>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Siatkówki kobiet 17/18

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bielsko - Biała - Developers Rzeszów
powyżej 175,5 1,51
Bielsko Biała +1,5 seta 1,74
Bielsko Biała 2,52
Dziś idę w takie opcje... Konkretniej w stronę gospodyń.
Z Bielskiem jest taka sytuacja, że One bardziej spinają się na drużyny w czołówki a z drużynami gorszymi grają gorzej.
Bielsko pokonały już na wyjeździe Budowlane Łódź aż 3:0, wygrały 3:1 z Muszyną, z Chemikiem 1:3 porażka i z ŁKS Łódź również powalczyły ale przegrały 2:3. Mają w swoim składzie zawodniczki, które potrafią powalczyć z najlepszymi co pokazały nie raz. Oczywiście nie będzie to łatwe spotkanie dla gospodyń ale ja ryzykuję.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Wrocław K - Bielsko-Biała K 1 3.05 STS 3:0 ✅
Argument jest jeden. Wrocławskie siatkarki wygrywają z zespołem z Bielska-Białej od ośmiu spotkań. Nie widzę przeciwskazań żeby dzisiaj wygrały po raz dziewiąty. W poprzednim spotkaniu tych drużyn kursy wystawione przez fortune to 1.13 na BB i 4.40 na Gwardię.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Za 30 min ostatni mecz kolejki kobiet Lks-Bielsko . Zdecydowanym faworytem Panie z Lodzi . Polecam pograc hc -1,5 @1,48 .
 
G 0

gumaz

Użytkownik
kurcze ja sam nie wiem widać ze chemik może w jednym secie wygrac do 10 do 15 i robi sie niebezpiecznie over 169 chyba jest lepszy skoro dużo kontuzji i chemik nie gra u siebie .
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
BKS Bielsko - Biała - Chemik Police⛔
Zwycięzca 1 seta
Typ - BKS Bielsko - Biała
kurs - 3.2
Totolotek
Wiadomo dzisiaj poniedziałek i gracze raczej liczą zyski i straty po weekendzie. Oferta wiadomo uboga jednak ja próbuję zagrać na siatkówkę kobiet konkretnie mecz BKS Profi Credit Bielsko Biała zagra z Chemikiem Police. Chemik mimo liderowania w tabeli ostatnio fatalna passa kontuzji na dodatek odpadnięcie z Ligi Mistrzów. Drużyna z bielska rozczarowuje mnie w tym roku ponieważ w składzie Konieczna, Jagieło, Mucha, Sobolska do tego ciekawe zawodniczki z zagranicy Grant i Mancuso jednak pozycja w tabeli dużo poniżej oczekiwań. W Chemiku debiut nowego trenera z Włoch Abbondanzy jednak czeka go niełatwe zadanie ostatnio w składzie praktycznie 8 zawodniczek. Kontuzja wykluczają z meczu Zaroślińska-Król oraz Bednarek -Kaszę ostatnio kontuzja Busy i Bełcik. Dlatego już widać spadki na wygraną Bielska. Ja dzisiaj zagram asekuracyjnie na wygraną Bielska w pierwszym secie a później zobaczę jak będzie wyglądać gra oczywiście delikatnie ze stawką.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ŁKS Łódź - Developers Rzeszów 3:2
powyżej 182,5 1,84 Fortuna
Dziś prócz ligi mistrzów mamy emocje w Polskiej siatkówce i właśnie dziś na tapetę biorę jedno ze spotkań kobiecej siatkówki - mecz na szczycie.
Drugi w tabeli ŁKS podejmuje trzecie Developers Rzeszów, obie ekipy dzieli zaledwie 3 punkty ( w tym, że Rzeszowianki mają o 1 mecz mniej).
ŁKS u siebie na 10 spotkań 9 zwycięstw i tylko 1 porażka natomiast Rzeszowianki na wyjazdach na 9 spotkań 7 wygranych i 2 porażki.
W pierwszym meczu w Rzeszowie oglądaliśmy 5 setów, wygrały kobiety z Łodzi ostatnio spotkały się także w Pucharze Polski i tam oglądaliśmy 4 sety również wygrany przez Łódź ale był to mecz naprawdę bardzo wyrównany - 186 punktów.
Obie ekipy jeśli chodzi o skład są bardzo wyrównane, ja osobiście wyżej cenię ekipę z Rzeszowa ale coś tam nie trybi jeszcze na 100%.
W ekipie Łodzi są takie zawodniczki jak atakująca I. Kowalińska, przyjmująca R. Bidias czy środkowa Z. Efimienko-Młotkowska kontra zawodniczki z Rzeszowa atakująca A. Helić, przyjmująca H. Rousseaux, K. Kaczorowska, środkowa M. Ptak, rozgrywająca A. Kaczmar czy libero A. Sawicka.
Myślę, że overek jest w tym spotkaniu najlepszą opcją.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Coś w stronę Legionovi można grać, pierwszy mecz z Krakowem był kwintesencją babskiej siatki, w I secie coś Proxima prowadziła 22-14 by przegrać, a później kryzys i łatwe 3:0. Na pewno mają w pamięci ten mecz. Tyle że przyjezdne siatkarki mają papiery na granie, Damaske, Jasek, Mielczarek. Ostatni mecz im nie wyszedł a na Proximie dziś śmiesznie mały kurs + masówka lekka.
 
portowiecmks 4,3K

portowiecmks

Użytkownik
KSZO Ostrowiec - Budowlane Toruń, widze sporo typow 10/10 na Budowlane Toruń.. wie ktoś cos moze na temat tego meczu ? Bo na przyjezdne 3.50 to przyjemny kurs
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A co sądzicie o secie Bydgoszczy z Piłą? Piła &quot;nie lubi&quot; wygrywać 3;0 jedynie 4 razy w tym sezonie z czego tylko raz na wyjeździe, a potrafiły tracić w punkty w drużynach podobnego pokroju (Dąbrowa, Toruń) dodatkowo ostatnio w pucharze 3:1 a wtedy grały u siebie i nigdy w historii nie wygrały 3:0 w Bydgoszczy a kurs na +2.5 przyjemny @1.53 Fortuna
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
KSZO Ostrowiec - Budowlane Toruń, widze sporo typow 10/10 na Budowlane Toruń.. wie ktoś cos moze na temat tego meczu ? Bo na przyjezdne 3.50 to przyjemny kurs
mecz za &quot;6 punktow&quot; Budowlane potrzebuja punktow ale to mnie nie przekonuje
 
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
Jak liczy sie playoffy ? Chemikowi starczą jutro 2 sety czy musza wygrac ? Co jak bedzie 3-1 dla Lodzi ?
Z tego co mówili dzisiaj komentatorzy Polsatu Sport w play offach ważne są tylko zwycięstwa, co oznacza, że jakakolwiek wygrana Budowlanych sprawi, że będziemy mieli trzeci mecz w Policach.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja tam dziś idę w powyżej 3,5 seta, jakiś over... Chemik mnie nie przekonuje w tym sezonie, to już nie jest ta przepaść co sezon czy dwa sezony wstecz.
 
birminghamek 67

birminghamek

Użytkownik
Dam mala ciekawostke. Dzis urodziny ma rozgrywajaca w Budowlanych. Wiec moze jakies prezenty od druzyny beda ( czyt. walka o zwyciestwo ) . Choc dla mnie Chemik i tak klase lepszy, dlatego ide w handi punktowe i handi setowe.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
ŁKS Łódź vs Rzeszow
1,83 bet365
Jakas masowka Nam sie zrodzila bo kursy na Rzeszow ostro pospadaly.... Poczekam jeszcze z 20 min moze cos powiedza przed meczem ze ktos nie gra w ŁKS-ie. A jak wszystko ok to pobieram ???? Panie graly w tym sezonie 4 razy. 2 razy w lidze wygral LKS, w pucharze rowniez, i raz przegral 3 dni temu. Buki teraz typuja ten mecz50/50. Dla mnie faworytem jest zespol z Łódzi, kurs 1,83 to za duzo...
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
f
ŁKS Łódź vs Rzeszow
1,83 bet365
Jakas masowka Nam sie zrodzila bo kursy na Rzeszow ostro pospadaly.... Poczekam jeszcze z 20 min moze cos powiedza przed meczem ze ktos nie gra w ŁKS-ie. A jak wszystko ok to pobieram ???? Panie graly w tym sezonie 4 razy. 2 razy w lidze wygral LKS, w pucharze rowniez, i raz przegral 3 dni temu. Buki teraz typuja ten mecz50/50. Dla mnie faworytem jest zespol z Łódzi, kurs 1,83 to za duzo...
Też myślałem nad Łodzią. Rzeszów chaotyczna a poza tym za daleko zaszły żeby dzisiaj przegrać, będą gryzły parkiet żeby wygrać. Też czekam na live w jakich składach wyjdą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom