>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Szwedzka 2007 - Eliteserien

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
DACKARNA - PIRATERNA

Drużyna gospodarzy to istny dream team. W jej składzie są uczestnicy tacy zawodnicy jak Hans Andersen, Peter Karlsson, Fredrik Lindgren, Lukas Dryml, Andreas Jonsson, Sebastian Aldén czy Robin Törnqvist. Nie jeżdżą jednak na miarę oczekiwań w tym sezonie . Na papierze powinni wygrywać pewnie z każdym i wszędzie . Jak to jednak z dream teamami bywa - często zawodzą . Pierwszy mecz między tymi drużynami wygrali 6 punktami i tak na prawdę nie muszą dzisiaj nawet wygrywać . A Piraterna ? Brak w składzie Bjerre oraz Kościechy dają się odczuć , jednak zawsze są groźni . Nie wierzę , by dziś przegrali aż 14 punktami . Poprzednie mecze między tymi ekipami w Malilli były zawsze zacięte :
2007: Dackarna - Piraterna 50-46
2006: Luxo Stars - Piraterna 46-50
2005: Luxo Stars - Piraterna 47-49
2004: Luxo Stars - Piraterna 54-42
i spodziewam się podobnego wyniku dzisiaj . Sullivan to pewniak , Max ostatnio też jeździ jakby troszkę lepiej . Baliński , Szczepaniak i Suchecki coś tam dorzucą . Jedyną niewiadomą i kluczową dla losów tego spotkania jest postawa Walaska. Ja liczę , że Greg po serii fatalnych wyników dziś się przełamie . A gospodarze mając niemal pewny awans nie będą dziś chcieli gromić rywali . Postawa Andersena , Jonssona , Lindgrena oraz Drymla jest trudna do odgadnienia , bo wszyscy prezentują kameleonową formę . Potrafią zrobić komplet jak i 3-4 pkt . Jako , że w sobotę GP to jestem na 90 % przekonany że nie pojadą najlepszym sprzętem , bo jutro trening , nie będą się przemęczać i spotkanie zakończy się kilku punktowym ich zwycięstwem

Typ: Piraterna + 12.5 @ 2.02 / + 14 @ 1.85
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dziś odbędą się pierwsze mecze półfinałowe szwedzkiej Eliteserien. Jutro ekipy spotkają się ponownie w meczu rewanżowym . Dzisiaj Elit Vetlanda podejmuje Vastervik :
Jason Crump AU 8,72 8,80 Bjarne Pedersen DK 7,42 8,22
Lee Richardson GB 7,60 6,75 Sebastian Ulamek PL 7,78 5,90
Jaroslaw Hampel PL 8,44 7,84 Tomasz Chrzanowski PL 5,31 5,98
Thomas H Jonasson S 3,64 4,77 Niels Kristian Iversen DK 6,09 6,69
Rune Holta PL 8,33 9,04 Tomasz Gollob PL 7,58 8,56
Lukasz Jankowski PL 4,07 4,57 Billy Forsberg S 2,00 4,74
Niklas Larsson S 2,00 2,37 Chris Harris GB 6,14 5,83
Robin Aspegren S 2,00 1,70 Viktor Bergström S 2,00 3,44

oraz Hammarby podejmuje Dackarnę :
Scott Nicholls GB 6,84 7,01 Fredrik Lindgren S 5,96 7,59
Tomasz Gapinski PL 4,64 7,00 Lukas Dryml CZ 4,92 4,88Jesper B Jensen DK 6,31 7,61 Hans Andersen DK 8,78 9,30
Martin Smolinski DE 5,12 5,42 Peter Karlsson S 8,33 7,66
Nicki Pedersen DK 9,94 10,50 Andreas Jonsson S 8,37 8,20
Freddie Eriksson (F) S 4,20 4,61 Robin Törnqvist (F) S 2,46 2,81
Kim Nilsson S 2,00 1,94 Sebastian Aldén S 4,09 4,36

Jakie są Wasze typy na te mecze ? Zapraszam do dyskusji .

Ja nie mam zdania odnośnie dzisiejszych spotkań . Raczej skłaniałbym się do wygranej Vetlandy oraz handicapu na Dackarnę , lecz jako że rewanże już jutro to wolę zagrać zakłady na awans . I tak :

Bajen Speedway - Dackarna
( Która drużyna awansuje do finału? )
2 @ 1.65


Dackarna ten sezon ma dość przeciętny. Zbudowali przecież dream team , a sporo meczów przegrali . Teraz jednak jadą w pełnym składzie i nie wyobrażam sobie żeby nie ograli Hammarby . Co prawda forma Hansa Andersena , Lukasa Drymla , Fredrika Lindgrena a nawet Andreasa Jonssona jest kameleonowa , lecz sądzę że nie zawiodą . Wystarczy , że dobrze pojedzie 3 z 4 na wyjeździe a u siebie zawsze coś pojadą . Dzisiejsi gospodarze z kolei to drużyna mająca Nickiego Pedersena i Scotta Nichollsa , lecz brakuje drugiej linii . A to będzie miało duże znaczenie w Malilii . Jeśli dziś nie wygrają około 10 punktami to o finale raczej mogą zapomnieć .

Elit Vetlanda Speedway - Västervik
( Która drużyna awansuje do finału? )
2 @ 1.45


Västervik prezentuje się w tym sezonie zdecydowanie najlepiej z całej stawki . Dodatkowo chcą się odegrać Vetlandzie za zeszłoroczny finał . VMS pojedzie wreszcie w optymalnym zestawieniu z Jarosławem Hampelem , byłym już mistrzem świata Jasonem Crumpem oraz rewelacyjnym Rune Holtą na czele . Jednak takie zestawienie powoduje , że mają duże dziury w drugiej linii i na rezerwie . Västervik z kolei na rezerwie ma rewelacyjnego młodego Szweda Forsberga oraz Harrisa ... Mimo bardzo mocnego składu dzisiejszych gospodarzy to ich awans byłby dużą sensacją . Västervik na ten sezon zbudowało świetną ekipę . Chyba najsilniejszą od wielu lat i zasłużyli w tym roku na mistrzostwo ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj rewanżowe spotkanie pomiędzy Dackarną a Hammarby oraz pierwsze spotkanie pomiędzy Västervik a Elit Vetlandą. Sytuacja w pierwszej parze jest już raczej przesądzona . Wczoraj Dackarna wygrała pewnie w Sztokholmie i dziś nawet nie muszą wygrywać . Jednak wątpię , by nie chcieli wygrać na swoim stadionie , gdzie na mecze przychodzi najwięcej kibiców w Szwecji . Poza tym ten skład jak najbardziej gwarantuje takie zwycięstwo. Kurs ` 1.20 jednak jest według mnie za niski, a handicap - 9 jest z jednej strony jak najbardziej do łyknięcia , lecz jak wspomniałem wcale nie koniecznie . Ale do dubla czystą jedynkę warto chyba dorzucić . Ciekawiej wygląda oferta na drugi mecz .Västervik jako drużyna wyżej sklasyfikowana w serii zasadniczej miało grać drugi mecz u siebie , lecz ze względu na wczorajsze opady w Vetlandzie mecz przełożono na czwartek . W tej sytuacji Västervik będzie zapewne chciał odnieść jak najwyższe zwycięstwo dzisiaj na swoim torze , by do Vetlandy jechać na luzie . Dlatego oferta w Expekt na - 6.5 jest bardzo interesująca . Gospodarze będą mieli o wiele lepszą parę rezerwowych ( Harris , Forsberg ) która będzie nadrabiać sporo punktów . Do tego Gollob i Pedersen , którzy na tym torze nie zwykli przegrywać . Z drugiej strony w świetnej formie jest Norweg Holta oraz były już mistrz świata Crump . Do tego Hampel i Richardson . Brakuje jednak silnej drugiej linii co może zaważyć bardzo mocno dzisiaj. Według mnie goście mogą sporo nadrobić poprzez rezerwy taktyczne , lecz jeśli Västervik liczy na awans musi na własnym torze wygrać dość przekonująco . 7 punktów wydaje mi się być bardzo realne .
Także moja propozycja dubla na podwojenie na dziś :
Västervik - Elit Vetlanda
Handicap ( 0-6.5 )
1 @ 1.72

Dackarna - Hammarby
( 1X2 )
1 @ 1.20
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Także moja propozycja dubla na podwojenie na dziś :
Västervik - Elit Vetlanda
Handicap ( 0-6.5 )
1 @ 1.72 ✅

Dackarna - Hammarby
( 1X2 )
1 @ 1.20 ✅
No i bardzo fajnie . Niech tylko jutro jeszcze Västervik pojedzie jak dziś i będzie rewelacja ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom