>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Pokerowa WilliamHill - dyskusje

tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Wszystkim działa normalnie? Cały czas wiesza mi się aplikacja i nawet zalogować się nie mogę.
ja mam to samo, robie reinstal, ostatnio tez tak mialem :;/:
strona tez niby dziala, ale do pokera nie wejdziesz, przynajmniej ja tak mam
teraz aktualizacja godzine tego gow.... ???? i brak jakiego skladnika :p
Szok
Edit, nie pomoglo ????
Uninstall ten szajs
 
L 33

lachim70

Użytkownik
wiem że okres świąteczny i są ciekawsze rzeczy do roboty ale kiedy można spodziewać się aktualizacji wyników i tabeli ? ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Aktualna tabela pojawiła się w odpowiednim temacie.
Korzystając z okazji chcę Wam życzyć wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, jak największych wygranych w tym Nowym 2016 roku! Żeby żaden bad beat Wam się nie trafił ;).
 
M 13

machu

Użytkownik
Nie wiem czy z tabelą jest wszystko ok. To już prawie 3 tygodnie,ale mam wrażenie ,że w 2 turnieju akurat przed odpadnięciem spojrzałem w klasyfikację i Oranje już nie grał ,a ma dość sporo punktów.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Wszystko z tabelą jest w porządku. Już wcześniej pisałem, że osoba która się nie zapisała do Ligi a zajęła miejsce punktowane w turnieju, to punkty te przechodzą na kolejną osobę.
 
M 13

machu

Użytkownik
Wszystko z tabelą jest w porządku. Już wcześniej pisałem, że osoba która się nie zapisała do Ligi a zajęła miejsce punktowane w turnieju, to punkty te przechodzą na kolejną osobę.
Czyli osoba ,która zajęła niższe miejsce może dostać więcej punktów do tabeli bo nie rozumiem?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
a co trzeba zrobić aby otrzymać 50 za wygraną na konto skrill?
Jeśli założyłeś konto z odpowiedniego, forumowego linku, wpłaciłeś depozyt 30$, to jeśli wygrałeś jakikolwiek turniej naszej ligi - przysługuje Ci nagroda dodatkowa, 50 zł na Skrill.
Czyli osoba ,która zajęła niższe miejsce może dostać więcej punktów do tabeli bo nie rozumiem?
Pierwsze 20 osób otrzymuje punkty. Jeśli zwycięzca był ktoś, kto się nie zapisał do ligi, automatycznie gracz z 2 miejsca otrzymuje max punktów (jakby wygrał) a osoba z 21 miejsca również łapie się na punkty.
 
L 33

lachim70

Użytkownik
Ta opcja jest tylko dla nowych klientów WilliamHill, które założyły konta przez udział w lidze pokerowej. Taka osoba w przypadku wygrania turnieju otrzymuje 50PLN na Skrill.
dzieki za odpowiedz,
wydaje mi się że tak zrobiłem, zakładałem link przez waszą stronę, wpłaciłem depozyt i wygrałem jedne z turniejów ;) chodziło mi czy automatycznie to wpływa, czy trzeba gdzieś napisać, albo zgłosić w jakimś suporcie
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
@Nikifor
Nie rozumiesz. Chodzi o to, że osoba która zajęła niższe miejsca dostała więcej punktów od osoby sklasyfikowanej wyżej w II turnieju.
Machu napisał, że kojarzy, że był na lepszym miejscu od OranjePL, ja napisałem, że również wydaje mi się, że moje miejsce było wyższe od niego a mamy mniej punktów.
Jeśli X zajmie wyższe miejsce od Y to X musi mieć więcej punktów za dany turniej skoro obaj są zapisani.
Teraz wszystko jasne? ????
 
L 33

lachim70

Użytkownik
żeby uniknąć podobnych problemów w przyszłości proponuje robić screna ???? czasami błędy mogą wynikać z przypadku dlatego przy scr każdy będzie mógł sobie to wszystko zweryfikowac ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
dzieki za odpowiedz, wydaje mi się że tak zrobiłem, zakładałem link przez waszą stronę, wpłaciłem depozyt i wygrałem jedne z turniejów chodziło mi czy automatycznie to wpływa, czy trzeba gdzieś napisać, albo zgłosić w jakimś suporcie
Podaj mi na PW swój login oraz date rejestracji wraz z kwotą depozytu.
Sprawdzimy to i ewentualnie wyślemy kasę na Skrill.
Każdy gracz może zrobić taki screen i udostępnić na forum jako załącznik.
Ułatwi to rozwiązywanie ewentualnych niejasności.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
@Nikifor
Nie rozumiesz. Chodzi o to, że osoba która zajęła niższe miejsca dostała więcej punktów od osoby sklasyfikowanej wyżej w II turnieju.
Machu napisał, że kojarzy, że był na lepszym miejscu od OranjePL, ja napisałem, że również wydaje mi się, że moje miejsce było wyższe od niego a mamy mniej punktów.
Jeśli X zajmie wyższe miejsce od Y to X musi mieć więcej punktów za dany turniej skoro obaj są zapisani.
Teraz wszystko jasne? ????
Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, poniżej przedstawiam Wam screen z 2 turnieju.
 
Do góry Bottom