>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Siatkówki kobiet 17/18

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
A ja w tym meczu najbezpieczniej to widzę +1,5 seta dla Dąbrowy po kursie 1,80. Widzieliście co to Bielsko gra? Prawie wszystkie ich wyniki to 3-2 do przodu albo w pałę. Nie trzymają poziomu gry. Ta ich młoda rozgrywająca gra strasznie nierówno. W życiu bym na Bielsko po takim marnym kursie nie postawił. To są dwie równe drużyny. Dąbrowa będzie z meczu na mecz poprawiała swoją grę.
Dąbrowa - Bielsko
1 +1,5seta @1,80⛔
 
szaszibdg 7

szaszibdg

Użytkownik
Witam,
Mecz Wrocław - Ostrowiec, idę w stronę under&#39;a punktowego w pierwszym secie.
- 46.5 w 1s. kurs 1.55 (fortuna)
Kurs może nie powalający ale wg mnie bardzo bezpieczny i pewny.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Witam,
Mecz Wrocław - Ostrowiec, idę w stronę under&#39;a punktowego w pierwszym secie.
- 46.5 w 1s. kurs 1.55 (fortuna)
Kurs może nie powalający ale wg mnie bardzo bezpieczny i pewny.
a ja bym szedł tu cały mecz na ponad 4.5 seta nawet , a over punktowy raczej pewny
co myslisz zibi16 albo pablo_89 ?? O tym meczu,mozna isc na over punktowy??
 
M 220

mm25

Użytkownik
Zdaje mi się że warto isc na Wrocławianki które nigdy nie przegraly z Ostrowcem świetokrzyskim, wypowie sie ktos na ten temat??
w meczu Budowlani Łódz - Pila poszedłem na ponad 181.5 pkt i powinno wejsc, niby pila faworyt a tu proszę przegrywaja 2-1, czekam na komentarze na temat wroclawia K....
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Zdaje mi się że warto isc na Wrocławianki które nigdy nie przegraly z Ostrowcem świetokrzyskim, wypowie sie ktos na ten temat??
w meczu Budowlani Łódz - Pila poszedłem na ponad 181.5 pkt i powinno wejsc, niby pila faworyt a tu proszę przegrywaja 2-1, czekam na komentarze na temat wroclawia K....
Po pierwsze nie Budowlane Łodz tylko Toruń ! Po drugie Impel Wrocław w tym roku a w poprzednim to przepaść.. Ja tu widzę 50/50 szanse. Ostrowiec pogonił ostatnio nawet Developres Rzeszów, mają ograne zawodniczki.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Muszynianka Muszyna - Proxima Kraków 3:1
Kraków +11,5
1,60 Totolotek​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo 3:0
poniżej 134,5 1,50 eFortuna

Taki underek wydaje się być łatwym do utrzymania, wystarczy wygrywać do 20,20 i 19 a typ zakończy się na plusie.
Legionowo pokazało w ostatnim meczu z Dąbrową przegrywając 0:3, że są mega słabe...i jeżeli się ich przyciśnie to robią błąd za błędem i na pewno Łodzianki to wykorzystają we własnej hali.
Jeśli chodzi o ŁKS to narazie 4 mecze = 4 zwycięstwa. 2 razy grały we własnej hali z dużo lepszymi zespołami i obie wygrane dość łatwo 3:0 z Piłą i 3:1 z Kraków. ŁKS ma kim grać, są takie siatkarki jak Kowalińska, Bidias, Sielicka czy chociażby Efimienko-Młotkowska.
Łodzianki powinny ten mecz zakończyć szybko, łatwo i przyjemnie 3:0.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na Developer Rzeszów jeszcze pare dni temu można było pobrać ponad 3,5 kurs teraz już zaledwie 2,15....
Najlepszą opcją wydaje się być powyżej 179,5 1,84 eFortuna 3:0

Obie drużyny kadrowo wyrównane, gospodynie muszą rozegrać ze sobą jeszcze parę meczy aby to zgrało się wszystko .... Budowlane także czasem potrafią zagrać kiepsko seta albo i mecz. Jednak na ten mecz pełne skupienie... Czuję wyrównane spotkanie.
Jednak Rzeszowianki zagrały tak jak się tego niespodziewałem.. Zagrały najlepszy mecz w sezonie, 3:0 zasłużone
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam . Czy tylko ja widze value na dzisiejsze spotkanie Budowlanych z Muszyna ? Patrzac na kadry kursy powinny być porównywalnie zbliżone , Lodzianki ostatnio dwie porażki jedynie patrząc na h2h to dominacja Lodzianek 6-0 w ostatnich spotkaniach czyli &quot;lezy&quot; im przeciwnik :&gt;
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bielsko Biała - ŁKS Łódź 2:3
powyżej 173,5
1,52
powyżej 183,5 2,04
Na pewno Bielsko u siebie powalczy z ŁKS-em, ŁKS póki co świetnie bo 5 meczy = 5 zwycięstw ale... One jeszcze tak naprawdę nie grały z mocnym przeciwnikiem, jedynie z Muszyną grały i tam był tie break.
Dziś nawet gospodynie mogą wygrać to spotkanie mają dobry skład.
Wchodzę w over bo to jest dla mnie najlepsza opcja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
ENEA Piła - PROXIMA Kraków
TYP: 1
KURS: 1,65 PLN

W Pile udało się stworzyć w tym sezonie dość ciekawy zespół, z ogranymi zawodniczkami na najważniejszych pozycjach. Przede wszystkim dobrobyt na pozycji atakującej, gdzie obok głównej punktującej z ostatnich sezonów - Kwiatkowskiej, udało się zakontraktować młodszą siostrę Bosković. Zespół z Krakowa nadal mocno faluje. W ostatnim meczu powinny już prowadzić 2-0 w muszynie..wróciły jednak bez punktu. Myślę, że zespół z Piły, szczególnie na swoim boisku powinien sobie poradzić z przyjezdnymi
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kryysstu 56

kryysstu

Użytkownik
20.11. 18:00
Piła - Proxima Kraków
Kraków @2.09 Fortuna

Proxima z meczu na mecz wygląda lepiej. Już przy okazji ostatniego ich spotkania z Muszyna powiedziałem sobie że warto iść w stronę krakowianek. Świetna gra blok-obrona, dynamiczne i walczące dziewczyny, siłowa siatkówka. Jeżeli zagrają podobnie jak ostatnio (a forma i zgranie powinno rosnąć z meczu na mecz) to to spotkanie spokojnie do wzięcia przez przejezdne.
Przewiduję: 1:3
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Piła - Proxima Kraków typ 1 kurs 1.65 Bukmacher Totolotek
Zespół z Piły wygrał ostatnia z Budowlanymi Łódź w meczu wyjazdowym. Porażka z najlepszym zespołem w siatkówce kobiet w naszej lidze z Chemikiem Police ,ale w 4 setach więc jak widzimy walczyły Pilanki. Natomiast Proxima Kraków przegrała gładko w 3 setach. Pilanki wygrały z dobrze prezentującą się drużyną z Dąbrowy Górniczej wygrywając w 3 setach. Przegrana z Łódz 3 setach oraz porazką z Wrocławiem udało się ugrać Wrocławiu jedynie seta. Jeśli chodzi o kadrę z lekką przewagą jest zespół z Piły przynajmniej na papierze. Dodatkowym smaczkiem jest że Pilanki ten mecz zagrają u siebie.
Jeśli chodzi o zespół z Proxima Kraków przegrana w 4 setach z Muszyną oraz ŁKS-em. Porażka po 5 setach z Budowlanymi Toruń. Jak widzimy zwycięstwo nad Budowlanymi Łódz sprawiło mała niespodziankę mimo tego własny parkiet i kadra myślę że zweryfikuje wynik tego meczu.Myślałem nad zagraniem na Piłe z handicapem -1.5 seta ale zagram bezpieczniej na same zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
PTPS Piła - Proxima Kraków 3:1
Kraków
2,14 1xbet
Kraków +1,5 seta 1,59 1xbet
powyżej 182,5 1,91 1xbet

Mecz już za pół godzinki więc typki tak na szybko.
Pomimo tego, że Kraków ma aż 4 porażki i tylko 1 zwycięstwo to ta drużyna podoba mi się bardziej niż ich przeciwnik. Piła zwycięstwo 3:2 z ostatnim Budowlani Toruń i 3:0 ze słabą Dąbrową.
Kraków bardzo dobrze zagrały z ŁKS przegranym 1:3 czy chociażby w ostatnim meczu przegranym 1:3 z Muszynianką... wygrały 3:0 na wyjeździe z Budowlani Łódź co pokazuje potencjał tej drużyny...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał - &gt; arces1992
To jest obecnie 4 zespół w lidze, a ostatnim są Budowlani Toruń co teraz znacznie podważa Twoją analizę.
Tak oczywiście mój błąd . Budowlani Toruń jest aktualnie ostatnim zespołem w lidze. Mimo tego myślę że atut swojego boiska i kadra gospodyń powinny odnieść zwycięstwo. Dzięki za ważna uwagę odnośnie analizy. Pozdrawiam
EDIT: Już poprawione.
 
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
Pałac Bydgoszcz - Proxima Kraków. 27.11.2018. 18;00
Typ: 1
Kurs: 1.52 zł eFortuna
Przed sezonem spodziewałem się zespołu z Bydgoszczy znacznie niżej w tabeli, niż są w chwili obecnej. Bydgoszczanki jednak są dla mnie miłym zaskoczeniem i mimo braku bardziej znanych nazwisk, stanowią dobry, stabilny team, a ich główną bronią jest zespołowość. Zespół z Krakowa cały czas zbiera jeszcze frycowe, jak przystało na beniaminka. Ich gra w ostatnim meczu z Piłą znów mocno falowała i pewnie dziś też będą przeplatać lepsze momenty gry z tymi gorszymi. To jednak przy dość stabilnej grzej gospodyń, powinno im wystarczyć do odniesienia zwycięstwa nad zespołem z Krakowa.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Developers Rzeszów - ŁKS Łódź powyżej 174,5 1,51 eFortuna 2:3

Przed nami najciekawsze spotkanie tej kolejki... Rzeszowianki które mają bilans 6 zwycięstw 1 porażka goszczą u siebie zespól ŁKS które mają bilans 7 zwycięstw 0 porażek. Warto zauważyć, że ŁKS do tej pory grały z drużynami słabszymi i ogrywały je 3:0 max 3:1, 2 mecze rozegrały z ekipami mocniejszymi chodzi o Muszynę i Bielsko i tam już grały 2 x 5 setów co ważne wygrały te spotkania obie ale widać, że z mocniejszymi drużynami już tak łatwo nie jest. Jeśli chodzi o Rzeszów to do tej pory rozegrały 1 świetny mecz z Budowlani Łódź 3:0 reszta spotkań już nie aż tak super to wyglądało. Oczywiście jest bardzo duży postęp w porównaniu do pierwszych kolejek ... Dlatego jeśli miałbym typować zwycięstwo to typuję 1.
 
M 220

mm25

Użytkownik
co na jutro? Legionowo może iśc na punkty w tym spotkaniu?&gt; Zapewne ponad 3.5 seta będzie, co myslicie?
pablo_89 , zibi16 ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom