>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Siatkówki kobiet 17/18

Status
Zamknięty.
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
wy w jakiej rownoleglej rzeczywistosci zyjecie czy jak, mulsztajnowa sie kontuzjowala na pucharze polski i wyleciala na caly sezon a to mialo miejsce nie wiem z miesiac temu ?
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
ŁKS Łódź vs Rzeszow
1,83 bet365
Jakas masowka Nam sie zrodzila bo kursy na Rzeszow ostro pospadaly.... Poczekam jeszcze z 20 min moze cos powiedza przed meczem ze ktos nie gra w ŁKS-ie. A jak wszystko ok to pobieram ???? Panie graly w tym sezonie 4 razy. 2 razy w lidze wygral LKS, w pucharze rowniez, i raz przegral 3 dni temu. Buki teraz typuja ten mecz50/50. Dla mnie faworytem jest zespol z Łódzi, kurs 1,83 to za duzo...
Jeszcze dokladam ŁKS Łódź over 93,5ptk
1.83 bet365
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
moim zdaniem granie kobiet po @1.3 mija się z celem . Spojrz na h2h i zastanow się czy ma to sens ???? jutro dwa ciekawer kursy Budowlane i Zawiercie ????
Spoko. Moim zdaniem gra była warta świeczki ⛔ Szkoda Galata i Fener po tej patologi co dzisiaj widziałem. ŁKS i Rzeszów nie mają się czego wstydzić :p
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Ktos cos w strone Budowlanych ? kurs imo kosmiczny
Logika to co zobaczyłem w poprzednich meczach każe mi myśleć, że Budowlane lepiej przygotowane taktyczne i fizycznie. Nawet jak się przeanalizuje pozycje to nie ma dysproporcji, nawet moim zdaniem przyjęcie mają Łodzianki lepsze.
Ale rozum mówi toż to Chemik Police.... Chyba będę lekko atakował Budowlane z handicapem nawet....
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Siata Kobiet
Rzeszów vs Budowlani start18.00.............3-2
Rzeszów 2.0 Unibet ✅
Rzeszow -1,5 seta 3.0 Unibet ( ten typ stawka 40% pierwszego) ⛔

Naprawde 2 druzyna sezonu zasadniczego grajaca u siebie z 4 nie jest faworytem?? Ktora o wlos, a grala by dzis z Chemikiem w finale?? Ja wiem ze( przynajmniej jak dla mnie), LKS sprawil w tych 3 meczach lepsze wrazenie, ale to Rzeszow prowadzil w decydujacym starciu 2-1 w setach a tajbreka przegral do 13, doslownie o wlos.... A Budowlani?? Fakt walneli Chemika 3-0, i 2 wyjazdy przegrali po 3-1. Ale jak ktos walnie Chemika 3-0 to juz ma lac wszystkich pozostalych w lidze?? Dla mnie na Rzeszow powinien byc kurs 1,6 max 1,7. Dlatego biore ten od Unibeta z pocalowaniem reki ????

edit: Pozniej cos jeszcze skrobne o Chemik vs LKS
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Chemik vs LKS Start 20.30 klasyka 2 set 25-9 3set 25-4 ???? ????
over137,5 1,4 Unibet ⛔
LKS +2.5set 1,75 Pinnacle ⛔

Mysle ze buki troche tu przesadzily z faworyzowaniem Chemika. Choc i tak juz kursy pospadaly na LKS dalej mysle ze warto cos zagrac. Budowlani urwali Chemikowi w obu wyjazdach po secie, a dla mnie LKS jest lepsza druzyna. Trza pamietac ze to kobiecy sport, czyli stan umyslu i nawet wygranie przez faworytow 3-0 nie bedzie proste. Jesli nawet sie by mialo jkims cudem tak zdarzyc( 3-0 dla Chemika )to moim zdaniem po walce, co powinno pozwolic pokryc over 137,5



 
R 25

request3

Użytkownik
dzisiaj gram grubo Legionowie :&gt; odradzić albo poprzeć ? :p decyzja należy do WAS :&gt;
Również zagram legionowe. Jednak inna półka a kurs wyśmienity. Dorzucę Bydgoszcz z Częstochową lub Berlin +2,5 seta z FVB i mamy kole 2 kurs. Idzie raczej bardzo grubo.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Baraż: Energa MKS Kalisz - Legionovia Legionowo, Typ: ilość setów = 5 (będzie tie break); Kurs: 3.10 (forbet) 1:3
Przed nami trzeci mecz barażowy o Ligę Siatkówki Kobiet. Rywalizują mistrzynie 1.ligi MKS Kalisz i zespół z jedenastego miejsca po rundzie zasadniczej w najwyższej klasie rozgrywkowej - Legionovia Legionowo.
Dla jednych to szansa awansu, dla drugich ostatnia okazja by na kolejny sezon pozostać w gronie najlepszych drużyn w kraju.
Stan rywalizacji po dwóch meczach w Legionowie wynosi 2-0 dla siatkarek Legionovii. Oba spotkania kończyły się wynikami 3-1. Kaliszanki potrafiły grać momentami jak równy z równym i ugrały w każdym meczu po secie.
Teraz rywalizacja przenosi się do Kalisza i uważam, że gospodynie mają szansę powalczyć z faworytkami tego barażu. Skoro na wyjeździe potrafiły pokazać się z dobrej strony to u siebie nie są skazane na pożarcie.
Kaliszanki mają nóż na gardle - porażka oznacza odłożenie marzeń o awansie o rok. Dlatego podejdą do tego spotkania bardzo skoncentrowane i będą &quot;gryzły&quot; parkiet. Mają po swojej stronie kilka atutów. W składzie są zawodniczki, które grały już w ekstraklasie, więc nie ma mowy, żeby &quot;siadła psychika&quot;. Jest doświadczony trener, który też wie jak podchodzić do takich meczów. Poza tym we własnej hali kaliszanki - poza małymi wyjątkami - raczej nie przegrywają. No i podobnie jak piłkarze ręczni z tego miasta, zawodniczki również mogą liczyć na ogromne wsparcie i doping swoich wiernych kibiców.
Wielu fanów pamięta jeszcze duże sukcesy kaliskich siatkarek - mistrzostwa, puchary, grę w lidze mistrzyń, itd. Ci kibice żyją siatkówką do dzisiaj i to widać na meczach. Dla siatkarek to też jakaś forma mobilizacji, że mogą sprawić by historia zatoczyła koło.
Dlatego uważam, że dzisiejszy mecz będzie bardzo zacięty co może spowodować, że do wyłonienia zwycięzcy potrzebny będzie tie break. Tak było w meczach finałowych I ligi, gdzie kaliszanki podejmowały najlepszą drużynę rundy zasadniczej, faworyzowaną Wisłę Warszawa. Po dwóch meczach w Warszawie stan rywalizacji wynosił 1-1. Kolejne dwa mecze rozegrane w Kaliszu zakończyły się zwycięstwami gospodyń, ale w obu oglądaliśmy po pięć setów.
Dzisiaj każda z drużyn może wygrać. Zadecyduje o tym pewnie dyspozycja dnia i szczęście. Ale uważam, że MKS tanio skóry nie sprzeda i przy głośnym dopingu swoich fanów porządnie zawalczy z faworytem. Myślę, że podobnie jak to miało miejsce w meczach finałowych I ligi, dzisiaj również do wyłonienia zwycięzcy potrzebnych będzie pięć setów.
&quot; Chcemy pokazać się z tej najlepszej strony przed naszą publicznością, bo przez cały sezon prezentowaliśmy się bardzo dobrze i chcemy, aby tak było też na końcu sezonu. Uważam, że w drugim spotkaniu w Legionowie zrobiliśmy postęp i taki mały kroczek do przodu. Wierzę, że grając na własnym boisku rozegramy już inny mecz i dostarczymy dużo emocji, bo zawodniczki będą walczyły na maksa, tak jak to było do tej pory&quot; – powiedział trener MKS-u Mariusz Wiktorowicz w wywiadzie dla serwisu www.siatka.org.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ale kto ma grać w ŁKSie? Nie ma Bidas, nie ma Czeszki..
Fakt faktem Kowalińska 0 w ataku ostatni mecz, zagra na swoim poziomie jest jakas szansa na seta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom