>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi Pokerowe - Offline

Status
Zamknięty.
K 0

karoleks85

Forum VIP
Nie znalazłem podobnego tematu..

Kto z was gra na żywo ze znajomymi ? Ja od dluzszego czasu prowadze lige pokerowa zapisujemy sobie wyniki na forum i calkiem fajnie to wyglada.
Gramy w Bialymstoku

Najlepsze jest jedank to ze na poczatku zaden z moich znajomych nie gral w pokera, kupilem zetony i dlubalismy za 27zl od osoby ???? obecnie 100zl+rebuy no i zalatwilem wszystkim koszulki czapki torby i freerolle w Party Poker ???? Z tego co wiem w moim miescie jest wiele takich lig jedni graja cash inni turnieje. Jak to wyglada u was, gracie w pokera offline? Moze ktos dzieki takiemu wpisowi znajdzie ekipe z ktora bedzie mogl pograc, takze dawajcie swoje miasta !
 
M 0

mkiller

Użytkownik
Ja grywam ze znajomymi w Nowym Saczu. Gramy zwykle mini sit&amp;go w 8-10 osob. Wpisowe zalezy od graczy, ale na razie gramy po 20 zeta od osoby.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
karolek jest jakiś w miare efektywny sposób na załatwienie sobie gadżetów z jakiegoś roomu na turniej live ?

tzn wiesz ja mam np gadzety ogolnie dla lig prowadzonych na moim forum.. a to sie wiaze tez z innymi sprawami ze tak powiem dostalem to hurtowo nie tylko dla siebie ale zawsze mozesz spobowac sie jakos dogadac z supportami ????
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Ja se wczoraj zagrałem z kumplami, wygralem 30 zł i 3 paczki fajek ???? . Jak narazie mała kase, ale i tak wszystko poszło na dobre wspólne czyli % ???? Było blisko tego abym wygrał telefon, ale kumpel zastanawiał się z 5 min. i nie postawił swojego telefonu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom