>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

limit na stawke (pytanie do osób grających reguralnie w pinnacle)

Status
Zamknięty.
T 0

turbodymoman

Użytkownik
Siema mam pytanie dotyczace Pinnacle a wlasciwie limitow na stawki.Czy w pinnacle mozna bez problemu zagrac singla za 3-4tys zl? pytanie adresuje do osob ktore graja regularnie w pinnacle poniewaz nie wiem czy zakladac tam konto jesli limity sa nizsze.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie ma jak to zadać konkretne pytanie...
Zależy co masz zamiar grać. Jak chcesz zagrać Futsal- 1 liga Czech to można max. postawić 34 Euro. Następnym razem zadaj konkretne pytanie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Trudno udzielić odpowiedzi ogólnej.
Ale już tłumaczę dlaczego.
Można to łatwo sprawdzić jaki jest limit na dany mecz. Na każdy poszczególny mecz może być inny limit. Im bliżej rozgrywania spotkań tym z reguły limit wzrasta (mówię o swoich doświadczeniach z pinnacle na takich sportach jak hokej, piłka nożna, zwłaszcza siatkówka i MLB)
Co do tenisa to trochę marne mam pojęcie.
Ale domyślam się, że im większa impreza typu Wielki Szlem i dalsza faza rozgrywek to coraz większe limity.
Na finał Wielkiego Szlema to już pewnie będzie maksymalna kwota jaką można zagrać.
Dla przykładu teraz zalogowałem się i pokazuję Tobie jakie są limity na dany mecz w danym turnieju.

Tam gdzie jest takie &quot;kółeczko&quot; czerwone najeżdżasz kursorem i pokazuje Ci się limit.
Na wygraną można teraz zagrać za 1387 Euro (taką mam walutę w pinnacle).
Na handicap gemowy 346 Euro.
Każdy mecz może mieć inny limit. A zasady limitów powinny być takie jak napisałem wyżej.
Zaletą tego buka jest to, że widzisz za ile możesz maksymalnie zagrać. W większości bukmacherów nie wiadomo z góry za ile można zagrać &quot;per klik&quot;.
Poza tym w zależności od rynku przy zagraniu maksymalnej stawki limitu kurs spada. I dla nowego kursu można ponownie zagrać za taki sam limit. Więc ten limit de facto może nie wynosić 1387 Euro a 2 razy tyle. A może i 3x tyle.
Pozdr.
 
A 0

arszawin

Użytkownik
zanim kolega postawi 2-3tyś to radziłbym jeszcze poczytać jak rozliczany jest tenis. Jeśli dobrze pamiętam w przypadku wygranej przez skrecz postawiona stawka jest zwracana.
 
depee 0

depee

Użytkownik
zanim kolega postawi 2-3tyś to radziłbym jeszcze poczytać jak rozliczany jest tenis. Jeśli dobrze pamiętam w przypadku wygranej przez skrecz postawiona stawka jest zwracana.
W pinnacle muszą zostać rozegrane dwa sety (pełne), aby zakład został rozliczony.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Vader, a orientujesz sie jak wyglada sprawa z limitami na NHL? Gram juz od Nowego Roku w pinnacle - tylko NHL - zauwazylem ze lower maximum pojawia sie w pierwszych godzinach po pojawieniu sie danego zakladu w ofercie... najczesciej pare godzin przed meczem znikaja limity... ale czy istnieje jakis odgornie ustalony limit (czy to na risk amount czy na maximum win) ? Tak jak np. jest w przypadku zakladow laczonych, gdzie limit na wygrana to 250 tys $ ...
pozdr
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przypomniało mi się, że miałem tutaj odpisać...
Na początku czasami zaraz są te &quot;kółeczka&quot; z limitami. Te limity znikają z biegiem czasu. To chyba wynika z tego, że czasami są jakieś niewiadome co do składów. W NHL info o składach są na kilka godzin a czasami kilkadziesiąt minut przed meczem.
Wtedy te &quot;kółeczka&quot; znikają i pozostaje limit ogólny na rynek taki jak dla wszystkich meczów.
Sorki, bo zapomniałem odpisać na Twoje pytanie.
A na potwierdzenie, że zabierałem się do odpisania pokazuje Ci skrin jaki zrobiłem ponad tydzień temu, żeby to pokazać na przykładzie.

Na mecz Buffalo - New Jersey był tylko ten limit. Na resztę był limit na cały rynek. To oferta na 27.01.
Taki mam syf na pulpicie, że jeszcze ten screen mi się został... czas zrobić porządek.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A mnie sie wydaje, ze to tez zalezy od tego jak ludzie typuja... poniewaz gdy znikaja limity zmieniaja sie takze opcje gry.
Mowie o Hokeju, poniewaz w to gram akurat i tak na przykladzie...
Na Slowacje zawsze daja limity 36 euro na poczatek i tak bylo dzis z rana, po poludniu gdy chcialem zagrac na Zvolen pk po kursie 1.730 nie moglem, gdyz linia zostala skalowana a wystawiona Zvolen -0.5, oczywiscie bez limitu...podobna sytuacja z Poprad&#39;em... na poczatku byl Poprad -0.5 1.790 a gdy u wszystkich bukow spadl na 1.55 to w pinnacle nagle mamy Poprad -1...
Mowie tylko w przypadku Hokeja gdzie jest bardzo malo mozliwosci gry, poza NHL...
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom