>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligue 2, National oraz niższe ligi francuskie - sezon 2017/18

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zapraszam do dyskusji, oraz analizy meczów Ligue2, oraz niższych lig francuskich w sezonie 17/18
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Paris - Clermont Foot
Typ: 2
Kurs: 2,83
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Typ z Inauguracyjnej kolejki na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. Clermont tamten sezon w Ligue 2 zakończył w środku stawki i w tym sezonie jest to zespół raczej też na środek tabeli. Wiele w tym zespole się nie zmieniło, kilku graczy odeszło, kilku przyszło. Skąd zatem pomysł na zagranie w tej pierwszej kolejce na nich i to na wyjeździe ? Dlatego, że nie wiem czy FC Paris jest przygotowany na grę w Ligue 2. Zespół ten przegrał baraże o grę w tej lidze i miał występować dalej szczebel niżej w National ale ze względu na poważne problemy finansowe Basti, zespół z Paryża zastąpił ten klub w Ligue 2. Trochę zamieszania z tym było i zespół dzisiejszych gospodarzy miałmało czasu na przygotowanie się do gry na tym etapie rozgrywek. Z Zespołu odeszło kilku kluczowych graczy ale czy ściągnięci zostali lepsi lub przynajmniej gracze o podobnych umiejętnościach, to z tym już można dyskutować. Zwłaszcza defensywa gospodarzy na papierze wygląda dość słabo i w tym pierwszym meczu próbuję pograć w stronę Clermont, które od początku przygotowywało się z myślą o grze na tym etapie rozgrywek i lepiej sobie wszystko pod to poukładali.
⛔ 0-0
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Le Havre - Auxerre typ: Le Havre @1.95 Onibet 4-1

Le Havre zawsze groźne u siebie. H2H w ostatnich 4 sezonach to 4 wygrane gospodarzy. Jest to druga kolejka, w pierwszej LE Havre wygrali na wyjeździe wygrali 3-0, a Auxerre też się pokazali z dobrej strony ogrywając Lens 1-0 na własnym stadionie. Kurs dobry do gry. Faworytem gospodarze.
EDIT: Czerwa pomogły, ale jak to bywa w tym sporcie, raz Ci zabiorą, a raz dadzą ????
 
M 27

milt

Użytkownik
Panowie co myślicie o meczach Nimes-Auxerre Orleans-Niort i zagraniu zwycięstw gospodarzy. Do spotkań jeszcze kilka dni, ale może ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia o tych meczach, jednak do rzeczy.
Nimes pozytywnie zaskakuje, Auxerre na odwrót zawodzi na całej linii. Dobre wyniki piłkarzy Nimes zwycięstwo aż 4:1 z AC Ajaccio i 1:0 z Le Havre.
Auxerre jedno jedyne zwycięstwo w pierwszej kolejce z Lens, ale oni z wszystkimi przegrywają. W ostatniej kolejce remis 1:1 z Tours też pierwszy punkt zdobyty przez nich w tym sezonie właśnie na Auxerre. Z silniejszymi ekipami już wyraźne porażki. Orleans ograł ich 1:3 na wyjeździe, a myślę że Nimes prezentuje teraz podobny poziom i będą grać u siebie więc powinni to wygrać.
Drugie spotkanie. Niort dwa zwycięstwa na słabych Tours i Auxerre w dodatku na własnym boisku. Później już z bardziej wymagającymi rywalami wyraźne porażki.
Orleans wygląda na początku sezonu bardzo solidnie. Słabsze zespoły ogrywają bardzo pewnie Nancy 3:1, Auxerre 3:1, Lens 2:0
Tak więc mocno zastanawiam się nad pograniem tu na Nimes i Orleans.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Zależy jakie są wystawione kursy bo jeśli w okolicach 2.00 to ja bym próbował gdyż obaj goście grają w tym sezonie na wyjazdach naprawdę słabo a gospodarze u siebie dobrze ale jak pisze z kursem w okolicach 2.00 warto to łapać z niższym np: 1.5 lub 1.60 to się za bardzo jak dla mnie nie opłaca co najmniej w moim mniemaniu.
Powiem tak Nimes albo Orleans na pewno któraś z nich wygra jeśli nie obie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Pau - AS Beziers
Typ: X2
Kurs: 1,48
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie z odpowiednika 3 ligi. Na początek tabela:

Jak widać oba zespoły na dwóch różnych biegunach. FC Pau u siebie póki co ma na koncie wygraną, remis i porażkę, natomiast Beziers na wyjazdach 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę. Drużyna dzisiejszych gości gra bardzo solidnie w obronie. Ciężko jest temu zespołowi strzelić gola i już 4 razy w tym sezonie wygrywali 1-0. Dużo bramek może nie zdobywają ale też ich wiele nie tracą. Pau z kolei jest po trudnym wyjazdowym spotkaniu z Laval, gdzie przegrali 0-2 i do tego stracili 3 piłkarzy. Z powodu czerwonych kartek nie wystąpią dzisiaj obrońca Malaga i pomocnik Ciss a kontuzji doznał Blesse. Według mnie bliżsi wygranej będą goście ale trochę obawiam się, że może paść remis stąd typ na X2. Wątpię aby gospodarze byli w stanie wywalczyć 3 punkty z tak solidnym rywalem.
✅ 2-2
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Francja 2 liga
Tours-Brest 2 2.70 lub 2DNB 1.85 ForBet
Najsłabsza drużyna ktora ma problem żeby coś strzelić i nie stracić kontra drużyna którą ostatnie wyniki ma b. dobre wygrana z liderem na wyjeździe ogrywanie podobnych drużyn i tu pytanie skąd takie kursy, żadnych absencji nie widzę u gosci. Wiem że ta liga jest nieobliczalna ale patrząc to czysta 2 powinna wejść.
No i weszła 2DNB w dubelku ????
Ale liga i tak mimo wszystko dziwna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 2
Godz: 20:45
Spotkanie: Le Havre AC - FC Lorient
Typ: Le Havre AC
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na mecz kończący 10 serię gier we francuskiej Ligue 2.
W bardzo ciekawym spotkaniu w górnych rejonach tabeli na Stade Océane zmierzą się miejscowe Le Havre Athletic Club a w gości przyjedzie spadkowicz z Ligue 1 a mianowicie Football Club Lorient-Bretagne Sud.
Le Havre AC w tym sezonie ligowym w swoich 9 spotkaniach zdobyte 16 punktów co daje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej zaś FC Lorient plasuje się na 5 pozycji w Ligue 2 ze zdobytymi 18 oczkami w swoich 9 meczach ligowych tego sezonu.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie ligowym 3 wygrane oraz 1 remis z bilansem bramkowym 7-2 natomiast goście na wyjazdach 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 przegrana i bilans bramek 5-3.
Moim typem na to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają bardzo dobrze dużo lepiej niż w delegacjach co widać po ich punktowaniu w tabeli ligowej natomiast goście owszem spadli z wyższej klasy rozgrywkowej i chcieliby do niej powrócić ale moim zdaniem w tym spotkaniu zejdą z boiska pokonani i komplet 3 oczek pozostanie na Stade Océane.
✅ 3:2
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stade Brestois - US Orleans
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. Na początek jak to mam w zwyczaju tabela ????

Brest u siebie ma bilans 2 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażki, natomiast ich rywal na wyjazdach zanotował 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Oba zespoły ostatnio kiepsko sobie radzą ale w dużo gorszej formie są goście, którzy w lidze nie wygrali od 6 spotkań. Ja idę w tym spotkaniu w stronę zwycięstwa Brest, bo oni na papierze wyglądają na lepszy zespół i wydaje mi się, że mają w drużynie większą jakość. Jeżeli chodzi o ofensywę to w ataku i w pomocy mają lepszych piłkarzy niż Orleans. Bardzo dziś liczę na dobry występ u gospodarzy napastnika Diallo i pomocnika Berthomiera. U gości tego typu zawodników brakuje i myślę, że Brest dziś nie będzie miał problemów z wygraniem meczu przed własną publiką.
Absencje w Brest:
obrońcy Diallo (2 występy w tym sezonie) i Chardonnet (1 występ w tym sezonie), pomocnicy Pi (11 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Sissoko (7 występów w tym sezonie)
Absencje w Orleans:
pierwszy bramkarz Gallon (10 występów w tym sezonie) i pomocnik Bouby (11 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Szkoda, że nie zagra dziś w ekipie gospodarzy Pi, bo jest to bardzo kreatywny i ważny zawodnik ale u gości nie zagra podstawowy bramkarz i również kluczowy zawodnik w pomocy Bouby więc myślę, że Brest sobie poradzi z nieobecnością tego gracza.
⛔ 0-1

Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: US Avranches - Stade Lavallois
Typ: 2
Kurs: 2,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj spotkanie z odpowiednika 3 ligi. Również na początek tabela:

Gospodarze póki co są czerwoną latarnią ligi a Laval powalczy o awans. Avranches póki co u siebie bez wygranej notując 1 remis i 2 porażki, a goście natomiast na wyjazdach mają bilans 1 zwycięstwa, 3 remisów i 1 porażki. Stawiam tutaj na gości, bo tutaj też według mnie większa jakość w zespole po ich stronie. Napastnik Bosetti i pomocnicy Sarr czy Pandor powinni tutaj siać popłoch w obronie rywala. Kadrowo goście są mocniejsi i zagrają dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie. W zespole nie ma poważniejszych absencji i myślę, że zespół jest w stanie wywieźć z tego wyjazdu 3 punkty.
⛔ 2-1
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stade Brestois - US Orleans
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. Na początek jak to mam w zwyczaju tabela ????

Brest u siebie ma bilans 2 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażki, natomiast ich rywal na wyjazdach zanotował 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Oba zespoły ostatnio kiepsko sobie radzą ale w dużo gorszej formie są goście, którzy w lidze nie wygrali od 6 spotkań. Ja idę w tym spotkaniu w stronę zwycięstwa Brest, bo oni na papierze wyglądają na lepszy zespół i wydaje mi się, że mają w drużynie większą jakość. Jeżeli chodzi o ofensywę to w ataku i w pomocy mają lepszych piłkarzy niż Orleans. Bardzo dziś liczę na dobry występ u gospodarzy napastnika Diallo i pomocnika Berthomiera. U gości tego typu zawodników brakuje i myślę, że Brest dziś nie będzie miał problemów z wygraniem meczu przed własną publiką.
Absencje w Brest:
obrońcy Diallo (2 występy w tym sezonie) i Chardonnet (1 występ w tym sezonie), pomocnicy Pi (11 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Sissoko (7 występów w tym sezonie)
Absencje w Orleans:
pierwszy bramkarz Gallon (10 występów w tym sezonie) i pomocnik Bouby (11 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Szkoda, że nie zagra dziś w ekipie gospodarzy Pi, bo jest to bardzo kreatywny i ważny zawodnik ale u gości nie zagra podstawowy bramkarz i również kluczowy zawodnik w pomocy Bouby więc myślę, że Brest sobie poradzi z nieobecnością tego gracza.

Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: US Avranches - Stade Lavallois
Typ: 2
Kurs: 2,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj spotkanie z odpowiednika 3 ligi. Również na początek tabela:

Gospodarze póki co są czerwoną latarnią ligi a Laval powalczy o awans. Avranches póki co u siebie bez wygranej notując 1 remis i 2 porażki, a goście natomiast na wyjazdach mają bilans 1 zwycięstwa, 3 remisów i 1 porażki. Stawiam tutaj na gości, bo tutaj też według mnie większa jakość w zespole po ich stronie. Napastnik Bosetti i pomocnicy Sarr czy Pandor powinni tutaj siać popłoch w obronie rywala. Kadrowo goście są mocniejsi i zagrają dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie. W zespole nie ma poważniejszych absencji i myślę, że zespół jest w stanie wywieźć z tego wyjazdu 3 punkty.
Chyba łatwiej w totka szóstkę trafić niż tutaj dobrze wytypować ????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Chyba łatwiej w totka szóstkę trafić niż tutaj dobrze wytypować ????
Oglądałem mecz Brestu i mieli taką przewagę pod każdym względem, że myślę gol dla nich to tylko kwestia czasu po czym Orleans oddaje pierwszy celny strzał w 42 min i od razu gol. Druga połowa też niesamowita przewaga gospodarzy, atakują, atakują, atakują i nic z tego nie wynika nic nie wpada. Laval w 1 połowie też przewaga na całego, 2 połowa nie wiem, bo już nie oglądałem. Taki po prostu jest sport nieprzewidywalny i często &quot;nie fair&quot;, bo drużyna lepsza nie wygrywa tak jak w tym przypadku ;)
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Zgadza się to tylko sport i wszystko jest możliwe, nie ma pewniaków ale tak jak obserwuje ta lige to tutaj często tak bywa że teoretycznie słabszy urywa punkty. To nawet widać po wystawianych kursach w tych ligach.
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Tours - Bourg Peronnas
Jedyna drużyna która jeszcze nie wygrała w rozgrywkach Ligue 2.
Dzisiaj spora szansa na odnotowanie pierwszego zwyciestwa w lidze, do Tours przyjeżdza osłabione Bourg Peronnas, które również niezbyt dobrze sobie radzi w tym sezonie.
Gospodarze jak narazie tylko 2 remisy i 11 porażek, to głównie dlatego że początek terminarzu był dosyć ciężki spotkania z obecną czołówką AC Ajaccio (2) Paris FC (5) Nimes (3) Lorient (4).
Ostatnio ta gra juz wyglądała naprawde dobrze, ale pechowe osłabienie zespołu (czerwona kartka) w meczu z Lorient (4) i Sochaux (9) pozbawiło ich poraz kolejny punktów.
Przed nimi bardzo dogodny terminarz bo będa grać z Bourg-en-Bresse (17) Chatearoux (14) GFC Ajaccio (15) Quevilly (19) Nancy (16) i Lens (18) i myśle że zbieranie punktów zaczną dzisiaj.
Dodatkowym atutem na który zdecydowałem się podać typ na Tours jest to że ekipa z Bourg-en-Bresse przyjedzie mocno osłabiona filar obrony Florent Perradin został ostatnio kontuzjowany w meczu z Auxerre i czeka go przerwa pewnie kilka miesięcy.
Absensje potwierdzone w Bourg Peronnas Louisy-Daniel(0), Chéré(6), Perradin(12/2), Paye(9), Dimitriou(1), Begue (13/2), Scanenella (0).
Po ostatnim zwycięstwie w pucharze nad Nantes (L1, 5 msc) i po ostatnich 2 pechowych meczach licze że dzisiaj idzie przełamanie drużyny Tours.
TYP: Tours @ 2 fortuna 5/10 3:2 ✅✅
Niezły mecz tego się spodziewałem teraz musi być do przodu ????

Nimes - Quevilly Rouen
Tutaj ameryki nie odkryje jeśli zaproponuje zakład na wygraną gospodarzy którzy są w tej chwili w wyśmienitej formię, grają w tej chwili najładniejszy futbol w Ligue 2, czego uwieńczeniem była ostatnia piękna bramka z rzutu wolnego Savaniera.
Jeśli chodzi o absensje to dodatkowo wypadł Alakouch (10)
Quevilly na wyjazdach bez zwyciestwa 1 remis i 5 porażek, myśle że z taką drużyną jak Nimes nie mają czego szukać. Nimes walczy w tej chwili o awans do Ligue 1 i dzięki bardzo dobrej grze myślę że są w stanie powalczyć na koniec ligi o premiowane miejsce.
h2h tych drużyn:
22.10.11 Quevilly Rouen - Nimes 1:3
06.04.12 Nimes - Quevilly Rouen 3:0
na dzisiaj typ: Nimes - Quevilly Rouen 1 @ 1,42 7/10 fortuna ✅✅
Nimes - Quevilly Rouen (hc-1) 1 @ 1,90 4/10 totolotek ✅✅
Bez problemów 4:1 ????
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 2
Godz: 20:00
Spotkanie: AJ Auxerre - Gazélec Ajaccio
Typ: AJ Auxerre
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 14 serię spotkań francuskiej Ligue 2.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Stade de l&#39;Abbé-Deschamps zmierza się ze sobą miejscowe Association de la Jeunesse Auxerroise a w gości przyjedzie drużyna Gazélec Football Club Ajaccio.
AJ Auxerre w tym sezonie ligowym w swoich 13 meczach zdobyło 18 punktów co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej zaś Gazélec Ajaccio plasuje się na 15 pozycji w Ligue 2 ze zdobytymi 16 oczkami w swoich 13 rozegranych spotkaniach ligowych.
Godpodarze na swoim terenie w tym sezonie ligowym 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 przegrana z bilansem bramek 8-5 natomiast goście na wyjazdach 2 remisy oraz 4 porażki i bilans bramek 1-12.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy na swoim Stade de l&#39;Abbé-Deschamps patrząc po ich ostatnich wyczynach na swoim terenie i wygrane z Lorient oraz Sochaux czyli niezłymi ekipami w delegacjach to z takim Gazélec Ajaccio powinni spokojnie wygrać gdyż goście na wyjazdach grają tragicznie i ich bilans bramkowy w delegacjach 1-12 mówi wszystko o ich meczach na wyjazdach w tym sezonie i moim zdaniem gospodarze poradzą sobie na swoim terenie z tak słabym zespołem na wyjazdach jak Gazélec Football Club Ajaccio.
⛔ 0:1
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Reims 1,75 wygra u siebie w piatek. Wyniki u siebie rewelacyjne. Goście dobrze grają ale u siebie. Wyjazdy bez szału. Dla mnie kurs zawyzony i biorę. Reims w formie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: US Quevilly Rouen - US Orleans
Typ: 1
Kurs: 2,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela

Quevilly u siebie ma na koncie 1 zwycięstwo, 1 remis i 5 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 2 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. W tym momencie gospodarze tego meczu grają fatalnie i 8 meczy z rzędu przegrali (7 w lidze i 1 w Pucharze Francji). W meczu o puchar Francji ulegli amatorskiemu zespołowi Hazebrouck 1-2. Mimo wszystko gram na ich zwycięstwo, bo pod względem formy znajdują się na dnie i teraz tylko mogą się od tego dna odbić ;) Jeżeli zespołowi Quevilly marzy się jeszcze włączenie w walkę o utrzymanie to zwycięstwo w tym dzisiejszym meczu jest obowiązkiem. Zespół Orleans jest w zasięgu i nie jest wcale mocniejszym zespołem od gospodarzy. Też przytrafiła im się wpadka w pucharze Francji, gdzie przegrali z Chartres 1-3. Wprawdzie mocniejszy przeciwnik od tego z jakim mierzył się Quevilly ale jednak powinni sobie z nim też dać radę. Gram tutaj na przełamanie gospodarzy, bo jeżeli nie w tym spotkaniu to nie wiem z kim oni chcą wygrać. Orleans na wyjazdach też nic wielkiego nie gra, przeciwnicy mają masę sytuacji, większe posiadanie piłki itd. po prostu szczęście im dopisało jak w ostatnim wyjazdowym spotkaniu z Brest. Próbuję na tych gospodarzy, jak przegrają to już chyba nie będą w stanie uratować tego sezonu, mimo, iż to dopiero 15 kolejka ale z takiego kryzysu ciężko będzie wyjść.
Absencje w Quevilly:
pierwszy bramkarz Hartock (13 występów w tym sezonie) i napastnik Mamilonne (6 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) a pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Tie Bi (11 występów w tym sezonie)
Absencje w Orleans:
pierwszy bramkarz Gallon (10 występów w tym sezonie), obrońcy Pinaud (14 występów w tym sezonie), Cambon (10 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Chemin (7 występów w tym sezonie), pomocnik D&#39;Arpino (8 występów w tym sezonie) i napastnik Gomis (13 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: RC Lens - Chamois Niort
Typ: 1
Kurs: 1,64
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela wygląda tak:

Kadrowo zespół gospodarzy wygląda dużo lepiej niż miejsce które zajmuje. Dziś próbuję zagrać na ich przełamanie, bo jednak z Niort u siebie powinni zgarnąć 3 punkty. Gospodarze u siebie mają 2 zwycięstwa i 4 porażki, natomiast Niort na wyjazdach ma bilans 1 zwycięstwa, 2 remisów i 3 porażek. Myślę, że to dobry przeciwnik na przełamanie tym bardziej, że jest kilka wazżnych absencji w zespole gości.
Absencje w Lens:
obrońca Wojtkowiak (bez występu w tym sezonie) i napastnik Madri (2 występy w tym sezonie)
Absencje w Niort:
obrońca Sans (7 występów w tym sezonie), pomocnicy Grange (13 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, jeden z dwóch najlepszych strzelców w drużynie) i Henrique (1 występ w tym sezonie) i napastnicy Vion (9 występów w tym sezonie), Bena (4 występy w tym sezonie) i Lebeau (2 występy w tym sezonie)
Nieobecność Sansa i Grange jest dużym osłabieniem, bo są to gracze z podstawowego składu, który w ostatnich kolejkach mieli pewne miejsce w meczowej 11.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 2
Godz: 20:00
Spotkanie: Chamois Niortais - LB Châteauroux
Typ: Chamois Niortais
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 16 serię gier francuskiej Ligue 2.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Stade René Gaillard zmierzą się ze sobą miejscowe Chamois Niortais Football Club a w gości przyjedzie La Berrichonne de Châteauroux.
Chamois Niortais w tym sezonie ligowym w swoich 15 meczach zdobyło 19 punktów co daje obecnie 14 miejsce w tabeli ligowej natomiast LB Châteauroux plasuje się na 9 pozycji w tabeli francuskiej Ligue 2 ze zdobytymi 23 oczkami w swoich 15 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie 4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 9-7 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, remis oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 13-17.
Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają dobrze i przegrali tylko z bardzo dobrym na wyjazdach Brestem oraz zespołem z czołówki ligi Paris FC do tego gole strzelają na zmianę 4 zawodnicy czyli nie są uzależnieni od jednego snajpera i ciężko gościom będzie pilnować aż 4 strzelców gospodarzy i potrafi zespół z Stade René Gaillard grać na swoim terenie z dzisiejszym gościem ogrywając ich u siebie cały czas z tylko 2 wyjątkami na 13 spotkań o ligowe oczka a gościom bardzo nie idzie na terenie gospodarzy do tego tracą bardzo dużo goli w delegacjach bo już uzbierało się aż 17 i moim zdaniem gospodarze powinni wygrać to spotkanie z tak dziurawą w delegacjach obroną gości.
✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Clermont-Brest
Typ: 1
@2.10
Uni⛔

Na to spotkanie nie mam analizy. Typ znalazłem na pewnym forum, gdzie jeden z użytkowników, jest w grupie VIP i postanowił się podzielić typem. Przeglądałem historię podanych typów, to wyglądało to dobrze nawet z plusem ????
Wiadomo, że takie strony rządzą się swoimi prawami i bardzo łatwo jest o manipulację.
Jestem ciekaw co z tego wyniknie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom