>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligue 2, National oraz niższe ligi francuskie - sezon 2016/2017

Status
Zamknięty.
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Francja, Ligue 2
-Strasbourg - Tours ✅
- Strasburg win 4:2
- 1.72 / Bet365

Gospodarze chyba mocno zainteresowani awansem do Ligue 1 a jeśli dziś zgarną komplet pkt to z 4 miejsca awansują na pozycję nr 2 czyli dajacą bezpośredni awans i myślę że tak sie może stać , Strasburg patrząc na to jak grają u siebie 8-2-2 i br. 21:11 pokazuje iż swój stadion to taka forteca bo wyjazdy już dużo gorzej , w pierwszym pojedynku na Tours ograli rywala 3:1 stąd liczę że i dziś zwycięstwo powinno być ich udziałem !
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja Nationl
Godz: 20-00
spotkanie Chambly - Sedan
typ: Chambly
Kurs 1,75
Buk unibet
Analiza:
Rzadko grywam niższe ligi, ale dziś wydaje mi się ze znalazłem perełkę we Francji. Za taki mecz uważam starcie Chambly z Sedanem w National. Gospodarze to zespół z absolutnego topu ligi, którzy poważnie myślą o awansie do Ligue 2. Puki co osiągają dobre wyniki, co daje im trzecie miejsce w tabeli z zaledwie dwoma punktami straty do zespołu z Dunkierki i punkt do Concarneau. Dziś nadarza się swietna okazja do przeskoczenia jednego z tych zespołów, bo podejmować beda ostatni zespół ligi Sedan. Zespół ze wschodu Francji stacza się po równi pochyłej. jeszcze kilka lat temu występowali w Ligue1, pózniej przez pięć sezonów ocierali się o powrót do elity, w szostym natomiast spadli do National gdzie ugrzęźli na kolejne kilka lat, a teraz już chyba nawet nie ma dla nich ratunku, bo w dwudziestu jeden meczach zdobyli zaledwie czternascie punktów i do bezpiecznego miejsca tracą dziesiec. To sporo zważywszy na ich dorobek na tym etapie rozgrywek. Wątpliwe jednak by nagle zespół przeszedł jakąś metamorfoze i zaczął wygrywać seryjnie mecze, skoro dzis maja zaledwie ich trzy... Gospodarze już w pierwszym meczu pokazali kto jest lepszy w tej parze, bo na wyjeździe wygrali skromnie 1-0. Do tego trzeba mieć na uwadze ich pojedynek pucharu Francji, gdzie mierzyli się z Monaco - przegrywali już 0-3, ale potrafili doprowadzic do dogrywki, gdzie ostatecznie ulegli po szalonym meczu 4-5. To ich jedyna porażka na własnym stadionie w tym sezonie i wątpliwe by z autsiderem zaliczyli wpadkę. Stawiam na gospodarzy
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ac Ajaccio - Sochaux
Typ: remis do przerwy ✅
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spadające kursy na remis do przerwy i w całym meczu, ponadto wzrost kursów zarówno na gospodarzy i gości. Ajaccio u siebie remisy do przerwy 5 na 13 meczów, sochaux 8 na 13 meczy. Wydaje mi się że będzie podobnie, w dodatku oba zespoły znajdują się w środku tabeli co zachęca do grania na remis w całym meczu.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 2
Godz: 20:45
Spotkanie: Reims - Brest
Typ: Reims
Kurs: 2.00
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 27 serię gier francuskiej Ligue 2.
W ciekawym meczu na Stade Auguste Delaune zmierzą się ze sobą miejscowe Stade de Reims a w gości przyjedzie drużyna Stade Brestois 29.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 26 spotkaniach zdobyli 42 punkty co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście obecnie są liderem Ligue 2 zdobywając 48 oczek w swoich 26 spotkaniach.
Reims w tym sezonie ligowym u siebie 8 zwycięstw, 2 remisy oraz 2 przegrane z bilansem bramkowym 15-6 zaś Brest na wyjazdach 6 wygranych, 5 remisów oraz 2 porażki i bilans bramek 15-12.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy muszą wygrywać mecz szczególnie na swoim terenie gdyż nie zajmują jeszcze miejsca gwarantującego awans do Ligue 1 a goście na wyjazdach ale ostatnio porażka z Auxerre które też musi wygrywać i moim zdaniem teraz będzie podobnie i komplet 3 oczek pozostanie na Stade Auguste Delaune.
⛔ wynik 1:1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stade Brestois - AC Ajaccio
Typ: 1
Kurs: 1,76
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Pojedynek z 2 ligi francuskiej. Tabela:

Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest lider. Drużyna Brest u siebie ma bilans 8 zwycięstw, 1 remisu i 4 porażek, a z kolei AC Ajaccio na wyjazdach jest najgorzej grającym zespołem w całej lidze notując do tej pory 1 zwycięstwo, 4 remisy i 8 porażek. Gospodarze zmierzają po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i jeżeli chcą sobie bez większych problemów ten awans zapewnić to takie spotkanie jak to dzisiejsze musza wygrać obowiązkowo. Kadrowo Brest w tym spotkaniu jest silniejszy i to zdecydowanie. W zespole gospodarzy nie ma żadnych ważnych absencji i trener ma do dyspozycji najmocniejszy skład jakim dysponują. U gości natomiast nie wystąpią obrońcy Pierre-Charles (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Lippini (14 występów w tym sezonie) i Sainati (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnik kapitan zespołu Cavalli (18 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie). Uważam, że tak osłabieni goście są tutaj dla gospodarzy łatwą zdobyczą. Ajaccio na wyjazdach gra beznadziejnie a tutaj jeszcze bez swego kapitana i ważnych obrońców, myślę, że nie ma szans aby coś ugrali. Tylko 7 punktów zdobytych na wyjazdach w 13 spotkaniach, tylko 9 goli strzelonych i aż 21 straconych i do tego jeszcze ważne absencje w zespole a gospodarze w najmocniejszym składzie. Nie powinno tutaj być niespodzianki i Brest powinien bez problemu zdobyć tutaj 3 punkty. Kurs na wygraną gospodarzy wysoki, raczej spodziewałem się w granicach 1,45-1,50 więc nic tylko go brać i dla mnie to jest mocny typ dnia dziś. Obym się nie pomylił.
⛔ 1-2
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Francja, Ligue 2
Godzina: 15:00
Zdarzenie: Orlean - Niort
Typ: 1
Kurs: 2,33
Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Mecz zwrócił moją uwagę ponieważ spotkają się w nim 2 drużyny, których losy układają się asymetrycznie w tym sezonie, Gdy jednej się dobrze wiedzie, druga przeżywa serię porażek. Gospodarze, czyli Orlean to tegoroczny beniaminek, którego kadra wyceniana jest na 7,10 mln. euro ( w grudniu była wycena 8,05 mln.). Kadra Niort, klubu który od co najmniej 20 lat gra w tej lidze, jest wyceniana na 7,00 mln. euro ( w listopadzie 7,80 mln.)
Orlean: 27 8-6-13 br. 26:33, dom 14 6-4-4 br. 16:13, u/o 2,516-11, śr. 2,19 g. / m. (2,07),
Niort: 27 9-9-9 br. 34:39, wyjazd 13 3-4-6 br. 13:19 u/o 2,5 13-14, śr. 2,70 g./ m. (2,46).
H2H: 8 2-4-2 br. 6:9, w Orleanie 3 0-2-1 br. 2:6, u/o 2,5 6:2, śr. 1,88 g./m. (2,67)
Forma: Orlean 6 5-0-1 br. 11:5, dom 3 3-0-0 br. 5:2, Niort 6 2-1-3 br. 8:11, wyjazd 3 0-1-2 br. 0:4. Gospodarze są liderem tej klasyfikacji!
Odległość między Niort a Orleanem wynosi ok. 300 km., nieco ponad 3 godziny jazdy autostradą. Jutro w Orleanie będzie padał deszcz, który po 12-tej powinien ustać, będzie wiał wiatr ok. 20 km/h, a temperatura wyniesie ok 8’ C’. Nic tylko pięknie grać na szybkiej murawie!
Kadra Orleanu: nie zagrają obrońca Chemin (18/0), pomocnik Beziouen (14/1). Ten ostatni należy do 4 najdroższych piłkarzy tej drużyny, wyceniany jest na 500 tys. euro. Ale nie gra już od listopada, Chemin ma chyba jakiś uraz po ostatnim meczu ligowym.
Kadra Niort: nie zagrają obrońcy: lewy Brison (7/0), stoper Sans (15/0), pomocnicy: ofensywny Grange (23/1), Daubin (14/0). Daubin nie gra już od jesieni, Sans siedział na ławie w meczu z PSG, ale teraz ma być niedostępny, Grange to jeden z ważniejszych i najdroższych piłkarzy tej drużyny – wart 600 tys. euro.
Orlean miał ostatnio 10-dniową przerwę. Za to Niort grało 1 marca mecz ¼ finału Pucharu Francji z PSG w najsilniejszym składzie. Tylko pierwszy bramkarz Allgbe grzał ławę, ciekawe zresztą dlaczego?! Grali u siebie i przegrali 0:2.
Podsumowanie i wnioski: dzisiejszy mecz odbędzie się na stadionie 7,5-tysięcznym, na którym średnio zasiada 4000 kibiców. Orlean jest obecnie doskonałej formie. Ci gracze to grupa, ze sporym stażem ligowym, która złapała dobry rytm w tej części sezonu. Ograli 2 drużyny aspirujące do awansu: Lens i Amiens. Nie poradzili sobie ze innym aspirantem: Strasbourgiem. Ich słabością jest brak wyróżniającego się snajpera, najlepsi strzelili 5 i 4 bramki. Źle, że wypadł z kadry stoper Chemin.
Z kolei Niort: jest w swoim słabym okresie w sezonie. Długo czekano na spadek ich wyników i stało się to na początku lutego . Ta drużyna była wielkim, pozytywnym zaskoczeniem jesienią i zimą. W lutym przegrali w lidze 3 mecze, a tylko 1 wygrali. Do tego doszła przegrana w Pucharze 3 dni temu. Musieli się z nią liczyć, choć nadzieja umiera ostatnia. Tym niemniej nie wierzę by w pełni się zregenerowali po tym prestiżowym meczu, na którym był komplet miejscowych kibiców! Nie zagra ofensywny Grange za czerwień w ostatnim meczu ligowym, nie zagra też stoper Sans, nie znam powodu. Atutem Niort pozostaje bramkostrzelny napastnik N’Doh - 9 goli, którem pomaga kapitan drużyny Roye. Krótka historia H2H nie preferuje żadnej z drużyn, tyle, że Orlean nie wygrał żadnego z dotychczasowych 3 meczy u siebie.
Uważam, że szalę na stronę gospodarze przechylają wyraźnie 4 argumenty: najlepsza forma w lidze, potwierdzona zwycięstwami nad trudnymi rywalami, własne boisko z publicznością, która musiała dostrzec przemianę swojej drużyny, krótszy wypoczynek i zmęczenie rywala będącego od 4 tygodni w słabszej dyspozycji, więcej absencji w Niort.

Rezultat: 1:1 (1:1) ⛔⛔⛔ Komentarz: Meczu nie mogłem oglądać, podaję garść statystyk: posiadanie piłki 52;48%, strzały 6(19)-3(9), rogi 8:1, kartki 2:2. W ostatnim kwadransie przewaga Orleanu nieco spadła. Indolencja strzelecka Orleanu i niesamowity N&#39;Doh, któremu asystował Roye zepsuli mój typ. Jestem rozczarowany.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stade Brestois - AC Ajaccio
Typ: 1
Kurs: 1,76
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Pojedynek z 2 ligi francuskiej. Tabela:



Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest lider. Drużyna Brest u siebie ma bilans 8 zwycięstw, 1 remisu i 4 porażek, a z kolei AC Ajaccio na wyjazdach jest najgorzej grającym zespołem w całej lidze notując do tej pory 1 zwycięstwo, 4 remisy i 8 porażek. Gospodarze zmierzają po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i jeżeli chcą sobie bez większych problemów ten awans zapewnić to takie spotkanie jak to dzisiejsze musza wygrać obowiązkowo. Kadrowo Brest w tym spotkaniu jest silniejszy i to zdecydowanie. W zespole gospodarzy nie ma żadnych ważnych absencji i trener ma do dyspozycji najmocniejszy skład jakim dysponują. U gości natomiast nie wystąpią obrońcy Pierre-Charles (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Lippini (14 występów w tym sezonie) i Sainati (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnik kapitan zespołu Cavalli (18 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie). Uważam, że tak osłabieni goście są tutaj dla gospodarzy łatwą zdobyczą. Ajaccio na wyjazdach gra beznadziejnie a tutaj jeszcze bez swego kapitana i ważnych obrońców, myślę, że nie ma szans aby coś ugrali. Tylko 7 punktów zdobytych na wyjazdach w 13 spotkaniach, tylko 9 goli strzelonych i aż 21 straconych i do tego jeszcze ważne absencje w zespole a gospodarze w najmocniejszym składzie. Nie powinno tutaj być niespodzianki i Brest powinien bez problemu zdobyć tutaj 3 punkty. Kurs na wygraną gospodarzy wysoki, raczej spodziewałem się w granicach 1,45-1,50 więc nic tylko go brać i dla mnie to jest mocny typ dnia dziś. Obym się nie pomylił.

⛔ 1-2
Tam to jest norma.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja 2
Godz: 20:45
Spotkanie Valenciennes-Strasbourg
Typ: Bts
Kurs 2.05
Buk bet365
Analiza W tej serii spotkań Francuskiej 2 ligi drużyna Valenciennes na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Strasbourga, gospodarze na chwile obecną są dopiero na 15 pozycji w lidze z dorobkiem 31 oczek na swoim koncie, mają 3 punkty przewagi nad strefą spadkową , na swoim stadionie w 13 spotkaniach mają bilans 4 wygranych 6 podziałów punktów oraz 3 porażek bramki 17:13 na ich korzyść, ekipa przyjezdnych natomiast znajduję się na 5 pozycji w tabeli i tych punktów zdołała zgromadzić 43 , na wyjazdach jednak jest to znacznie słabsza ekipa niż na własnym stadionie ugrała tam zaledwie 14 punktów strzeliła 15 bramek straciła natomiast aż 21 . Ogółem obie ekipy w tym sezonie grają w kartkę , przynajmniej w ostatnich swoich spotkaniach, ciężko przewidzieć ich wyniki,ale myślę że jakieś bramki w tym spotkaniu powinniśmy zobaczyć, bowiem gospodarze bardzo potrzebują ligowych punktów , szczególnie grając na swoim stadionie powinni spróbować wykorzystać właśnie ten atut , gości natomiast 3 punkty dzieli od 2 oraz 3 pozycji w lidze, która dawała by im możliwość albo bezpośredniego awansu ,albo szanse gry o baraż do Ligue one, tak więc liczę w tym przypadku na otwarte spotkanie z bramkami , bowiem obie ekipy mają o co grać, myślę że co najmniej 2 może 3 bramki w tym meczu zdołamy obejrzeć.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Francja, Ligue 2
Spotkanie: AJ Auxerre – RC Strasbourg
Godzina: 20:45
Typ: 2 AH(0)
Kurs: 1,92
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: w ostatnim meczu 30 kolejki spotkają się w stolicy Dolnej Burgundii dwaj jednokrotni mistrzowie Francji, z których w Polsce lepiej rozpoznawalną marką jest klub z Auxerre. Piłkarze gości przejadą z Alzacji niecałe 500 km. na ten mecz. W Ligue 2, liczącej 20 zespołów, kadra gospodarzy jest klasyfikowana na 4 miejscu i jest warta 14,05 mln. Natomiast goście są na 12 miejscu z wagą 9,80 mln. Auxerre 5 sezon gra w tej lidze, Strasbourg jest beniaminkiem.
Mecz odbędzie się na 23.500 stadionie, na który średnio przychodzi 5.000 kibiców. Będzie zachmurzenie, brak opadów, temperatura wyniesie 12’ C, wiatr będzie wiał16 km/h.

Tabela: 18. Auxerre: 7-8-14 br. 21:33, dom 14 4-3-7 br. 12:17 u/0 2,5 21:8, śr. 1,86 (2,07),
6. Strasbourg: 13-7-9 br. 45:39, wyjazd 14 3-5-6 br. 16:23, u/o 2,5 13/16 śr. 2,90 (2,78).
Auxerre ma najgorszą ofensywę w lidze, 10/11 defensywę, jest tylko 18 w rankingu meczy domowych. Strasbourg ma najlepszą ofensywę w tej lidze, a 15 defensywę, jest dopiero 16 na wyjazdach . Auxerre ma tylko 3 graczy którzy trafili więcej niż raz: Courtet 9, Touzghar 3, Adam Ba 2. Strasbourg ma ich 8: najlepsi to Boutaib 14, Bahoken 6, Guillaume 6.
H2H: 28 11-6-11 br. 33:28, śr. 2,18. W Auxerre: 15 8-3-4 br. 20:10, śr. 2,00
Forma: 4. Auxerre 10 pkt. br. 6:4, miejsce 16. Strasbourg 7 pkt. 10:12. Jak widać ten ranking jest bardzo ciasny i niewielka jest różnica punktowa między tymi drużynami.
Kadra Auxerre: nie udało mi się potwierdzić na stronie klubu, ale Transfermarkt podaje absencje : podstawowego stopera Fourniera (18/1), nie grał już w 2 ostatnich meczach, został zesłany do rezerw, brak też pomocnika Obraniaka (13/0), które od czasu przyjścia jesienią regularnie był w wyjściowej 11, pomocnika Toure (9/1), który grał z Laval (0:0), za to napastnicy Tamuzo (10/1) i Vincent (10/1) są też przesunięci do rezerw.
Kadra Strasbourga: w meczowej 18-tce nie ma podstawowego stopera Salmiera (22/0), ani 3 pomocników , którzy zaliczyli 13-16 występów, ale w wyjściowej 11 pojawiali się tylko po kilka razy. Nieobecność tych 4 piłkarzy to decyzja trenera. Wszyscy inni ważni są gotowi do gry.

Podsumowanie i wnioski: na Auxerre wskazuje potencjał piłkarski wyrażony w euro i tak naprawdę niewiele więcej. Statystyki H2H są wyrównane, nieco faworyzując gospodarza spotkania z powodu własnego stadionu, podobnie tabela aktualnej formy. Jednak liczby tego sezonu podważają tezę jakoby drużyna Auxerre pewnie czuła się na własnych śmieciach. W kadrze meczowej Auxerre są 2 widoczne osłabienia: słabo grający od połowy lutego stoper Fournier został zesłany do rezerw, a grający defensywnego pomocnika Obraniak z nieznanego mi powodu nie jest kadrze. Za Forniera zagra 27-letni Sane, pozyskany zimą, a dotąd grający w rezerwach. Zagrał w ostatnim meczu z Laval, gdzie linia obrony się sprawdziła, nie tracąc bramki. Za Obraniaka zagra Konate, 21-letni wychowanek klubu. dotąd rezerwowy. Nie zagra wybór trenera z ostatniego meczu w linii pomocy - Toure, który rozegrał całe spotkanie. Nie będę próbuję zgadnąć, kto go zastąpi. Auxerre gra systemem 1-5-3-2, a więc z 3 pomocników z ostatniego meczu został 1! Zagra pierwszy bramkarz i najlepsi napastnicy, ale mam w pamięci, że mają tylko 1 gracza zasługującego na miano snajpera. Na Strasbourg z kolei wskazuje brak istotnych osłabień personalnych, z wyjątkiem pozycji stopera. Można jednak wskazać wartościowych zastępców: doświadczony Mangane albo ligowy weteran Saad, któryś z nich zagra obok kapitana Seki (28/2). Drużyna gości ma armaty, którymi może w rozstrzelać Auxerre, tak jak to zrobiła w ostatnim meczu, u siebie, z Brestem. Wierzę, że wygrana z kandydatem do awansu zamknęła słaby okres dla Alzatczyków z przełomu lutego i marca, kiedy to ponieśli 2 porażki w lidze i zostali wyeliminowani z Pucharu po karnych, grając z drużyną z 3 ligi. Jedyne co mnie niepokoi to statystyki wyjazdowe Strasbourga. Ostatecznie jednak zwycięstwo Auxerre wydaje mi się mało prawdopodobne, a przed remisem asekuruję się handicapem.

Rezultat: 0:2 (0:0) ✅✅✅ Komentarz: Po pierwszym gwizdku sędziego z coraz większym niepokojem oglądałem ten mecz, bo Auxerre prezentowało się naprawdę dobrze, miało kontrolę nad piłką i boiskiem, a ciekawe akcje zaczepne kończyli strzałami. Jednak celne oddali w meczu tylko 2. Najpierw Courtet, a w końcówce Sane. Dopiero w 2 części gry goście poprawili jakość, a w ostatniej półgodzinie byli już bardzo groźni pod bramką Auxerre. W 71&#39; Guillaume zadał śmiertelny cios (w meczu 6 strzałów, wszystkie celne), asysta Boutaiba. W 88&#39; wieko trumny gospodarzy zamknął Bayac (w meczu 3 strzały, 2 celne), asysta Boutaiba. Co najmniej dobrze zagrała defensywa gości pod rządami Seki, prawie bezbłędny był Saad. Drużynie Auxerre zabrakło znowu snajperów. Staty: posiadanie 55:45%, strzały 2(11)-8(11), rogi 5:3, kartki 0:2, faule 11:26. Cieszy mnie naprawdę trafna analiza (nie tylko wynik), choć przyznaję, że drużyna Auxerre pokazała się lepiej niż pamiętałem ją sprzed kilku tygodni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - National
Godz: 20:00
Spotkanie: US Créteil-Lusitanos - Les Herbiers
Typ: US Créteil-Lusitanos
Kurs: 2.25
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 26 kolejkę ligową francuskiej National.
W ciekawym spotkaniu na Stade Dominique Duvauchelle zmierzą się ze sobą miejscowy Union Sportive Créteil-Lusitanos a w gości przyjedzie drużyna Vendée Les Herbiers Football.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 25 meczach zdobyli 30 punktów co daje obecnie 14 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na pozycji 11 we francuskiej National ze zdobytymi 31 oczkami w swoich 25 spotkaniach.
US Créteil-Lusitanos w tym sezonie u siebie 4 zwycięstwa, 3 remisy oraz 6 przegranych i bilans bramek 16-21 zaś Les Herbiers na wyjazdach 2 wygrane, 6 remisów oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 9-14.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy tak jak goście grają o utrzymanie i myślę że atut swojego stadionu w tym meczu zrobi swoje gdyż goście też do silnych na wyjazdach nie należą.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chambly Thelle - USL Dunkerque
Typ: X2
Kurs: 1,37
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Nie wiedziałem czy iść w tym meczu w stronę gości czy w stronę remisu i ostatecznie postanowiłem zagrać X2. Tabela wygląda tak:

Lider z Dunkierki dzisiaj gra na wyjeździe z zespołem, który u siebie jest groźny. Chambly na własnym stadionie zanotował 6 zwycięstw, 5 remisów i 1 porażkę, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 7 zwycięstw, 2 remisów i 4 porażek. Myślę, że małe prawdopodobieństwo, że gospodarze wygrają, bo dzisiaj zagrają mocno osłabieni a Dunkierka jest w bardzo dobrej formie ale nie wiedziałem czy grać na wygraną gości wiec zdecydowałem się ich podeprzeć remisem.
Absencje w Chambly:
pierwszy bramkarz Pontdeme (25 występów w tym sezonie), obrońcy Soubervie (23 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Popelard (12 występów w tym sezonie), pomocnicy Padovani (23 występy w tym sezonie, 6 goli na koncie) i Aine (16 występów w tym sezonie) i napastnicy Benmeziane (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Couturier (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Lefaix (7 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
Absencje w USL:
obrońcy Demory (13 występów w tym sezonie) i Belet (9 występów w tym sezonie)
Remis lub wygrana gości, raczej wątpię, że tak osłabieni gospodarze będa w stanie wygrać z liderem.
✅ 1-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Gazelec Ajaccio - FC Valenciennes
Typ: 1
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na samym początku przedstawiam tabelę, która wygląda tak:

Do końca rozgrywek zostały 4 kolejki i raczej ani jedni ani drudzy już nie mają szans aby włączyć się w walkę o awans a spadek z ligi tez im nie grozi. Wprawdzie teoretycznie Gazelec mógłby się jeszcze liczyć w walce o awans ale musieliby wygrać wszystkie swoje mecze i liczyć na potknięcia rywali u góry. W praktyce bardzo marne na to szanse. Gospodarze u siebie do tej pory zanotowali 6 zwycięstw, 8 remisów i 3 porażki, Valenciennes z kolei na wyjazdach odnotowali 3 zwycięstwa, 7 remisów i 7 porażek. Stawiam tutaj dziś na gospodarzy, bo ekipa przyjezdna ma spore problemy kadrowe. Do drużyny Gazelec po absencjach wracają do składu pomocnik Cisse (27 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i obrońca Ducourtioux (27 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) co jest bardzo dobra wiadomością dla gospodarzy. U gości natomiast nie wystąpią obrońcy Ciss (27 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie) i Nestor (30 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Roudet (29 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Diarra (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Da Costa (22 występy w tym sezonie, 9 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), Butin (23 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Faustin (20 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie). Są to poważne kontuzje w zespole Valenciennes i bez tych graczy ciężko będzie dzisiaj coś osiągnąć na tym wyjeździe. Zespół z Korsyki to bardzo solidny zespół w drugiej lidze i myślę, że zdobędą dziś 3 punkty.
✅ 1-0

Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Racing Strasbourg - AC Le Havre
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W tym spotkaniu lider tych rozgrywek podejmuje zespół, który już tylko czysto teoretycznie może awansować i to też z bardzo małą szansą procentową. Strasbourg jest w gazie i w ostatnich 6 meczach zespół ten 5 razy wygrał i raz zremisował. Do tego drużyna ta w meczach u siebie jest najlepiej grającym zespołem z całej ligi notując 12 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Zespół gości na wyjazdach ma bilans 5 zwycięstw, 6 remisów i 6 porażek.
Absencje w Strasbourgu:
obrońcy Marester (23 występy w tym sezonie) i Salmier (22 występy w tym sezonie), pomocnicy Nogueira (25 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), N&#39;Doye (16 występów w tym sezonie) i Gragnic (24 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Le Havre:
pierwszy bramkarz Franolle (30 występów w tym sezonie), obrońcy Fortes (25 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Camara (2 występy w tym sezonie), pomocnicy Ayasse (25 występów w tym sezonie), Lekhal (20 występów w tym sezonie), Lamonge (12 występów w tym sezonie) i Gamboa (8 występów w tym sezonie) i napastnicy Duhamel (19 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Gory (14 występów w tym sezonie)
Strasbourg z taką formą w jakiej się obecnie zajmuje jest na koniec rozgrywek głównym faworytem do awansu. Stawiam tutaj na gospodarzy, bo rywal już o nic nie gra, do tego dużo ważnych absencji w zespole i myślę, że Strasbourg wywalczy tutaj 3 punkty.
✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Witam,
Jakieś przemyślenia na dziś? Przedostatnia kolejka i kilka zespołów walczących o awans gra z drużynami, które o nic nie grają.
Amiens 1.25
Brest 1.75
Lens 1.75
Nimes 1.45
Troyes 1.72
Strasbourg 1.75

i o utrzymanie Auxerre 2.10
wg mnie warto coś wybrać, trochę dużo tych spotkań. Amiens wg mnie zbyt niski kurs, ale reszta do gry.
Opinie?

może ktoś wrzuci podsumowanie wszystkich powyższych jeśli chodzi o braki kadrowe na dziś? ...
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Dzisiaj o tym myślałem jednak sobie odpuszczę i ewentualnie ostatnio kolejkę program. To tylko 2 i 3 liga więc i pewnie nie jedna wtopa będzie z tego zestawienia. Strasburg urządza i remis za tydzień u siebie przypieczętują awans. Amiens za niski kurs. Ja bym brał Brest ewentualnie Lens. Do tego w trzeciej lidze Consolat.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Brest dla mnie najpewniejszy, raz że się przełamią , a dwa, tak to czuję. Ostatnio nie mieli łatwych rywali i teraz czas wygrać.
Ja mam zestawy:
Nimes + Auxerre
Lens + Troyes
Brest + Strasbourg
EDIT: Letki plus tylko, wkurzony jestem.
wg mnie warto bo maja o co walczyć . Kwestia czy dobrze dobrane pary ????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Red Star 93 - FC Sochaux
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Z drugiej ligi francuskiej próbuję dzisiaj takiego typu w tym spotkaniu. Tabela wygląda tak:

Do końca rozgrywek 2 kolejki i Red Star aby się utrzymać musi dziś wygrać innej możliwości nie ma. W ostatniej kolejce czeka ich wyjazdowy mecz z Auxerre czyli z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie. Aby jednak myśleć o utrzymaniu się trzeba dzisiaj zdobyć 3 punkty, bo w innym wypadku gospodarze lecą z ligi. Spotykają się dziś z zespołem, który utrzymania jest pewny i o nic więcej już nie gra zatem okazja na zdobycie 3 punktów jest duża. Red Star u siebie do tej pory zanotował 3 zwycięstwa, 6 remisów i 9 porażek, natomiast Sochaux na wyjazdach ma bilans 6 zwycięstw, 4 remisów i 8 porażek. Spróbuję dziś pograć w stronę wygranej gospodarzy. Gram ten mecz w AKO i napewno gospodarze jak nie wygrają mają dużo więcej do stracenia niż ja te drobne w kombinacyjnym :razz:
Nie doszukałem się informacji jak wygląda sytuacja kadrowa u gospodarzy ale to nie ważne, oni musza dziś zrobić wszystko aby wygrać obojętnie kto wybiegnie. Rywal jest już pewny swojego więc myślę, że też na 100% swoich możliwości tutaj nie zagra. Jeżeli chodzi o absencje w Sochaux to nie zagrają dziś obrońcy Teikeu (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), i Senhadji (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Berenguer (23 występy w tym sezonie), Ramare (23 występy w tym sezonie) i napastnicy Andriatsima (35 występów w tym sezonie, 14 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), Sao (25 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie), Honorat (23 występy w tym sezonie) i Karanovic (9 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie). Gospodarze zatem mają ułatwione zadanie, bo u rywala nie zagrają dwie główne armaty, zatem w obronie powinno być nieco łatwiej.
⛔ 1-1
 
arjen 18

arjen

Użytkownik
Zamiast Auxerre na wyjeździe po kursie 2,10 lepiej zagrać Orleans u siebie po 2,05 ???? dobra forma na swoim stadionie, mecz o wszystko, bo brak wygranej praktycznie zamyka szansę utrzymania, ostatnio na wyjeździe pokonali dobry Reims także myślę że spotkanie warte ryzyka ????
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
37. kolejka Ligue 2 zapowiada się niesamowicie ciekawie. 6 drużyn walczy o promocje do Ligue 1 natomiast 3 kluby walczą o utrzymanie. Wszystkie mecze zaczynają się o 20.30. Wszystkie gram w eFortuna.
1. Bourg Peronnas - Brest
Brest obecnie prezentuje się słabo parę kolejek temu stawiałbym Brest w roli faworyta do wygrania tej ligi. 3 mecze bez zdobyczy punktowej. Gospodarze pewni utrzymania na tym szczeblu rozgrywkowym. Bourg z wieloma absencjami Digbeu, Perradin, Dikamona, Ponroy, zawieszeni Heinry and Begue, Brest natomiast bez Pele oraz Lavigne . Goście zmotywowani do awansu na szczebel wyżej. Brest na wyjazdach 8/6/4.
Brest 1.67
2.Valenciennes - Auxerre
Wyśmienita szansa dla drużyny gości na zapewnienie utrzymania w Ligue 2. Znacznie lepiej prezentują się na wyjazdach i wykorzystają szansę. Valenciennes bez środkowego obrońcy Kantariego.
Auxerre 2.03
3.Orleans - Clermont
Gospodarze po dwóch wygranych z rzędu z Reims (wyjazd) i Red Star (u siebie) zagrają z pewnym utrzymania Clermont. Wygrana w tym meczu przybliży ich do spotkania barażowego z 3. drużyną ligi National. Clermont prawdopodobnie bez: K. Djellabi, (cap), W. Jobello , E. Ekobo , T. Guerdert , L. Genest . Gospodarze bez: E. Belkalem , F. Beziouen , K. Ayari .
Orleans 1.95
Następne mecze bez żadnych wstępnych słow.
Nimes-AC Ajaccio 1.42
GFC Ajaccio - Lens 1.84
Niort-Strasbourg - no bet
oraz dwa spotkania National (czyli 3 ligi francuskiej)
ASM Belfort-Consolat 1.46 (Belfort już spadł do CFA)
Bastia CA - FC Paris 2.10 dla mnie odważnych x2
To moja pierwsza analiza przepraszam za jakiekolwiek błędy.
Jeżeli &quot;analiza&quot; się przydała, miło widziane reputki ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Witam,
Jakieś przemyślenia na dziś? Przedostatnia kolejka i kilka zespołów walczących o awans gra z drużynami, które o nic nie grają.
Amiens 1.25
Brest 1.75
Lens 1.75
Nimes 1.45
Troyes 1.72
Strasbourg 1.75

i o utrzymanie Auxerre 2.10
wg mnie warto coś wybrać, trochę dużo tych spotkań. Amiens wg mnie zbyt niski kurs, ale reszta do gry.
Opinie?

może ktoś wrzuci podsumowanie wszystkich powyższych jeśli chodzi o braki kadrowe na dziś? ...
Ja pobiorę Troyes. Kadrowo wygląda to mniej/więcej porównywalnie, także kwestia mobilizacji powinna tutaj być najważniejsza.

Troyes @ 1.76 Sbobet ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom