>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2017

Status
Zamknięty.
luken7 121

luken7

Użytkownik
Zibi16
Serio Australia grala czesto rezerwowymi? Wiadomo ze gospodarz i mogli sobie na to pozwolic ale myslalem ze szlifuja forme ;) grali juz dwukrotnie w grupie z japonczykami i byly to zaciete boje a jak wygladalo to skladowo? Australia tez wtedy rezerwa grala?
Australia kojarzy mi sie z taka nierowna druzyna co moze wygrac seta do 15 aby w kolejnym przegrac do 15.
Kurs na win Australii 1,30 moim zdaniem nieoplacalny do gry.
Swietnym typem wydaje sie byc over 3,5 seta po kursie okolo 1,45
Co wy na to?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No over 3,5 seta może być, nikt nie mówi, że Australia wygra to gładziutko 3:0 lecz moim zdaniem są takim samym faworytem w swoim meczu jak Słoweńcy z Holendrami.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Kurde mam dylemat :/ w sumie zaspalem na mecz Slowenii z holendrami a tam tez spodziewalem sie ze te 4 sety beda spokojnie a tu holandia daje sie gladko oklepac . Moze w tym drugim meczu faworyci zgubia seta bo fajny doubel wychodzi z Fnatic ;)
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Ja mam pobrane handi punktowe
Słowenia -6,5
Australia -7,5
Ale Japońców bardziej się obawiam niż Holendrów. Ostatnio bili Chinczyków.
Dlaczego ten drugi mecz tylko na PSN???
Na PS powtórki i magazyn POLSKA 2017 o 13:00
PSN przecież to obecnie kanał super premium.
W dziale DOBRY LINK wrzuciłem linki do youtuba z dobrą jakością i lekkim poślizgiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szczerze to co ta Australia gra to żenada jest, kolega co dał na Japonię to czapki z głów, niestety ja na Australię dałem i nie ma co oglądać.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Dyscyplina Siatkówka Liga Światowa
Godz: 05:40
Spotkanie Holandia - Australia
Typ: DW 0-3
Kurs 3.20
Buk Forbet
Holandia to najsłabsza ekipa odnośnie czterech drużyn, które grały o finał a teraz o trzecie miejsce. Australia po przegranej z Japonią będzie chcieła się zrehabilitować i gładko ograć najsłabszą drużynę tych finałów a kurs to dla mnie spore Value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Po takiej grze grasz na Australię ???? Przecież Oni zagrali mega słabo w meczu z Japonią.. Ja osobiście nie widzę szans na 3:0 dla Australii.
Ja osobiście wchodzę w over +181,5 po kursie 1,68 eFortuna
w dublu ze Słowenią win po kursie 1,30 co daje podwojenie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina Siatkówka Liga Światowa
Godz: 05:40
Spotkanie Holandia - Australia
Typ: DW 0-3
Kurs 3.20
Buk Forbet
Holandia to najsłabsza ekipa odnośnie czterech drużyn, które grały o finał a teraz o trzecie miejsce. Australia po przegranej z Japonią będzie chcieła się zrehabilitować i gładko ograć najsłabszą drużynę tych finałów a kurs to dla mnie spore Value.
No wielkie brawa dla Ciebie za trafienie tak dobrego kursu. Przyznam szczerze, że nie wierzyłem w 3:0 dla Australii po tym co zagrała wczoraj. No 2 sety na przewagi więc mogło być różnie ale liczy się wynik a ten jest 3:0 gładkie. Graty
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
USA nie przyjeżdża do Serbii w swoim najmocniejszym składzie. Brak m.in. Andersona, Holta, Russella. Mimo wszystko jest to spore osłabienie bo na pozycji atakującego Andersona nie będzie łatwo zastąpić godnie
Oglądałem wczoraj całe spotkanie Amerykanów z Serbami i trzeba powiedzieć wprost, że w takim składzie personalnych Amerykanie nie osiągną zbyt wiele w tegorocznej lidze światowej. Z pierwszego składu są tylko Sander, Christenson i Smith, reszta to są trochę anonimowi gracze, którzy owszem mają potencjał, ale brakuje im doświadczenia na tak wysokim poziomie.
Mam więc pytanie do znawców tej dyscypliny. Na Finał Ligi Światowej federacje mogły dokonać korekt w składzie? Czy skład zostaje niezmieniony od początku do końca. Dla koneserów pytanie może wydawać się błahe ale proszę o odpowiedz. Pytam w kontekście jutrzejszego meczu Amerykanów z Francuzami.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mistrzostwa Europy to nie jest ważna impreza? Aha, no to nie wiedziałem. To po co Oni wgl grają w tą siatkówkę? Nie kumam heh ????
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
dla potentatow nie jest ???? To jest rok na przebudowe, potentatow interesują mistrzostwa świata i igrzyska olimpijskie. Na ME bez spiny. Na ME beda krolowac takie druzyny jak Polska czy Francja.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Brazylia - Rosja (+16,5) 2 @1,7 ✅totomix (jeśli zagramy wcześniej np. totolige za dyszkę, mamy kupon bez podatku)
Jak ktoś gra w Toto to mamy tutaj value, fortuna dla porównania ma handi +13,5 pkt po @1,54. Rosjanie w zasadzie bez szans na awans, chyba tylko 3-0 daje im możliwość wyprzedzenia Brazylii. Pewnie pojawi się ktoś z drugiej &#39;szóstki&#39;, niemniej dwa sety do 20, jeden do 19 i typ wygrany. &#39;Canarinhos&#39; u siebie, jednak w meczu z Kanadą też mieli swoje przestoje, nie jest to jeszcze taki potentat jak przed laty za czasów Rezende. &#39;Sborna&#39; to oczywiście mocna zagrywka i blok, który z Kanadą nie funkcjonował, aczkolwiek potencjał w tym elemencie jest spory.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Cały ten turniej finałowy to niezła kpina, wszyscy na mega olewce, tylko półamatorskie składy USA i Kanady walczą jak lwy, w dodatku ta temperatura na hali i &#39;tłumy&#39; kibiców.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Brazylia - Rosja (+16,5) 2 @1,7 totomix (jeśli zagramy wcześniej np. totolige za dyszkę, mamy kupon bez podatku)
Jak ktoś gra w Toto to mamy tutaj value, fortuna dla porównania ma handi +13,5 pkt po @1,54. Rosjanie w zasadzie bez szans na awans, chyba tylko 3-0 daje im możliwość wyprzedzenia Brazylii. Pewnie pojawi się ktoś z drugiej &#39;szóstki&#39;, niemniej dwa sety do 20, jeden do 19 i typ wygrany. &#39;Canarinhos&#39; u siebie, jednak w meczu z Kanadą też mieli swoje przestoje, nie jest to jeszcze taki potentat jak przed laty za czasów Rezende. &#39;Sborna&#39; to oczywiście mocna zagrywka i blok, który z Kanadą nie funkcjonował, aczkolwiek potencjał w tym elemencie jest spory.
Fortuna +18.5 po 1.50 i większe value to jest
Z jakiej racji miałby sie pojawiać ktoś z drugiej szóstki Rosji? dopóki są szanse na awans to sie gra o awans, to nie jest turniej myszki miki a Rosjanie i tak grają eksperymentalnym składem i nie będą odwalali już maniany nie wiadomo jakiej
Brazylia obecnie jest cienka, takie grube kupy jak Mauricio na przyjęciu? no na boga w Brazylii jak gra taki gość w pierwszym składzie to już jest źle, duże value na Rosjan

Poza tym chłopie, Ty nie porównuj value między bukami ziemniaczanymi bo aż śmiech ogarnia jak sie to czyta ???? u buków netowych dalej mamy linie 16.5 i to bez podatku, a Ty mówisz o jakimś 1.70 -12% i że to VALUE jest? ???? litości
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przecież Ci napisał, że jak zagrasz toto ligę to masz bez podatku umiesz czytać wszystko ze zrozumieniem ????
A po drugie śmiejesz się z Value +16,5 w Toto mixie a sam piszesz, że w Fortunie jest +18,5 po 1,50 i, że to jest większe value.... Zastanów się co piszesz.
Rosja to zbieranina słabiaków i żadnego value nie ma z ich strony, bo jeśli wygrają 1 seta to będzie cud.... Między taką Rosją a tak &quot;słabą&quot; Brazylia to przepaść... już Kanada pokazała ich miejsce w szeregu.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Przecież Ci napisał, że jak zagrasz toto ligę to masz bez podatku umiesz czytać wszystko ze zrozumieniem ????
A po drugie śmiejesz się z Value +16,5 w Toto mixie a sam piszesz, że w Fortunie jest +18,5 po 1,50 i, że to jest większe value.... Zastanów się co piszesz.

Rosja to zbieranina słabiaków i żadnego value nie ma z ich strony, bo jeśli wygrają 1 seta to będzie cud.... Między taką Rosją a tak &quot;słabą&quot; Brazylia to przepaść... już Kanada pokazała ich miejsce w szeregu.
większe value, a ogólnie value to chyba różnica? +18.5 po 1.50 jest większym value niż 1.70 na 16.5, jeden punkt na linii to powinna być różnica ok.1.15 w kursie a nie 1.10.

ale przyznaje, sorry nie doczytałem z tą totoligą


puknij sie co Ty piszesz w ogóle, Rosja w pierwszej fazie LŚ zdobyła 14 pkt a Brazylia 19, ledwie 5 pkt więcej. Handi jest na ok. 12.5 tak różnica, Brazylia jest cienka w tym roku, nie była wstanie zrobić NIKOGO na handi 19.5 w tym roku w LŚ, rozumiesz? nikogo, więc dlaczego miałaby zrobić Rosje na zawołanie. Value w handi na Ruskich jest ogromne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom