>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Szwedzka 2007 - Eliteserien

Status
Zamknięty.
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Eliteserien 2007 . Dackarna mistrzem !!
W dniu dzisiejszym startuje jedna z najsilniejszych lig świata czyli szwedzka Eliteserien.
W pierwszej kolejce spotkają się:
Kaparna - VMS Elit
Vastervik - Bajen
Piraterna - Masarna
Dackarna - Indianerna
Rospiggarna - Smederna
Oto składy drużyn, które dziś występują:
Kaparna Goeteborg - Elit Vetlanda
Kaparna
1. Rafał Szombierski
2. Piotr Paluch
3. Rafał Dobrucki
4. Paweł Hlib
5. Chris Louis
6. Tomas Karlsson
7. Kim Jansson
8. Michael Berntsson
Elit Vetlanda
1. Lee Richardson
2. Mattias Nilsson
3. Jarosław Hampel
4. Tomasz Jędrzejak
5. Rune Holta
6. Tobias Johansson
7. Thomas H. Jonasson
8. Robin Aspegren
Vastervik - Hammarby Sztokholm
Vastervik
1. Sebastian Ułamek
2. Chris Harris
3. Bjarne Pedersen
4. Niels Kristian Iversen
5. Tomasz Gollob
6. Robert Johansson
7. Billy Forsberg
8. Viktor Bergstroem
Hammarby
1. Jesper B. Jensen
2. Martin Smolinski
3. Nicki Pedersen
4. Adam Shields
5. Scott Nicholls - ZZ
6. Tomasz Gapiński
7. Robert Pettersson
8. Kim Nilsson
Piraterna Motala - Masarna Avesta
Piraterna
1. Ryan Sullivan
2. Grzegorz Walasek
3. Mikael Max
4. Robert Kościecha
5. Kenneth Bjerre
6. Damian Baliński
7. Christian Ingesson
8. Tobias Ingesson
Masarna
1. Antonio Lindbaeck
2. Maciej Kuciapa
3. Billy Hamill
4. Simon Stead
5. Leigh Adams
6. Linus Sundstroem
7. Daniel Davidsson
8. Robin Bergqvist
Dackarna Malilla - Indianerna Kumla
Dackarna
1. Hans Andersen
2. Peter Karlsson
3. Fredrik Lindgren
4. Charlie Gjedde
5. Andreas Jonsson - ZZ
6. Ricky Kling
7. Robin Toernqvist
8. Joakim Engstrand
Indianerna
1. Magnus Zetterstroem
2. Henrik Gustafsson
3. Rafał Okoniewski
4. Kai Laukkanen
5. Piotr Protasiewicz
6. Ludvig Lindgren
7. Roman Povazhny
8. Simon Gustafsson
Rospiggarna Hallstavik - Smederna Eskilstuna
Rospiggarna
1. Greg Hancock
2. Krzysztof Słaboń
3. Janusz Kołodziej
4. Travis McGowan
5. Jonas Davidsson
6. Adrian Miedziński
7. Andreas Messing
8. Jonas Messing
Smederna
1. Rory Schlein
2. Andre Compton
3. Krzysztof Kasprzak
4. Krzysztof Buczkowski
5. Wiesław Jaguś
6. Morten Risager
7. Linus Ekloef
8. Robert Henderson
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kursów jeszcze nie ma , ale już wczoraj przeanlizowałem mecze . Zapomniałem wkleić ale teraz nadrabiam zaległości :p
Bajen Hammarby Stockholm - Rospiggarna Hallstavik

Spotkanie dwóch przeciętnych ekip , mających jednak bardzo silnych liderów. Nicki będzie nieco bardziej wypoczęty od Grega , bo jego zespół miał dzień wolny w Anglii . To nie jedyny atut gospodarzy. Do składu wraca po kontuzji Scott Nicholls i Jesper Bruun Jensen . Jeśli dodamy do tego zawsze mocnego w Szwecji Joonasa Joonas Kylmäkorpiego oraz Adam Shieldsa i Tomasza Gapińskiego to zwycięstwo gospodarzy nie powinno podlegać dyskusji . Według mnie 10 pkt to minimum kary jakie czeka ekipę Grega Hancocka. Dodatkowo over 11 tego zawodnika wydaje mi się być bardzo realne z powodu własnie konieczności jechania dodatkowego biegu oraz fakt , iż Greg bardzo dobrze prezentuje się na torze Bajenu .

Elit Vetlanda - Dackarna
Pojedynek na szczycie. Według mnie jednak gospodarze nie pozwolą sobie na drugą porażkę na swoim torze w tak wczesnej fazie sezonu i pewnie pokonają gości , w których niepewny jest występ Andreasa Jonssona .

Västervik - Smederna
Spotkanie najlepiej się jak do tej pory prezentującej ekipy z Vastervik z ekipą z Eskilstuny powinno być spotkaniem używając nomenklatury piłkarskiej do jednej bramki . Można liczyć jedynie na przebłyski Jagusia . Schlein , Kasprzak i reszta zawodników Smederny nigdy nie jeździła przynajmniej przeciętnie na tym torze . I nie sądze , by mogło by tak być teraz . Zwycięstwo 15-17 pkt jest bardzo realne .

Kaparna - Piraterna
Beniaminek Elitserien podejmuje na torze Visby ekipę z Motali . Z tego względu atut własnego toru praktycznie nie istnieje . Goście powinni to wykorzystać . Spotkanie jednak będzie ciekawe , bo obie ekipy prezentują mniej więcej podobny poziom . Zwycięstwo gości 6-8 pkt można jednak według mnie spokojnie grać .

MasarnaAvesta - Indianerna
Na koniec zostawiłem według mnie najciekawsze spotkanie do typowania . Gospodarze wreszcie pojadą w silnym , choć nie najsilniejszym składzie . Do składu wraca Davey Watt i przede wszystkim Leigh Adams. Jesli dodamy do tego Toninho Lindbaecka , Billy Hamilla i Simona Steada to mamy ekipę , która powinna spokojnie ( około 15 pkt ) pokonać ekipę z Kumli , w szeregach której zabraknie weterana NIklasa Klindgberga i Henrika Gustafssona . Trener Rikard Andersson musiał coś zmienić skoro ekipa nie wygrała żadnego meczu w tym sezonie . Ferjan , Zorro , Laukkanen , Okoń , Protasiewicz , Poważny to znane nazwiska ale w ostatnich 7 latach zawsze przegrywali dwucyfrówką , w tym 6 razy `20 pkt .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Hammarby - Rospiggarna
Nicki Pedersen i Scott Nicholls to dwaj najlepsi zawodnicy drużyny Hammarby. Moim zdaniem jest to gwarancja co najmniej 25 punktów. Do tego Tomasz Gapiński, Adam Shields i Jonas Kylmakoerpi... Co prawda fakt, faktem, że Rospiggarna do tej pory wygrała wszystkie spotkania jednakże każda seria musi się kiedyś skończyć, a moim zdaniem nastąpi to dziś. Na pewno punkty w drużynie gości będzie zdobywał Greg Hancock jednakże nie będzie miał raczej znaczącego wsparcia wśród kolegów.
Typ: Hammarby Kurs: 1,15 Bwin (9/10)
Typ: Hammarby -11,5 Kurs: 1,72 Bwin (5/10)


Masarna Avesta - Indianera
Wydaje mi się, że dobrym typem na to spotkanie będzie zakład indywidualny, czy jak to tam się zwie ;) Na Leigha Adamsa. Australijczyk wraca do składu drużyny i będzie chciał jej pomóc w odniesieniu pierwszego w tym sezonie zwycięstwa. Rywale w drużynie przeciwnej to przede wszystkim Protasiewicz, Ferjan, Laukkanen i Zettestroem, jednakże moim zdaniem Adams jest od każdego z nich lepszy tak więc...:
Typ: Leigh Adams więcej niż 12,5 pkt Kurs: 1,65 (8/10)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Vastervik - Smederna
Drużyna gospodarzy jak narazie z kompletem zwycięstw... ale nie może być inaczej skoro w swoim składzie ma się takich asów jak Tomek Gollob, Tomek Chrzanowski, czy też Chris Harris.. I choć w Smedernie jeździ m.in Wiesio Jaguś to według mnie zapowiada się wysoka wygrana gospodarzy... może nawet 20 punktowa
Typ: Vastervik -17,5 Kurs: 1,80 (5/10) Bwin

Kaparna - Piraterna
W tym meczu zdecyduję się zagrać na poszczególny bieg... a dokładniej bieg 3.
Kaperna: Kim Jansson, Rafał Szombierski Piraterna: Mikael Max, Grzegorz Walasek
Osobiście nie widzę innego wyjscia niz wygrana gości... 2-4 bądź tez 1-5 ;)
Typ: 3.bieg - 2 Kurs: 1,25 (8/10) Bwin
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Spotkanie : Smederna Eskilstuna - Piraterna Motala
Typ: Piraterna
Kurs: 2.30
Buk: Expekt

Ten typ chodził mi już po głowie od jakiegoś czasu . Jak zobaczyłem kurs , to buźka mi się uśmiechnęła i zagram go jak tylko będzie w ofercie Bwin za dużą stawkę . Smederna jest bardzo osłabiona brakiem lidera Wiesława Jagusia , który nie pojedzie w dzisiejszym spotkaniu . Praktycznie już sam ten fakt powinien skłaniać do zagrania na to spotkanie . Ale są jeszcze inne ważniejsze przesłanki . Ekipa z Motali zawsze bardzo dobrze prezentowała się na torze w Eskilstunie , czego nie można powiedzieć o ekipie gospodarzy którzy w tym sezonie dość szczęśliwie i nisko wygrali oba mecze u siebie z outsiderami ligi z Kaparną Goetboerg oraz Indianerną Kumla ( odpowiednio 51-45 oraz 50-45 ) . A losy tych spotkań rozstrzygał ... Wiesław Jaguś wygrywając oba ostatnie biegi .
Piraci z kolei to bardzo niedoceniana ekipa , która w tym sezonie jeździ bardzo dobrze na wyjazdach ( remis z Hammarby Sztokholm ! oraz zwycięstwo ze wspomnianą Kaparną 20 punktami ... ).
Co prawda jest to liga szwedzka , i tą ligę niektórzy odpuszczają i dzieją się różne rzeczy . Jednakże jestem pewien zwycięstwa ekipy gości , którzy w składzie nie mają gwiazd , ale zawodników którzy ligę szwedzką traktują na poważnie . Stawka bardzo duża .
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dackarna - PiraternaTyp: Piraterna Kurs: 3.20
Dackarna - Piraterna (0-6) Typ: 2 @ 1.85

Nad tym typem się zastanawiałem od zeszłego tygodnia . Kiedy Hans Andersen zapowiedział w niedziele , że robi sobie przerwę od szwedzkiej ligi to wiedziałem , że to zagram . Świetnie dysponowani Piraci przyjadą na tor w Mallili , który leży im nie gorzej niż swój własny . Świadczą o tym dwie wygrane gości w dwóch ostatnich latach ! Fantastycznie na tym torze prezentuje się zawsze będący w super formie Ryan Sullivan oraz Damian Baliński . Przez wiele lat idolem miejscowej publiczności był Mikael Max . Jeśli dodamy do tego zawsze mocnych Bjerre , Walaska i Szczepaniaka to sądzę , że goście mogą tutaj powalczyć o zwycięstwo . Na pewno będzie to spotkanie na styku , tak jak w latach ubiegłych dlatego handicap jest według mnie najlepszym posunięciem .Dackarna pokazała już w tym roku , że jest u siebie do pokonana przegrywając z Hammarby .


  • Dodatkowo jeszcze takie moje propozycje :
  • Bajen Speedway - Smederna
    ( 3-Drogowy HCP 0-24 )
    Typ: 1 @ 1.85
  • Rospiggarna - Västervik
    Typ: 2 @ 2.25

Smederna zdziesiątkowana kontuzjami . Gospodarze w najlepszym zestawieniu. W zeszłym roku w pełnym składzie goście dostali 33-63 dziś powinno być podobnie . Vastervik to Vastervik . Najsilniejsza szwedzka ekipa i po takim kursie warto spróbować .

 
billykid 0

billykid

Użytkownik
Witam
W dniu dzisiejszym są mecze:

DACKARNA - MASARNA
KAPARNA - SMEDARNA
PIRATERNA - HAMMARBY
ROSPIGGARNA - INDIANERNA
VASTERVIK – ELIT VETLANDA

Jakieś opinie o tych spotakniach?. Byłbym wdzięczny jesli ktos mi poda jakies szwedzkie strony dotyczące żuzlowej elitserien bo nic nie mooge znalezc.
Pozdrawiam
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
[center:4a5402b8a8]12. kolejka - 24. lipca
[/center:4a5402b8a8]
[center:4a5402b8a8]Masarna - Rospiggarna
Hammarby - Dackarna
Elit Vetlanda - Piraterna
Vastervik - Kaparna
Indianerna - Smederna[/center:4a5402b8a8]
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: Västervik - Kaparna, handicap (-28.5)
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Expekt
Analiza: Siły obu drużyn nie ma co nawet porównywać, bowiem jest to przysłowiowe spotkanie Dawida z Goliatem (Västervik - Kaparna). Kaparna to prawie pewniak do spadku, a Vastervik walczy o tytuł mistrzowski. Kursu na zwycięstwo gospodarzy nawet nie będę podawał, bo jest on śmieszny. Dlatego jedyną możliwością postawienia tego meczu jest właśnie handicap. Sugerowałem się przede wszystkim tym, że już w tym sezonie raz te drużyny się spotkały (w Goeteborgu!) i Vastervik rozgromiło Kaparne aż 31:64! Warto dodać, że Kaparna jedzie bez swoich liderów: Dobruckiego i Nermarka. Tak jak napisałem wyżej, mecz z góry jest przegrany i nie sądzę żeby Kaparna miała jakas motywacje do robienia punktów. Liczę, że handi wejdzie :spokodfhgfh:

spokojnie weszło ✅ Vastervik 74:21 Kaparna Goeteborg
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
wszystkie kursy pochodzą z milenium
Indianerna- Smederna(+4) -2 2.0 ✅ 47-49(+4)
W pierwszym meczu obu tych ekip lepsi okazali się goście wygyrwając w stosunku 50-45. W dniu dzisiejszym obie ekipy wystąpią w podobnych składach. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie Smederna z takimi zawodnikami jak Jaguś, Kasprzak czy Buczkowski nie stoi na straconej pozycji i na pewno nie będą dawali łatwo się objeżdzać liderom z Kumli. Na pewno nie będzie tak łatwo jak napisał Wilkos, bo Zetterstroem, Ferjan i Protasiewicz to solidni zawodnicy ligi szwedzkiej. Będzie ciekawy pojedynek na styku, ale z hc powinno wejść.
4/10

Vetlanda-Piraterna(+6) -2 1.80 ▶ mecz przełożony na jutro z powodu opadów
Kolejny niezwykle wyrównany pojedynek jakby się wydawało na pierwszy rzut oka. Z początku byłem pewny i miałem grać &quot;jedynkę&quot; lecz nieobecnośc Jasona Crumpa, którego zastąpi Karol Ząbik wpłynęła na moją decyzję. W Vetlandzie wyni będą ciągnąć Rune Holta i Jarosław Hampel. Lecz obok nich nie widzę już nikogo, kto mógłby się jeszcze jakoś zdecydowanie wyróżnić na tle drużyny. Piarterna ma bardziej wyrównany skład i to może zdecydować o wszystkim. Pragnę zaznaczyć, że Piraterna jeszcze nie przegrała na wyjeździe więcej niż 4 puntkami, więc to też o czymś swiadczy.
8/10

Vastervik-Kaparna(+30) 1.75 ✅ 74-21(+30)
Co tu dużo pisać o tym meczu zdecydowanie różnica klas między tymi obiema drużynami. Vastervik wystawiło pełny skład na czele z Bomberem Charrisem i Tomaszem Gollobem. Myślę, że nikt nie będzie odpuszczał i wreszcie doczekamy się pogromu w wykonaniu Vastervik.
5/10

T.Gollob (powyżej 12,5 pkt) 1.70 ✅ 13
Jeśli tylko Tomek zostanie puszczony we wszystkich 5 startach, a nie czasami jak to bywało jechał w czterech na tak słabiutkich rywalach nie powinno być problemu ze zrobieniem 13 pkt.
7/10

Protasiew.-K.Kasprzak -2 1.95 ⛔
Krzysiek znajduje się ostatnio w znakomitej formie. Świadczą o tym wyniki z DPŚ, czy lidze polskiej. Jeśli Smederna ma walczyć w Kumli to nie wyobrażam sobie, żeby Kasprzak nie był lepszy od Protasiewicza. Biorąc pod uwagę to, że liga szwedzka jest łatwiejsza od polskiej powinno być dobrze :super:
9/10

pozdro
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No proszę , liga szwedzka w milenium ?? :O Czyżby zaczęli traktować żużel szwedzki wreszcie tak jak trzeba , czy była to Twoja pomyłka ?
Ja kurcze dziś nie zdążyłem nic zagrać . Jestem lekko podłamany , bo wszystkie moje typy które miałem grać b.grubo weszły , ale wpadłem do chaty z 2 minuty przed 19 , a UB ma zakłady do 18:55 . Do Bwin nie zdążyłem wpłacić w ciągu tych kilkudziesięciu sekund ...
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Jarosław Hampel (powyżej 11,5 punktów)1.75
Jarek po ostatnch słabszych występach w lidze szwedzkiej (9 pkt w meczu u siebie i 8 na wyjeździe) wreszcie powinien pojechać na swoim wysokim poziomie z początku seoznu, gdize stale robił ponad 12 punktów. Wysoka forma Jarka w lidze polskiej i ostatnio w Pucharze Świata przeniesie się na Elitserien i wreszcie pojedzie tak jakby sam sobie tego życzył, bo nie chce mi się wierzyć, że po raz kolejny zanotuje słaby występ.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
13. kolejka Elitserien , 31 lipca

▶ Smederna - Västervik

Lider tabeli przyjeżdża do 8 w tabeli ekipy z Eskilstuny . Gospodarze wreszcie pojadą z Jagusiem , Kasprzakiem i Buczkowskim . Jednak dziś raczej na niewiele się to zda , bo goście to istny Dream Team . Aż 6 zawodników jeździło w przeciągu ostatnich lat w Grand Prix jako stali uczestnicy . Smederna na pewno łatwo tego meczu nie odda , ale goście to zespół który powinien sobie z nimi poradzić . W zeszłym roku łatwo udało im się to uczynić 54-42 , a Smederna wtedy miała silniejszy skład ...

▶ Rospiggarna - Hammarby

Spotkanie 5 z 3 ekipą w tabeli . Gospodarze dziś pojadą mocno osłabieni . Bo Greg Hancock wciąż odczuwa skutki kontuzji i jeśli nawet pojedzie to trudno sobie wyobrazić , by dziś jakoś niesamowicie punktował. Goście w najmocniejszym zestawieniu . Biorąc pod uwagę jeszcze fakt , że ekipa gospodarzy na ostatnie 3 mecze na swoim stadionie przegrali aż dwukrotnie to ja dziś stawiam na gości .

▶ Dackarna - Elit Vetlanda

Spotkanie na szczycie . Dwie najlepsze ekipy z ubiegłego sezonu w tym roku są tuż za Vastervik . Dziś , któraś z tych ekip tracić będzie do lidera zapewne 4 punkty . Obydwie ekipy mocno osłabione. Goście wystąpią bez Jasona Crumpa , gospodarze bez Andreasa Jonssona . Mimo wszystko powinien być zacięty mecz . Goście wystąpią w składzie : Richardson-Ząbik,Hampel-Jędrzejak,Holta-Johansson,Jankowski . Gospodarze : Andersen-Karlsson,Lindgren-Gjedde,Dryml-Alden,Kling. Jak widzimy składy są i tak bardzo silne . Myślę ,że atut własnego toru jest jednak za Dackarną i to oni powinni wygrać to spotkanie . Choć na pewno nie będzie łatwo .

▶ Indianerna - MasarnaAvesta

Masarna w tym roku jeździ bardzo przeciętnie na wyjazdach . Dziś ma jednak szansę na odniesienie zwycięstwa . Gospodarze to ekipa co najwyżej przeciętna ale która na swoim torze jeździ całkiem nieźle . Masarna jednak dziś pojedzie w bardzo mocnym zestawieniu. Zabraknie co prawda Antonio Lindbaecka ( za którego będzie ZZ ) ale Watt-Hamill,ZZ-Stead,Adams-Dryml prezentuje się i tak całkiem obiecująco . Zwłaszcza Czech Aleś Dryml powinien sporo punktować z pozycji rezerwowego . Mecz powinien bilansować wokół remisu , ale ja większe szanse na odniesienie zwycięstwa daję gościom .

▶ Piraterna - Kaparna

Piraterna ten mecz powinna spokojnie wygrać . Goście to najsłabsza ekipa ligi . Przestrzegam jednak nad graniem tego meczu z wysokim handicapem (&gt;20 pkt) , bo mimo że Piraterna jest ekipą o wiele lepszą to na swoim torze nie odnoszą jakiś przekonujących zwycięstw .
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
14. kolejka Elitserien , 7 sierpnia

▶ Smederna - MasarnaAvesta Typ: 2 @ 2.00 ✅

Goście w końcu pojadą w swoim najsilniejszym zestawieniu . Tj. z Adamsem , Sajfudtinowem oraz Wattem + Hamillem . Do tego zapewne Lindbaeck ( lub ZZ za niego ) oraz Stead . Gospodarze z kolei bez Stefana Anderssona , który przywoził bardzo ważne punkty za to z Buczkiem . Gram jednak na Masarnę , bo jeździ się im w Eskilstunie bardzo dobrze. W poprzednich trzech latach odnieśli dwa zwycięstwa + Adams wygrał na tym torze w tym sezonie Grand Prix .Myślę , że po wyrównanym meczu górą będą goście , bo mają Emila na pozycji rezerwowego , który trzaśnie z kilkanaście punktów. Komplet dorzuci Adams + reszta pojedzie swoje i będzie fajnie .
+

▶ Vetlanda-Rospiggarna(+10) Typ: 2 @ 1.85 10 pkt ????
Gospodarze bez Jarka Hampela , którego zastąpi co prawda Crump ale goście mają sporą siłę rażenia i nie sądzę , by przegrali aż tak wysoko . Bardzo wyrównana drużyna z mocniejszą parą rezerwowych + dwójką bardzo mocnych liderów jak na Szwecję. Myślę , że będą się trzymali gospodarzy tak jak w poprzednich latach

▶ Hammarby-Indianerna(+24) Typ: 2 @ 1.85 ✅
Tutaj z kolei chyba zbyt wysoki handicap . Goście to przeciętniacy ale mają kim jechać . Gospodarze dużo znanych nazwisk , ale moim zdaniem to ustawienie ze Smolińskim na 4 i Erikssonem na 7 to błąd i drużyna z Kumli powalczy dziś o 40 punktów . W zeszłym rok padł remis między tymi zespołami ...

▶ Kaparna(+20)-Dackarna Typ: 1 @ 1.85 ✅
Tutaj już totalnie na przeczucie , bo goście bez Jonssona za którego będzie ZZ , ale również bez choćby Charllie Gjedde czy Lukasa Drymla ! W składzie jest za to Kling , Kramer , Torngvist czy Hefenbrock i myślę , że menadżer gości jeśli Dackarna będzie pewnie prowadzić to da pojeździć zmiennikom . A nawet jeśli nie to sądzę , że Kaparna ma na tyle dobrych zawodników , że sobie poradzi ze zdobyciem 40 punktów . Zwłaszcza Mistrz Polski Juniorów z pozycji nr. 7 powinien ostro punktować

▶ Vastervik-Piraterna(+10) Typ: 2 @ 1.85 10 pkt ????
Na koniec pojedynek dwóch moich ulubionych drużyn szwedzkich. I też typ raczej na przeczucie . Goście mają strasznie silny i wyrównany skład . Gospodarze też , ale Piraterna świetnie jeździ na wyjazdach . Tu w Vastervik raz zremisowali i dwukrotnie nieznacznie ( 6 pkt ) przegrywali w ostatnich 3 latach . Powinien być mecz na styku.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zgadzam się z tymi raczej za wysokimi handicapami jakie wystawił Unibet innymi słowy popieram Twoje typy.

Jestem jednak ciekaw jak pojedzie dziś Masarna. Zgadzam się z tym co napisałeś, że udało im się skompletować najsilniejszy skład, ale czy to dziś wystarczy do odniesienia zwycięstwa? nie jestem pewien. Mecz pewnie zakończy się w granicach remisu, bo nie sądze aby któraś z drużyn wypracowała sobie jakąś przewagę. Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie... ja dzisiaj odpuszczam typowanie Eliteserien ;)
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
1.Spotkanie: Västervik - Piraterna
Analiza: Västervik to jedna z moich ulubionych drużyn żużlowych. Dziś jadą z Piraterną i nie wyobrażam sobie, jakby ten mecz przegrali. Dla mnie każdy zawodnik gospodarzy jest o klase lepszy niż ich dzisiejszy rywal. Warto dodać, że w Motali wygrało Vastervik 50-46! A wtedy przecież słaby występ zanotowali: Harris, Ułamek oraz Iversen. Dziś jadą na własnym terenie i stać ich na wyższą zdobycz punktową. Piraterna niby ma mocny skład, ale pewniaków mają tylko dwóch. Mowa o Bjerre i Sullivanie. Reszta to średniacy. Walczący o mistrzostwo żużlowcy Västervik muszą ten mecz wygrać... dlatego postawiłem na pewną 1. Można także skusić się na handicap (-6.5) po kursie 1.70 ;-)

Typ: Västervik ✅
Kurs: 1.25
Bukmacher: Expekt

2.Spotkanie: Smederna - MasarnaAvesta
Analiza: Drugim spotkaniem, którym się zainteresowałem jest pojedynek Smederna z Masarną. Mimo, że jedna jak i druga drużna jedzie w najmocniejszym składzie to więcej szans daje gościom. Siła teamu z Eskilstuny to Kasprzak, Jaguś, Schlein i Buczkowski. Liderzy Masarny to: Watt, Stead oraz Adams. Dodatkowo każy z nich wystąpi o jeden bieg więcej gdyż za Lindbacka bedzie z/z. Liczę też na punkty Hamilla i Sajfutdinova. Statystyki pokazują, że Smederna u siebie na 6 spotkań wygrała tyko dwa. Tyle samo zwycięstw tyle że na wyjeździe posiada Masarna co świadczy o różnicy klas ;-) Wynik końcowy będzie bliski remisu. Mam jednak nadzieję, że wygra Masarna.

Typ: MasarnaAvesta (+1.5) ✅
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
 
S 0

snoopd

Użytkownik
Spotkanie: Indianerna vs Vetlanda , Daniel Nermark (Kap) - Over/Under Points
Typ Vetlanda, Under 9,5
Kurs:2.36 ⛔
Bukmacher Bwin

Analiza:
Spotkanie 5 z 9 druzyna Elitserien. Druzyna Indianerny wygrala jak narazie tylko 1 spotkanie w lidze na swoim torze z najslabszym zespolem Kaparny. Mam nadzieje ze dzisiaj nie przerwie swojej serii porazek ( 7 z rzedu) i ponownie przegra mimo ze druzyna Vetlandy wystapi dzis w troszke innym zestawieniu oslabiona min. brakiem Jarka Hampela. Typ Vetlanda!

Moj drugi typ to Under 9,5 punktow Daniela Nermarka zawodnika Kaparny Goeteborg. Mimo ze ten zawodnik ostatnio notowal przyzwoite wyniki na wyjazdach dzisiaj startuje w parze z Rafim Dobruckim i nie powinien przekroczyc 10 punktow z meczu. Typ Uder 9.5!


Edit: Niestety nieprzewidzialem ze Rafal nie pojedzie i Nermark &gt;9,5
 
Z 0

zdenek

Użytkownik
Witam wszystkich to mój 1 post.

Czy info o tym ze za Dobruckiego z/z jest pewne? bo jak tak to mój pierwszy zakład w bwin na 99% wejdzie (Rospiggarna - Kaparna typ:1 za 40zł żebym mógł wypłacić kasę).
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Antonio Lindbäck 6,47 7,23 Jason Crump 8,72 8,80
Simon Stead 5,47 4,95 Thomas H Jonasson 3,64 4,77
Dave Watt 5,10 6,70 Jaroslaw Hampel 8,44 7,84
Emil Sajfutdinov 5,00 5,39 Lee Richardson 7,60 6,75
Leigh Adams 9,52 10,37 Rune Holta 8,33 9,04
Steve Johnston 4,57 4,87 Niklas Larsson 2,00 2,37
Linus Sundström 2,00 3,19 Lukasz Jankowski 4,07 4,57
Dennis Andersson 2,00 1,78 Robin Aspegren 2,00 1,70

Ciekawy mecz się szykuje nam w Aveście . Oba zespoły pojadą wreszcie w pełnych , optymalnych składach . Pierwszy mecz dzisiejsi gospodarze przegrali 10 punktami i jeśli chcą awansować to muszą wygrać przynajmniej 11 punktami . Zadanie to będzie niezwykle trudne , bo goście jak wspomniałem pojadą z trzema super liderami , którzy mogą zdobyć nawet po 13-14 punktów. Do tego Lee Richardson i dobrze czujący się na tym torze Thomas Jonasson. Takie zestawienie składu powoduje jednak , że skład nie jest wyrównany i jeśli ktoś pojedzie poniżej oczekiwań to goście mogą mieć problemy z wygraniem tego meczu lecz to oni są faworytami . Gospodarze z kolei na swoim torze jeżdżą bardzo dobrze . Niezwykle rzadko przegrywają . W sezonie zasadniczych odnieśli 8 zwycięstw i tylko jedną nieznaczną porażkę z Dackarną . Ja gram dziś na Masarnę + 8 , bo biorąc pod uwagę pierwszy mecz to nie sądzę żeby przegrali aż tak wysoko ( jeśli w ogóle ) . W dobrej formie jest Lindbaeck ( wczoraj 3,3,3,3,3 ) , Emil . Do tego Watt i Adams i chyba lepsza para rezerwowych . Awansować powinni goście , lecz mecz raczej dla Masarny ( dla odważnych 4.50 ) .

Mój typ: Masarna + 8
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom