>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ligue 2, National oraz niższe ligi francuskie - sezon 2017/18

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nozna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Le Havre AC - Tours FC
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 1,77
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela przed ostatnią kolejką wygląda tak

Gospodarze na własnym stadionie zanotowali 12 zwycięstw, 5 remisów i 1 porażkę i pod względem meczy domowych zajmują 3 miejsce w całej lidze, Tours z kolei jest najgorzej grającym zespołem na wyjazdach w całej lidze notując 1 zwycięstwo, 5 remisów i 12 porażek. Goście już spadli z ligi, natomiast Le Havre walczy o to by obronić 5 pozycję co da im prawo gry w fazie playoff o awans do Ligue 1. Przeciwnika w tej ostatniej kolejce mają wybornego by to uczynić, bo trafiają na najgorszy zespół całej ligi, który już o nic nie gra,bo od dłuższego czasu już wiadomo, że zespół ten spadł. Stawiam zatem w tym spotkaniu na gospodarzy ale idę krok dalej i obstawiam, że wygrają minimum 2 golami różnicy pokrywając tego handicapa. Le Havre jest zdecydowanie lepszym zespołem, powinien tutaj być dużo bardziej zmotywowany a do tego w meczach na własnym stadionie gra bardzo dobrze a ich rywal na wyjazdach beznadziejnie. Również sytuacja kadrowa o wiele lepsza w Le Havre
Absencje w Le Havre:
napastnik Andriatsima (10 występów w tym sezonie)
Absencje w Tours:
bramkarz Kacou (14 występów w tym sezonie), obrońcy Miguel (31 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), Cisse (21 występów w tym sezonie), Lippini (15 występów w tym sezonie), Louvion (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Kone (9 występów w tym sezonie), pomocnicy Belkebla (35 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Mancini (26 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), Raveloson (26 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Mbingui (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Hein (20 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie)
Myślę, że gospodarze nie dają żadnych szans rywalowi i wygrają bardzo pewnie przynajmniej 2 golami różnicy. Piłkarze Tours już i tak raczej po tym marnym sezonie myślami przy tym gdzie zagrają w przyszłym sezonie oraz myślami już zapewne na urlopie.
✅ 2-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom