>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligue 1

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Witam
Od poczatku tego sezonu zaczelem obserwowac ta lige i zauwazylem pare ciekawych i bydz moze oplacalnymch rzeczy ????
Mianowicie chodzi o to ze pada tam bardzo duzo UNDERÓW wprawdzi za nami dopiero 3 kolejki ale i tak warto na to zwrocic uwage. Jakies 66% meczy konczy sie underowymi wynikami. A dokladnie mowiac to 19 z 30 meczy tak sie zakonczylo. Dajmy na to ze sredni kurs na under bedzie wynosil 1.65
I jezeli stawialbym od poczatku sezonu przez te 3 kolejki wszystki mecze np po 10zl to lacznie wlozylbym 300zl a wygralbym 313.5 (liczac po kursie 1.65) moze nie jest to imponujacy zysk ale to zalezy tez od stawki i im dluzej sie bedzie gralo tym wiecej kasy bedzie ???? Tyle ze nie bedzie sie dalo grac raczej tym sposobem w bukach naziemnych bo oni biora podatek i wtedy kurs jakgdyby sie obniza ale to tez roznie bywa bo jak beda wieksze kursy to mozna sprobowac. Jedynie narazie martwi mnie to ze na dzien dzisiejszy buki ineternetowe nie maja podanej jeszcze wlasnie oferty z U/O mam nadzieje ze to poprostu dodaja pozniej kiedy mecze beda sie juz zblizac bo narazie jeszcze daleko do weekendu ????
No jedynie zauwzylem ze BAW ma juz oferte no i niestety kursy nie imponuja bo srednia wynosi 1.53 i wtedy przy takiej skutecznosci 66% bylaby lekka strata ale to jest tylko 1 kolejka a kazda inna bedzie miala inne kursy a byc moze zwiekszy sie jeszcze bardziej ilosc underowych meczow...poprostu trzeba to obserwowac ???? ja bede to robil i bydz moze jak bede mial wiecej kasy to zaczne to grac tak na serio za prawdziwa kase...
===========================================

Natomiast druga rzecz ktora mnie tez ciekawi to rowniez dosc duza ilosc remisow ????
W tych 30 meczach ktore byly, az 10 z nich to wlasnie remisy. Sredni kurs na remis to 2.96 (kursy z BAW) wiec w tym wypadku tez bylbym stratny ale bardzo niewiele!!! Dlatego mowie ze trzeba obserowac caly czas mecze i kursy bo statystyki beda sie zmieniac po kazdej kolejce i bydz moze beda dla nas pomyslne i moze bedzie mozna na tym cos zarobic!!

co wy o tym sadzicie?? macie jakies pomysly jeszcze?
 
Do góry Bottom