>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Siatkówki kobiet 17/18

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piła - Bielsko Biała 2 1,72 eFortuna
Muszynianka Muszyna - Ostrowiec Świętokrzyski 1 1,30 eFortuna

Na Bielsko myślę, że kurs spadnie jeszcze nieco dlatego pobieram zwycięstwo gości.
Skład i potencjał mają zdecydowanie lepszy i większy.
1 mecz zagrają świetnie drugi słabiej, dziś liczę, że w końcu zagrają na swoim wysokim poziomie, jeśli tak będzie powinno być zwycięstwo.
do dubla zastanawiam się czy dorzucić na Muszynę, jednak jest to drużyna lepsza od Ostrowca.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Moim zdaniem:
Bydgoszcz -8,5pkt @1,90
Oglądałem ostatnio Legionowo-Pila i mimo że dawałem tam +1,5seta na Legionowo co weszło cudem to czułem ogromne zażenowanie poziomem zwłaszcza Legionovii. Na pewno najgorszy środek w całej lidze. Fatalna jest ta drużyna. Bydgoszcz ostatnio cztery mecze w pałę za zero. Czas się przełamać. W Budzi są kilerki jak Szczygioł czy Krzywicka. Jeśli Legionowo zagra tak jak ostatnio to powinno pójść łatwo.
Toruń +1,5seta @1,70
Nowa miotła w Toruniu co w 90% meczów przynosi efekty. Dodatkowo Toruń punktuje tylko u siebie. Na swoim boisku jeszcze jakoś to wygląda. W Toruniu bardzo doświadczone siatkarki, we Wrocławiu odwrotnie. Myślę że Toruń dziś zdobędzie jakieś punkty. Ostatnio trochę postraszyły Rzeszów i mogły nawet wywieźć punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Kurde szkoda że nikt nie wiedział że Bielsko grało bez dwóch rozgrywających, a rozgrywała chyba jakaś nominalnie przyjmująca. Można było trafić fajne kursy.
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Kurde szkoda że nikt nie wiedział że Bielsko grało bez dwóch rozgrywających, a rozgrywała chyba jakaś nominalnie przyjmująca. Można było trafić fajne kursy.
Dokładnie, a teraz takie pytanie czy jest jakaś strona internetowa na której można z wyprzedzeniem dowiedzieć się o ewentualnych brakach kadrowych ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tylko oficjalna ligi albo klubowa, jeszcze co najwyżej fejs i śledzenie komentarzy, albo czekanie z betem do ostatniej minuty, chociaż zazwyczaj składy i wyjście na parkiet zawsze są parę minut po oficjalnej godzinie rozpoczęcia.
 
C 8

ciniu

Użytkownik
Na oficjalnej nie było wzmianki, zaufałem koledze powyżej chodź ten mecz mi śmierdział od początku a jednak Bielsko mierzyło się z mocniejszymi rywalami i jakoś ogarnialy te mecze...nie wierze w to co zobaczyłem, spora, naprawde spora kasa przez ten mecz przeszła mi koło nosa....
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Wie ktoś co sie dzieje z Chemikiem Police ? Przegrywaja własnie srogo z ostatnią w tabeli Dabrową Górniczą.. a wczesniej też tracili sety z Impelem,Legionową... co z nimi ?
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Wie ktoś co sie dzieje z Chemikiem Police ? Przegrywaja własnie srogo z ostatnią w tabeli Dabrową Górniczą.. a wczesniej też tracili sety z Impelem,Legionową... co z nimi ?
Może grają na zwolnienie tego bubka Głuszaka. A zresztą po takim potraktowaniu Grothues, która miała być najważniejszym ogniwem tej ekipy morale zespołu na pewno mocno poszło w dół. Widać po wyrazie twarzy w ostatnim meczu Velijkovic że tam nie ma chemii pomiędzy zawodniczkami a trenerem. Zresztą ten bubek coś sobie ubzdurał i Smarzek częściej nie gra jak gra, Bełcik jest jedynką, w zeszłym sezonie tam Blagojević praktycznie nie grała, a co teraz prezentuje w Rzeszowie to czapki z głów.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Wrocław - Kraków
2 @2,05
W Krakowie dużo lepsze zawodniczki, znacznie bardziej doświadczone. Doszła solidna atakująca Pavan. Wroclawianki fajnie walczą, lecz to nie wystarczy moim zdaniem by ograć ekipę Chiappiniego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Z Krakowa odeszła pierwsza atakująca która stanowiła o 40 % tej drużyny. Pavan nie uprawiała profesjonalnie siatkówki od roku ma spore zaległości treningowe. Poza tym nie wiadomo czy zdąża załatwić wszystkie formalności. Granie w stronę Krakowa dziś bardzo ryzykowne
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Co sądzicie o ŁKS-ie jutro ? Chemik to już nie ta sama drużyna, która wygrywała wszystkie mecze, w tym sezonie tylko dwa pierwsze mecze 3:0 z Toruniem i Proxima i straty setów z Dąbrową czy Legionowem a ŁKS wszystkie mecze wygrane w tym rozbicie Budowlanych 3:0, kurs leci strasznie jeszcze po południu 2.10 a teraz już 1.8
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Co sądzicie o ŁKS-ie jutro ? Chemik to już nie ta sama drużyna, która wygrywała wszystkie mecze, w tym sezonie tylko dwa pierwsze mecze 3:0 z Toruniem i Proxima i straty setów z Dąbrową czy Legionowem a ŁKS wszystkie mecze wygrane w tym rozbicie Budowlanych 3:0, kurs leci strasznie jeszcze po południu 2.10 a teraz już 1.8
Ja odpuszczam ten mecz bo obecny kurs na ŁKS już mocno poleciał w dół. Poza tym widzimy po wczorajszych wynikach w Pluslidze czy innej łódzkiej drużyny siatkarek że przerwa świąteczno-noworoczna nie każdemu posłużyła. Były niespodzianki, a nawet sensacje. ŁKS też musi kiedyś wreszcie wtopić. A tu ma na pewno wymagającego i doświadczonego rywala. Być może akurat Chemik w tym okresie poszedł w górę?
KSZO - Piła
2 @1,50
Może kurs nie bardzo powalający ale wydaje mi się że powinno wejść. Biorę ten mecz trochę że strony psychologicznej. KSZO jest dotychczas rewelacją rozgrywek, w zespole na pewno było dużo entuzjazmu i chęci do pracy. I nagle odchodzi z zespołu rozgrywająca Rabka, która świetnie prowadziła grę tej drużyny. A jeszcze praktycznie na wylocie jest inna ważna zawodniczka Miros. W takiej sytuacji czułbym się rozczarowany, zniechęcony. I do tego dochodzi jeszcze że obecnie rozgrywać będzie niedoświadczona zawodniczka, gdyż klub dopiero poszukuje zastępczyni Rabki. Za to Piła ma coś co w kobiecej siatkówce jest mega handikapem - atakującą która ma silny strzał i co najważniejsze nie bije przed siebie lecz szuka kierunków. Boskovic jest wielka siła tego zespołu. Podsumowując uważam że brak Rabki będzie nie do zniwelowania dla jej nieogranej i niedoświadczonej zastępczyni.
 
@ 64

@audi

Użytkownik
Co sądzicie o ŁKS-ie jutro ? Chemik to już nie ta sama drużyna, która wygrywała wszystkie mecze, w tym sezonie tylko dwa pierwsze mecze 3:0 z Toruniem i Proxima i straty setów z Dąbrową czy Legionowem a ŁKS wszystkie mecze wygrane w tym rozbicie Budowlanych 3:0, kurs leci strasznie jeszcze po południu 2.10 a teraz już 1.8
Jak dla mnie lokata w tym meczu to czy beda minimum 4 sety @1.27 STS. Kurs nie powala a do jakiegoś AKO może być. Nie wierze ze skończy sie 3:0 dla któreś z drużyn. Wiemy jakie drużyny graja i uważam ze będzie to wyrównany mecz i te 4 sety to beda na pewno, a może i 5 setów byc.
 
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Łódź - Chemik Police 2 STS @ 1.90 ✅✅✅ 2:3

Co za czasy nastały, że w Polskiej lidze można złapać taki kurs przedmeczowy na Chemika. Tutaj sprawa jest jasna, Chemik z mocniejszym składem, większym budżetem i wyższymi aspiracjami bierze ten mecz. ŁKS kilkanaście spotkań zwycięstw, bez porażki w tym sezonie. Z kim mają przegrać jak nie z Mistrzyniami Polski? Najwyższa pora na żeby Police wróciły tam gdzie ich miejsce, czyli na fotel lidera. W Policach wyrównany, gwiazdorski skład, jak na Polskie warunki, a w Łodzi sama Bidias meczu nie wygra.
Porównanie składów:
Łódź - Chemik Police
atak : Kowalińska - Zaroślińska
przyjęcie : Bidias, McClendon, Sielicka - Busa, Mędrzyk, Smarzek
rozegranie : Muhlsteinova - Bełcik
środek : Efimienko, Kwiatkowska -Veljkovic, Gajgał-Anioł
libero : Strasz - Krzos

Liczby są przytłaczające. Gołym okiem widać, że na każdej pozycji Police mają lepsze zawodniczki. Dzisiaj będzie mecze do &quot; jednej bramki&quot;. Chemik Police spokojnie wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 63

adachno

Użytkownik
Chemik ma dwa problemy... na ławce jakubka głuszaka (andrzej kowal wersja w siate kobiet) i ize belcik
hajs kladbym na lks, napewno nie na chemik. anyway GL
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Łódź - Chemik Police 2 STS @ 1.90

Co za czasy nastały, że w Polskiej lidze można złapać taki kurs przedmeczowy na Chemika. Tutaj sprawa jest jasna, Chemik z mocniejszym składem, większym budżetem i wyższymi aspiracjami bierze ten mecz. ŁKS kilkanaście spotkań zwycięstw, bez porażki w tym sezonie. Z kim mają przegrać jak nie z Mistrzyniami Polski? Najwyższa pora na żeby Police wróciły tam gdzie ich miejsce, czyli na fotel lidera. W Policach wyrównany, gwiazdorski skład, jak na Polskie warunki, a w Łodzi sama Bidias meczu nie wygra.
Porównanie składów:
Łódź - Chemik Police
atak : Kowalińska - Zaroślińska
przyjęcie : Bidias, McClendon, Sielicka - Busa, Mędrzyk, Smarzek
rozegranie : Muhlsteinova - Bełcik
środek : Efimienko, Kwiatkowska -Veljkovic, Gajgał-Anioł
libero : Strasz - Krzos

Liczby są przytłaczające. Gołym okiem widać, że na każdej pozycji Police mają lepsze zawodniczki. Dzisiaj będzie mecze do &quot; jednej bramki&quot;. Chemik Police spokojnie wygrają.
Pewnie jakbyś takie porównanie robił przed każdym meczem Chemika to wyszło by Ci dokładnie to samo i powinny wygrywać każdy mecz gładko 3:0 i jak pokazuje sezon tak łatwo nie wygrywają czyli nie jest tak super jak pokazuje skład bo nie grają indywidualności a cała drużyna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom