>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2017

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
większe value, a ogólnie value to chyba różnica? +18.5 po 1.50 jest większym value niż 1.70 na 16.5, jeden punkt na linii to powinna być różnica ok.1.15 w kursie a nie 1.10.
ale przyznaje, sorry nie doczytałem z tą totoligą

puknij sie co Ty piszesz w ogóle, Rosja w pierwszej fazie LŚ zdobyła 14 pkt a Brazylia 19, ledwie 5 pkt więcej. Handi jest na ok. 12.5 tak różnica, Brazylia jest cienka w tym roku, nie była wstanie zrobić NIKOGO na handi 19.5 w tym roku w LŚ, rozumiesz? nikogo, więc dlaczego miałaby zrobić Rosje na zawołanie. Value w handi na Ruskich jest ogromne
Po 1 +16,5 a +18,5 to są 2 punkty na lini a więc spora różnica...
Z tym, że Brazylia NIE MUSIAŁA bo miała awans pewny...
Napisałeś &quot;Duże value na Rosjan&quot; Nie wspomniałeś, że grasz jakieś handi dodatnie... Bo z tym się zgodzę, że Rosja nie powinna przegrać z Brazylią różnicą więcej jak 13 punktów....
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Po 1 +16,5 a +18,5 to są 2 punkty na lini a więc spora różnica...
Z tym, że Brazylia NIE MUSIAŁA bo miała awans pewny...
Napisałeś &quot;Duże value na Rosjan&quot; Nie wspomniałeś, że grasz jakieś handi dodatnie... Bo z tym się zgodzę, że Rosja nie powinna przegrać z Brazylią różnicą więcej jak 13 punktów....
chodziło mi o handi punktowe, logiczne że nie na wygraną ogólnie
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Francja - Serbia SERBOWIEFortuna 2.80
Walka o półfinał LŚ. Serbowie jako jedyni oprócz Polaków potraktowali tą edycję LŚ poważnie. Jest cały najmocniejszy skład jaki ma dyspozycji trener Grbić. Natomiast Francuzi w przebudowie, nie ma podstawowego atakujacego Rouziera, zrezgynował także póki co Tillie i Marechal, czyli dwóch podstawowych przyjmujących. W ich miejsce wchodzą młodzi, zdolni, ale to nie ta klasa którą prezentowali ich poprzednicy.
Oba zespoły walczyły z USA. Serbowie przegrali 1:3, choć równie dobrze mogło być 3:0
W pierwszym secie nieporozumieniem było brak w pierwszej szóstce Lubirica, stratę zrobili tak dużą, że Atanasijevic chociaz dwoił sięi troił nie mógł już nic zrobić. Z 9 pkt straty doszli na 2pkt. Drugi set to wynik 23:21 dla Serbów i wtedy na zagrywce 4 petardy Jaeschego zrobiły robotę, kolejny set, który powinien być dla Serbów. 3 set to pogrom i jeszcze raz pogrom na korzysc Serbów. 4 set to ciągła dwupunktowa przewaga Serbów i nagle przestój i Jankesi ponownie odskoczyli. Tu spokojnie mogło być 3:1 w drugą stronę.
Francuzi natomiast rozegrali 5 setów. Dwa z nich wygrali minimalnie po wyrównanych setach, jeden z nich wyciągneli z wyniku wydawałoby się nie do odrobienia. Dwa sety to ich sromotne wysokie porażki. Tie break to bezpieczna 3 punktowa przewaga USA i nagle kompletny przestój i niepotrafienie odbioru zagrywki typu float x 5.
Składy
Atak: Atanasijevic - Boyer
Przyjęcie : Ivovic, Kovacevic - Rossard, Lynell, Ngapeth remis, Earvin kompletnie bez formy, nie grał w eliminacjach i dopiero wchodzi w rytm gry
Blok: Podrascanin,Lisinac - Le Roux, Chinenyeze
Rozegranie : Jovovic - Tonutti
Serbowie 3:2 Francuzi
Serbowie grają zgraną ekipą, znają się na pamieć, Francuzi osłabieni brakiem 3 podstawowych zawodników, a do tego ich gwiazdor Ngapeth zdecydowanie pod formą.
Serbowie 3 porażki pod rząd, 4 nie będzie, zbyt utytułowana drużyna. Jak dla mnie bardzo dobry typ z mega porządnym kursem, która warto zauważyć spada.
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Coś ten temat ucichł a tu liga światowa mecz finałowy i mecz o 3 miejsce za parę godzin.
USA-Kanada hmm czego można się spodziewać po meczu o 3 miejsce ? Jeżeli by tak popatrzeć realistycznie to USA powinno to wygrać na spokojnie, ale zależy od podejścia trenera czy będzie rotował składem czy będzie chciał to 3 miejsce zająć z drużyną.
a 2 mecz 50/50 brazylia gra u siebie, ale ich jakoś nie wygląda za pięknie ktoś coś doradzi w tych meczach ?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Coś ten temat ucichł a tu liga światowa mecz finałowy i mecz o 3 miejsce za parę godzin.
USA-Kanada hmm czego można się spodziewać po meczu o 3 miejsce ? Jeżeli by tak popatrzeć realistycznie to USA powinno to wygrać na spokojnie, ale zależy od podejścia trenera czy będzie rotował składem czy będzie chciał to 3 miejsce zająć z drużyną.
a 2 mecz 50/50 brazylia gra u siebie, ale ich jakoś nie wygląda za pięknie ktoś coś doradzi w tych meczach ?
Ciężko tutaj cokolwiek radzić. To chyba najdziwniejsza finałowa faza LS w historii ogólnie chyba również jak i całe rozgrywki, które nigdy nie były jeszcze tak treningowo traktowane przez większość ekip. Francji moze zabraknąć bomby i tutaj upatrywał bym przewagi Brazylii szczególnie w postaci Wallace&#39;a. No i gospodarzom pomagają sciany
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Cenzura na forum jest, moje komentarze sa ciagle usuwane podczas gdy ciagle wychodzi na moje. Francja wygrywa kolejny jarmark z rzedu dokladnie tak jak mowilem. Potentaci jak zwykle bez spiny , oczywiscie ME znowu wygrywa Francja bo kogo obchodza ME? Beda MŚ/ IO i oczywiscie Francja nic nie będzie znaczyla, tez na ich porazkach sporo kasy natluklem, ci co sledza moje komentarze pamietaja. Na IO/MS znacza tylko Rosja/ USA/ Brazylia/ Wlochy.
Nie usuwajcie moich komentarzy to moze ktos wreszcie po kilku turniejach zrozumie co to znaczy wazna impreza i co to znaczy podejscie potentatow i zarobi troche kasy
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cenzura na forum jest, moje komentarze sa ciagle usuwane podczas gdy ciagle wychodzi na moje. Francja wygrywa kolejny jarmark z rzedu dokladnie tak jak mowilem. Potentaci jak zwykle bez spiny , oczywiscie ME znowu wygrywa Francja bo kogo obchodza ME? Beda MŚ/ IO i oczywiscie Francja nic nie będzie znaczyla, tez na ich porazkach sporo kasy natluklem, ci co sledza moje komentarze pamietaja. Na IO/MS znacza tylko Rosja/ USA/ Brazylia/ Wlochy.
Nie usuwajcie moich komentarzy to moze ktos wreszcie po kilku turniejach zrozumie co to znaczy wazna impreza i co to znaczy podejscie potentatow i zarobi troche kasy
Wygrali bo byli najlepsi i tyle w temacie.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Wygrali bo byli najlepsi i tyle w temacie.
Byli najlepsi na chwile obecną, bo potentaci maja te jarmarki gdzieś ???? Mozecie wysmiewac moje teorie ale to sie potwierdza w KAZDYM turnieju. Wyjatkiem byly Mś w Polsce. W jarmarkach gramy na Francje a w IO/MŚ na potentatow bo kursy na Francje sa chore po tych jarmarkach a buki nie wyciagaja ZADNYCH wnioskow
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dobra bo nie chce mi się z Tobą wchodzić w głupią dyskusję.... Podam Ci tylko parę przykładów dla TWOJEJ teorii....
MŚ 2014 - Polska - Brazylia - Niemcy (Gdzie są TWOJE Włochy, Rosja i USA ??)
MŚ 2010 - Brazylia - Kuba - Serbia (Gdzie są TWOJE Włochy, Rosja i USA)
MŚ 2006 - Brazylia - Polska - Bułgaria (Gdzie są TWOJE Włochy, Rosja i USA)
MŚ 2002 - Brazylia - Rosja - Francja
Brazylia 3 Złote medale Mistrzostw Świata pod rząd bo to była ICH ERA gdzie nie równał im się nikt....
I pójdę dalej przez ostatnie 4 Mistrzostwa Świata Twoje Włochy nie zdobyły żadnego medalu, Twoja USA nie zdobyła żadnego medalu, Twoja Rosja zdobyła 1 medal - Srebrny.
Dla porównania Polacy zdobyli 2 medale - złoto i brąz.
To, że Rosja zdobywała medale na IO w erze gdzie miała super skład z Poltawskim na czele... USA z Stanleyem na czele czy Włosi, którzy od PARUNASTU dobrych lat nie zdobyli złota na Mistrzostwach Świata i IO... Mija się z Twoją teorią...
Francja ma super drużynę od 2 lat? A to, że im sie nie udały ostatnie IO nie znaczy, że będzie tak zawsze...
Twój potentat WŁOCHY ostatni złoty medal na WIELKIEJ imprezie zdobyli..... w 1998 roku. BRAWO.
I tym akcentem kończę rozmowę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom