>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2017

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




W piątek, 2 czerwca wystartuje XXVIII edycja prestiżowych rozgrywek siatkarskiej Ligi Światowej.
Podobnie jak w minionym sezonie, walka o udział w Final Six Ligi Światowej będzie się toczyć w serii turniejów. W pierwszy weekend siatkarze I Dywizji będą rywalizować w Pesaro (Brazylia, Iran, Polska, Włochy), Nowym Sadzie (Belgia, Kanada, Serbia, USA) oraz Kazaniu (Argentyna, Bułgaria, Francja, Rosja).

Podział na dywizje:







Kursy od: forbet

Plan transmisji:

Grupa A1: Brazylia, Iran, Polska, Włochy

(2-4 czerwca, Adriatic Arena, Pesaro – Włochy)

2017-06-02: BrazyliaPolska (piątek, godzina 17.00; transmisja – Polsat Sport, Super Polsat)
2017-06-02: Włochy – Iran (piątek, godzina 20.00; transmisja – Polsat Sport)
2017-06-03: WłochyPolska (sobota, godzina 14.00; transmisja – Polsat Sport, Super Polsat)
2017-06-03: Iran – Brazylia (sobota, godzina 17.00; transmisja – Polsat Sport)
2017-06-04: WłochyBrazylia (niedziela, godzina 14.00; transmisja – Polsat Sport News)
2017-06-04: Polska – Iran (niedziela, godzina 17.00; transmisja – Polsat Sport, Super Polsat).

Grupa B1: Belgia, Kanada, Serbia, USA.

(2-4 czerwca, SPC Vojvodina, Nowy Sad – Serbia)

2017-06-02: Belgia – Kanada (piątek, godzina 16.00; transmisja – Polsat Sport Extra)
2017-06-02: SerbiaUSA (piątek, godzina 19.00; transmisja – Polsat Sport Extra)
2017-06-03: Kanada – USA (sobota, godzina 16.00; transmisja – Polsat Sport News)
2017-06-03: BelgiaSerbia (sobota, godzina 19.00; transmisja – Polsat Sport)
2017-06-04: USABelgia (niedziela, godzina 16.00; transmisja – Polsat Sport News)
2017-06-04: Kanada – Serbia (niedziela, godzina 19.00; transmisja – Polsat Sport News).

Grupa C1: Argentyna, Bułgaria, Francja, Rosja

(2-4 czerwca, Centrum Siatkówki Sankt Petersburg, Kazań – Rosja)

2017-06-02: Francja – Bułgaria (piątek, godzina 15.10; transmisja – Polsat Sport News)
2017-06-02: RosjaArgentyna (piątek, godzina 18.10; transmisja – Polsat Sport News)
2017-06-03: Bułgaria – Argentyna (sobota, godzina 15.10; transmisja – Polsat Sport Extra)
2017-06-03: RosjaFrancja (sobota, godzina 18.10; transmisja – Polsat Sport News)
2017-06-04: ArgentynaFrancja (niedziela, godzina 15.10; transmisja – Polsat Sport Extra)
2017-06-04: Rosja – Bułgaria (niedziela, godzina 18.10; transmisja – Polsat Sport Extra).
Przed nami świetnie zapowiadający się weekend. Jutro pierwsze spotkania, a więc już dzisiaj zapraszam do pisania analiz i swoich przemyśleń na piątkowe spotkania.
Nie zapominajmy, że spotkania są w piątek,sobotę i niedzielę. Kursy na sobotnie mecze pojawią się w sobotę rano, a na niedzielę w niedzielę rano.

 
Otrzymane punkty reputacji: +40
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Belgia - Kanada typ 2 @ 2.06 Unibet

Belgowie ostatnio rozpoczęli sezon rozpoczęli sezon trochę wcześniej niż Kanadyjczycy ale to nic moim zdaniem nie znaczy. Na osiem spotkań rozegranych w 2017r. odnieśli 4 zwycięstwa ,ale te zwycięstwa to nie były jakieś niespodzianki tylko wygrali z takimi zespołami jak:Łotwa,Izrael,Gruzja oraz Portugalia. Jak widać nie są to reprezentacje z najwyżej półki. Jeśli chodzi o porażki to nie dawno 28.05 zagrali mecz ze Słowenia przegrany 3-1. Potem przydarzyła się porażka z Holandią oraz Francja wygrywając zaledwie po secie w szczególności z Holandią ,ponieważ z Francuzami wygrać seta to szacuneczek.

Pokrótce o Kanadzie. W 2017r. zagrali zaledwie jeden mecz co prawda wygrany z Australią 3-1 to jest jedyny minus tego typu jaki tutaj widzę ale myślę że spokojnie Kanada jest w stanie zwyciężyć. Dla lubiących ryzyko można zagrać handicap -1.5 seta. Wygrane między innymi z takimi zespołami jak Włochy,Meksyk,USA,Portugalia oraz Turcja. Są to drużyny które potrafią grać wspaniałą siatkówkę a jak widzimy Kanadyjczycy ograli każdą z tych ekip. Myślę że spokojnie powinien ten typ siąść. Przeanalizowałem składy... Wydaję mi się Kanada powinna dać radę nie dopuszczając do 5 seta. Pozdrawiam trzymajcie się ;)

✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jako, że temat póki co cichy to może ja zacznę.
Serbia - USA 1,36 ✅ 3:1 - Kurs może nie za duży, niby dwie piekielnie mocne drużyny w siatkówce ale USA nie przyjeżdża do Serbii w swoim najmocniejszym składzie. Brak m.in. Andersona, Holta, Russella. Mimo wszystko jest to spore osłabienie bo na pozycji atakującego Andersona nie będzie łatwo zastąpić godnie. Serbia ze swoimi gwiazdami w składzie.
Włochy - Iran powyżej 159,5 pkt 1,66 ⛔ 3:0 dali dupy w 3 secie, prowadząc 20:17 przegrali 22:25 - Turniej we Włoszech i to duży plus dla gospodarzy. Dla Włoch będzie to dopiero 2 spotkanie w tym roku, rozegrali tylko mecz towarzyski z Japonią 3:1. We Włoszech zabraknie m.in. Juantoreny, Zajcewa, Biralleliego. Pierwsza 2-ójka to wiadomo, mega osłabienie i bardzo trudno będzie ich zastapić. Myślę, że Iran o 1 seta powalczy.
Rosja (-2,5 seta) - Argentyna 2 1,70 ⛔ 3:0 jednak- Tutaj ryzykuję na wygranie minimum 1 seta przez Argentynę. W Argentynie zabraknie Conte, który ma przerwe reprezentacyjną, ogólnie skład Argentyny trochę odmłodzony no ale jak popatrzyłem na skład Rosji to musze zaryzykować. Szczerze? nie znam ani jednego siatkarza Rosji. Wiem, że to nie są slabi siatkarze za pewne ale zgranie itd. Licze na minimum 1 set. W Rosja zabraknie m. in. Muserskiego, Mikhajlova, Spiridonova, Butko czy Grankina. Ok może znam na przyjęciu Ilinych, Biriukov.
Brazylia - Polska powyżej 3,5 seta 1,54 ✅ 2:3- Polacy w sumie bez większych zmian. skład w miarę mocny, Konarski na ataku, przyjęcie Kubiak,Kurek środek pewnie na Brazylię. Bieniek i Kłos. Brazylia także w swoim najmocniejszym składzie przyjeźdza do Włoch. Przed nami oby kapitalne widowisko.
Oraz typy na sucho - Jakieś propozycje? Może opinia moich typów? chętnie posłucham
Korea - Czechy 1,82 ✅ 3:2
Holandia
- Egipt 1,32 ✅ ( nawet -1,5 seta proponuję ✅) 3:0
Australia - Portugalia 1,72✅(Australia 1 minus bo bez Edgarda chyba) 3:2
Wenezuela - Austria 1,72 - Walkower więc typ na 0 0:3
Hiszpania
- Meksyk 1,23 ✅ 3:0
Belgia - Kanada 2,20 ✅ ( dla bezpiecznych +1,5 seta Kanada ✅ bądz jakiś overek ✅) 2:3
Wszystkie kursy z eFortuny
Bym zapomniał, oczywiście do tego
Francja - Bułgaria powyżej 3,5 seta 1,74 ⛔ - Brak Rouziera, Tillie wiadomo jak bardzo brakowało Tillie na Igrzyskach, do tego dochodzi brak Rouziera. Ciężar ataku będzie na N&#39;Gapeth ale czy to wystarczy? Bułgaria solidna z Sokolovem na ataku.
No to jeżeli Francja gra bez Rouziera, Tillie i N&#39;gapetha to kurs 4,15 na Bułgarię biorę w ciemno i + 1,5 set tak więc dodatkowo:
Francja - Bułgaria 4,15 ⛔ 3:0
Francja - Bułgaria (+1,5 seta) 2,55 - Unibet ⛔
-------------------------------------------------------------------------
// Tak jak myślałem Holandia pewna wygrana 3:0, chociaż 2 ostatnie sety wyrównane.
Koreańczycy tak jak myślałem, poradzili sobie z Czechami, mecz typowy 50:50 ale bardziej ufałem Koreańczykom. Czesi słabi i nawet po poszczególnych setach widać było różnicę.
Mecz Wenezuela - Austria odwołany. Nie wiem czemu, Walkower dla Austrii.
Żenujący poziom prezentują Bułgarzy, z taką grą to Oni będą mieć problem z Argentyną. Myślałem, że Bułgarzy pokażą dobrą grę, a tutaj pokazali w jakim są dalej kryzysie.
Ogólnie bilans dobry na 15 typów 10 typów na plus. Jedynie mecz Francja - Bułgaria całkowicie na minus. Bez tego meczu było by 12/10 bilans.... Ale dzień 1 minął już więcej wiadomo kto jak gra. Polacy dziś pokazali klasę wygrywając 3:2 z Brazylią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ciężko dokładnie stwierdzić w jakich składach dokładnie będą toczyć się te mecze ale...

Australia - Portugalia typ: 1
Jak dla mnie pewniak, dziś postawiłem to po kursie 2,10 a teraz jest już 1,60. Portugalia to słabeusze, Australia ze świetnym trenerem Lebedevem, ograni na mistrzowskich imprezach, dużo lepsi zawodnicy z Carrolem na czele.

Finlandia -Slowenia typ: 2
Słoweńcy weszli na dobry poziom, mają fajnych i ogranych w dobrych klubach włoskich zawodników. Faworyci drugiej dywizji, dałem -5,5 pkt po kursie 2,00

Korea - Czechy typ: 2
Stawiam na Czechy bo pod wodzą Falaski poszli jednak do przodu, mają dobrego atakującego Fingera. Myślę że mali Koreańczycy jednak nie dadzą rady, myślę że Czesi w bloku i z mocniejszym atakiem to wygrają.

Turcja - Chiny typ: Chiny +1,5seta
Turcy w siatkę ostatnio nie istnieli, Chińczycy pokazali potencjał na ostatnim PŚ, do tego mają trenera Lozano co pewnie zaowocuje że pójdą jeszcze do góry, jedyny minusie to to że ten mecz grany jest w Turcji.

Poza tym wydaje mi się że ani Francuzi bez Ngapetha, ani Włosi bez Zajceva czy Juantorreny wygrają do zera mecze odpowiednio z Bułgarią, gdzie Sokolov jednak powinien wymiatać, ani z Iranem, więc +2,5seta po w miarę dobrych kursach.

Bym zapomniał, oczywiście do tego

Francja - Bułgaria powyżej 3,5 seta 1,74 - Brak Rouziera, Tillie wiadomo jak bardzo brakowało Tillie na Igrzyskach, do tego dochodzi brak Rouziera. Ciężar ataku będzie na N&#39;Gapeth ale czy to wystarczy? Bułgaria solidna z Sokolovem na ataku.
Z tego co czytałem to Ngapetha ma nie być w LŚ. Poza tym Hiszpania - Meksyk to kurs marny, a mecz może być dość równy, i granie na Ruskich zwycięstwo do zera też bym odpuścił bo Ruskie grają młodymi tą LŚ i gdzieś tam w jednym secie mogą mieć jakieś kłopoty ze stylem gry Argentyny, bo oni nie są przyzwyczajeni do takiej siatkówki na codzień.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Rozgrywający: Benjamin Toniutti, Antoine Brizard, Pierre Pujol, Meliuahel Takaniko
atakujący: Jean Patry, Stephen Boyer, Timothee Carle
przyjmujący: Trevor Clevenot, Julien Lyneel, Earvin N&#39;Gapeth, Guillaume Quesque, Thibault Rossard, Yacine Louati
środkowi: Jonas Aguenier, Kevin Le Roux, Nicolas Le Goff, Horacio D&#39;Almeida, Daryl Bultor, Barthelemy Chineyeze
libero: Jenia Grebennikov, Nicolas Rossard
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Rozgrywający: Benjamin Toniutti, Antoine Brizard, Pierre Pujol, Meliuahel Takaniko
atakujący: Jean Patry, Stephen Boyer, Timothee Carle
przyjmujący: Trevor Clevenot, Julien Lyneel, Earvin N&#39;Gapeth, Guillaume Quesque, Thibault Rossard, Yacine Louati
środkowi: Jonas Aguenier, Kevin Le Roux, Nicolas Le Goff, Horacio D&#39;Almeida, Daryl Bultor, Barthelemy Chineyeze
libero: Jenia Grebennikov, Nicolas Rossard
Francuzi bez Ngapetha:
http://www.ffvb.org/index.php?mduuseid=Mw%3D%3D&amp;amp;dsgtypid=37&amp;amp;page=actu&amp;amp;actid=NDMxNg%3D%3D
Skład Bułgarii:

Atakujący: Cwetan Sokołow, Jani Zheliazkov
Przyjmujący: Nikołaj Penczew, Rosalyn Penchev, Todor Skrimow, Martin Atanasov
Środkowi: Wiktor Josifow, Nikołaj Nikołow, Teodor Todorov, Svetoslav Gotsev
Libero: Theodore Salparov, Vladislav Ivanov
Rozgrywający: George Bratoev, George Seganov

Z całą pewnością Bułgarzy nie stoją tutaj na straconej pozycji.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Na igrzyskach ladnie sie pieniazkow najadlem na przeszacowanej Francji ale no niestety tu nie polecam grac przeciwko nim bo to jest tak zwana gra o pietruszke a Francuzi oczywiście lapia spine i moga nawet wygrac ta lige swiatowa bo czworka potentatow (Brazylia Rosja Wlochy USA) ma ten turniej gdzies. Rzuca sie w oczy kurs na Polaków, bo to raczej inna mentalność niż ta czworka i oni beda chcieli wygrac jak najwiecej nawet jesli to o nic. Takze grac w Polakow
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Serbia - Usa
Typ: 3-0
Kurs: 2,11
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Ja próbuję tutaj zagrać na zwycięstwo Serbi 3-0 w setach. Stany osłabione przyjeżdżają a Serbia w bardzo mocnym składzie do tego wiadomo jaką niechęcią pałają Serbowie do Amerykanów więc na trybunach z pewnością siatkarzom zza oceanu zgotują piekło. Więcej o sytuacji Amerykanów można poczytać tutaj:
http://www.teamusa.org/USA-Volleyball/Features/2017/May/31/World-League-Starts-in-Serbia-for-US-Men
⛔ 3-1
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Na igrzyskach ladnie sie pieniazkow najadlem na przeszacowanej Francji ale no niestety tu nie polecam grac przeciwko nim bo to jest tak zwana gra o pietruszke a Francuzi oczywiście lapia spine i moga nawet wygrac ta lige swiatowa bo czworka potentatow (Brazylia Rosja Wlochy USA) ma ten turniej gdzies. Rzuca sie w oczy kurs na Polaków, bo to raczej inna mentalność niż ta czworka i oni beda chcieli wygrac jak najwiecej nawet jesli to o nic. Takze grac w Polakow
Jak można pisać, że Brazylia na ten turniej gdzieś? Liga światowa od zawsze to ich domena, regularnie na koniec w top3, widziałeś skład w jakim przyjechali na turniej? Najmocniejsza paka. O ile USA okrojony skład, Włosi bez mainowych armat oraz młoda Rosja (co nie koniecznie oznacza, że nie powalcza) można o nich mówić , że zaangażowania pełnego nie będzie, to akurat Brazylia moim zdaniem będzie walczyć i nie przyjechali tutaj dla zabawy. To klub z tradycjami, dla nich i ich trenera każde zwycięstwo ma podtekst psychologiczny.

Oprócz tego wiadomo warto ładować w Serbię, grają z tego co kojarzę u siebie, dodatkowo w pełnym zestawieniu, powinni tutaj zamiatać, a na Bałkanach atmosfera konkretna.
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Totolotek ma w ofercie kursy 2.55 na 3-0 Serbii , a linia na USA to aż 92.5 . Kwestia czasu . UNDER 92.5 wobec młodej kadry amerykanów to promocja ????
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
No i moje przewidywania sie spelnily co do Polaków. Dziś oczywiscie tez wygraja bo Wlosi maja lige swiatowa gdzies, to inna mentalnosc. Co innego sklad a co innego motywacja. Takie druzyny jak Francja czy Polska co najwyzej sobie moga wygrac lige swiatowac i raz na jakis czas mistrzostwa europy. Na jedynych waznych zawodach czyli igrzyskach i mś sa sprowadzani na ziemie bo czworka potentatow to zupelnie inny potencjal. Kazdy sie smieje z tego co mowie a zawsze wychodzi na moje
 
K 10

kamson24

Użytkownik
No i moje przewidywania sie spelnily co do Polaków. Dziś oczywiscie tez wygraja bo Wlosi maja lige swiatowa gdzies, to inna mentalnosc. Co innego sklad a co innego motywacja. Takie druzyny jak Francja czy Polska co najwyzej sobie moga wygrac lige swiatowac i raz na jakis czas mistrzostwa europy. Na jedynych waznych zawodach czyli igrzyskach i mś sa sprowadzani na ziemie bo czworka potentatow to zupelnie inny potencjal. Kazdy sie smieje z tego co mowie a zawsze wychodzi na moje
Polska została mistrzem świata ignorancie
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Polska została mistrzem świata ignorancie
Jedyna impreza która jest wyjątkiem. Na pozostalych byla euforia po zdobytych jakichs ligach swiatowych czy mistrzostwach europy kursy w gore (nie zapomne igrzysk gdzie z Wlochow zrobili underdoga w meczu z Francja tylko dlatego ze Francuzi powygrywali jakies jarmarki) i oczywiscie na ich porazkach zarabialem kupe kasy (mowie o Francji i Polsce). Potentaci to potentaci. Zasada jest prosta, na jarmarkach gramy na takie druzyny jak Polska i Francja a na powaznych imprezach na potentatow
 
K 5

krzysiek09a

Użytkownik
Trochę racji w tym jest. Dla zespołów takich jak USA, Brazylia, Włochy i Rosja to IO są kluczową imprezą i w okresie czteroletnim wszystko jest temu podporządkowane, oczywiście nie na zasadzie odpuszczania.
A u nas co? Na imprezę 4-lecia promowane są tegoroczne ME (które tak naprawdę mają marginalne znaczenie w kontekście IO, bo to zdaje się max 30pkt do rankingu)

Nie ma co jednak zakładać, że w każdym meczu w/w drużyny będą grać na pół gwizdka, bo LŚ to jednak dobra okazja do zarobku. Nie wyobrażam sobie, żeby dzisiaj Brazylia nie zagrała bardzo agresywnie z Iranem. Z kolei Polacy na pewno po wczorajszym dobrym wyniku powalczą z Włochami ale tu widzę coś w stylu 4-5 setów.

Jeszcze apropo&#39;s MŚ w Polsce - wypunktujcie sobie wszystkie okoliczności sprzyjające Polakom i dojdziecie do wniosku, że innego wyniku być tak naprawdę nie mogło. A taki wyjątek tylko potwierdza regułę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom