutaj po to aby sie przedewszystkim pobawic....napewno miłym dodatkiem sa nagrody dorzucone przez organizatorow ligi ( za co im chwala )....ale chyba wygranie dodatkowo 100zł nie zrobi z nikogo milionera zwlaszcza jesli pracuje....dlatego moim zdaniem przestancie narzekac i cieszcie sie ze wogole ktos to dla was poswieca swoj czas i to organizuje....tyle
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Mam osobiste pytanie w sprawie ligi pokera na Unibecie i tych 15 postów które trzeba napisać ,i że mają to być merytoryczne wypowiedzi,i pytanie może byście zaliczali posty które biorą udział w konkursie Typy dnia,w końcu jest tam dużo wieksza wypowiedz merytoryczna niż w jakich innych postach musi być dobra analiza ,jednym słowem trzeba trochę się namęczyć?

Ale w ostatnim turnieju ktoś mnie podpuścił ,zrobił mnie jak dziecko mając J10 na ręku i po flopie dwa walety na stole i 4 ,myślac że wygram trochę żetonów podbiłem i jakie było moje zdziwienie jak po podbiciu zobaczyłem reraise od przeciwnika ,więc zagrałem allina oczywiście sprawdzonego po pokazaniu kart zdziwienie jeszcze większe jak zobaczyłem 44 u przeciwnika niepamiętam kto to był ale mam nadzieje że chociaż wygrał tego freerola ,szkoda że niedoszła mi karta do fulla bo miałem chęć wyjść na prowadzenie w klasyfikacji,cóż szkoda .
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Mam takie skromne pytanko gdzie w lobby turniejowym na Unibecie jest dzisiejszy turniej bo bynajmniej ja go dzisiaj niewidzę,być może mam coś z oczami albo z softem niewiem,a być może odwołany ,bo każdy chcę oglądać mecz,naprawdę niewiem .
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Pewnie nikt nawet nie jest zainteresowany tym,ktoś wpadnie parę minut przez turkiem poda hasło i zapewne niebędzie wiedzał nawet że nie ma go na Unibecie ,chyba że spojrzy na forum ,a przecież był cały tydzień było można sprawdzić w sofcie czy wogóle jest ,jeśli były jakieś problemy z dogadaniem w końcu ktoś się tym powinien zajmować.
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
Rzeczywiście, turniej w lobby niewidoczny. Może da radę rozegrać równocześnie zaległego freerolla i dzisiejszy wpisowy na koniec ligi... Dwa turnieje jednego dnia o tej samej godzinie to sporo punktów do zdobycia i dodatkowa atrakcja :)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Turnieje były z góry ustalone na początku ligi.
Dostajemy plik excel, wypełniamy go szczegółowo i przesyłamy do managera, a on do ludzi z odpowiedzialnych za poker.
Ja nie mogę się zalogować na Unibet, ale jeśli go nie ma to go dzisiaj nie będzie.
Po zakończeniu wszystkich turniejów na pewno będziemy starać się, aby nieodbyte turnieje zostały rozegrane. Przecież to nie Wasza, ani nie nasza wina.
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Nie no wporządku ale skoro podajecie na samym początku ten plik wysyłacie do ludzi odpowiedzalnych za pokera to rozumiem że następnym etapem jest Unibet i skoro był on im podany to naprawdę nie rozumiem dlaczego dzisiejszego niema wogóle w sofcie ,pierwszy turniej rozumiem bo został odwołany z przyczyn technicznych ale ten? Ja się normalnie loguję,taka moja sugestia się nasuwa że komuś niechciało się grać wolał obejrzeć mecz Polaków i turniej został przeniesiony,inaczej tego niepotrafię sobie tego wytłumaczyć może w sumie to i lepiej .
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@pioter447
Nie wiem gdzie leży przyczyna, czy to manager od pokera zapomniał o nas czy po prostu team Unibetu stwierdził, że będzie niska frekwencja przez mecz.
Na pewno nikomu od nas nie zależało, aby ten turniej się nie odbył.
Z naszej strony pomysłodawcą i &quot;organizatorem&quot; ligi jestem ja.
Ja nie znam się na pokerze, przez to m.in blindy są tak ustawione (myślałem, że dłuższe blindy to dłuższa i lepsza gra). W turniejach też nie gram (poza pierwszym).
Turnieje są organizowane dla Was - użytkowników. My z tego nic nie mamy. Chcę trochę ożywić dział poker, aby ludzie aktywniej tutaj pisali.
Spokojnie Panowie, załatwiłem ligę to i załatwię dodatkowe turnieje w ramach tych nierozegranych.
Przepraszam, że dzisiejszy turniej się nie odbędzie.
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Wszystko jest w należytym pożadku nie ma za co przepraszać każdemu i wszedzie zdarzają się wpadki . Dziękuje przynajmniej w swoim imieniu za ligę jak i pewnie kilku osób kiedyś takie ligi były na pożadku dziennym na różnych forach dzisiaj to już tylko małe wyjątki więc wielkie dzięki ,Tobie i innym którzy w tym siedzą,mam tylko nadzieję że ta liga niebędzie wyjątkiem i pójdzie to jakoś dalej. Ze swojej strony zapraszam serdecznie na turniej ,być może kiedyś się spotkamy razem przy stole.
 
Do góry Bottom