>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ligue 2, National oraz niższe ligi francuskie - sezon 2016/2017

Status
Zamknięty.
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
AC Ajaccio - Auxerre under 2 bramki @ 1,98 Pinnacle ZWROT

Obydwie ekipy bez formy, szczegolnie goscie zawodzą i graja ponizej przedsezonowych oczekiwań. Gospodarze mocni u siebie jak wiekszosc korsykanskich zespołow, mimo ze oprocz przewagi boiska beda miec jeden dzien wiecej odpoczynku to nie dam glowy sobie uciac ze wygraja. W podobnym kursie wole inne zdarzenie: grac underowo i bezpiecznie na bramki, jak to w tej lidze &quot;wypada&quot; stawiam na undera. Choc co prawda w ostatnich 3 spotkaniach Ajaccio strzelilo po 1 bramce to Auxerre w lidze nie trafilo juz od 4 spotkań. Goscie graja najmlodsza kadra w calej lidze, mimo ze slyna ze swojej szkolki, jak widac poki co efektow nie ma. Do tego dochodzi czas i geografia. Ajaccio grało w piatek wieczorem w Valenciennes na południu Francji, gdy Auxerre musiał wybrac sie w sobote po poludnie do Bretani a teraz przed nimi wyprawa na Korsyke, zrobią sporo km, mozliwe ze trener zarotuje składem. Dodatkowo za czerwoną kartke nie zagra podstawowy prawy obronca Aguilar. Gdyby tylko gospodarze byli w formie to bym brał czystą jedynke ale nie tym razem.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Bazując na formie zespołów, ich potencjałów zaproponuje tym razem w miare bezpiecznego tripla na piątkowy wieczór:
Bourg - Laval 1 (AH0) 1,53 ZWROT
Red Star - Niort 1 (AH0) 1,45 ⛔
Troyes - Tours 1 (AH0) 1,63 ✅
Razem @ 3,59 bet365 ⛔????


Na chwile obecna rozkład home-draw-away wynosi: 32%-44%-24% co oznacza ze co trzecie spotkanie konczy sie zwyciestwem gospodarzy a prawie co drugie spotkanie to remis. Mysle ze w piatek statystyki gospodarzy ulegną poprawie ;)
http://www.tabelepilkarskie.com/francja/ligue_2/
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja League 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Auxerre - Laval
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: :totolotek:
Przed nami jedenasta już kolejka francuskiej League 2. Ja z tej serii spotkań zdecydowałem się wybrać spotkanie ważne dla układu tabeli w dolnych jej rejonach, a mianowicie pojedynek Auxerre z drużyną Laval. Gospodarze tracą dwa oczka do dzisiejszego rywala, a zarazem do strefy dającej utrzymanie. Auxerre to obecnie najsłabiej grający zespół w lidze jeśli chodzi o grę na własnym stadionie. Do tej pory rozegrali cztery spotkanie przed swoimi kibicami i zdobyli zaledwie 1 punkt (remis z Sochaux 0:0) i co ciekawe zdobyli jak na razie tylko jedną bramkę. Goście również nie prezentują się zbyt dobrze w tym sezonie i jeśli nadal tak będą grać to zapewne do ostatniej kolejki będą walczyć o byt w lidze. Auxerre nie wygrał w lidze od ośmiu meczów! Z kolei Laval na wyjeździe nie odniósł jeszcze zwycięstwa w tej kampanii! Dla mnie faworytem są gospodarze, dla których atutem może się okazać ich teren z ich własną publiką. Ktoś się powinien w tym meczu przełamać, ja liczę na były zespół Ireneusza Jelenia (pamiętacie takiego gagatka? : ) ).
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Dwa typy godne uwagi na dziś z ligi 2 francuskiej

Ajaccio - Laval
X remis

Dlaczego?
9 ostatnich spotkań h2h to 9 remisów pod rząd.

Valenciennes - Nimes
X remis

Dlaczego?
Na terenie gospodarzy 4 remisy z rzędu w ostatnich latach. Na dodatek goście ostatnio dużo remisuja.

Kursy na oba mecze powyżej 3.0.
Warto spróbować!
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Championnat National
Godz: 20:00
Spotkanie:
USL Dunkerque - AS Lyon-Duchère
Typ:
USL Dunkerque ✅ wynik 3:0
Kurs: 2,10
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 15 serię gier francuskiej Championnat National.
Na Stade Marcel-Tribut w bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu zmierza się ze sobą miejscowe USL Dunkerque a w gości przyjedzie zespół AS Lyon-Duchère.
Zespół miejscowych w tym sezonie 22 oczka co daje 6 miejsce w tabeli a przyjezdni 8 miejsce z 21 punktami w ligowej tabeli.
Oba zespoły w tabeli dzieli więc tylko 1 oczko co każe przypuszczać że zespoły podejdą do tego bezpośredniego pojedynku bardzo zmobilizowane i choć gospodarze lepiej grają w delegacjach to goście lepiej grają ale u siebie i akurat w tym spotkaniu takie mankamenty nie będą miały znaczenia a że się mówi że gospodarzom pomagają ściany to moim zdaniem w tym przypadku sprawdzi się to w 100 procentach i te bardzo ważne 3 oczka pozostaną jednak na Stade Marcel-Tribut.
 
obc 119

obc

Użytkownik
Coś tutaj cicho widzę dlatego postanowiłem nieco odkurzyć temat
Sedan - Concarneau 2 kurs: 2,92 STS
Typ pochodzi z trzeciej ligi francuskiej. Gospodarze to ostatnia drużyna tabeli, a goście to aktualni liderzy, wiem że gdy gra 1 drużyna w tabeli z ostatnią to potrafią dziać się takie cuda, że głowa mała. Ja jednak widzę tutaj pewne zwycięstwo gości, jest to już runda rewanżowa, u siebie ekipa Concarneau rozbiła zespół Sedana 3:0, tutaj też będzie podobnie, dobry kurs więc nic tylko grać
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Olympique Nimes - AC Le Havre
Typ: 2
Kurs: 2,67
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Tabela wygląda tak:

Spotykają się tutaj bezpośredni sąsiedzi w ligowej tabeli i zespoły, które zdecydowanie lepiej radzą sobie na wyjazdach jak w meczach u siebie. Nimes u siebie fatalnie się spisuje będąc pod tym względem na przed ostatnim miejscu w ligowej tabeli z 1 wygraną, 5 remisami i 3 porażkami. Na wyjazdach drużynie tej idzie całkowicie inaczej i są najlepiej grającym zespołem w Ligue 2. Z Le Havre jest podobnie i oni tez u siebie dużo gorzej sobie radzą niż na wyjazdach, gdzie do tej pory zanotowali 4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki i pod tym względem zajmują 5 miejsce w ligowej tabeli. W meczu zespołów, którym dużo lepiej wiedzie się na wyjazdach typuję zwycięstwo właśnie gości. Nimes dziś poważnie osłabione zwłaszcza w ofensywie i będą mieli problemy ze strzeleniem tutaj jakiegoś gola, tym bardziej, że i tak u siebie im do tej pory szło tragicznie a tutaj zabraknie jeszcze dwóch głównych armat w składzie. Po stronie gospodarzy nie zobaczymy dzisiaj obrońcy Marina (6 występów w tym sezonie), pomocnika Zaouni (16 występów w tym sezonie) i napastników dwóch najlepszych strzelców w zespole, lidera klasyfikacji najlepszych strzelców Ligue 2 Alioui (19 występów w tym sezonie, 11 goli na koncie) i Kouakou (13 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie). Bez wątpienia absencje w ataku są kluczowymi i myślę, że za wiele dogodnych okazji do strzelenia gola gospodarze dziś mieć nie będą U gości nie zagrają obrońcy Fortes (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Bese (15 występów w tym sezonie). Absencje w obronie gości też są ważnymi stratami ale uważam, że Le Havre ma kim tych graczy zastąpić a Nimes w ataku ze stratą dwóch najlepszych strzelców sobie dziś nie poradzi. Dodatkowo gospodarze swój ostatni mecz ligowy grali 16 grudnia i od tamtej pory żadnego oficjalnego spotkania nie rozegrali natomiast ich rywal grał 7 stycznia w pucharze Francji na wyjeździe z Guingamp, który przegrał 1-2 ale już o stawkę w tym roku zagrał i to też może mieć jakieś znaczenie. Gospodarze dopiero dzisiaj wznawiają oficjalne mecze a goście jednak o ten tydzień wcześniej wystartowali. Dla mnie tutaj faworytem jest drużyna przyjezdna i ten typ polecam dzisiaj grać.
⛔ 0-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Coś tutaj cicho widzę dlatego postanowiłem nieco odkurzyć temat
Sedan - Concarneau 2 kurs: 2,92 STS
Typ pochodzi z trzeciej ligi francuskiej. Gospodarze to ostatnia drużyna tabeli, a goście to aktualni liderzy, wiem że gdy gra 1 drużyna w tabeli z ostatnią to potrafią dziać się takie cuda, że głowa mała. Ja jednak widzę tutaj pewne zwycięstwo gości, jest to już runda rewanżowa, u siebie ekipa Concarneau rozbiła zespół Sedana 3:0, tutaj też będzie podobnie, dobry kurs więc nic tylko grać
Osobiście sam bym odradzał to dziś grać, bo u gości trochę ważnych absencji jest. Nie zagrają obrońca Nsimba (16 występów w tym sezonie) i najlepszy strzelec zespołu Damessi (15 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie) a wątpliwe są występy pomocnika Janneza (17 występów, 2 gole na koncie) i napastnika Azzy (17 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie). Bez tych napastników jakoś nie widzę, żeby goście byli dziś w stanie wygrać ale mogę się mylić. Sedan też z absencjami i nie zagrają obrońcy Wachter (16 występów w tym sezonie), Konongo (10 występów w tym sezonie) i Coulibaly (12 występów w tym sezonie) i pomocnicy Omrani 8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Hamdi (7 występów w tym sezonie). Osobiście odradzam grać na gości, bo śmierdzi mi tu dziś remisem ale mogę się mylić ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Franca, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: AC Ajaccio - US Orleans 45
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj mam dla was typ z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej Francji w piłce nożnej. Tabela na początek:

Oba zespole w dole ligowej tabeli z tym, że goście sa na samym dnie i dzisiaj w tym meczu przemawia wszystko za zespołem Ajaccio i po takim kursie grzechem jest tego nie zagrać. Gospodarze u siebie nie grają źle i zanotowali jak narazie 5 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. US Orleans z kolei na wyjazdach gra najgorzej z całej ligi notując 2 remisy i 7 porażek. Dzisiaj uważam, że do tego bilansu dopiszą kolejną porażkę. Oprócz tego, że statystyki przemawiają za gospodarzami to jeszcze goście mają spore problemy kadrowe i finansowe . Rozpocznę od tych problemów finansowych. Zespół został ukarany przez federację zakazem transferowym a dodatkowo mieli otrzymać pożyczkę z Lyonu, która została odwołana. Zespół ma problemy finansowe i naprawdę nie ciekawie się w nim dzieje. Drużyna jest zmuszona sprzedać swojego najlepszego piłkarza pomocnika Aholou (20 meczy rozegranych w tym sezonie, 3 gole na koncie), który dzisiaj nie zagra. Oprócz niego nie wystąpią również pierwszy bramkarz Sissoko (19 występów w tym sezonie), pomocnik Houla (10 występów w tym sezonie) i napastnik Ayari (14 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie). Gospodarze zagrają bez bramkarza Goda (9 występów w tym sezonie) i obrońców Cisse (19 występów w tym sezonie) i Lippini (14 występów w tym sezonie). Za dużo problemów po stronie gości aby byli tutaj w stanie coś osiągnąć. Może AC Ajaccio nie gra nic specjalnego ale u siebie dobrze grają, i regularnie punktują także nie widzę tutaj szans dla gości przy tych wszystkich ich problemach.
✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Stade Brest - FC Red Star
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie z drugiej ligi francuskiej i na początek tabela:

Stawiam tutaj na lidera rozgrywek, który u siebie ma bilans 6 zwycięstw, 1 remisu i 3 porażek, ich rywal na wyjazdach natomiast jest drugim najgorzej grającym zespołem w całej lidze mając na koncie 1 zwycięstwo, 3 remisy i 5 porażek. Do tego goście dzisiaj bez kilku ważnych graczy. W zespole Red Star nie wystąpią bramkarze podstawowy golkiper zespołu Cros (15 występów w tym sezonie) i Balijon (bez występu w tym sezonie), obrońcy Palun (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Mendy (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Demel (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Makhedjouf (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Raheriharimanana (7 występów w tym sezonie) i napastnicy dwaj najlepsi strzelcy w zespole Sane (18 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Bouazza (17 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie). Są to spore osłabienia w szeregach gości i będą dzisiaj mieli w tym meczu poważne problemy. Gospodarze też nie zagrają w najmocniejszym składzie, bo w ich szeregach zabraknie obrońców Castana (19 występów w tym sezonie) i Chardonneta (8 występów w tym sezonie) i napastnika Labidi (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) ale zdecydowanie więcej problemów z absencjami jest u gości, którym zdecydowanie trudniej będzie niektórych piłkarzy zastąpić w porównaniu do drużyny Brest. Kadrowo na to spotkanie na papierze zdecydowanie lepiej wygląda lider Ligue 2 i na własnym stadionie myślę, że sobie poradzi z tym przeciwnikiem, który do tej pory na wyjazdach nic specjalnego nie grał a teraz jeszcze zagra mocno osłabiony to już wogóle im nie wróżę tutaj nic dobrego.
⛔ 0-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: US Creteil - USL Dunkerque
Typ: 1
Kurs: 2,42
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj mam typ piłkarski z niższej ligi francuskiej a dokładniej z National (odpowiednik 3 ligi). Tabela obecnie wygląda tak:

Oba zespoły w ligowej tabeli dzieli 1 punkt, z tym, że Creteil ma o jeden mecz rozegrany więcej. Gospodarze u siebie mają bilans 3 zwycięstw, 3 remisów i 4 porażek, natomiast Dunkierka na wyjazdach ma jeden z lepszych bilansów w lidze notując 4 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Dzisiaj mimo tych statystyk stawiam na zespół teoretycznie słabszy. Creteil w przerwie zimowej poczyniło wzmocnienia ściągając z Ligue 2 takich piłkarzy jak defensywnego pomocnika Kamarę ze Stade de Reims czy pomocnika Zeoulę z Laval. Kadrowo gospodarze wyglądają dość ciekawie. Z pewnością wyżej wymienieni piłkarze będą potrzebować trochę czasu na zaaklimatyzowanie się w nowym zespole ale myślę, że piłkarze Ci będą dużym wzmocnieniem dla klubu. Gospodarze dzisiaj zagrają praktycznie swoim najmocniejszym składem jedynymi nieobecnymi na to spotkanie są obrońca M&#39;Bow (7 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnicy Belahmeur (4 występy w tym sezonie) i Baptista (3 występy w tym sezonie) ale piłkarze Ci za wiele do tej pory nie grali i myślę, że na to spotkanie nie będzie to jakiś wielki problem. Jeżeli chodzi o zespół gości to oni dzisiaj wystąpią bardziej osłabieni od Creteil. W ich szeregach nie wystąpią obrońcy (Demory (13 występów w tym sezonie), Huysman (9 występów w tym sezonie) i Belet (9 występów w tym sezonie) oraz najlepszy strzelec w zespole napastnik Tchokounte (15 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie). Jeżeli chodzi o zimowe roszady w skłądzie gości to u nich wiele się nie zmieniło. Główny trzon w zespole pozostał, poodchodzili ci co mało do tej pory grali i nie łapali się a do zespołu i zostało ściągniętych paru młodych graczy. Ogólnie bez rewolucji i zespół wygląda tak jak w pierwszej części sezonu. Ja tutaj dzisiaj liczę na wygraną gospodarzy, bo kadrowo na papierze na to spotkanie wyglądają dobrze, bez większych problemów z absencjami i ze wzmocnieniami z Ligue 2 w składzie. Dunkierka dziś nie zagra najmocniejszym składem a przede wszystkim bez swego najlepszego strzelca, do tego drużyna ta nie popisała się w swym pierwszym meczu po zimowej przerwie przegrywając u siebie z CA Bastia 1-3. Chyba coś nie tak z formą także liczę, że dzisiaj gospodarze to wygrają.
⛔ 1-3
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Boulogne Sur Mer - Epinal
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Boulogne u siebie ma bilans 4 zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek, Epinal na wyjazdach z kolei ma 3 zwycięstwa, 5 remisów i 2 porażki. Tutaj o moim typie w głównej mierzy zadecydowała sytuacja kadrowa obu zespołów. Gospodarze zagrają tylko bez obrońcy Duterte (15 występów w tym sezonie). W Epinal dużo więcej nieobecności i oni zagrają bez pierwszego bramkarza Mboki (10 występów w tym sezonie), obrońcy Gonzaleza (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i pomocników Dabo (14 występów w tym sezonie), Hriti (16 występów w tym sezonie) i Gbegnon (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Uważam, że tak osłabieni goście nic tutaj nie osiągną. Gospodarze mocniejsi kadrowo i myślę, że to wystarczy na pokonanie tego rywala.
⛔ 0-0
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - National
Godz: 20:00
Spotkanie: US Quevilly-Rouen - Pau FC
Typ: US Quevilly-Rouen
Kurs: 2.05
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 20 kolejkę francuskiej National.
W ciekawym meczu na Stade Robert Diochon zmierza się ze sobą miejscowy Union Sportive Quevillaise-Rouen Métropole a w gości przyjedzie drużyna Pau Football Club.
US Quevilly-Rouen w tym sezonie ligowym rozegrane 18 meczy w których zdobyli 29 oczek i obecnie są na pozycji 2 we francuskiej National zaś Pau FC w swoich 18 rozegranych spotkaniach zebrali 22 punkty co daje obecnie 14 miejsce w tabeli ligowej.
Gospodarze w tym sezonie na swoim stadionie 2 zwycięstwa, 5 remisów oraz 3 przegrane z bilansem bramkowym 11-13 natomiast goście w delegacjach 2 wygrane, 3 remisy oraz 3 porażki i bilans bramek 7-9.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy bo choć u siebie nie idzie im najlepiej w tym sezonie to jednak są w czołówce tej ligi i myślę że zrobią wszystko aby udowodnić to że to miejsce im się należy i brakuje im tylko zwycięstw u siebie natomiast goście na wyjazdach słabo i moim zdaniem w tym spotkaniu nie będą mieć żadnych argumentów na grę wicelidera francuskiej National.
✅ wynik 5:0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stade Lavallois - FC Valenciennes (bramki under/over 2.5)
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Proponuję zagrać na bramki w drugiej lidze francuskiej w tym spotkaniu. Spodziewam się tutaj mało sytuacji bramkowych i myślę, że under 2.5 na to spotkanie to najlepszy typ na dzisiaj. Jednak od początku, tabela prezentuje się tak:

Laval u siebie ma bilans 2 zwycięstw, 4 remisów i 4 porażek. Na własnym stadionie drużyna ta mało bramek strzela i mało traci, mając w bramkach bilans 9 strzelonych goli i 11 straconych. Valenciennes z kolei na wyjazdach ma na koncie 2 zwycięstwa, 6 remisów i 3 porażki a jeżeli chodzi o bilans bramkowy to zanotowali 14 strzelonych bramek i 16 straconych. Kadrowo goście dla mnie są zespołem lepszym, jednak dzisiaj zagrają na wyjeździe a dodatkowo jest kilka kluczowych absencji w ich zespole przez co szanse się wyrównują i raczej spodziewam się tutaj takiego meczu gdzie padnie góra 1 bramka a w porywach dwie i stąd uważam, że ta linia under 2.5 nie zostanie tutaj złamana. W zespole Laval nie zagrają bramkarz Hautbois (11 występów w tym sezonie), obrońca Couturier (4 występy w tym sezonie) i pomocnicy N&#39;Diaye (17 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Malonga (10 występów w tym sezonie). U gości nie zobaczymy natomiast obrońcy Ciss (17 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), pomocnicy Roudet (20 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Kabore (3 występy wt ym sezonie) i najlepszy strzelec w zespole ich armata napastnik Da Costa (19 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie). Myślę, że i jedni i drudzy będą mieli tutaj problemy z wypracowywaniem sobie dogodnych sytuacji i raczej skupiać się będą w pierwszej kolejności na obronie niż atakowaniu. Typ na bramki under 2.5 tutaj mi się wydaje być najlepszym do zagrania ze wszystkich dzisiejszym spotkań w ofercie wiec proponuję również ta kto dziś grać ????
✅ 0-0
 
M 27

milt

Użytkownik
Mecz Clermont-Brest
Kursy na zwycięstwo Brest @2.8 warto grać? Trochę zdziwił mnie tak wysoki kurs na zwycięstwo gości, 15 w tabeli Clermont gra z liderem. W Brest nie zagra ich najlepszy strzelec Maupay 21 meczy i 10strzelonych bramek, obrońcy Castan (19/0), Nganioni (14/0).
Jednak w dwóch ostatnich spotkaniach i bez bramek Maupay goście potrafili wygrać mecze z Sochaux i Valenciennes. Goście seria 3 zwycięstw na wyjeździe. Clermont ostatnio dwie porażki i w dodatku z drużynami z dołu tabeli Auxerre i AC Ajaccio.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Olympique Nimes - Tours FC
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Proponuję dzisiaj ten typ z 2 ligi francuskiej. Tabela:

Nimes jeżeli tylko poprawi grę na własnym stadionie to ma szansę realnie włączyć się w walkę o awans do Ligue 1. Na wyjazdach grają najlepiej w całej lidze, jednak u siebie tak kolorowo nie ma i zanotowali do tej pory 2 zwycięstwa, 7 remisów i 3 porażki. Dziś jednak uważam, że sobie poradzą, bo przyjeżdża zespół, który na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki. Jeżeli gospodarze, chcą powalczyć o awans to ten dzisiejszy mecz z zespołem z ostatniego miejsca należy wygrać. W zespole Nimes nie zagrają pierwszy bramkarz Gallon (14 występów w tym sezonie), pomocnik Paquiez (14 występów w tym sezonie) i napastnicy Ait Fana (17 występów w tym sezonie) i Sissoko (12 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie). Zespół Tours z kolei zagra bez obrońców drugiego najlepszego strzelca w zespole Louviona (15 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Gradita (18 występów w tym sezonie) i napastników Malfleury (16 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Nanizayamo (3 występy w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Belkbela (18 występów w tym sezonie). Kadrowo gospodarze są mocniejsi i myślę, że u siebie drugi raz z rzędu zdobędą 3 punkty. W ostatnim meczu ligowym z Niort u siebie wygrali 3-0 a byli dość mocno osłabieni na tamto spotkanie także widać, że potencjał w drużynie jest bardzo duży i gospodarze mają szeroką wyrównaną kadrę zawodników. Są w dobrej formie w ostatnim czasie, także myślę, że sobie tutaj poradzą i 3 punkty zainkasują.
⛔ 1-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Racing Strasbourg - US Orleans 45
Typ: 1
Kurs: 1,77
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj 2 spotkania w drugiej lidze francuskiej i w obu typuję zwycięstwa gospodarzy. Tabela:

Strasbourg u siebie 7 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki, natomiast zespół US Orleans jest najgorzej grającym zespołem na wyjazdach w całej lidze notując do tej pory 1 zwycięstwo, 2 remisy i 8 porażek. Zespół gości jest w tarapatach finansowych i w tym meczu spodziewam się zwycięstwa gospodarzy, którzy kadrowo są mocniejsi i wszystko tutaj przemawia za nimi.
Absencje w Strasbourgu: obrońcy Marester (19 występów w tym sezonie) i Mangane (8 występów w tym sezonie) i pomocnicy Sacko (10 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Aholou (3 występy w tym sezonie)
Absencje w US Orleans: pomocnicy Ligoule (18 występów w tym sezonie) i Beziouen (14 wystepów w tym sezonie)
✅ 3-2

Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: RC Lens - Clermont Foot
Typ: 1
Kurs: 1,77
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Tutaj również spodziewam się, że górą będą gospodarze, którzy wprawdzie u siebie bez rewelacji notując 4 zwycięstwa, 5 remisów i 2 porażki a goście na wyjazdach całkiem solidnie 3 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek ale u obu zespołów sporo absencji i na ten mecz na papierze dla mnie lepiej prezentują się gospodarze i na ich wygraną tutaj liczę. Któraś drużyna dzisiaj może się przełamać, bo Lens nie wygrało od 5 spotkań a Clermont od 4 spotkań.
Absencje w Lens: obrońcy Hafez (11 występów w tym sezonie), Ba (6 występów w tym sezonie), Zedadka (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Fofana (2 występy w tym, sezonie) i pomocnicy Bourigeaud (23 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Guira (7 występów w tym sezonie)
Absencje w Clermont: obrońca Agounon (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Lage (16 występów w tym sezonie), Ekobo (13 występów w tym sezonie), Guerbert (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Salze (2 występy w tym sezonie) i napastnicy Caddy (7 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Guilavogui (2 występy w tym sezonie)
✅ 3-1
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisał wielki gracz:
&quot;Spotkanie: RC Lens - Clermont Foot
Typ: 1&quot;
Patrzę na staty i w taśmę wklejam x, kiedyś mój sztandarowy typ w tej lidze, jak próbowałem grać 1 lub 2 to była prosta droga do bankructwa, ale oczywiście życzę powodzenia ????
Miłe złego początki od 0-1 do 3-1, brawo wielki gracz! ????
 
M 27

milt

Użytkownik
Ligue 2 jest wyjątkowo remisową ligą. Sam też nie jestem do końca przekonany o zwycięstwie Lens w tym meczu. Clermont może tu namieszać i zremisować ten mecz. Obie ekipy lepiej grają na wyjazdach, a Clermont dzisiaj są przyjezdnymi. Piłkarze gości strzelali bramki w 10z12 meczy wyjazdowych. Lens i Clermont ostatnio pod formą w ostatnich czterech spotkaniach zdobyli po 2 punkty. Trzeba jednak zaznaczyć, że drużyna gospodarzy oprócz meczu z Bourg, grała z czołówką ligi, ale 2 punkty zdobyte i 2 bramki strzelone to bardzo mało.
Clermont natomiast w ostatniej kolejce zaskoczyło i zremisowali z Brest 1:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom