• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Liga Siatkówki Kobiet 2018/2019

Temat na forum 'Siatkówka' rozpoczęty przez zibi16, Październik 4, 2018.

Więcej tematów od zibi16
    1. zibi16 Moderator

zibi16
      Polubienia:
      792
      Reputacje:
      4631
      screenshot_20181004_180709.png

screenshot_20181004_180219.png screenshot_20181004_180301.png
      Zapraszam Serdecznie do Analizowania i dzielenia się swoimi typami...

tyksiol i Gliwiczanin lubią to.
    2. OnlyVolley Użytkownik

OnlyVolley
      Polubienia:
      18
      Reputacje:
      27
      Energa MKS Kalisz - Profi Bielsko-Biała
      Typ: Bielsko win, kurs: 1,80 Totalbet

Po dziesięciu latach do Kalisza wraca najwyższa klasa rozgrywka siatkówki kobiet. Jako, że jest to drużyna z rejonu bliskiego mojemu zamieszkaniu, miałem okazję osobiście jeszcze w tym ostatnim sezonie kaliskich Winiar uczestniczyć osobiście w meczach kaliskiej drużyny w ostatnim sezonie w LSK. Od tego czasu wiele w kobiecej siatkówce w Kaliszu się zmieniło, wiele szczebli rozgrywkowych zespół zaliczył. Po tych kilku latach pojawiły się w końcu pieniądze i możliwości (wycofanie się Proximy Kraków) i już od jutra kibice z nad Prosny znów będą mogli dopingować swoim siatkarką w walce z najlepszymi zespołami w naszym kraju. Jeszcze parę dni temu kurs na zwycięstwo Bielska był 1.35. Nastąpiła jednak korekta wystawionych przez buków kursu i na ten moment mamy 1.70-1.80. W moim odczuciu wystawiony niższy kurs był bardziej odpowiedni. Co prawda po zespole z Kalisza nie wiemy czego się spodziewać. Przedsezonowe sparingi oraz baraż z drużyną z Legionowa pokazały, że na podjęcie rękawicy z drużynami z LSK zespołowi Energii trochę mocy jeszcze brakuje. W ostatniej chwili władze zespołu próbują wzmocnić zespół, sprowadzono szwedzką atakującą Lazić, wcześniej przyjmującą Kecman. Nie wiadomo jednak jaki poziom prezentują te zawodniczki i czy zdążą się wkomponować do zespołu przed pierwszym meczem.

Zespół z Bielska zachował trzon składu z poprzedniego sezonu, i w starciu z beniaminkiem powinny sobie poradzić.
      Może zespół z Kalisza będzie czarny koniem..ale najpierw muszą one poczuć smak LSK. Jutro jednak czuję, że będą na tyle spięte debiutem, że team z Bielska to wykorzysta i zacznie sezon od zwycięstwa.

3. OnlyVolley Użytkownik

OnlyVolley
      Polubienia:
      18
      Reputacje:
      27
      Budowlani Łódź - Developres Rzeszów
      Typ: win Rzeszów, kurs: 3,80 Etoto
      Rzeszów 2 sety, kurs: 2,05 STS

Moim zdaniem Budowlane osłabiły się w stosunku do zeszłego sezonu. Owszem, na razie bronią się wynikami, ale chyba czas na pierwszą porażkę :). W zeszłym sezonie skład był równiejszy, atak rozkładał się na więcej zawodniczek. Ze składu z poprzedniego sezonu zostały...2 zawodniczki. Z mojej strony duży szacunek zatem do trenera Krzyształowicza, że zdążył już zgrać zespół i na razie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W zeszłym sezonie gra opierała się na większej ilości zawodniczek: Grajber, Grobelna, Kąkolewska, teraz większy ciężar będzie przerzucony na jedną zawodniczkę - Brakocević. Moim jednak zdaniem Budowlane jest to słabszy projekt niż w poprzednim sezonie.
      Z drugiej strony mający coraz większe aspiracje zespół z Rzeszowa, gdzie odwrotnie niż w Łodzi, zachowano trzon zespołu. Wzmocniono na dodatek m.in powracającą z Turcji Mają Tokarską, atakującą z Chemika - Zaroślińską czy mniej mi znaną bułgarką i czeszką, ale mam nadzieję, że to też będzie wartość dodatnia zespołu :)
      W poprzednim zespole zespoły te spotykały się kilkukrotnie i nie można powiedzieć, że któryś z nich miał przewagę w tych meczach - wygrywali na zmianę i atut własnego boiska też wcale nie był kluczowy w tych pojedynkach.
      Kurs 3,80 na zwycięstwo Rzeszowa stanowi dla mnie znaczne value, które trzeba koniecznie wykorzystać.

tyksiol lubi to.
    4. zibi16 Moderator

OP
      OP
      zibi16
      Polubienia:
      792
      Reputacje:
      4631
      BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ENEA PTPS Piła 3:0
      Bialsko +1,5 seta
      1,61
      Bielsko-Biała 2,26

Tutaj uważam, że buki nieco się pomyliły... Stawianie w roli faworyta zespół z Piły grająca na wyjeździe z Bielskiem, moim zdaniem to pomyłka.
      Bielsko-Biała przegrały swój mecz inauguracyjny 2:3 na wyjeździe z MKS Kalisz natomiast Piła u siebie przegrała 1:3 z Budowlani Łódź.
      W zespole gospodyń zostały m.in. atakująca K. Konieczna, E. Mucha i J. Nowicka i na tych zawodniczkach na pewno spoczywa sporo. Doszła P. Maj-Edwardt a ze znaczących zawodniczek odeszły A. Jagieło i M. Pleśniorowicz. Jeśli chodzi o zespół z Piły to doszły m.in. K. Kaczorowska i M. Azizowa.
      Osobiście nie uważam zespół z Piły za faworytki dlatego idę w stronę gospodyń a kurs ponad 2 jeszcze bardziej mnie zachęca.

Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3:2
      powyżej 179,5
      1,84

W pełni zgadzam się z kolegą wyżej, który doskonale opisał ten mecz. Obie drużyny należą do ścisłej czołówki a tu takie kursy. Śmiało do grania jest kurs ponad 3 na zespół gości ja natomiast idę w over meczowy, mecz nie powinien zakończyć się w 3 setach i taki over 180 powinien dość spokojnie siąść.
      Obie ekipy dość łatwo wygrały swoje mecze.​

Ostatnia edycja: Listopad 10, 2018
      OnlyVolley lubi to.
    5. Penetrator Aktywny użytkownik

Penetrator
      Polubienia:
      30
      Reputacje:
      119
      Chemik Police - Developres Rzeszów
      Typ: Chemik Police @1.4:plus: 1xbeet

Chemik Police podejmuje w swojej twierdzy "galacticos" tego sezonu, zespół który wydał najwięcej na transfery... (taka Stocznia w meskiej siatkówce), dzisiejsze gospodynie postawiły w tym sezonie na mieszankę doświadczenia z młodością i to sie sprawdza - po raz kolejny zostaje MVP młoda Stysiak która w ataku robi co chce...

"Chemik wygląda bardziej zespołowo niż dzisiejsi goście"​
      To największy argument mojego typu, oglądałem chemik w 2 ostatnich spotkaniach i widać tam mimo dużych zmian kadrowych sporo zgranie, z meczu na mecz coraz lepiej sobie radzą, natomiast Developres to jest zbiór indywidualnosci ktore robią serie pkt i zaraz serie strat z duuużo słabszymi zawodniczkami, szczególnie słabo wygląda rozgrywająca z Blagojevic która w meczu z Pałacem Bydgoszcz musiała kilkukrotnie oddawać pilke bo nie szła na czas z dograniem (bardzo słabo to wygląda).

Kurs może nie powala ale to Chemik jest w tym momencie drużyną, grają u siebie i mecz powinny wygrać.

Ostatnia edycja: Listopad 17, 2018
    6. zibi16 Moderator

OP
      OP
      zibi16
      Polubienia:
      792
      Reputacje:
      4631
      Pałac Bydgoszcz - Bielsko-Biała 3:0
      Bielsko Biała 1,72
      Bielsko Biała -1,5 seta 2,47

Przed nami mecz 6 kolejki Polskiej ligi siatkówki kobiet. Ja już pograłem wczoraj ten mecz ponieważ kurs na gości był ponad 2, dziś spore spadki i już są faworytkami co od samego początku wydawało mi się, że faworytkami być powinny.
      Bielsko Biała po pierwszej porażce 2:3 z Kaliszem, następne 3 mecze to już zwycięstwa za 3 punkty natomiast gospodynie z Bydgoszczy po 3 porażkach z rzędu przyszły 2 zwycięstwa 3:2 z Piłą i 3:0 z Kalisz.
      Jeżeli miałbym oceniać kadrę obu ekip to zdecydowanie wyżej cenię zespół z Bielska - oceniam je na jakieś 5 miejsce.
      Stawiam dość odważnie, że Bielsko po raz 4 raz z rzędu zdobędzie 3 punkty ale powinny sobie poradzić z drużyną z Bydgoszczy.​

Ostatnia edycja: Grudzień 13, 2018 o godzinie 16:28
    7. kaczy2205 Dobrze znany użytkownik

kaczy2205
      Polubienia:
      28
      Reputacje:
      343
      kto nie oglądał dziś meczu w łodzi niech żałuje bo to co się tam działo to tego się nie da opisać. poziom meczu jak na rozgrywkach międzyszkolnych :facepalm: serie punktowe jak w podstawówce. raz bydgoszczanki robią serie 8 punktów, by po chwili oddać 9 punktów z rzędu :cwl: a ostatnia piłka meczu to już kabaret konkretny. kto widział ten wie o co chodzi. żal patrzeć na to co się zrobiło w kobiecą ligą w tym sezonie

8. zibi16 Moderator

OP
      OP
      zibi16
      Polubienia:
      792
      Reputacje:
      4631
      Bielsko Biała - Chemik Police 0:3
      powyżej 181,5 2,80

Dam jeszcze szansę drużynie z Bielska Białej, ostatnio mnie bardzo zawiodły gdzie przegrały 0:3 z Bydgoszcz ale mam nadzieję, że dzisiejszym meczem odkupią swoje winy a przeciwnik nie byle kto bo Mistrz Polski Chemik Police, które póki co wygrywają mecz za meczem - 6 zwycięstw z rzędu. Oczywiście w tym meczu także faworytem są goście ale czuję, że Bielsko Biała powalczy z mistrzem i wygra minimum 1 seta a to mnie mocno przybliży do overa meczowego chociaż jak widać bardzo ryzykuję po wysokim kursie.
      Bielsko Biała u siebie ostatnie 5 meczy to 5 zwycięstw i oby ta seria nie została przerwana porażką 0:3.

Ostatnia edycja: Grudzień 13, 2018 o godzinie 16:28
    9. zibi16 Moderator

OP
      OP
      zibi16
      Polubienia:
      792
      Reputacje:
      4631
      Budowlani Łódź - ŁKS Łódź
      ŁKS Łódź 2,08

Przed nami derby Łodzi w kobiecej siatkówce. Faworytem są gospodynie niby słusznie ale... w dalszym ciągu brakuje w zespole atakującej J. Brakocević, która jest najlepszą siatkarką w drużnie - fakt faktem w ostatnim meczu z Chemik Police dość niespodziewanie wygrały 3:2 bez Serbskiej atakującej. Myślę jednak, że dziś bez tej zawodniczki polegną już...
      Jeżeli chodzi o drugą drużynę z Łodzi to kadrowo wyglądają bardziej okazale i tam gra nie spoczywa na 1 czy 2 zawodniczkach... Jest Bidias, Bociek, Efimienko-Młotkowska, Wójcik czy Nichol.
      Obie drużyny mają bilans 7 zwycięstw i 1 porażka.
      Moim zdaniem ten mecz jest 50 na 50 a bez Serbskiej atakującej nawet 40 na 60 dlatego wchodzę w wyższy kurs i gram na gości.​

typ_byl_dobry, mm25 i kryysstu lubią to.
    10. MG_08 Aktywny użytkownik

MG_08
      Polubienia:
      95
      Reputacje:
      211
      Dodam jeszcze od siebie, że tak na prawdę jest to Hala ŁKSu, gdzie dzisiaj na trybunach będzie 80% kibiców w bialo-czerwono-bialych barwach, więc kolejny handicap w stronę ŁKSu.

kryysstu i zibi16 lubią to.

Poleć forum