>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Siatkówki kobiet 17/18

Status
Zamknięty.
M 220

mm25

Użytkownik
Witam ja idę w tym meczu na punkty, wg mnie będzie ze 4 sety a może i 5 setów, warto mysle dawać na 1 set na bydgoszczanki, powinny 1 seta spokojnie dać..
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Jak jutro widzicie to Bielsko ? Graja bez rozgrywającej.. a wiadomo jaki ich Piła pozamiatała.. jutro graja z Legionowa która potrafiła ograć Budowlane...
 
W 24

wr_perumal

Użytkownik
Jak jutro widzicie to Bielsko ? Graja bez rozgrywającej.. a wiadomo jaki ich Piła pozamiatała.. jutro graja z Legionowa która potrafiła ograć Budowlane...
Ale bez przesady...
Fakt, że dzisiaj w drużynie BKS zabraknie rozgrywającej Marleny Pleśnierowicz, ale to nie zmienia faktu, że Aluprof dzisiaj wygrywa za 3 punkty. Nie ma co porównywać tutaj składów obu drużyn bo wiadomo, że lepsze i bardziej doświadczone zawodniczki grają w Bielsko-Białej. Drużyna Legionowi do chyba najmłodszy zespół Orlen Ligii. Fakt, że wygrały ostatnio i sprawiły tym sensację z Budowlanymi Łódź, ale ja uważam, że był to jednorazowy wyskok i dzisiaj tego nie powtórzą. Nie widzę na taki scenariusz jakiegokolwiek argumentu. Jak dla mnie spokojne i pewne zwycięstwo BKS Aluprofu BB.
Sam zagram ten typ w jakimś AKO.
Bielsko B. - Legionowo @1,22 10/10
Bielsko B. (-1,5 seta)
- Legionowo @1,45 10/10
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Jak jutro widzicie to Bielsko ? Graja bez rozgrywającej.. a wiadomo jaki ich Piła pozamiatała.. jutro graja z Legionowa która potrafiła ograć Budowlane...
Jak jutro widzicie to Bielsko ? Graja bez rozgrywającej.. a wiadomo jaki ich Piła pozamiatała.. jutro graja z Legionowa która potrafiła ograć Budowlane...
W Pile nie grały obie rozgrywające dlatego wynik był jaki był, a teraz jest Nowicka na rozegraniu, więc nie pisz, że nie grają obie. Co do samego meczu, to wygrana Legionowa w Łodzi to nic innego jak wypadek przy pracy, Łodzianki w głowie miały już wyjazd do Turcji, stąd też mogł paść taki wynik. Dzisiaj ide w pewne zwycięstwo Bksu 3:0 @2.2 Fortuna, w ostatnim meczu z Bydgoszczą pokazały fajną siatkówkę, każdy set pewnie wygrany. Same zawodniczki zresztą mówią, że fajnie razem sie zgrały i jak na początku sezonu popelniały głupie błędy, to teraz to wszystko zostało wyeliminowane no i w szatni panuje super atmosfera a to bardzo ważne.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
w Pile nie grały 2 rozgrywajce i dlatego Piła pozamiatała Bielsko ? WTF. Nie doceniacie Legionowi,ogarły Budowlane, ostatni każdemu urywaja seta, nawet Policą. a A takie argumenty, ze mowia.. iz fajnie sie zgraly to nie argumenty.. a co maja powiedziec ? Zle nam ze soba ?
 
J 1

jorgus007

Użytkownik
w Pile nie grały 2 rozgrywajce i dlatego Piła pozamiatała Bielsko ? WTF. Nie doceniacie Legionowi,ogarły Budowlane, ostatni każdemu urywaja seta, nawet Policą. a A takie argumenty, ze mowia.. iz fajnie sie zgraly to nie argumenty.. a co maja powiedziec ? Zle nam ze soba ?
Dokładnie tak, zgadzam się w 100procentach. Ja osobiście gram over 173,5. Granie wyniku 3:0 w kobiecej siatkówce to samobojstwo ????
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Spodziewałem się dziś powtórki meczu z Bydgoszczą ze strony Bksu, a okazuje się że Legionowo po przerwie świątecznej przeszło jakaś metamorfozę. I oczywiście graty dla panów z góry którzy grali typy w kierunku Legionowa.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Myślę że warto zagrać
Police - Łódź
2 +1,5seta @2,10
gdyż Police grają ostatnio fatalnie i ta wyszarpana wygrana 3-2 z inną łódzką drużyną nie zmienia mojej oceny tej drużyny. Budowlane też notują spore wpadki jak przegrana z Legionowem. Natomiast za ugranie jednego seta w Stambule na pewno należą się brawa i mimo tej przegranej zespół z Turcji powinien wrócić w nie najgorszych humorach. Myślę że Budowlane urwą jakiś punkt Policom, w tym sezonie już je pokonały w Superpucharze gdzie wygrały 3-1. Kiepsko w obu zespołach wygląda gra na lewym skrzydle. Łódź ma na pewno lepsze przyjęcie od Polic natomiast w ataku z lewego ciut lepiej wyglądają Police. Oba zespoły mają fatalne rozgrywające. Natomiast Łodzianki mają dwie siatkarki tj. Konkolewską i Grobelną które tu powinny królować na parkiecie. Największa gwiazda Polic Velijkovic ostatnio jakby zeszła do poziomu swoich koleżanek i gra jak na nią bardzo słabo. Też widać po twarzach siatkarek że atmosfera tam nie jest najlepsza. Słaby trener i styl w jakim z zespołu wyrzucono Balkestein mocno wpłyną na zespół.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mimo ze po1 secie to mimo wszystko Policzanki jak się zepną dalej nie mają sobie równych w lidze, w dodatku Budowlane po podróży do Turcji.
Kąkolewska do tej pory gwoździa nie potrafi wbić..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piła - Developers Rzeszów 1:3
Rzeszów
1,50 STS
Rzeszów -1,5 seta 1,90 STS

Ja mimo wszystko idę zdecydowanie w stronę Rzeszowa. Oczywiście każdy widział jak Rzeszów zagrał w lidze mistrzów z Alba Blaj przegrany 0:3 ale Polska liga a Liga mistrzów to różnica.
Piła może i wygrywa dużo meczów 8 zwycięstw i tylko 4 porażki i ostatnia wygrana 3:0 z Bielskiem robi wrażenie ale w naszej lidze są 3 drużyny, które lekko odstają od reszty Chemik, ŁKS Łódź i Rzeszów no i można zaliczyć jeszcze Budowlane i właśnie Piła grając z tymi drużynami wygrała zaledwie.... 1 seta... z Budowlanymi 0:3, z Chemikiem 1:3 i z ŁKS 0:3 i tutaj także im daję max 1 seta do ugrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Popieram typ na Rzeszów.
Gra Piły strasznie faluje i seriami potrafią tracić punkty. Dwa razy je w tym roku widziałem i raczej nie powinny zagrozić Developresovi.

Developres 1 1,36 8/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom