>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Siatkówki kobiet 17/18

Status
Zamknięty.
R 103

rafilks

Użytkownik
Jakies sugestie odnosnie meczu Kszo-Bielsko ?
Ja w tym meczu widze Overek 3.5 seta moim zdaniem nie będzie to jednostronne spotkanie KSZO u siebie napewnno powalczy więc myśel ze 1 seta spokojnie ugrają a moze i coś więcej ??
Over 3.5 -1.45
Bardziej ryzykowne
Wynik po 2 setach 1:1 -2.05
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Rzeszów- Legionowo over 133,5 @ 1,71
Legionowo + 2,5 @ 2,3
Unibet
Wczoraj było blisko sensacji, chociaż wyrwanie seta przez Proxime i dwóch przez Muszyne i tak było dużymi niespodziankami więc dlaczego dzisiaj Legionowo miało by nie powalczyc i nie pokryc tak niskiej linii punktowej? Przeważnie gdy sa skazywane na porażki to potrafią robić sensacyjne wyniki. Meczu z PP na poważnie nie biorę. Rzeszowianki dzień później grały z Volero. Mecz też o poźnej porze i gospodynie być może jakiegoś secika albo 2 prześpią ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 220

mm25

Użytkownik
dzis mysle ze moze warto isc na dąbrowe górniczą , nawet na 1 set super kurs.. pila nigdy u nich nie wygrala z nimi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 220

mm25

Użytkownik
czekam aż się inni wypowiedzą, a może na punkty pójść, mała linia
może pablo_89
zreszta Pila K nigdy nie wygrala z nimi ???? na wyjezdzie, cos w tym jest ????
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Witam, to mój pierwszy post tutaj. Odniosę się głównie do zespołu z Piły, bo obserwuje tę drużynę i muszę przyznać, że w tym sezonie grają naprawdę dobrze. Patrząc na skład jest on solidny na czele z siostrami Wilk i Babicz plus Serbką Boskovic na ataku. Do tego dochodzi niezła ławka i jak widać na PLK wystarcza, bo zasłużenie zajmują wysokie 4. miejsce. Dlatego moim zdaniem dziś powinny sobie spokojnie poradzić z młodymi zawodniczkami z Dąbrowy i wygrać gładko. Osobiście gram -75.5 pkt Piły na fortunie po kursie 1.66, bo wydaje mi się że załatwią mecz w 3 setach bez konieczności grania na przewagi.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
czekam aż się inni wypowiedzą, a może na punkty pójść, mała linia
może pablo_89
zreszta Pila K nigdy nie wygrala z nimi ???? na wyjezdzie, cos w tym jest ????
Może z jednego seta na swoim boisku urwą. Mimo wszystko Piła nie jest taka mocna żeby wystawiać na nie kurs 1,05 i to w wyjazdowym meczu. Ta liga jest tak beznadziejnie słaba że wszystko jest możliwe.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
No Dąbrowa ładnie a ja sie zastanawialem czy grać +2,5 seta za 2.60.... zagrałem na kuponie razem z Novokushniesk z Rosjii a tam 3-0 ;/ a myslalem ze to Dąbrowa nie ugra seta.
 
N 0

nst1908

Użytkownik
Budowlani Łódź K - Muszyna K + 11.5 punktu @ 1.7 Muszynianka Forbet
Dzisiejsze spotkanie w pucharze Polski. Typuje tutaj handicap punktowy na Muszynę w ostatnim meczu o mało nie sprawiły niespodzianki pokonując na wyjeździe ŁKS mając nawet 2 piłki meczowe, prezentując się z dobrej. W lidze nieźle również punktują. Budowlane moim zdaniem przechodzą wyraźny kryzys. W lidze sporo porażek dodatkowo mogą być zmęczone grą w europejskich pucharach. Sądzę że nie będą miały takiej motywacji w tym spotkaniu. Można też zagrać porażkę w cały meczu po dobrym kursie moim zdaniem @3.55.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom