>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Pokerowa Unibet - dyskusja

R 0

ryf1981

Użytkownik
jutro rozegramy według terminarza ostatni turniej ligi, ale czy te dwa które się nie odbyły będą w jakimś terminie powtórzone? Przydałaby się taka informacja przed &quot;ostatnią&quot; kolejką...
Ja podtryzmuję swoją propozycję odnośnie rozegrania dwóch turniejów zaległych w tym samym czasie - najlepiej jakaś listopadowa niedziela ( z szacunku do święta zmarłych wykluczam 1 listopada - tego dnia również niektóre osoby zainteresowane ligą mogą być w rozjazdach...)
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
chłopaki, dziś przez start promocji unibetowej dotyczącej ligi promocji sit&amp;go musiałem utworzyć nową tożsamość &quot;ryf1112015&quot; niestety nie w trakcie rejestracji do turnieju zapomniałem zmienić identyfikatora na ryf1981 pod którym normalnie gram w lidze. Dziś jestem widoczny pod ryf1112015. Przepraszam za zamieszanie

sytuacja spowodowana powrotem do domu w ostatniej chwili, jużw trakcie trwania turnieju i nerwowym szukaniem hasła :)

P.S. Można tą identyfikację osoby zmienić w trakcie trwania turnieju???

i jeszcze jedno, w Unibet jest coś nie tak z pozycjonowniem tych którzy już odpadli w tym turnieju. Obecnie kolega hgdj jest na miejscu ostatnim, a dałbym sobie rękę uciąć, że jak rejestrowałem się do turnieju ok godziny 20:25 to 2 osoby odpadły przed hgdj... Myślę, że to dość ważna sprawa, chyba mieszają się te miejsca przez późną rejestrację...
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
ryf1981 być może i jest jakiś problem z pozycjami na Unibecie ale z tego co zauważyłem już wcześniej to w trakcie turnieju sytuacja się naprawia a już napewno sytuacja się stabilizuje po zakończeniu turnieju a tak na ogóle to co Cię obchodzi jakiś inny zawodnik zainteresuj się swoimi sprawami ,co Cię to wogóle obchodzi odpadł bardzo wcześnie to napewno czy pierwszy to nie jestem pewien . Może masz jakiś interes w tym żeby zwrócić na innego zawodnika uwagę?
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
A w tej chwili chcę złożyć skargę na tego całego ryfa i hgdj czy coś tam zawsze mają porównywalne wyniki w każdym turnieju a w 4 turnieju albo ich niebyło wcale albo sobie odpuścili z braku czasu już dawno coś podejrzewałem ale po dzisiejszej uwadzę tego ryfa jestem pewien na 80% że jest tu jakiś przekręt tych dwóch zawodników . I proszę o sprawdzenie chociaż i tak nic pewnie niewyjdzie bo zajestrowali się z innego ip . Sami pomyślcie kto zwraca uwagę na innego zawodnika że nie tak odpadł zwłaszcza jeśli to jego rywal który jest tuż za nim w punktacji
 
Do góry Bottom